چگونه اینستاگرام را دی اکتیو کنیم؟

اگر شما یکی از کاربران اینستاگرام هستید امکان دارد قصد داشته باشید که برای مدت کوتاهی از این دنیای محبوب دل بکنید و کمی به خود استراحت دهید. در این لحظه بهترین پیشنهاد برای شما دی اکتیو کردن موقت اینستا میباشد، اینستاگرام به تمام کاربران خود این اجازه را می دهد که از این فضا دور باشند و در صورتی که قصد بازگشت به این اپلیکیشن جذاب را داشته باشند با آغوش باز از آنها استقبال می کند. همراه چیکاو باشید.

آموزش ویدیویی دی اکتیو کردن اینستاگرام در کمتر از 2 دقیقه

اگر حوصله و یا وقت کافی برای خواندن مقاله را ندارید، پیشنهاد می شود از آموزش ویدیویی زیر برای دی اکتیو اکانت اینستاگرام استفاده کنید. در این آموزش از مرورگر نسخه موبایل استفاده شده اما روال کار با نسخه دسکتاپ تفاوتی ندارد. همراه ما باشد.

برای دی اکتیو کردن اینستاگرام باید چه مراحلی را بگذرانیم؟

فرآیند غیر فعالسازی حساب اینستاگرام کار چندان پیچیده ای نیست. برای اینکه اکانت اینستاگرام خود را حذف موقت بزنید باید مراحل زیر را به ترتیب پشت سر بگذارید:

1. برای دی اکتیو کردن اینستا باید وارد سایت اینستاگرام شوید و روی لینک زیر کلیک کنید و اطلاعاتی نظیر نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.

Instagram.com

صفحه ورود به اینستاگرام در آموزش حذف موقت اکانت اینستا - رسانه چیکاو

2. امکان دارد که از قبل از طریق سایت وارد پروفایل خود شده باشید در این صورت نیازی به ورود نام کاربری و رمز عبور ندارید. در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید بر روی گزینه Forgot password کلیک کنید، پس از کلیک بر روی این گزینه لینکی به ایمیل شما ارسال خواهد شد که با کلیک بر روی آن لینک می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید.

3. بعد از اینکه وارد اکانت خود شدید، وارد بخش ویرایش پروفایل یا ( Edit Profile ) شوید.

برا در اکتیو کردن موقت اینستا گزینه Edit Profile را انتخاب کنید

4. هنگامی که بر روی گزینه ویرایش پروفایل کلیک کردید، پایین صفحه سمت راست گزینه حذف موقت اکانت یا ( Temporarily disable my account ) را مشاهده می کنید بر روی همان گزینه کلیک کنید.

گزینه Temporarily disable my account را انتخاب کنید

5. در این مرحله پس از کلیک بر روی گزینه (Temporarily disable my account) باید دلیل دی اکتیو کردن اینستاگرام خود را مشخص کنید. هر گزینه ای که دلیل شما برای ترک اینستاگرام است را تایپ یا انتخاب کنید.

علت حذف موقت اکانت اینستاگرام را توضیح دهید

6. در مرحله بعد بعد از انتخاب دلیل برای دی اکتیو کردن اینستا باید رمز خود را مجددا وارد کنید.

7. در آخرین مرحله کلیک بر روی گزینه (Temporarily Disable Account) باعث دی اکتیو کردن اینستاگرام می شود.

بعد از دی اکتیو کردن اینستاگرام چه اتفاقی در انتظار اکانت ما خواهد بود؟

در جواب به این سوال باید بگوییم که بعد از دی اکتیو کردن اینستاگرام باید نکات زیر را در نظر بگیرید:

  • شما قادر خواهید بود که فقط یکبار در هفته حذف موقت اینستاگرام را انجام دهید و در صورتی که امروز اکانت اینستاگرام خود را دی اکتیو کنید و فردا دوباره وارد اینستاگرام خود شوید و بخواهید مجددا آن را دی اکتیو کنید اینستاگرام مانع این امر خواهد بود و شما باید یک هفته برای حذف موقت حساب اینستاگرام خود صبر کنید.
  • در صورتی که دیلیت اکانت موقت اینستاگرام داشته باشید هیچ یک از اطلاعات شما نظیر لایک، پست ها، استوری هایی که هایلایت کرده اید یا کامنت و دایرکت شما پاک نخواهد شد.
  • بعد از دی اکتیو کردن اینستاگرام تا چند ساعت نام کاربری شما Instagrammer خواهد بود، اما پس از گذشت چند ساعت نام کاربری شما به طور کامل حذف خواهد شد.
  • برای اینکه حساب کاربری که دی اکتیو کرده اید را برگردانید باید حوصله به خرج دهید و 24 ساعت بعد برای بازگرداندن اکانت‌تان اقدام کنید.
  • هنگامی که حساب اینستاگرام خود را از دسترس خارج کردید نام کاربری شما غیر قابل استفاده خواهد بود و هیچ شخصی قادر نخواهد بود که از نام کاربری شما استفاده کند.
  • با توجه به اینکه هیچ اپلیکیشنی دوست ندارد که دور انداخته شود اینستاگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست و امکان دارد در بعضی از مواقع در صورت بازگرداندن اکانت فرد با بعضی از مشکلات روبرو شود که خوشبختانه این مشکلات موقتی هستند و بعد از گذشت چند ساعت مشکلات حل خواهند شد و جای هیچ گونه نگرانی نیست.
  • در بعضی از موارد دیده شده که فرد در ورود و خروج به حساب کاربری خود دچار مشکل می شود این امر بیشتر برای افرادی اتفاق می افتد که دی اکتیو کردن اینستاگرام را به طور مکرر انجام می دهند.
توصیه: اگر قصد دارید برای مدتی از اینستاگرام خداحافظی کنید، سعی کنید حتی الامکان مدت زمان زیادی از دی اکتیو پیج اینستاگرامتان نگذرد. با گذشت زمان طولانی از دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرامتان، ممکن است پیج شما از دسترس خارج شود. اگر قصد دارید مدت طولانی از اینستاگرام بروید، پیشنهاد میکنم هر چند مدت یک بار پیج خود را فعال کرده و مجددا غیر فعال کنید.

چگونه در صورت دی اکتیو کردن اینستاگرام حساب کاربری خود را بازگردانیم؟

برگرداندن حساب کاربری دی اکتیو شده بسیار راحت است فقط کافیست نرم افزار اینستاگرام خود را باز کنید و اطلاعاتی نظیر نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و اکانت اینستاگرامتان را فعال کنید البته برگشتن اکانت اینستاگرام چند ساعتی زمان می برد و شما نمی توانید بلافاصله پس از حذف موقت اکانت اینستاگرام آن را برگردانید.

بعد از بازگشت حساب کاربری فالوورها نوتیفیکیشن دریافت می کنند؟

لازم به ذکر است که در صورت فعال کردن اکانت اینستاگرام فالوورهای شما هیچ نوتیفیکیشنی را دریافت نمی کنند. تنها افرادی نوتیفیکیشن بازگشت اکانت کاربری شما را دریافت می کنند که در پست های خود آنها را تگ کرده باشید.

تفاوت دی اکتیو کردن اینستاگرام با دیلیت اکانت چیست؟

نکته ای که باید بسیار به آن دقت داشته باشید این است که حذف موقت اکانت اینستاگرام با حذف دائم آن تفاوت بسیار دارد در صورتی که حذف دائم بزنید تمام اطلاعات شما نظیر پست ها، فالوور و تمامی اطلاعات موجود در حساب کاربری شما پاک خواهد شد و دیگر نمی توانید به آنها دسترسی داشته باشید و همچنین نام کاربری شما قابل استفاده خواهد بود و اگر شخصی بخواهد می تواند نام کاربری شما را انتخاب کند توجه داشته باشید که زمانی دیلیت اکانت اینستاگرام را انتخاب کنید که مطمئن باشید هیچ وقت به اینستاگرام باز نخواهید گشت در این صورت با دیلیت موقت اینستاگرام خود از اطلاعات اکانت‌تان محافظت کنید و مانع از بین رفتن اکانت خود شوید. لازم به ذکر است که هنگام دی اکتیو کردن اینستاگرام هیچ کس قادر به مشاهده نام کاربری و عکس پروفایل شما نخواهد بود. اگر دچار مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام داشتید، باید بدانید که Deactive instagram هیچ کمکی به رفع ریپورت اینستاگرام شما نمی کند.

در بعضی از موارد ممکن است افراد این ترس را داشته باشند که پس از دی اکتیو کردن اینستاگرام چه اتفاقی برای اکانت آنها خواهد افتاد؟

در جواب به این سوال باید بگوییم که نگران نباشید هیچ اتفاقی اکانت اینستاگرام شما را تهدید نمی کند و تنها برای مدتی کوتاه از لنز دوربین رنگارنگ دور می شوید و در صورتی که قصد داشته باشید می توانید به راحتی وارد اکانت خود شوید آن را مجددا فعال کنید. البته ممکن است گاهی با صحنه هایی دلخراش مانند کاهش فالوور روبرو شوید، بعضی از فالوورها زمانی که پیج شما را دنبال کردند با پیجی فعال روبرو بودند و زمانی که شما فعالیت خود را هر چند کوتاه متوقف کردید آنها ترجیح می دهند که دست از فالو شما بردارند و وقت خود را برای پیج های فعال دیگر بگذارند بنابر این اگر بعد از مدت زمانی به اینستاگرام بازگشتید سعی کنید یک ورود طوفانی داشته باشید و پیج خود را به خوبی فعال کنید و کمبود فالوورهای خود را جبران کنید.

سوالات متداول

در صورتی که بعد از دی اکتیو اینستاگرام پیج اینستا بازگردانده نشد، چیکار کنیم؟

اگر پیج اینستاگرام شما پس از دی اکتیو اینستاگرام بازگردانده نشد، پیشنهاد میکنم از روش هایی که برای بازیابی اکانت اینستاگرام توضیح داده ایم، استفاده کنید. اگر مشکل شما برطرف نشد، حتما به اینستاگرام ایمیل بزنید و منتظر پاسخ باشید.

آیا دی اکتیو اینستاگرام محدودیت دارد؟

هر پیج اینستاگرامی مجاز است در هفته تنها یک بار اکانت اینستاگرام خود را دی اکتیو کند. در صورتی که قبل از گذشت 7 روز مجدد درخواست دی اکتیو اینستاگرام را ارسال کنید، اعمال نخواهد شد.

تا چند روز پیج اینستاگرام غیر فعال باشد، مشکلی پیش نخواهد آمد؟

اگر پیج شما مدت ها فعال بوده است، هیچ محدودیتی برای دی اکتیو اینساگرام وجود ندارد. با این حال ما پیشنهاد می دهیم که حتی الامکان از غیر فعال کردن اینستاگرام به مدت طولانی بپرهیزید.

ارتباط با ما

در این مقاله ما سعی کردیم تا هر آنچه که برای غیر فعال سازی حساب اینستاگرامتان لازم دارید را ذکر کنیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. شما می توانید هر سوال یا پیشنهادی در زمینه دی اکتیو کردن اینستاگرام داشته باشید را با ما از طریق بخش نظرات در میان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن به شما پاسخ دهیم و با در میان گذاشتن نظرات و پیشنهادات خود با ما به بهبودی هر چه بیشتر سایت کمک کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک در
اطلاع از
guest
239 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
User
User
2 ماه قبل

سلام روز بخیر ، من دیروز پیجمو بعد از ۵ ماه اکتیو کردم و امروز میخوام دوباره دی اکتیو کنم اما برام خطا میزنه که دی اکتیو کردم فقط یکبار در هفته امکان پذیر است در صورتی که من ۵ ماه پیش دی اکتیو کردم؟ بعد از ۲۴ ساعت دوباره میتونم دی اکتیو کنم یا خیر

سلنا
سلنا
2 ماه قبل

سلام
با اینکه من پیجم رو دی اکتیو کردم باز هم فعال هست نمیدونم دلیلش چیه
میشه راهنمایی کنید
وقتی هم دوباره میخوام دی اکتیو کنم میگه یک هفته صبر کنید
چیکار کنم؟ 🙏

سمیر
سمیر
2 ماه قبل

چرااا اصلا تو قسمت پروفایل وارد نمیشه تا بخوام دی اکتیو کنم خسته م کرد لطفا کسی راهننایی کنه

مارال
مارال
5 ماه قبل

من پیجم رو دیسیبل کردم الان رمزم رو فراموش کردم فورگت پسورد زدم اس نیومد بهم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  مارال
5 ماه قبل

سلام مارال عزیز
مجددا امتحان کنید. پوشه اسپم رو هم چک کنید. اگر روی پیجتون ایمیل دارید درخواست ارسال ایمیل بدین.

فاطمه
فاطمه
6 ماه قبل

سلام من ده روز پیش پیجمو برگردوندم حالا باز میخام دی اکتیدش کنم همش ارور میده چی کنم؟؟؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  فاطمه
6 ماه قبل

سلام و درود
با چه خطایی رو به رو شدید؟

موسوی
موسوی
6 ماه قبل

بعد از دی اکتیو کردن اینستاگرام چه اتفاقی می‌افتد؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  موسوی
6 ماه قبل

سلام و درود
اکانت اینستاگرام شما به طور موقت از دسترس خارج می شود. برای اطلاعات دقیق تر همین مقاله را مطالعه کنید.

خاطره
خاطره
6 ماه قبل

من همه روشهای دی اکتیو و درس زدم اما باز پیجم فعاله وقتی مجددا اینکار و تکرار میکنم پیغام میده که باید یه هفته صبر کنید ولی باز پیجم فعاله
باید چیکار کنم ؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  خاطره
6 ماه قبل

سلام خاطره عزیز
پیج شما در مرحله اول دی اکتیو شده، شما برای امتحان کردن وارد پیج شدید و دوباره پیج شما اکتیو شده است. بنابراین برای اینکه بتوانید دوباره پیج خود را دی اکتیو کنید می بایست یک هفته صبر کنید. به دلیل اینکه در طول یک هفته تنها یکبار می توانید اکانت اینستاگرام خود را دی اکتیو کنید. موفق باشید.

نیلی
نیلی
6 ماه قبل

سلام
به نظرم درستش اینه قبل از دی اکتیو اینستاگرام استوری بذاریم و به دنبال کننده هامون اطلاع رسانی کنیم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  نیلی
6 ماه قبل

سلام و درود
بله همینطوره.

ماریا
ماریا
6 ماه قبل

سلام من دی اکتیو بودم. الان اکتیو کردم اول اوکی بود ولی چند روزی هست دایرکت هام نشون داده نمیشه

چیکاو
ادمین
پاسخ به  ماریا
6 ماه قبل

سلام و درود
به مقاله زیر سربزنید دوست عزیز.
آموزش رفع مشکل نشان ندادن دایرکت اینستاگرام

Maneli
Maneli
7 ماه قبل

سلام
من روز دوشنبه اینستاگرام ذو دی اکتیو کردم
بعد لازم سد اکتیو کردم
الان اجازه نمیده دی اکتیو کنم
یعنی ریپورت شدم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Maneli
7 ماه قبل

سلام و درود
خیر دوست عزیز
در یک هفته تنها یکبار می توانید دی اکتیو کنید.

افکاری
افکاری
7 ماه قبل

کاش وقتی دی اکتیو کردیم چت ها حذف میشدن به طور موقت

مهسان
مهسان
7 ماه قبل

من پیجم رو دی اکتیو کردم دیگه اکتیو نمیشه 😭😭😭😭

چیکاو
ادمین
پاسخ به  مهسان
7 ماه قبل

سلام دوست عزیز
در زمان اکتیو کردن پیج اینستاگرام خود با چه مشکلی رو به رو شدید؟
به شما توصیه می کنم مقاله زیر را مطالعه کنید، زیرا اطلاعات بسیار خوبی را در این زمینه در اختیار شما قرار می دهد.
آموزش بازیابی اکانت اینستاگرام

رضایی
رضایی
پاسخ به  مهسان
7 ماه قبل

شاید به جای دی اکتیو کردن اینستاگرام، دیلیت اکانت کردین 😐

مهدیه
مهدیه
8 ماه قبل

واتساپ رو هم میشه دی اکتیو کرد؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  مهدیه
8 ماه قبل

سلام و درود
بله دوست عزیز واتساپ را هم می توان تا سقف 30 روز از دسترس خارج کرد.

Parva
Parva
پاسخ به  چیکاو
7 ماه قبل

چه جالب 🙄

Mobina
Mobina
8 ماه قبل

سلام من دستم خورد و اکانتم بعد از چند ماه دی اکتیو بودن فعال شد می‌خوام سریع دی اکتیو بشه چیکار کنم؟؟؟؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Mobina
8 ماه قبل

سلام و درود
از همین روشی که در مقاله گفته شده است استفاده کنید. سریع ترین روش دی اکتیو کردن اینستاگرام همین روش هست دوست عزیز.

شهرام
شهرام
8 ماه قبل

سلام داخل دایرکت من اسم چند نفر رو زده Instagrammer یعنی دی اکتیو کردن؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  شهرام
8 ماه قبل

سلام دوست عزیز
بله همینطور است.

طاها
طاها
8 ماه قبل

باسلام تا چندماه میتونیم پیجمون دی اکتیو باسه؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  طاها
8 ماه قبل

سلام و درود
چنانچه از روشی که داخل مقاله گفتیم استفاده کنید، برای پیج شما در طولانی مدت مشکلی پیش نمی آید.

کتی
کتی
پاسخ به  طاها
8 ماه قبل

سعی کن هر شش ماه یکبار پیجت رو اکتیو کنی و دوباره دی اکتیو کنی

مرجان
مرجان
9 ماه قبل

خب به جای اینکه دی اکتیو کنیم اینستاگرام رو log out می کنیم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  مرجان
9 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز بین دی اکتیو کردن اینستاگرام و log out تفاوت وجود دارد. دی اکتیو به معنای خارج کردن موقت پیج از دسترس به کمک غیر فعال کردن اکانت هست اما با خارج شدن از اکانت فقط دسترسی شما از اکانت قطع می شود و سایرین به اکانت شما دسترسی دارند.

معینی
معینی
پاسخ به  مرجان
9 ماه قبل

خیلی فرق دارن ها

مرصاد
مرصاد
9 ماه قبل

من میخوام دی اکتیو کنم. ممکنه کسی منو انفالو کنه و من متوجه نشم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  مرصاد
9 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز زمانی که پیج شما دی اکتیو باشد کسی نمی تواند شما را آنفالو کند یا برای شما پیام ارسال کند و…
اگر قصد دارید بدون از دست دادن فالور مدتی فعالیت اینستاگرامی نداشته باشید، می توانید اکانت خود را دی اکتیو کنید.

مازیار
مازیار
10 ماه قبل

بعد از دی اکتیو کردن اینستاگرام دایرکت هام پاک میشه؟ منظورم وقتی هست که پیجم رو فعال کردم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  مازیار
10 ماه قبل

سلام و درود
خیر دوست عزیز تمام اطلاعات شما باقی می ماند.

ک
ک
پاسخ به  مازیار
10 ماه قبل

نه تمام دایرکت هات بعد از اکتیو کردن باقی میمونه

مهرداد
مهرداد
10 ماه قبل

سلام من میخوام اکتیو کنم اکانتم رو همش خطا میده

چیکاو
ادمین
پاسخ به  مهرداد
10 ماه قبل

سلام و درود
باید دوباره وارد پیچ خود شوید تا اکتیو شود. اگر به درستی دی اکتیو کرده باشید و نام کاربری و پسورد را هم درست وارد کنید مشکل وجود ندارد. چنانچه خطایی رخ داده است متن خطا را ارسال کنید تا دقیق تر به شما راهکار بدهیم. موفق باشید.

مهرداد علوی
مهرداد علوی
10 ماه قبل

چقدر واضح و راحته دی اکتیو کردن اینستاگرام 😁

Titaniom
Titaniom
11 ماه قبل

Besyar aliii

Hel.ma💞
Hel.ma💞
11 ماه قبل

چند روز بعد از دی اکتیو کردن میتونم اکانت اینستاگرام رو اکتیو کنم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Hel.ma💞
11 ماه قبل

سلام دوست عزیز
24 ساعت بعد از دی اکتیو کردن اینستاگرام می توانید مجددا پیج خود را فعال کنید.

سیامک
سیامک
11 ماه قبل

سلام اگر اکانت اینستاگرام من دی اکتیو باشه کسی به من دایرکت بده اکانتم اکتیو میشه؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  سیامک
11 ماه قبل

با سلام و احترام
خیر دوست عزیز.

Kim kim
Kim kim
11 ماه قبل

سلام من دی اکتیو کردم الان نمیتونم اکانتم رو اکتیو کنم 😴😑

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Kim kim
11 ماه قبل

سلام دوست عزیز
برای اکتیو کردن اکانت خود چه مشکلی دارید ؟ پسوردتون رو فراموش کردین ؟

قربانی
قربانی
11 ماه قبل

تا چند روز پیج اینستاگرام دی اکتیو باشه ، مشکلی پیش نمیاد؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  قربانی
11 ماه قبل

سلام و درود
معمولا مشکلی پیش نمی آید اما سعی کنید این مدت زمان زیاد طولانی نباشد .

کرمی
کرمی
11 ماه قبل

سلام یک روش هست برای اینکه 30 روز اکانت واتساپ رو دسیبل کرد، لطفا آموزشش رو بذارید 🙏

چیکاو
ادمین
پاسخ به  کرمی
11 ماه قبل
سوگند
سوگند
11 ماه قبل

دوستان یک نفر به من گفت واتساپ رو به مدت 30 روز دی اکتیو کرده
آیا چنین چیزی ممکنه؟

شماعی زاده
شماعی زاده
1 سال قبل

این لینکی که گذاشتید برای دی اکتیو کردن اینستاگرام واسم باز نمیشه چرا؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  شماعی زاده
11 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز از فیلتر شکن استفاده کنید .

User
User
1 سال قبل

سلام وقت بخیر
ببخشید اکانت دوستم ۲ ماه پیش دی اکتیو کرده و آیدیش داخل بخش دایرکت به instagrramer تعقیر پیدا کرد الان که دوباره رفتم دیدم آیدیش داخل صفحه چتمون شده __Deleted__bhiebe…
ولی وقتی روی آیدی از صفحه چت کلیک میکنم و وارد پیجش میشم ایدی پیج هنوز instagrramer

چرا اینجور شده ؟؟ یعنی دی اکتیو کرده یا کلا حذف کرده و دیگه نمیاد ؟🤦🏻‍♀️

چیکاو
ادمین
پاسخ به  User
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
Deleted__bhiebe معنی خاصی نداره . مجددا چک کنید .

محمدرضا راضی
محمدرضا راضی
1 سال قبل

لطفا دی اکتیو کردن توییتر رو هم توضیح بدین

چیکاو
ادمین
پاسخ به  محمدرضا راضی
1 سال قبل
یلدا
یلدا
1 سال قبل

برای من توی قسمت ادیت پروفایل اون گزینرو نداره باید چیکار کنم؟! 🤦🏻‍♀️

چیکاو
ادمین
پاسخ به  یلدا
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز باید از طریق سایت اینستاگرام وارد اکانت خود شوید . و سپس از طریق ادیت پروفایل اکانت اینستاگرام خود را دی اکتیو کنید .
لینک سایت اینستاگرام داخل مقاله هست . با فیلتر شکن امتحان کنید .

Bb
Bb
1 سال قبل

الگوریتم های جدید اینستا چرا اینجوری شده 😒

رضا
رضا
1 سال قبل

عالی بود ممنون

چیکاو
ادمین
پاسخ به  رضا
1 سال قبل

سلام رضا عزیز
از نظر دلگرم کننده شما متشکریم . موفق باشید .

فاطمه رزاقی
فاطمه رزاقی
1 سال قبل

من پیجم رو دی اکتیو کردم یک ماه پیش الان بر نمیگرده هر کار میکنم تو رو خدااا کمکم کنید

چیکاو
ادمین
پاسخ به  فاطمه رزاقی
1 سال قبل

سلام فاطمه عزیز
شما باید به اینستاگرام ایمیل بزنید و مشکل خودتون رو گزازرش کنید .
همچنین می توانید از روش های بازگردانی اکانت هم استفاده کنید که داخل مقاله زیر به طور کامل توضیح داده شده .
بازگردانی اکانت اینستاگرام

پرویزی
پرویزی
1 سال قبل

سلام روشی هست که بشه برای مدت محدود واتساپ رو دی اکتیو کرد اما دیلیت اکانت نکرد؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  پرویزی
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
بله شما میتوانید تا نهایتا 30 روز اکانت واتساپ خود را از دسترس خارج کنید . برای این منور به مقاله زیر مراجعه کنید .
غیر فعال کردن و دیلیت اکانت واتساپ

غزل
غزل
1 سال قبل

تفاوت دی اکتیو کردن اینستاگرام و دی اکتیو کردن اینستاگرام چیست؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  غزل
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز دی اکتیو کردن برای زمانی است که شما قصد دارید به طور موقت پیج خود را از دسترس خارج کنید و با حفظ تمام اطلاعات ، فالور ها ، لایک ها ، چت ها و … پیج خود را به طور موقت غیر فعال کنید . اما دیلیت اکانت به معنای حذف کامل و غیر قابل بازگشت پیج می باشد .
باید ها و نباید های دیلیت اکانت اینستاگرام

بشیر
بشیر
1 سال قبل

سلام. آیا زمانی که پیج اینستاگرام دی اکتیو باشد کسی می تواند بلاک و ریپورت یا آنفالو کند؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  بشیر
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز تا زمانی که اکانت اینستاگرام شما دی اکتیو باشد ، هیچکس نمیتواند شما را بلاک یا آنفالو کند .

گلنار
گلنار
1 سال قبل

سلام. روزتون بخیر. ممنونم از مقاله خوب و مفیدتون

چیکاو
ادمین
پاسخ به  گلنار
1 سال قبل

سلام و درود
موفق و پیروز باشید دوست عزیز .

فاط فاط نااااااز😍
فاط فاط نااااااز😍
1 سال قبل

سلام وقتتون بخیر
ببخشید ی سوال!!!
چرا وقتی میرم توی ادیت پروفایل گزینه دیس ایبل اکانتو ندارم؟!!!

فاط فاط نااااااز😍
فاط فاط نااااااز😍
پاسخ به  فاط فاط نااااااز😍
1 سال قبل

یعنی گزینه۴روندارم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  فاط فاط نااااااز😍
1 سال قبل

سلام و درود
دو.ست عزیز از vpn یا اینستاگرام وب استفاده کنید .
آموزش اینستاگرام وب

اصغری
اصغری
1 سال قبل

سلام من اینستاگرام رو دی اکتیو کردم. قصد دارم اکانت اینستاگرام جدید بسازم. یادم رفته چکار میکردم. میشه راهنماییم کنید

چیکاو
ادمین
پاسخ به  اصغری
1 سال قبل

سلام و درود
برای آموزش ساخت اکانت اینستاگرام به لینک زیر مراجعه کنید .
آموزش نصب اپلیکیشن اینستاگرام
آموزش ساخت اکانت جدید اینستاگرام

ثریا
ثریا
1 سال قبل

سلام و خسته نباشید. من حدود 1 ماه پیش اکانت اینستاگرامم رو دی اکتیو کردم حالا بعد از 1 ماه که اکانتم رو اکتیو کردم حدود نیم ساعتی هست که آیدیم رو نشون نمیده و هنوز اینستاگرامر هست. چیکار کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  ثریا
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز تا چند ساعت دیگه مشکل حل میشه .

Rt
Rt
1 سال قبل

سلام. جدید ترین و مطمئن ترین راه دیلیت اکانت اینستاگرام چیه؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Rt
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز بهترین و سریع ترین راه دیلیت اکانت اینستاگرام رو به طور کامل توضیح دادیم .

نسترن
نسترن
1 سال قبل

چرا هرچقدرمیزنم نمیره توسایت دی اکتیو؟بافیلترشکنم امتحان کردم ولی نشد قبلا راحت میتونسم دی اکتیو کنم اما الان نمیشه

چیکاو
ادمین
پاسخ به  نسترن
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز ، تنها راه دیلیت اکانت اینستاگرام همین روشی هست که داخل مقاله توضیح دادیم . لینک سایت اینستاگرام رو هم داخل مقاله گذاشتیم و هیچگونه مشکلی نداره .
اگر شما از جمله افرادی هستید که زیاد دی اکتیو می کنید این مشکلان ممکنه واستون به وجود بیاد . از طرفی بعضی اوقات این مشکلات از طرف خود اینستاگرام هست و چاره ای جز اینکه 24 ساعت صبر کنید و مجددا امتحان کنید ، ندارید .

زم زم
زم زم
1 سال قبل

سلام، از زحماتتون ممنونم.
۸ روز از دی اکتیو کردن اکانتم میگذره ولی برای دی اکتیو کردن مجدد بهم اجازه نمیده و میگه باید چند روز دیگه صبر کنید، چرا؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  زم زم
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز ، برخی اوقات کاربران با مشکل در غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام خود مواجه می شوند این موضوع مربوط به شبکه اینستاگرام و الگوریتم های آن است و راه‌حلی به جز صبر و انجام مجدد وجود ندارد. این مشکل معمولا برای کاربرانی که زیاد دی اکتیو می‌کنند بیشتر دیده می‌شود.

محمدعلی حسینی
محمدعلی حسینی
1 سال قبل

زمانی که اکانتم دی اکتیو هست کسی میتونه آن فالوم کنه؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  محمدعلی حسینی
1 سال قبل

سلام و درود
خیر دوست عزیز .

اومیر
اومیر
1 سال قبل

سلام
من پیجمو دی اکتیو کرده بودم و الان میخوام اکتیو کنم ولی رمزشو یادم رفته و فورگت پسورد هم میزنم لینک ریست پسورد واسم ارسال نمیشه واسه اکانت هم شماره همراهمو دادم ممنون میشم راهنمایی کنید

چیکاو
ادمین
پاسخ به  اومیر
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز متاسفانه به دلیل اینکه اس ام اس از طریق اینستاگرام و از خارج از کشور ارسال میشه ممکنه این اتفاق رخ بده . یک بار اس ام اس های گوشیتون رو رفرش کنید . قسمت هرزنامه رو چک کنید . و مجددا امتحان کنید . مشکل رفع میشه .
برای اینکه از این قبیل مشکل ها پیش نیاد حتما به هر اکانت یک ایمیل اختصاصی و در دسترس اختصاص بدین . چون ارسال ایمیل از طریق پشتیبانی اینستاگرام خیلی راحت تر و سریع تر از اس ام است هست . انشالله موفق باشید .
آموزش ساخت ایمیل و جیمیل جدید با موبایل

***
***
1 سال قبل

من اینستام توسط یه نفر هک شد و من تایید دو مرحله ای کردم ولی اون یارو هی میخواست وارد بشه
من دی اکتیو کردم که یه مدت بیخیال بشه
الان امکانش هست که دوباره بخواد وارد پیج من بشه؟؟؟
یا مثلا تایید دو مرحله ای من از بین بره و اون خیلی راحت وارد پیجم بشه

چیکاو
ادمین
پاسخ به  ***
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز زمانی که کد تایید دومرحله ای داشته باشید ، هیچکس نمیتونه بدون اطلاع خودتون وارد اکانتتون بشه . کد تایید دومرحله ای بهترین روش برای امنیت پیج هست .

Toobaa
Toobaa
1 سال قبل

بعد از اکتیو کردن حساب کاربری اینستاگرام فالوورها نوتیفیکیشن دریافت می کنند؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Toobaa
1 سال قبل

سلام و درود
خیر دوست عزیز .

عرفان هاشمی
عرفان هاشمی
1 سال قبل

سلام با دی اکتیو کردن پیج اینستاگرام کدوم یک از اطلاعات ما مخفی میشه و کدوم یک باقی میمونه؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  عرفان هاشمی
1 سال قبل

سلام و درود
آیدی و پیج شما مخفی میشه . چت ها و دایرکتتون باقی میمونه .

مهدیه
مهدیه
پاسخ به  چیکاو
1 سال قبل

سلام
پیج نزدیک یک سال دی اکتیو بمونه مشکلی پیش نمیاد؟
پاک نمیشه؟