آموزش مرحله به مرحله نصب اینستاگرام فارسی

هدف از این  مقاله، آموزش نصب اینستاگرام به بیان ساده و مرحله به مرحله همراه با شکل می باشد. اینستاگرام نصب  بسیار ساده و راحتی دارد. از  این رو اگر قصد نصب اینستاگرا م فارسی دارید  و یا  به طور کلی  می خواهید  نصب برنامه اینستا  را به راحتی  انجام دهید و از  این شبکه اجتماعی محبوب استفاده کنید، با این آموزش نصب اینستاگرام که برای شما آماده کرده ایم، همراه چیکاو باشید.

رسانه های اجتماعی بخشی از زندگی روزمره ما است که رو به رشد است، اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین اشکال رسانه های اجتماعی از همه بالاتر می رود و پلی بزرگ برای برقراری ارتباط بین دوستان و خانواده و همچنین ابزاری برای ملاقات با افراد جدید است!

در حدود 5-10 دقیقه شما می توانید به طور موثر از اینستاگرام استفاده کنید. هنگام جستجوی از طریق تلفن ها و موبایل های هوشمند خود، می توانید از طریق اینستاگرام، عکس های خود را اضافه کنید، مورد پسند و نظر قرار گرفته و با کاربران دیگر ارتباط برقرار کنید!

نکته قابل توجه  در مورد این شبکه پرطرفدار این است که امکان  نصب اینستاگرام  فارسی رایگان جدید وجود دارد. زیرا که نصب اینستاگرام  فارسی  مانند انگلیسی است. در واقع  روند نصب اینستاگرام فارسی و  یا انگلیسی و هر زبان دیگری تفاوتی نمی کند.

آموزش نصب اینستاگرام و راه اندازی پیج در کمتر از 3 دقیقه [تماشا کنید]

شاید شما نیز مانند بسیاری از کاربران دیگر، حوصله و یا وقت کافی را برای مطالعه مقاله ندارید، ما در این ویدیو به نصب اپلیکیشن اینستاگرام از طریق کافه بازار و نصب و راه اندازی آن پرداخیتم. ما در این ویدیو سعی کردیم تا در کوتاه ترین زمان به شما نحوه ساختن یک پیج اینستاگرامی را ضبط کنیم. امیدواریم برای شما مفید باشد.

 

برای نصب آسان اینستاگرام  مراحل زیر را با دقت  و به ترتیب دنبال کنید.

مرحله اول آموزش نصب اینستاگرام فارسی

فروشگاه APP store  یا برنامه بازار را باز کنید.

 

مرحله دوم نصب اینستا فارسی رایگان جدید

Instagram را در در بازار یا اپ استور جستجو کنید. تا آیکن آن نمایش داده شود.

دانلود و نصب اینستاگرام جدید - چیکاو

نصب اینستا

مرحله سوم نصب اینستاگرام فارسی رایگان: دانلود اینستاگرام

برای شروع دانلود برنامه اینستاگرام،  روی دکمه آبی Open  کلیک کنید(اگر اگر قبلا Instagram را بارگیری نکرده اید باید Download را نشان دهد. دکمه آبی رنگ Open با پیکان در تصویر زیر نشان داده شده است). بدین ترتیب  در عرض چند دقیقه  دانلود انجام می شود و بخش اصلی فرآیند نصب اینستاگرام انجام می گیرد.

نصب اینستاگرام فارسی - چیکاو

نصب اينستاگرام فارسي رايگان

مرحله چهارم آموزش نصب اینستاگرام: برنامه Instagram را اجرا کنید

در این مرحله از نصب آسان اینستاگرام به صفحه اصلی خود برگردید تا برنامه   اینستاگرام دانلود شده را باز و اجرا کنید.

نکته: اگر تعداد زیادی برنامه بارگیری شده دارید، اینستاگرام شما ممکن است در صفحه دوم یا حتی سوم قرار گیرد.

نصب اينستاگرام فارسي رايگان

مرحله پنجم نصب اینستاگرام فارسی رایگان : ایمیل و یا شماره تلفن را وارد کنید

در این بخش از نصب برنامه اینستاگرام روی “ثبت نام با تلفن یا ایمیل” کلیک کنید (همانطور که در پیکان در تصویر سمت چپ در زیر نشان داده شده است) و با آدرس ایمیل خود ثبت نام کنید (همانطور که در پیکان در تصویر سمت راست در زیر نشان داده شده است).

نکته: هنگام نصب اینستاگرام می توانید ثبت نام با تلفن یا ایمیل را انتخاب کنید (در تصاویر بالا نشان داده شده است) یا ثبت نام از طریق فیسبوک خود را انتخاب کنید (قبلاً باید حساب فیسبوک داشته باشید).

 

مرحله ششم نصب آسان اینستاگرام : نام خود را وارد کنید

نام و رمز عبور خود را برای ساخت اینستاگرام فارسی خود و داشتن یک حساب وارد کنید.

 

پس از انتخاب اینکه از Email ،   Phone یا Facebook  برای نصب برنامه اینستا و ساخت حساب کاربری خود استفاده کردید، نام کامل خود را وارد کنید (همانطور که در بالای در تصویر نشان داده شده است). وارد کردن نام خود باعث می شود دوستانتان حساب شما را پیدا کنند و شما را دنبال کنند.

سپس، رمز عبور مورد نظر خود را تایپ کنید (همانطور که در تصویر نشان داده شده است). اکنون روی دکمه بزرگ آبی “next” کلیک کنید (با پیکان سیاه در تصویر سمت راست در بالا نشان داده شده است).

هشدار: مهم است که یک گذرواژه ایمن انتخاب کنید که بتوانید هم آن را بخاطر بسپارید و در عین حال  دیگران  نتوانند به راحتی آن را حدس بزنند. ممکن است لازم باشد گذرواژه ای را که انتخاب کرده اید بنویسید و آن را در جایی امن نگه دارید.

مرحله هفتم نصب اینستاگرام: دستورالعمل های اینستاگرام

اینستاگرام مجموعه دستورالعمل های خاص خود را به شما ارائه می دهد که به شما کمک می کند ساخت اینستاگرام فارسی  را انجام دهید و حساب خود را فعال کنید. پیکان ها و دایره های به کار رفته در تصاویر زیر همان چیزی است که ما هنگام ساخت اینستاگرام خود انتخاب کرده ایم، اما انتخاب کاملاً به خود شما بستگی دارد.

نصب اینستاگرام رایگان

نکته:  تصویری که برای عکس پروفایل خود انتخاب می کنید اولین چیزی است که سایر کاربران اینستاگرام هنگام بازدید از نمایه شما مشاهده خواهند کرد.

 

مرحله هشتم نصب اینستاگرام فارسی

در مرحله هشتم نصب برنامه اینستااطلاعات ورود خود را ذخیره کنید.

ذخیره ورود اطلاعات به شما امکان می دهد از فرآیند ورود صرف نظر کرده و پس از باز کردن برنامه اینستاگرام به حساب خود دسترسی سریع داشته باشید. روی دکمه آبی  save کلیک کنید (همانطور که در پیکان در تصویر بالا نشان داده شده است).

نکته: شما همچنین می توانید رد شدن را انتخاب کنید. اگر در این مرحله  skip را انتخاب کنید، باید هر بار نام کاربری و رمز عبور خود را هنگام باز کردن برنامه Instagram وارد کنید.

هشدار: اگر تلفن شما قفل و بدون مراقبت باقی بماند، دیگران می توانند به اینستاگرام شما دسترسی پیدا کرده و حساب شما را تغییر دهند یا تغییر دهند، کارهایی مانند عکس، ارسال عکس، نظر دادن در مورد عکس های دیگران و غیره ارسال کنند.

 

 

مرحله نهم نصب اینستاگرام : دنبال کردن حساب های دیگر

در مرحله بعدی، اینستاگرام با یک صفحه کشف افراد (discover people) از شما درخواست می کند. این صفحه برای کمک به شما در پیدا کردن افرادی است که می خواهید آنها را دنبال کنید. با کلیک بر روی دکمه آبی دنبال کردن (follow) صفحاتی را که می خواهید دنبال کنید انتخاب کنید.

اگر می خواهید هنگام ساخت اینستاگرام، این برنامه گزینه های بیشتری از صفحات را برای دنبال کردن به شما نشان دهد، باید روی دکمه hide نشان داده شده توسط دایره سیاه پایین در تصویر بالا کلیک کنید.

اتصال به فیس بوک : اگر قبلاً حساب فیس بوک داشتید، می توانید بر روی دکمه آبی Connect در سمت راست اتصال به فیس بوک کلیک کنید. با کلیک بر روی این گزینه Facebook Friends  خود را در    Instagram پیدا می کنید تا بتوانید آنها را دنبال کنید.

 

اتصال مخاطبین: اگر روی دکمه آبی connect در سمت راست connect contact کلیک کنید، همه افراد مخاطبین شما که اینستاگرام دارند در این صفحه ظاهر می شوند. با این کار می توانید مخاطبین خود را در اینستاگرام پیدا کنید، بنابراین می توانید آنها را دنبال کنید.

 

مرحله دهم نصب اینستا: لایک کردن و پسندیدن پست ها

برای پسندیدن یک پست می توانید بر روی دکمه قلب کلیک کنید (با پیکان در تصویر بالا نشان داده شده است) یا دو بار بر روی پست مورد نظر برای پسندیدن کلیک کنید. شما می دانید که هنگامی که دکمه قلب قرمز است یک پست را با موفقیت پسندید

می توانید پست های اینستاگرام را لایک کنید و یا درباره آنها نظر دهید.

 

مرحله یازدهم  نصب اینستاگرام: نحوه ارسال نظر درباره پست اینستاگرام

برای ارسال نظر، ابتدا بر روی حباب خالی گفتار (در سمت چپ توسط فلش ​​در تصویر اول در زیر نشان داده شده است) کلیک کنید. سپس افزودن نظر به عنوان نام کاربری اینستاگرام خود را در بالای صفحه کلید خود قرار دهید (این در تصویر دوم نشان داده شده است). پیام خود را تایپ کنید و سپس Post آبی رنگ را در سمت راست نظر خود (در تصویر سوم نشان داده شده) بزنید.

نکته جانبی: مانند عکس ها، می توانید با زدن قلب در سمت راست هر نظر، آنها را نیز لایک کنید. (این در تصویر چهارم نشان داده شده توسط دایره نشان داده شده است)

 

مرحله دوازدهم نصب اینستا: جستجوی حساب ها

در این مرحله از  آموزش  نصب اینستاگرام ابتدا بر روی نوار جستجو کلیک کنید تا کسی یا آنچه را می خواهید جستجو کنید (با پیکان در تصویر اول مشخص شده است). نوع بعدی را برای جستجوی چه کسی یا آنچه می خواهید جستجو کنید (برای این دستورالعمل ها ما Instagram را جستجو کردیم همانطور که در تصویر دوم نشان داده شده است). بعد از اینکه متوجه شدید چه کسی یا چه چیزی را جستجو می کنید، روی نمایه وی کلیک کنید. این شما را به صفحه آنها می رساند (در تصویر سوم با دایره نشان داده شده است)

 

 

یادداشت های جانبی:

شما پنج زبانه مختلف دارید که می توانید روی پایین برنامه Instagram  کلیک کنید. مورد دوم (در تصویر اول  نشان داده شده است) صفحه کاوش شما است. در اینجا پست های پیشنهادی از صفحات عمومی را مشاهده خواهید کرد و همچنین می توانید افراد، برچسب ها و مکانها را جستجو کنید.

people: این مردان و زنان دیگری در اینستاگرام هستند که می توانید آنها را جستجو کنید.

tags: اینها هشتگهایی هستند که می توانید در اینستاگرام جستجو کنید. افراد از هشتگ در پست های خود استفاده می کنند ، بنابراین می توان آنها را در این بخش از صفحه جستجو  یافت، بنابراین می توانند پسندیدن، نظرات و دنبال کنندگان بیشتری دریافت کنند.

place: مکانها مکانهایی در سراسر جهان هستند که می توانید آنها را جستجو کنید. هنگام جستجوی مکانی، پست هایی ظاهر می شوند که با آن مکان خاص در عکس آنها برچسب گذاری شده اند.

در این مقاله به این موضوع که چگونه اینستاگرام نصب کنیم( نصب آسان اینستاگرام) و چگونه از  آن استفاده کنیم پرداختیم. اما استفاده از اینستاگرام شامل نکات متعدد دیگری نیز می باشد که از بخش آموزش اینستاگرام می توانید مشاهده کنید. اگر در روند نصب و ساخت اکانت اینستاگرام مشکلی داشتید، در بخش نظرات سوال خود را بپرسید. تیم تحریریه ما سعی می کنند در اولین فرصت به شما پاسخ دهند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک در
اطلاع از
guest
169 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
شیما
شیما
6 ماه قبل

اینستاگرام اندروید رو می تونم از کافه بازار دانلود کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  شیما
6 ماه قبل

سلام و درود
بله دوست عزیز.
دانلود بازار

شریفه حسینی
شریفه حسینی
6 ماه قبل

من به کمک مقاله شما اینستاگرام نصب کردم ممنون اما کاش بیشتر درباره اصطلاحاتی که داخل اینستاگرام به کار برده شده توضیح میدادین

چیکاو
ادمین
پاسخ به  شریفه حسینی
6 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز اصطلاحات مربوط به اینستاگرام در مقاله ای جداگانه به طور کامل توضیح داده شده است.

پناهیان
پناهیان
7 ماه قبل

منو گوشی من انگلیسی هست، می تونم اینستاگرام فارسی نصب کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  پناهیان
7 ماه قبل

سلام دوست عزیز
بله می توانید.

محمدعلی بهارلو
محمدعلی بهارلو
7 ماه قبل

چقدر محتوایی که تولید کردین در زمینه اینستاگرام نسبت به محتوا های داخل پیج های اینستاگرام جامع و کامل هست
آفرین به شما

چیکاو
ادمین
پاسخ به  محمدعلی بهارلو
7 ماه قبل

سلام و درود
از نظر دلگرم کننده شما سپاسگزاریم. موفق و موید باشید.

افرا
افرا
7 ماه قبل

قابلیت های استوری اینستاگرام داخل اینستاگرام فارسی و انگلیسی متفاوت هست؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  افرا
7 ماه قبل

سلام و درود
خیر دوست عزیز.

پژوهان
پژوهان
7 ماه قبل

سلام
چگونه می توان اینستاگرام را لغو. نصب کرد و از آن استفاده نکرد؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  پژوهان
7 ماه قبل

سلام و درود
چنانچه قصد دارید حساب کاربری و پیج اینستاگرام خود را برای همیشه حذف کنید به مقاله زیر مراجعه کنید.
آموزش حذف اکانت اینستاگرام
چنانچه قصد دارید به صورت موقت حساب کاربری خود را از دسترس خارج کرده و بعد از مدتی دوباره آن را فعال کنید، به مقاله زیر سربزنید.
آموزش دی اکتیو کردن اینستاگرام

اژدری
اژدری
7 ماه قبل

من از همین روش استفاده می کنم اما نمیدونم چرا اینستاگرام نصب نمیشه

چیکاو
ادمین
پاسخ به  اژدری
7 ماه قبل

سلام و درود
با چه مشکلی رو به رو شدید و در کدام کرحله از نصب اینستاگرام؟
آموزش رفع مشکل نصب نشدن اینستاگرام

وحید هاشمی
وحید هاشمی
7 ماه قبل

سلام
روز بخیر
من قصد دارم اینستاگرام انگلیسی رو نصب کنم
اگر ممکنه با زبان انگلیسی هم آموزش ساخت اکانت اینستاگرام را بگذارید
پیشاپیش از لط شما متشکرم
موفق و موید باشید

چیکاو
ادمین
پاسخ به  وحید هاشمی
7 ماه قبل
تیدا
تیدا
7 ماه قبل

ببخشید من اینستاگرام نصب کردم اما بلد نیستم فونت اینستاگرام رو تغییر بدم. ممنون میشم راهنماییم کنین

چیکاو
ادمین
پاسخ به  تیدا
7 ماه قبل
امیری
امیری
8 ماه قبل

ممنونم از اموزش خوب شما لطفا آموزش اصطلاحات اینستاگرام به زبان فارسی رو هم بگید

چیکاو
ادمین
پاسخ به  امیری
8 ماه قبل
Fereshte
Fereshte
8 ماه قبل

مقالتون رو خوندم
کاملا عالیه
همیشه با این روش می تونستم اینستاگرام نصب کنم الان اصلا نمیشه اصلا نمی دونم چی به چیه 😑

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Fereshte
7 ماه قبل

سلام دوست عزیز
به مقاله زیر سر بزنید.
علت نصب نشدن اکانت اینستاگرام چیست؟

Tarlan
Tarlan
8 ماه قبل

آموزش نصب اینستاگرام با زبان فارسی رو بگید لطفا

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Tarlan
8 ماه قبل
سمیه رسایی
سمیه رسایی
8 ماه قبل

سلام
چگونه می توان از دایرکت اینستاگرام استفاده کرد؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  سمیه رسایی
8 ماه قبل
مهشید
مهشید
8 ماه قبل

من هر چقدر تلاش می کنم پروفایل اینستاگرام واسم تغییر نمی کنه

چیکاو
ادمین
پاسخ به  مهشید
8 ماه قبل

با سلام و احترام
به مقاله زیر مراجعه کنید.
آموزش حل مشکل تغییر نکردن پروفایل اینستاگرام

راضیه اعتمادی
راضیه اعتمادی
8 ماه قبل

سلام من چقدر تلاش می کنم موفق به نصب اینستاگرام نمی شم. ممنون میشم راهنماییم کنید

چیکاو
ادمین
پاسخ به  راضیه اعتمادی
8 ماه قبل

سلام دوست عزیز
مقاله آموزش رفع مشکل نصب نشدن اینستاگرام را ببینید.

محمدی
محمدی
9 ماه قبل

ببخشید من اینستاگرام نصب کردم و اکانت اینستاگرام ساختم اما عکس پروفایلم تغییر نمی کنه

طاها
طاها
10 ماه قبل

من همیشه با این روش اینستاگرام نصب میکردم اما الان موفق به نصب نمیشم

Masiha
Masiha
پاسخ به  طاها
9 ماه قبل

وای برای منم اینستام نصب نمیشه مشکل چیه لطفا راهنمایی کنید

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Masiha
9 ماه قبل

سلام و درود
نصب نشدن اینستاگرام دلایل مختلفی دارد.
علت نصب نشدن اکانت اینستاگرام چیست؟

محمود
محمود
10 ماه قبل

ویدئو آموزشی که گذاشتید خیلی مفید هست. لطفا بهم بوید رمز اینستاگرام رو فراموش کردم چکار کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  محمود
10 ماه قبل

سلام و درود
از نظر دلگرم کننده شما متشکریم. به مقاله زیر مراجعه کنید.
آموزش بازیابی رمز اینستاگرام

محمودرضا روستا
محمودرضا روستا
10 ماه قبل

سلام برای نصب اینستاگرام باید اپلیکیشن اینستاگرام رو از کجا دانلود کرد؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  محمودرضا روستا
10 ماه قبل

سلام و درود
از کافه بازار.

علی بهروزی
علی بهروزی
11 ماه قبل

روز بخیر من رمز اکانت اینستاگرامم رو فراموش کردم. مجبور شدم پیج جدید بسازم . روی پیج قبلی ایمیل نداشتم با شماره موبایل بودم اما به اون شماره دسترسی ندارم. میخوام روی اکانت جدیدم ایمیل هم بگذارم لطفا آموزش ساختن ایمیل جدید با گوشی هواوی رو هم بگید. سپاس و تشکر

چیکاو
ادمین
پاسخ به  علی بهروزی
11 ماه قبل
فهیمه بردبار
فهیمه بردبار
11 ماه قبل

فکر میکردم منظورتون از نصب اینستاگرام فارسی، برنامه نزدیکا باشه

چیکاو
ادمین
پاسخ به  فهیمه بردبار
11 ماه قبل
نوری
نوری
11 ماه قبل

سلام برای نصب اینستاگرام باید از فیلتر شکن استفاده کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  نوری
11 ماه قبل

سلام و درود
خیر نیازی نیست.

مقصود لو
مقصود لو
11 ماه قبل

میشه آموزش گذاشتن عکس پروفایل و ویرایش متن زیر عکس پروفایل اینستاگرام رو هم بگید

چیکاو
ادمین
پاسخ به  مقصود لو
11 ماه قبل

سلام دوست عزیز
به مقاله زیر مراجعه کنید .
چگونه اکانت اینستاگرام بسازیم ؟

لاجوردی
لاجوردی
11 ماه قبل

لطفا یه توضیح درباره استوری گذاشتن داخل اینستاگرام بدین بهم. پیشاپیش از پاسخگوییتون متشکرم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  لاجوردی
11 ماه قبل
امین خلیلی
امین خلیلی
11 ماه قبل

سلام برای کامپیوتر ويندوز 10 اینستاگرام هست؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  امین خلیلی
11 ماه قبل
زر زر
زر زر
11 ماه قبل

وای وای وای خیلی خوب بود بهترین کامنت بود 😂😂😂🙌

آریان مهر
آریان مهر
1 سال قبل

اموزش نصب اینستاگرام از طريق کافه باز رو هم اگر میشه توضیح بدهید. پیشاپیش متشکرم از لطف شما

خراسانی
خراسانی
1 سال قبل

اسنکه من تونستم اینستاگرام فارسی نصب کنم عالیه اما اینکه بلد نیستم دقیق باهاش کار کنم اقلا خوب نیس 😂

چیکاو
ادمین
پاسخ به  خراسانی
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
برای آموزش اینستاگرام به مقاله زیر سر بزنید .
اصطلاحات اینستاگرام

جوکر
جوکر
پاسخ به  خراسانی
1 سال قبل

😂😂😂

لعیا
لعیا
1 سال قبل

لطفا آموزش نصب اینستاگرام روی کامپیوتر ویندوز 10 رو هم بگید

چیکاو
ادمین
پاسخ به  لعیا
1 سال قبل
میرتوحید
میرتوحید
1 سال قبل

سلام لطفا آموزش ساختن ایمیل جدید با موبایل هم بگید تا بتونم با ایمیل اینستاگرام بسازم. پیشاپیش خیلی خیلی خیلی ممنونم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  میرتوحید
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
آموزش ساختن ایمیل جدید

سرمدی
سرمدی
1 سال قبل

سلام من میخوام اینستاگرام نصب کنم اما نمیخوام مخاطب هام اصلا متوجه بشن چکار کنم؟ بی شماره موبایل میشه اینستاگرام نصب کرد؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  سرمدی
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
شما می تونید اکانت ابنستاگرام رو با ایمیل بسازید .

امید
امید
1 سال قبل

سلام ممنونم تونستم اینستاگرام نصب کنم خداروشکر

چیکاو
ادمین
پاسخ به  امید
1 سال قبل

سلام امید عزیز
از اینکه مقاله آموزش گام به گام نصب اینستاگرام فارسی برای شما مفید بوده است خوشحالیم . موفق باشید .

جهانگیری
جهانگیری
1 سال قبل

سلام لطفا بگید چجوری اینستاگرام روی کامپیوتر نصب کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  جهانگیری
1 سال قبل
ملکی
ملکی
1 سال قبل

سلام من رمز اکانت قبلی اینستاگرام رو فراموش کردم. الان پیج جدید ساختم. روی پیج قبلی ایمیل داشتم اما نحوه بازیابی رمز اینستاگرام رو بلد نیستم. اگر ممکنه بهم توضیح بدین. سپاس و تشکر

چیکاو
ادمین
پاسخ به  ملکی
1 سال قبل
یضربی
یضربی
1 سال قبل

بسیار عالی

چیکاو
ادمین
پاسخ به  یضربی
1 سال قبل

سلام و درود
از نظر دلگرم کننده شما متشکریم .

رضا خسروی
رضا خسروی
1 سال قبل

سلام. من حالا که با مقاله شما تونستم اپلیکیشن اینستاگرام نصب کنم چجوری باید اکانت بسازم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  رضا خسروی
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز به مقاله زیر مراجعه کنید .
آموزش ساختن اکانت جدید اینستاگرام

امتنان
امتنان
1 سال قبل

سلام. خسته نباشید. ممنونم از سایت خوبتون. من اینستاگرام نصب کردم با همین روشی که گفتین اما متاسفانه ایمیل نداشتم و با شماره موبایل اکانت اینستاگرام ساختم. مشکلی پیش نمیاد؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  امتنان
1 سال قبل

سلام و درود
الان مشکلی وجود ندارد اما اگر لازم باشد به هر دلیلی با اینستاگرام مکاتبه کنید ، یا برای پیج شما مشکلی پیش بیاید در صورت نداشتن ایمیل با مشکلات جدی مواجه خواهید شد . به همین دلیل به شما توصیه میکنم که برای هر اکانت یکی ایمیل اختصاصی در نظر بگیرید .
آموزش ساختن ایمیل جدید

Telena
Telena
1 سال قبل

سلام. لطفا درباره اصطلاحات و مفاهیم اینستاگرام هم توضیح بدین. پیشاپیش ممنونم ازتون.

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Telena
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز برای آشنایی با اصطلاحات اینستاگرام به لینک زیر مراجعه کنید .
https://chikav.ir/1399/07/28/instagram-terms/

کاوه
کاوه
1 سال قبل

سلام لطفا آموزش ساخت اپل آیدی رو هم بگین

چیکاو
ادمین
پاسخ به  کاوه
1 سال قبل

سلام و درود
برای آموزش ساخت اپل آیدی رایگان به لینک زیر مراجعه کنید .

ملی. ار
ملی. ار
1 سال قبل

من نمیخوام مخاطبینم متوجه بشن اینستاگرام دارم. باید چکار کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  ملی. ار
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز شما می توانید برای ساخت اکانت اینستاگرام از ایمیل استفاده کنید تا مخاطبین شما متوجه نشوند که شما اینستاگرام دارید .
ساختن ایمیل جدید

Rastegar
Rastegar
1 سال قبل

برای پیدا کردن مخاطبان در اینستاگرام باید چیکار کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Rastegar
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز همانطور که در مقاله “ آموزش گام به گام نصب اینستاگرام فارسی ” گفته شد :
اگر روی دکمه آبی connect در سمت راست connect contact کلیک کنید، همه افراد مخاطبین شما که اینستاگرام دارند در این صفحه ظاهر می شوند. با این کار می توانید مخاطبین خود را در اینستاگرام پیدا کنید، بنابراین می توانید آنها را دنبال کنید.

ثمر
ثمر
1 سال قبل

خیلی عالی بود متشکرم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  ثمر
1 سال قبل

سلام و درود
موفق و پیروز باشید .

جعفری
جعفری
1 سال قبل

مرسی از مقاله خوبتون

چیکاو
ادمین
پاسخ به  جعفری
1 سال قبل

سلام و درود
از نظر دلگرم کننده شما متشکریم .

محمد علی سلیمانی
محمد علی سلیمانی
1 سال قبل

سلام چیکار کنم که کسانی که شمارم رو دارن نفهمن اینستا دارم. میتونم با ایمیل اینستاگرام بسازم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  محمد علی سلیمانی
1 سال قبل

سلام و درود
بله پیجتون رو با ایمیل بسازید .

فاطمه شجاعت پور
فاطمه شجاعت پور
1 سال قبل

سلام لطفا درباره نصب اینستاگرام ویندوز هم توضیح بدین

چیکاو
ادمین
پاسخ به  فاطمه شجاعت پور
1 سال قبل

سلام و درود
برای آموزش نصب اینستاگرام ویندوز و آموزش گذاشتن پست و استوری در اینستاگرام در کامپیوتر به لینک زیر مراجعه کنید .
https://chikav.ir/1399/05/23/how-to-post-on-instagram-with-a-computer/

مرضیه نامی
مرضیه نامی
1 سال قبل

عالی

چیکاو
ادمین
پاسخ به  مرضیه نامی
1 سال قبل

موفق و پیروز باشید

شروین
شروین
1 سال قبل

سلام. داخل فیلم آموزش نصب اینستاگرام جدید فارسی شما برنامه اینستاگرام اندروید رو از بازار دانلود می کنید. لطفا آموزش بدین برنامه بازار رو چجوری باید نصب کرد؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  شروین
1 سال قبل

سلام و درود
برای نصب خودکار کافه بازار وارد لینک شوید .

شهبازی زاده
شهبازی زاده
1 سال قبل

سلام با روشی که گفتید با استفاده از شماره موبایل اینستاگرام را نصب کردم. لطفا درباره ساخت ایمیل جدید گوشی سامسونگ هم توضیح دهید. با تشکر از شما

چیکاو
ادمین
پاسخ به  شهبازی زاده
1 سال قبل

سلام و درود
برای آموزش ساختن ایمیل جدید به لینک زیر مراجعه کنید .
https://chikav.ir/1399/07/12/create-email/

mahta
mahta
1 سال قبل

سلام من با روشی که گفتین اینستاگرام فارسی نصب کردم خیلی عالی بود. حالا از کجا باید بفهمم که چه کسی پیج اینستاگرام منو سرچ کرده؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  mahta
1 سال قبل

سلام و درود
محتا جان برای اینکه متوجه بشی چه کسی اکانت اینستاگرام شما رو چک کرده به لینک زیر مراحعه کن .
https://chikav.ir/1399/05/24/how-to-find-out-who-checked-our-instagram/

Sana
Sana
1 سال قبل

سلام مفید بود ممنونم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Sana
1 سال قبل

سلام و درود
از نظر دلگرم کننده شما متشکریم . با بخش های مختلف سایت چیکاو همراه باشید .