تبلیغات

رسانه ای از جنس تکنولوژی

چیکاو پنجره ای برای ورود به دنیای فناوریست که در تلاش است تا به مکانی مناسب برای ارتقای سبک زندگی با الفبای تکنولوژی تبدیل شود و با اطلاع رسانی و آموزش های متنوع رفاه بیشتری را برای مخاطبین و دوست داران دنیای تکنولوژی به ارمغان بیاورد.

مقالات متنوع آموزشی و خبری

چیکاو سعی دارد تا علاوه بر پوشش خبری، بخش های متنوع آموزشی و نقد و بررسی ها و هر آنچه که با تکنولوژی های روز همراه است را پوشش محتوایی داده تا به منبعی مناسب برای مخاطبین خود تبدیل شود.

ویدیو، مقاله، پادکست و...

تیم ما سعی دارد تا با ارائه اخبار و محتوا های آموزشی در قالب مقاله به صورت متنی، پادکست، ویدیو و… رضایت مخاطبان خود را جلب کرده تا تمامی سلایق بتوانند از تلاش ما برای ساخت دنیای بهتر همراه با تکنولوژی بهره ببرند.

بخشی از فعالیت ما

در دنیایی که پر است از اتفاقات جدید در حوزه فناوری اطلاعات، پوشش محتوایی آن نیز کمی مشکل می شود. ما در چیکاو سعی داریم تا با گسترش تیم خود در بخش های مختلف، اتفاقات تازه تکنولوژی را پوشش دهیم. در حال حاضر تیم چیکاو در بخش های متنوع آموزشی و خبری در حال فعالیت است و بی وقفه تلاش می کنیم تا به یک مرجع قابل اعتماد برای مخاطبان خود تبدیل شویم.

اخبار تکنولوژی
گجت پوشیدنی
شبکه اجتماعی
موبایل
اپلیکیشن
علمی پژوهشی
خودرو
سلامت دیجیتال
کسب و کار

چرا چیکاو؟

رسانه چیکاو روزانه میزان کاربرانی است که به حوزه تکنولوژی علاقه مند هستند. این وبسایت در حال حاضر بستری را فراهم کرده که کسب و کار ها می توانند به منظور برند سازی و افزایش فروش، از مخاطبین چیکاو بهره ببرند و خدمات و محصولاتشان را به نمایش بگذارند.

تبلیغات در چیکاو

چیکاو وبسایتی است که در حوزه تکنولوژی فعال است و سعی دارد تا هر آنچه که مرتبط با فناوری های روز دنیا است را پوشش محتوایی دهد. با توجه به اعتبار چیکاو در نزد گوگل، رسانه چیکاو محل مناسبی برای درج ریپورتاژ خبری و گزینه ی مناسبی جهت تبلیغات محسوب می شود.

برای تبلیغات تماس بگیرید یا از طریق تلگرام در ارتباط باشید

شماره تماس: 4174-403-0916

ایمیل: Info@chikav.ir

آیدی تلگرام: poshtiban_mp@