چگونه در بیو اینستاگرام فاصله بگذاریم؟

زمانی که می خواهید بیوگرافی جذابی ایجاد کنید، قالب بندی بیو اینستاگرام مفید است. وقتی خطوط جداکننده را اضافه می‌کنید، مردم راحت‌تر می‌توانند بیو اینستاگرام شما را بخوانند. علاوه بر این، داشتن یک بیوگرافی فرمت شده شما را متمایز می کند، به خصوص اگر یک برند هستید، زیرا بیوگرافی شما اولین چیزی است که شما را به مردم می فروشد، و اطمینان از اینکه خواندن آن ها زمان آسانی دارند، مفید است.

بنابراین، چگونه می توانید در بیو اینستاگرام خود فاصله گذاشته و آن را دو خط کنید؟ همراه چیکاو باشید.

جواب سریع

ترفندهای مختلف به دو خط شدن بیو اینستاگرام شما کمک می کند. ابتدا می‌توانید کلید «بازگشت» را فشار دهید تا یک خط شکسته اضافه کنید. همچنین، می توانید از یک برنامه یادداشت استفاده کنید و بیوگرافی اینستاگرام خود را بنویسید، آن را به درستی قالب بندی کنید، از جمله اضافه کردن فاصله ها و خطوط شکست. پس از اتمام، آن را در بیو اینستاگرام خود کپی کنید. از طرف دیگر، می‌توانید از نمادها و شکلک‌ها برای اضافه کردن خطوط شکسته استفاده کنید. هر کسی که بیو شما را مشاهده کند، قالب بندی زیبا را مشاهده خواهد کرد.

ما به مزایای افزودن دو خط به بیو اینستاگرام شما خواهیم پرداخت. در مرحله بعد، سه راه برای فرمت بیو اینستاگرام خود با افزودن خطوط شکست را خواهیم دید. آماده؟ بیایید شیرجه بزنیم!

چرا باید در بیو اینستاگرام فاصله بگذاریم؟

اجباری نیست که باید بیو اینستاگرام خود را دو خط کنید. با این حال، دو خطی کردن بیو اینستاگرام خود بهترین گزینه برای کسی است که عاشق قالب بندی متن تمیز و ایجاد یک بیوگرافی جذاب است. در زیر دلایل اضافه کردن خطوط به بیو اینستاگرام شما آورده شده است:

 • شما به راحتی می توانید اطلاعات بیشتری را بدون درهم ریختن ظاهر اضافه کنید.
 • امکان استفاده منظم از چندین هشتگ را فراهم می کند.
 • بیو اینستاگرام شما حرفه ای تر به نظر می رسد.
 • شما می توانید اطلاعات خود را در حالی که ظاهر جذابی را حفظ می کنید، به راحتی شکسته اید.
 • بیوگرافی اینستاگرام شما برای مخاطبان خواناتر می شود.
 • اضافه کردن خطوط و فاصله به بیو اینستاگرام شما ضرری ندارد. اگر هر یک از مزایای بالا به نظر چیزی است که دوست دارید به آن دست یابید، برای کشف دو راه دو خطی کردن بیو اینستاگرام خود به ادامه مطلب بروید.

چگونه بیو اینستاگرام خود را دویا چند خطی کنیم؟

افزودن فضاها به بیو اینستاگرام شما آنقدرها هم که به نظر می رسد پیچیده نیست. سه روش زیر را بخوانید و به روشی که برای شما بهتر جواب می دهد، پایبند باشید.

روش شماره 1: از کلید “بازگشت” استفاده کنید

به لطف به روز رسانی اخیر اینستاگرام، افزودن فضاها به بیو اینستاگرام بسیار ساده تر از پیش است. این روش برای اندروید و آیفون با استفاده از مراحل زیر کار می کند:

 • برنامه اینستاگرام را باز کنید.
 • روی نماد پروفایل اینستاگرام خود ضربه بزنید.
 • صفحه نمایه شما باز خواهد شد. روی دکمه «ویرایش نمایه» ضربه بزنید.
 • روی “Bio” ضربه بزنید تا جزئیات بیو خود را ویرایش کنید.
 • اطلاعاتی را که می خواهید به بیو خود اضافه کنید تایپ کنید. پس از اولین خط بیو خود، کلید “بازگشت” را فشار دهید. (دکمه صفحه کلید با یک فلش).
 • یک خط جدید اضافه خواهد شد. جزئیات بعدی بیو خود را تایپ کنید و دوباره روی کلید “بازگشت” ضربه بزنید تا یک خط جدید اضافه کنید. برای افزودن یک خط دیگر Enter را فشار دهید.
 • روی نماد تیک در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید تا بیو ذخیره شود.

به این ترتیب می توانید به راحتی بیوگرافی اینستاگرام خود را دو خط کنید.

توجه داشته باشید:

برای اینکه این روش کار کند، باید اپلیکیشن اینستاگرام خود را آپدیت کنید. اگر برای شما کار نکرد، روش های دیگر زیر را امتحان کنید.

روش شماره 2: از برنامه Notes استفاده کنید

استفاده از برنامه های یادداشت یکی دیگر از راه های بی وقفه برای فاصله در بیو اینستاگرام شما است. علاوه بر این، می توانید از همین روش برای قالب بندی کامنت های اینستاگرام استفاده کنید. مراحل زیر را در اپلیکیشن موبایل اینستاگرام خود دنبال کنید:

 • برنامه Notes را در تلفن خود باز کنید.
 • بیوگرافی خود را در برنامه یادداشت ها تایپ کنید.
 • برای افزودن یک خط جدید، یا کلید “بازگشت” را فشار دهید یا این فضاهای نامرئی [ ] را کپی کنید. (بدون براکت.)
 • پیش نویس بیو را در برنامه یادداشت های خود کپی کنید.
 • اینستاگرام را باز کنید و به بخش “ویرایش پروفایل” بروید.
 • روی قسمت متنی «Bio» ضربه بزنید و ورودی را طولانی فشار دهید. برای جای‌گذاری پیش‌نویس کپی‌شده، از جمله فضاهای نامرئی، روی «جای‌گذاری» ضربه بزنید.
 • پس از چسباندن بیو، روی نماد تیک در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید تا تغییرات ذخیره شود.

هر زمان که بخواهید خط جدیدی را به بیو خود اضافه کنید، می توانید فضاهای نامرئی را کپی و جایگذاری کنید.

روش شماره 3: از نمادها و ایموجی ها استفاده کنید

نمادها و ایموجی ها نیز باعث اضافه شدن خطوط جدید در بیو اینستاگرام می شوند. ترفند اینجا اضافه کردن ایموجی ها یا نمادهایی مانند ستاره (*)، خط تیره (-) یا نقطه (.) است تا به عنوان جداکننده بین خطوط در بیو اینستاگرام شما عمل کند.

بخش بیو خود را در اینستاگرام باز کنید و متن بیوگرافی خود را تایپ کنید. نمادها یا ایموجی ها را در هر انتهای خط اضافه کنید تا یک خط جدید ایجاد شود. بعد، خط دوم بیو خود را اضافه کنید و به اضافه کردن نمادها و ایموجی ها ادامه دهید تا خطوط بیشتری در بیو اینستاگرام خود ایجاد کنید.

جمع بندی

یک بیو اینستاگرام با فرمت زیبا هر خواننده ای را جذب می کند و بیوگرافی شما را برجسته می کند. ما مزایای افزودن فضا به بیو اینستاگرام شما را دیده‌ایم و در مورد سه راه آسان برای ایجاد بیو اینستاگرام با دو خط صحبت کردیم. سعی کنید و از ساده ترین روش برای خود استفاده کنید.
امتیاز دهید
منبع itgeared
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.