آموزش مرحله به مرحله نصب اینستاگرام فارسی

هدف از این  مقاله، آموزش نصب اینستاگرام به بیان ساده و مرحله به مرحله همراه با شکل می باشد. اینستاگرام نصب  بسیار ساده و راحتی دارد. از  این رو اگر قصد نصب اینستاگرا م فارسی دارید  و یا  به طور کلی  می خواهید  نصب برنامه اینستا  را به راحتی  انجام دهید و از  این شبکه اجتماعی محبوب استفاده کنید، با این آموزش نصب اینستاگرام که برای شما آماده کرده ایم، همراه چیکاو باشید.

رسانه های اجتماعی بخشی از زندگی روزمره ما است که رو به رشد است، اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین اشکال رسانه های اجتماعی از همه بالاتر می رود و پلی بزرگ برای برقراری ارتباط بین دوستان و خانواده و همچنین ابزاری برای ملاقات با افراد جدید است!

در حدود 5-10 دقیقه شما می توانید به طور موثر از اینستاگرام استفاده کنید. هنگام جستجوی از طریق تلفن ها و موبایل های هوشمند خود، می توانید از طریق اینستاگرام، عکس های خود را اضافه کنید، مورد پسند و نظر قرار گرفته و با کاربران دیگر ارتباط برقرار کنید!

نکته قابل توجه  در مورد این شبکه پرطرفدار این است که امکان  نصب اینستاگرام  فارسی رایگان جدید وجود دارد. زیرا که نصب اینستاگرام  فارسی  مانند انگلیسی است. در واقع  روند نصب اینستاگرام فارسی و  یا انگلیسی و هر زبان دیگری تفاوتی نمی کند.

آموزش نصب اینستاگرام و راه اندازی پیج در کمتر از 3 دقیقه [تماشا کنید]

شاید شما نیز مانند بسیاری از کاربران دیگر، حوصله و یا وقت کافی را برای مطالعه مقاله ندارید، ما در این ویدیو به نصب اپلیکیشن اینستاگرام از طریق کافه بازار و نصب و راه اندازی آن پرداخیتم. ما در این ویدیو سعی کردیم تا در کوتاه ترین زمان به شما نحوه ساختن یک پیج اینستاگرامی را ضبط کنیم. امیدواریم برای شما مفید باشد.

 

برای نصب آسان اینستاگرام  مراحل زیر را با دقت  و به ترتیب دنبال کنید.

مرحله اول آموزش نصب اینستاگرام فارسی

فروشگاه APP store  یا برنامه بازار را باز کنید.

 

مرحله دوم نصب اینستا فارسی رایگان جدید

Instagram را در در بازار یا اپ استور جستجو کنید. تا آیکن آن نمایش داده شود.

دانلود و نصب اینستاگرام جدید - چیکاو

نصب اینستا

مرحله سوم نصب اینستاگرام فارسی رایگان: دانلود اینستاگرام

برای شروع دانلود برنامه اینستاگرام،  روی دکمه آبی Open  کلیک کنید(اگر اگر قبلا Instagram را بارگیری نکرده اید باید Download را نشان دهد. دکمه آبی رنگ Open با پیکان در تصویر زیر نشان داده شده است). بدین ترتیب  در عرض چند دقیقه  دانلود انجام می شود و بخش اصلی فرآیند نصب اینستاگرام انجام می گیرد.

نصب اینستاگرام فارسی - چیکاو

نصب اينستاگرام فارسي رايگان

مرحله چهارم آموزش نصب اینستاگرام: برنامه Instagram را اجرا کنید

در این مرحله از نصب آسان اینستاگرام به صفحه اصلی خود برگردید تا برنامه   اینستاگرام دانلود شده را باز و اجرا کنید.

نکته: اگر تعداد زیادی برنامه بارگیری شده دارید، اینستاگرام شما ممکن است در صفحه دوم یا حتی سوم قرار گیرد.

نصب اينستاگرام فارسي رايگان

مرحله پنجم نصب اینستاگرام فارسی رایگان : ایمیل و یا شماره تلفن را وارد کنید

در این بخش از نصب برنامه اینستاگرام روی “ثبت نام با تلفن یا ایمیل” کلیک کنید (همانطور که در پیکان در تصویر سمت چپ در زیر نشان داده شده است) و با آدرس ایمیل خود ثبت نام کنید (همانطور که در پیکان در تصویر سمت راست در زیر نشان داده شده است).

نکته: هنگام نصب اینستاگرام می توانید ثبت نام با تلفن یا ایمیل را انتخاب کنید (در تصاویر بالا نشان داده شده است) یا ثبت نام از طریق فیسبوک خود را انتخاب کنید (قبلاً باید حساب فیسبوک داشته باشید).

 

مرحله ششم نصب آسان اینستاگرام : نام خود را وارد کنید

نام و رمز عبور خود را برای ساخت اینستاگرام فارسی خود و داشتن یک حساب وارد کنید.

 

پس از انتخاب اینکه از Email ،   Phone یا Facebook  برای نصب برنامه اینستا و ساخت حساب کاربری خود استفاده کردید، نام کامل خود را وارد کنید (همانطور که در بالای در تصویر نشان داده شده است). وارد کردن نام خود باعث می شود دوستانتان حساب شما را پیدا کنند و شما را دنبال کنند.

سپس، رمز عبور مورد نظر خود را تایپ کنید (همانطور که در تصویر نشان داده شده است). اکنون روی دکمه بزرگ آبی “next” کلیک کنید (با پیکان سیاه در تصویر سمت راست در بالا نشان داده شده است).

هشدار: مهم است که یک گذرواژه ایمن انتخاب کنید که بتوانید هم آن را بخاطر بسپارید و در عین حال  دیگران  نتوانند به راحتی آن را حدس بزنند. ممکن است لازم باشد گذرواژه ای را که انتخاب کرده اید بنویسید و آن را در جایی امن نگه دارید.

مرحله هفتم نصب اینستاگرام: دستورالعمل های اینستاگرام

اینستاگرام مجموعه دستورالعمل های خاص خود را به شما ارائه می دهد که به شما کمک می کند ساخت اینستاگرام فارسی  را انجام دهید و حساب خود را فعال کنید. پیکان ها و دایره های به کار رفته در تصاویر زیر همان چیزی است که ما هنگام ساخت اینستاگرام خود انتخاب کرده ایم، اما انتخاب کاملاً به خود شما بستگی دارد.

نصب اینستاگرام رایگان

نکته:  تصویری که برای عکس پروفایل خود انتخاب می کنید اولین چیزی است که سایر کاربران اینستاگرام هنگام بازدید از نمایه شما مشاهده خواهند کرد.

 

مرحله هشتم نصب اینستاگرام فارسی

در مرحله هشتم نصب برنامه اینستااطلاعات ورود خود را ذخیره کنید.

ذخیره ورود اطلاعات به شما امکان می دهد از فرآیند ورود صرف نظر کرده و پس از باز کردن برنامه اینستاگرام به حساب خود دسترسی سریع داشته باشید. روی دکمه آبی  save کلیک کنید (همانطور که در پیکان در تصویر بالا نشان داده شده است).

نکته: شما همچنین می توانید رد شدن را انتخاب کنید. اگر در این مرحله  skip را انتخاب کنید، باید هر بار نام کاربری و رمز عبور خود را هنگام باز کردن برنامه Instagram وارد کنید.

هشدار: اگر تلفن شما قفل و بدون مراقبت باقی بماند، دیگران می توانند به اینستاگرام شما دسترسی پیدا کرده و حساب شما را تغییر دهند یا تغییر دهند، کارهایی مانند عکس، ارسال عکس، نظر دادن در مورد عکس های دیگران و غیره ارسال کنند.

 

 

مرحله نهم نصب اینستاگرام : دنبال کردن حساب های دیگر

در مرحله بعدی، اینستاگرام با یک صفحه کشف افراد (discover people) از شما درخواست می کند. این صفحه برای کمک به شما در پیدا کردن افرادی است که می خواهید آنها را دنبال کنید. با کلیک بر روی دکمه آبی دنبال کردن (follow) صفحاتی را که می خواهید دنبال کنید انتخاب کنید.

اگر می خواهید هنگام ساخت اینستاگرام، این برنامه گزینه های بیشتری از صفحات را برای دنبال کردن به شما نشان دهد، باید روی دکمه hide نشان داده شده توسط دایره سیاه پایین در تصویر بالا کلیک کنید.

اتصال به فیس بوک : اگر قبلاً حساب فیس بوک داشتید، می توانید بر روی دکمه آبی Connect در سمت راست اتصال به فیس بوک کلیک کنید. با کلیک بر روی این گزینه Facebook Friends  خود را در    Instagram پیدا می کنید تا بتوانید آنها را دنبال کنید.

 

اتصال مخاطبین: اگر روی دکمه آبی connect در سمت راست connect contact کلیک کنید، همه افراد مخاطبین شما که اینستاگرام دارند در این صفحه ظاهر می شوند. با این کار می توانید مخاطبین خود را در اینستاگرام پیدا کنید، بنابراین می توانید آنها را دنبال کنید.

 

مرحله دهم نصب اینستا: لایک کردن و پسندیدن پست ها

برای پسندیدن یک پست می توانید بر روی دکمه قلب کلیک کنید (با پیکان در تصویر بالا نشان داده شده است) یا دو بار بر روی پست مورد نظر برای پسندیدن کلیک کنید. شما می دانید که هنگامی که دکمه قلب قرمز است یک پست را با موفقیت پسندید

می توانید پست های اینستاگرام را لایک کنید و یا درباره آنها نظر دهید.

 

مرحله یازدهم  نصب اینستاگرام: نحوه ارسال نظر درباره پست اینستاگرام

برای ارسال نظر، ابتدا بر روی حباب خالی گفتار (در سمت چپ توسط فلش ​​در تصویر اول در زیر نشان داده شده است) کلیک کنید. سپس افزودن نظر به عنوان نام کاربری اینستاگرام خود را در بالای صفحه کلید خود قرار دهید (این در تصویر دوم نشان داده شده است). پیام خود را تایپ کنید و سپس Post آبی رنگ را در سمت راست نظر خود (در تصویر سوم نشان داده شده) بزنید.

نکته جانبی: مانند عکس ها، می توانید با زدن قلب در سمت راست هر نظر، آنها را نیز لایک کنید. (این در تصویر چهارم نشان داده شده توسط دایره نشان داده شده است)

 

مرحله دوازدهم نصب اینستا: جستجوی حساب ها

در این مرحله از  آموزش  نصب اینستاگرام ابتدا بر روی نوار جستجو کلیک کنید تا کسی یا آنچه را می خواهید جستجو کنید (با پیکان در تصویر اول مشخص شده است). نوع بعدی را برای جستجوی چه کسی یا آنچه می خواهید جستجو کنید (برای این دستورالعمل ها ما Instagram را جستجو کردیم همانطور که در تصویر دوم نشان داده شده است). بعد از اینکه متوجه شدید چه کسی یا چه چیزی را جستجو می کنید، روی نمایه وی کلیک کنید. این شما را به صفحه آنها می رساند (در تصویر سوم با دایره نشان داده شده است)

 

 

یادداشت های جانبی:

شما پنج زبانه مختلف دارید که می توانید روی پایین برنامه Instagram  کلیک کنید. مورد دوم (در تصویر اول  نشان داده شده است) صفحه کاوش شما است. در اینجا پست های پیشنهادی از صفحات عمومی را مشاهده خواهید کرد و همچنین می توانید افراد، برچسب ها و مکانها را جستجو کنید.

people: این مردان و زنان دیگری در اینستاگرام هستند که می توانید آنها را جستجو کنید.

tags: اینها هشتگهایی هستند که می توانید در اینستاگرام جستجو کنید. افراد از هشتگ در پست های خود استفاده می کنند ، بنابراین می توان آنها را در این بخش از صفحه جستجو  یافت، بنابراین می توانند پسندیدن، نظرات و دنبال کنندگان بیشتری دریافت کنند.

place: مکانها مکانهایی در سراسر جهان هستند که می توانید آنها را جستجو کنید. هنگام جستجوی مکانی، پست هایی ظاهر می شوند که با آن مکان خاص در عکس آنها برچسب گذاری شده اند.

در این مقاله به این موضوع که چگونه اینستاگرام نصب کنیم( نصب آسان اینستاگرام) و چگونه از  آن استفاده کنیم پرداختیم. اما استفاده از اینستاگرام شامل نکات متعدد دیگری نیز می باشد که از بخش آموزش اینستاگرام می توانید مشاهده کنید. اگر در روند نصب و ساخت اکانت اینستاگرام مشکلی داشتید، در بخش نظرات سوال خود را بپرسید. تیم تحریریه ما سعی می کنند در اولین فرصت به شما پاسخ دهند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.