آموزش اینستاگرام وب و هر آنچه که حتما باید بدانید!

اینستاگرام وب یکی از قابلیت های این شبکه اجتماعی محبوب است که بسیار کاربردی بوده و کاربران زیادی از آن استقبال کرده اند.
در این مقاله ما به اینستاگرام وب پرداخته ایم و نحوه استفاده از وب سایت اینستاگرام را در مرورگرهای مختلف به صورت مرحله به مرحله همراه با شکل بیان کرده ایم. همچنین در  مورد محدودیت های اینستاگرام تحت وب نیز صحبت کرده ایم. همراه چیکاو باشید.

از این رو اگر شما هم می خواهید از نسخه وب اینستاگرام استفاده کنید؛ با آموزش اینستاگرام وب ما همراه باشید؛ تا به  سادگی  و راحتی بتوانید از این قابلیت اینستاگرام استفاده کنید و از طریق دسکتاپ به حساب کاربری خود در اینستاگرام دسترسی داشته باشید و همچنین از قابلیت پست گذاری نسخه تحت وب اینستاگرام استفاده کنید.

 

 اینستاگرام وب چیست و چه کاربردی دارد؟

در اینجا روشی برای ارسال پست از طریق دسکتاپ یا لپ تاپ به اینستاگرام وجود دارد که شامل هیچ برنامه شخص ثالث یا نصب افزونه نیست، و شما می توانید به راحتی با کامپیوتر شخصی و یا با لپ تاپ، پست مد نظر خود را به اشتراک بگذارید و به راحتی از اینستاگرام نسخه وب استفاده کنید.

اینستاگرام در درجه اول به عنوان سرویسی طراحی شده است که در دستگاه های تلفن همراه قابل استفاده باشد. اما موارد  مختلفی وجود دارد که شما می خواهید به جای تلفن از طریق رایانه رومیزی یا لپ تاپ عکس ارسال کنید. البته می توانید  را از رایانه خود به تلفن خود ارسال کرده و از آنجا بارگذاری کنید، اما این خیلی کار سریعی نخواهد بود و بسیار دست و پا گیر می شود و کار شما را دو چندان می کند.

با این وجود، روش هایی برای ارسال مستقیم پست در اینستاگرام از طریق رایانه و وجود دارد، برخی افراد از برنامه ها و خدمات جانبی استفاده می کنند. برخی کاربران از شبیه سازها استفاده می کنند.

هشدار: اگر شما جز آن دسته از افراد هستید که از نرم افزار ها و وبسایت های خاصی برای ارسال پست به اینستاگرامتان استفاده می کنید، حتما از نرم افزار و یا وبسایت اطمینان حاصل کنید چرا که احتمال هک اینستاگرام و اطلاعات شما وجود دارد. حتما برای جلوگیری از هک اینستاگرام از خود وبسایت اینستاگرام و یا اپ آن استفاده کنید.

اما در اینجا و در این مقاله، راهنمای نحوه استفاده از یک مرورگر وب معمولی  مانند Chrome یا     Safari  برای پست گذاری و مدیریت حساب کاربری خود در اینستاگرام وب بدون نیاز به خرید برنامه جداگانه یا نصب افزونه مرورگر ارائه شده است.

استفاده از نسخه اینستا وب با یک مرورگر دسکتاپ

شما می توانید با یک مرورگر وب معمولی روی دسکتاپ یا لپ تاپ به وب سایت اینستاگرام دسترسی پیدا کنید و پست گذاری کنید.

وقتی از طریق وب سایت اینستاگرام  در یک مرورگر دسکتاپ وارد حساب خود می شوید، می توانید پست هایی مانند عکس را مشاهده کنید و حتی در مورد عکسها نظر دهید، اما یک چیز که نمی توانید انجام دهید ارسال عکس های جدید است. هیچ راهی برای بارگذاری آنها وجود ندارد، نماد معمول دوربین یا افزودن  پست جدید در آنجا وجود ندارد، مانند شکل زیر:

استفاده از نسخه اینستاگرام وب با یک مرورگر دسکتاپ - چیکاو

استفاده از نسخه اینستاگرام وب با یک مرورگر دسکتاپ

اما راهی برای تغییر رفتار مرورگر شما وجود دارد که باعث می شود اینستاگرام تصور کند شما از طریق یک دستگاه تلفن همراه به آن دسترسی دارید.

این از دو چیز بهره می برد. اولین مورد این است که اینستاگرام اکنون یک نسخه ویژه دارد که به دستگاه های تلفن همراه نشان می دهد که شامل عملکرد بارگذاری است. دوم این که می توانید سایت اینستاگرام را متقاعد کنید که از طریق دستگاه تلفن همراه به آن دسترسی پیدا کرده اید حتی اگر از مرورگر وب دسکتاپ استفاده می کنید.

این نوع استفاده از جمله مواردی است که به عنوان شبیه سازی عامل کاربر یا جعل عامل کاربر شناخته می شود (گاهی اوقات فقط جعل UA است). وقتی با این روش به اینستا وب دسترسی پیدا می کنید، بسیار شبیه نسخه معمولی است که در یک مرورگر وب مشاهده می کنید، اما متوجه خواهید شد که اکنون شامل نماد دوربین برای ایجاد پست های جدید است:

پست گذاری از طریق اینستاگرام وب - چیکاو

پست گذاری از طریق اینستاگرام وب

در اینجا راهنماهایی را برای نحوه انجام این کار با مرورگرهای اصلی گردآوری کرده ایم. آنها به شرح زیر هستند:

 

محدودیت های اینستاگرام وب

قبل از اینکه به نحوه عملکرد مرورگرهای خاص برسیم، برخی از محدودیت های این روش قابل ذکر است که به آنها اشاره کرده ایم.

این روش یک دستگاه تلفن همراه را که به وب سایت اینستاگرام دسترسی دارد شبیه سازی می کند. این همان استفاده از چیزی مانند Bluestacks برای الگوبرداری از اجرای برنامه Instagram نیست.

این نکته مهمی است زیرا همه ویژگی های برنامه Instagram از طریق وب سایت تلفن همراه Instagram در دسترس نیست. می توانید عکسی را بارگذاری کرده و عنوان را اضافه کنید، اما برخی از ویژگی های اساسی اینستاگرام وجود دارد که از طریق رابط ابنستا وب در دسترس نیستند.

فیلترها: شما گزینه اعمال فیلترها را ندارید.

پست های چند عکسی: اینستاگرام اخیراً گزینه افزودن چندین تصویر یا فیلم را در یک پست واحد اضافه کرده است. این از طریق وب سایت در دسترس نیست. برای ایجاد یک پست با اینستاگرام وب  تنها می توانید همزمان یک تصویر بارگذاری کنید.

برچسب گذاری در عکس: همچنان با اینستاگرام وب می توانید شخصی را در بخش نظر نشان کنید، اما نمی توانید شخصی را در عکس تگ کنید.

ویرایش کپشن پس از انتشار: برای ویرایش عنوان یک پست پس از انتشار، همچنان باید از برنامه تلفن همراه استفاده کنید. این مورد با اینستاگرام تحت وب امکان پذیر نخواهد بود.

مرورگرهای مدرن روشی برای آزمایش شکل ظاهری یک سایت با دستگاه ها و مرورگرهای مختلف دارند. این برنامه عمدتا برای این منظور طراحی شده است که بتواند طرح های پاسخگو را آزمایش کند تا ببیند در دستگاه های تلفن همراه چگونه هستند. و این ویژگی است که می تواند در اینجا مورد استفاده قرار گیرد تا وب سایت اینستاگرام چیزهایی را ایجاد کند که ما از طریق یک دستگاه تلفن همراه به جای یک مرورگر دسکتاپ به آن دسترسی پیدا می کنیم.

این موارد و استفاده از اینستا وب  را با برخی از مرورگرهای اصلی زیر مرور می کنیم. ما این کار را روی مک انجام می دهیم. نسخه های ویندوز نیز بسیار مشابه هستند.

برای همه اینها، ابتدا از طریق مرورگر وب وارد سایت اینستاگرام شده و به حساب اینستاگرام خود وارد شوید.

 

پست گذاری در اینستاگرام وب با مرورگر Chrome

به View> Developer> Developer Tools بروید.

پست گذاری از طریق اینستاگرام وب - چیکاو

پست گذاری در اینستاگرام وب با مرورگر Chrome

با این کار پنل Developer Tools باز می شود. بسته به طرح صفحه و مرورگر، ممکن است در یک برگه جداگانه ظاهر شود یا در پایین برگه فعال شما باشد.

 

تعداد زیادی کد، منو و برگه ها را مشاهده خواهید کرد. برای این منظور می توانید تقریباً با خیال راحت تقریباً همه  آن را نادیده بگیرید. به دنبال نماد کوچکی در بالا سمت چپ بگردید که تلفن  و تبلت  را نشان می دهد.( در عکس زیر با فلش قرمز رنگ مشخص شده است)

پست گذاری در اینستاگرام وب با مرورگر کروم - چیکاو

پست گذاری در اینستاگرام وب با مرورگر کروم

روی آن کلیک کنید. پنجره مرورگر اکنون به ابعاد یک تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خاص تبدیل می شود. همان طور که در  شکل زیر مشاهده می کنید.

افزودن عکس با اینستاگرام وب - چیکاو

می توانید تلفن را با استفاده از منوی کشویی تغییر دهید، اگرچه واقعاً زیاد مهم نیست که از کدام یک از پیش تعیین شده ها در اینجا استفاده می کنید.

افزودن پست با اینستاگرام وب - چیکاو

افزودن پست با اینستاگرام وب

بنابراین اکنون دقیقاً مانند برنامه موبایل به نظر می رسد. و مهمتر از همه، اکنون می توانید نماد دوربین را مشاهده کنید. بنابراین می توانید دقیقاً مانند برنامه تلفن همراه از آن استفاده کنید. با مرور عکس جدید و بارگذاری آن، از نماد دوربین برای ایجاد پست جدید استفاده کنید.

 

پست گذاری در اینستاگرام وب با مرورگر سافاری

به Develop> User Agent> Safari – iOS 10 – iPhone بروید.

پست گذاری در اینستاگرام وب با مرورگر سافاری - چیکاو

پست گذاری در اینستاگرام وب با مرورگر سافاری

صفحه اول باید رفرش  شود تا نماد دوربین را در بالای صفحه نشان دهد، مانند شکل زیر که با فلش  قرمز  مشخص  شده است.

افزودن پست اینستاگرام با مرورگر سافاری - چیکاو

افزودن پست اینستاگرام با مرورگر سافاری

پست گذاری در اینستاگرام با مرورگر فایرفاکس

تا همین چند وقت پیش، برای انجام این کار با Firefox نیاز به نصب افزونه داشتید، اما با نسخه های اخیر این مورد تغییر کرده است. بنابراین ابتدا مطمئن شوید که از آخرین نسخه Firefox استفاده می کنید.

پس از اطمینان از اینکه از آخرین نسخه فایرفاکس استفاده می کنید برای استفاده از اینستا وب  مراحل زیر را دنبال کنید.

ابتدا به Instagram.com بروید و وارد حساب خود شوید.

از فهرست اصلی Firefox، به Tools> Web Developer> Responsive Design Mode بروید. (می توانید از میانبر صفحه کلید نیز استفاده کنید. در Mac ، CMD + OPT + M است.)

 

سپس باید یک نسخه کوچک و پاسخگو از سایت را مشاهده کنید که شامل دکمه افزودن عکس است. (ممکن است لازم باشد صفحه را رفرش کنید.) اگر می خواهید از نمای بزرگتری استفاده کنید، روی نوار بالای صفحه که “هیچ دستگاهی انتخاب نشده است” کلیک کنید و دستگاهی با صفحه بزرگتر انتخاب کنید.

پست گذاری در اینستاگرام با مرورگر فایرفاکس - چیکاو

پست گذاری در اینستاگرام با مرورگر فایرفاکس

پست گذاری در اینستاگرام با مرورگر INTERNET EXPLORER

F12 را فشار دهید تا Developer Tools باز شود.

برگه شبیه سازی را پیدا کرده و از لیست گزینه ها یک دستگاه تلفن همراه انتخاب کنید.

 

جمع بندی

در میان مرورگرهای ذکر شده برای استفاده از قابلیت اینستا  وب  و تبدیل  کردن  آن به حالت گوشی،  مرورگر کروم بهترین و ساده ترین گزینه خواهد بود. ضمن اینکه بیشتر کاربران در حال حاضر از مرورگر کروم استفاده می کنند و به آن عادت کرده اند.

اما با این وجود در این مقاله به نحوه استفاده از قابلیت وب اینستاگرام پرداخته ایم، تا برای همه کاربران با مرورگرهای مختلف، قابل استفاده  باشد.

نکته لازم به دیگر در این باره، این است که امکان دایرکت دادن و ارسال پیام در نسخه اینستا وب نیز به تازگی برای تمام کاربران فعال شده است که به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید و کاربردی بوده باشه و از مطالعه آن لذت کافی را برده باشید.  در بخش نظرات می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید و یا اگر پرسش یا ابهامی در مورد اینستاگرام وب دارید، سوالات خود را بیان کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک در
اطلاع از
guest
126 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
شیدا
شیدا
6 ماه قبل

اینستاگرام وب فیلتر هست؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  شیدا
6 ماه قبل

سلام شیدا عزیز
خیر.

دامون
دامون
پاسخ به  شیدا
6 ماه قبل

نه خداروشکر

سارا پور حسین
سارا پور حسین
پاسخ به  شیدا
5 ماه قبل

خیر دسترسی راحتی هم فراهم می کنه

علی عابدی
علی عابدی
6 ماه قبل

سلام
وقت شما بخیر
از خواندن مقاله اینستاگرام وب چیست بسیار لذت بردم
اگر ممکن است مقاله ای تحت عنوان واتساپ وب چیست نیز در سایت منتشر کرده و لینک آن را برای من ایمیل کنید
سپاسگزارم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  علی عابدی
6 ماه قبل

سلام علی عزیز
از نظر دلگرم کننده شما متشکریم.
آموزش واتساپ وب

ماهور
ماهور
7 ماه قبل

ببخشید روشی هست که حجم فیلم ها رو کم کرد بعد در اینستاگرام منتشر کرد؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  ماهور
7 ماه قبل
کریم
کریم
7 ماه قبل

من همش واسم سوال بود چجوری عکس و فیلمی که با دسکتاپ داخل اینستاگرام گذاشته میشه داخل گوشی ابعادش تنظیم میشه. ممنومم از مقاله شما

چیکاو
ادمین
پاسخ به  کریم
7 ماه قبل

با سلام و احترام.
از اینکه مقاله اینستاگرام وب برای شما مفید بوده است خوشحالیم.
برای اطلاع بیشتر از سایز استوری اینستاگرام و سایز پست اینستاگرام به مقالات مربوطه مراجعه کنید.

آشوب
آشوب
7 ماه قبل

لطفا آموزش اینستاگرام وب با مرورگر سافاری رو توضیح بدین ممنون
ببخشید میشه درباره قابلیت های استوری اینستاگرام که روز به روز متنوع میشن هم توضیح بدین

چیکاو
ادمین
پاسخ به  آشوب
7 ماه قبل

سلام و درود
داخل همین مقاله ۀموزش اینستاگرام وب با مرورگر سافاری گفته شده است.
قابلیت های استوری اینستاگرام

راضی
راضی
7 ماه قبل

خوبیه نسخه وب اینستاگرام این هست که باعت کاهش مصرف اینترنت اینستاگرام میشه بخاطر همین من ازش استفاده می کنم.

چیکاو
ادمین
پاسخ به  راضی
7 ماه قبل

سلام و درود
همینطور است دوست عزیز.
بهترین روش های کاهش مصرف اینترنت اینستاگرام

Omid
Omid
پاسخ به  راضی
7 ماه قبل

چه جالب من نمیدونستم مرسی که گفتین.

طناز
طناز
7 ماه قبل

بسیار عالی

چیکاو
ادمین
پاسخ به  طناز
7 ماه قبل

با سلام و احترام
از نظر دلگرم کننده شما متشکریم.

سیروس علوی
سیروس علوی
8 ماه قبل

قابلیت جالبی هست
دیگه کدوم یک از شبکه های اجتماعی نسخه وب دارن؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  سیروس علوی
8 ماه قبل

سلام و درود
واتساپ وب
تلگرام وب

اسماعیل زادگان
اسماعیل زادگان
8 ماه قبل

ببخشید بهترین سایز برای استوری و پست اینستاگرام چقدر است؟ به طوری که در گوشی و کامپیوتر عکس ما زیبا باشد؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  اسماعیل زادگان
8 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز دو مقاله زیر را مطالعه کنید.
بهترین سایز پست اینستاگرام
بهترین سایز استوری اینستاگرام

مازندراني
مازندراني
8 ماه قبل

کاربردی هست که

کیا
کیا
9 ماه قبل

کلا از نسخه وب اینستاگرام خوشم نیومد

Asal
Asal
پاسخ به  کیا
8 ماه قبل

ولی اینستاگرام وب برای من خیلی کاربردی هست

MaM
MaM
9 ماه قبل

آقا یعنی با اینستاگرام وب بدون نصب اینستاگرام روی کامپیوتر میشه پست و استوری گذاشت 😄

سامانی
سامانی
10 ماه قبل

ببخشید از واتساپ و تلگرام هم میشه نسخه وب استفاده کرد؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  سامانی
10 ماه قبل

سلام و درود
بله دوست عزیز.
آموزش تلگرام وب
آموزش واتساپ وب

کورش
کورش
پاسخ به  سامانی
10 ماه قبل

تلگرام وب عالیه حتما امتحانش کن

تهرانی اصل
تهرانی اصل
پاسخ به  سامانی
9 ماه قبل

اره خیلیم عالی هستن

پوریا
پوریا
10 ماه قبل

کاش داخل اینستاگرام وب فیلتر ها نمایش داده میشد واقعا تنها نقطه ضعفش همینه

طلا
طلا
11 ماه قبل

ببخشید چرا من نمیتونم با اینستاگرام وب پست بذارم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  طلا
10 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز در حالت عادی اینستاگرام وب به شما امکان پست گذاشتن را نمی دهد. اگر می خواهید با اینستاگرام وب پست منتشر کنید از راهکار هایی که داخل همین مقاله گفتیم استفاده کنید.

شاداب
شاداب
11 ماه قبل

اینستاگرام وب عالیه و اینکا مصرف اینترنت اینستاگرام وب کمتر از نسخه نصبی اینستاگرام هست 😄

چیکاو
ادمین
پاسخ به  شاداب
11 ماه قبل

سلام و درود
بله درسته. از کامنت مفید شما سپاسگزاریم دوست عزیز.
چگونه مصرف اینترنت اینستاگرام خود را کاهش دهیم؟

Nirvana
Nirvana
11 ماه قبل

ببخشید اگر با اینستاگرام وب پیج یک نفر رو سرچ بزنم و پست هاش رو ببینم بدون لایک کردن متوجه میشه؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Nirvana
11 ماه قبل

سلام و درود
خیر دوست عزیز متوجه نمی شود .
چگونه بفهمیم چه کسانی اکانت اینستاگرام ما را چک کرده اند ؟

فلفلی
فلفلی
پاسخ به  Nirvana
11 ماه قبل

هیچ روشی نیست که کسی بفهمه تو پیجش رو سرچ زدی اصلا

Soode
Soode
11 ماه قبل

بسیار عالی

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Soode
11 ماه قبل

سلام دوست عزیز
از اینکه مقاله آموزش اینستاگرام وب برای شما مفید بوده است، خوشحالیم . موفق باشید .

سعادت
سعادت
1 سال قبل

تلگرام وب هم داریم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  سعادت
11 ماه قبل
ماهی
ماهی
پاسخ به  سعادت
11 ماه قبل

اره خیلیم عالیه

کلاسیک
کلاسیک
پاسخ به  سعادت
11 ماه قبل

اره من از واتساپ وب تلگرام وب و اینستاگرام وب استفاده میکنم هر سه عالی هستن

چمن
چمن
1 سال قبل

سلام من اینستاگرام رو دیلیت اکانت کردم دیگه نیاز نیست همون اکانتی که با گوشی دیلیت اکانت کردم رو با کامپیوتر هم دیلیت اکانت کنم؟

بهناز
بهناز
1 سال قبل

سایز پست و استوری اینستاگرام وب چقدر هست

چیکاو
ادمین
پاسخ به  بهناز
1 سال قبل
منوچهری
منوچهری
1 سال قبل

ببخشید چرا سایت اینستاگرام واسم باز نمیشه فقط صفحه سفید نشون میده

چیکاو
ادمین
پاسخ به  منوچهری
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز از فیلتر شکن استفاده کنید .

رحمتی
رحمتی
1 سال قبل

سلام بسیار کامل و عالی و واضح

چیکاو
ادمین
پاسخ به  رحمتی
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
از نظر دلگرم کننده شما درباره مقاله آموزش اینستاگرام وب متشکریم .

نفیسه
نفیسه
1 سال قبل

چرا من نمیتونم با اینستاگرام وب پست و استوری بزارم ☹️ لطفا بهم لگید دقیقا چکار کنم؟!؟!

چیکاو
ادمین
پاسخ به  نفیسه
1 سال قبل

سلام نفیسه عزیز
اگر دقیق تر بهم بگید در کدوم مرحله و با چه مشکل و خطایی برو به رو شدید بهتر می تونم کمکتون کنم .
ما در مقاله زیر به طور کامل آموزش انتشار عکس فیلم در اینستاگرام در کامپیوتر رو توضیح دادیم .
چگونه با کامپیوتر در اینستاگرام پست و استوری بگذاریم ؟

نقی زاهدی
نقی زاهدی
1 سال قبل

سلام لطفا کمک کنید بهم اینستاگرام سایتش واسم باز نمیشه

چیکاو
ادمین
پاسخ به  نقی زاهدی
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز ار vpn استفاده کنید .

صفر پور
صفر پور
1 سال قبل

چرا سایت اینستاگرام واسم باز نمیشه؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  صفر پور
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز با فیلتر شکن امتحان کنید .

موسی
موسی
1 سال قبل

خیلیم عالی و کامل. مرسی. فقط اینکه اگر میشه آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام رو خم بگید اخه من یک اکانت اضافی دارم و میخوام پاکش کنم.

چیکاو
ادمین
پاسخ به  موسی
1 سال قبل
راحله
راحله
1 سال قبل

سلام
ممنونم از مقاله خوبتون در زمینه اینستاگرام.
میشه آکوزش ساخت اپل آیدی رو هم بگذارید. ممنونم

سهیلا فریدفر
سهیلا فریدفر
1 سال قبل

سلام. بسیار عالی بود. لطفا یک برنامه برای ویرایش فیلم روی کامپیوتر بگید. ممنونم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  سهیلا فریدفر
1 سال قبل

سلام و درود
از نظر دلگرم کننده شما متشکریم دوست عزیز .
معرفی انواع نرم افزار ویرایش فیلم

امینه
امینه
1 سال قبل

سلام جناب پورمحمد جسارتا درباره پست گذاری در اینستاگرام وب با مرورگر سافاری هم توضیح بدین

چیکاو
ادمین
پاسخ به  امینه
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز داخل همین مقاله به طور کامل توضیح دادیم .

Yalda
Yalda
1 سال قبل

پست گذاری در اینستاگرام وب با مرورگر سافاری چگونه است؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Yalda
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز ما در این مقاله به طور کامل آموزش اینستاگرام وب با مرورگر سافاری را توضیح داده ایم . مقاله را مطالعه کنید و سوالات خود را از ما بپرسید .

ثریا
ثریا
1 سال قبل

سلام. مقاله ای که درباره اینستاگرام وب گذاشتین خیلی خوبه. ممنونم ازتون. اگر میشه درباره اینکه چگونه بفهمیم چه کسانی اینستاگرام ما را چک کرده اند هم بنویسین واسمون

چیکاو
ادمین
پاسخ به  ثریا
1 سال قبل

سلام و درود
از اینکه مقاله آموزش اینستاگرام وب برای شما مفید بوده است خوشحالیم .
برای اینکه بفهمید چه کسانی اینستاگرام شما را چک کرده اند به لینک زیر مراجعه کنید .
https://chikav.ir/1399/05/24/how-to-find-out-who-checked-our-instagram/

النا
النا
1 سال قبل

دوستان اینستاگرام وب برای شما هم فیلتر ها رو نشون نمیده؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  النا
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز یکی از محدودیت های اینستاگرام وب نشون ندادن فیلتر ها می باشد .

Mahnaz
Mahnaz
1 سال قبل

عالی بودین مثل همیشههه

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Mahnaz
1 سال قبل

سلام و درود
از نظر دلگرم کننده شما متشکریم مهناز عزیز .

داریوش
داریوش
1 سال قبل

سلام من میخوام که با لپ تاپ به اینستاگرام دسترسی داشته باشم اما اگر بشه میخوام اینستاگرام روی ویندوز 10 نصب کنم. لطفا آموزشش رو بگذارید.

چیکاو
ادمین
پاسخ به  داریوش
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز من یک مقاله به شما معرفی میکنم که داخلش به طور کامل توضیح دادیم شما چجوری اینستاگرام پلتفرم ویندوز نصب کنید . همچنین به طور کامل آموزش انتشار پست و استوری اینستاگرام در کامپیوتر گفته شده .
https://chikav.ir/1399/05/23/how-to-post-on-instagram-with-a-computer/

محمدمهدی
محمدمهدی
1 سال قبل

سلام چرا با اینستاگرام وب نمیتونم کپشن پستی که گذاشتم رو ادیت کنم؟

مهین
مهین
1 سال قبل

سلام برای اینستاگرام وب از چه مرورگری استفاده کنیزم بهتره؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  مهین
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز به نظر من مرورگر کروم برای اینستاگرام وب کاملا راحت و در دسترس هست .

Joker
Joker
1 سال قبل

سلام من از یک سری نرم نرم افزار و وبسایت با امنیت پایین برای ارسال پست به اینستاگرامم استفاده میکردم. پیجم هک شده پریده اصلا نیستش چیکار کنممم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Joker
1 سال قبل

سلام و درود
برای بازگردانی پیج هک شده مقاله مربوط بهش رو بخونید و هر سوالی که داشتید بپرسید .
https://chikav.ir/1399/06/24/instagram-password-recovery/

Tr
Tr
1 سال قبل

سلام مقالتون عالیه. لطفا آموزش واتساپ وب رو هم بذارید.

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Tr
1 سال قبل

سلام و دروذ
برای آموزش استفاده از واتساپ وب به لینک زیر مراجعه کنید .
https://chikav.ir/1399/07/24/whatsapp-web/

بردیا
بردیا
1 سال قبل

سلام. چجوری میشه از طریق اینستاگرام وب پست های چند عکسی گذاشت؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  بردیا
1 سال قبل

سلام و درود
متاسفانه اینستاگرام وب از قابلیت پست های ورقه ای پشتیبانی نمی کند .

نازنین
نازنین
1 سال قبل

از وقتی دایرکت اینستاگرام وب فعال شده عالی شدههه

چیکاو
ادمین
پاسخ به  نازنین
1 سال قبل

سلام و درود
بله همینطوره . روز به روز امکانات اینستاگرام وب در حال بهبود هست .

روشنک
روشنک
1 سال قبل

سلام چجوری میشه با نسخه وب اینستاگرام لایو گرفت؟

پیمان
پیمان
1 سال قبل

سلام. آیا امکانش هست بجای استفاده از اینستاگرام وب روی مرورگر، اپلیکیشن اینستاگرام رو روی لپ تاپم نصب کنم؟ و همچنبن باهاش پست و استوری منتشر کنم!

چیکاو
ادمین
پاسخ به  پیمان
1 سال قبل

سلام و درود
بله دوست عزیز امکان نصب اینستاگرام روی نسخه ویندوز هست . شما می تونید با نسخه ویندوز اینستاگرام روی کامپیوتر پست و استوری منتشر کنید . من لینک آموزش اینستاگرام روی کامپیوتر رو واستون قرار میدم مطالعه کنید .
https://chikav.ir/1399/05/23/how-to-post-on-instagram-with-a-computer/

😄
😄
1 سال قبل

سلام من اینستاگرام وب با کروم امتحان کردم خوب بود مرسی. 😄👍

negah
negah
1 سال قبل

سلام. چرا داخل اینستاگرام وب فیلتر های اینستاگرام نیست؟ از کجا میتونم بهش دسترسی داشته باشم؟!

الف
الف
1 سال قبل

عالی و جذاب

چیکاو
ادمین
پاسخ به  الف
1 سال قبل

سلام و درود
از نظر دلگرم کننده شما سپاسگزاریم .

زارا هوشیار
زارا هوشیار
1 سال قبل

سلام نحوه استفاده از کامپیوتر برای انتشار پست و استوری اینستاگرام رو هم توضیح بدین لطفا؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  زارا هوشیار
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز اگر دقیق تر توضیح بدین که دقیقا چه مشکلی دارین من میتونم راهنماییتون کنم .
من به شما پیشنهاد می کنم به لینک زیر مراجعه کنید تا اطلاعات کامل رو درباره نحوه انتشار پست و استوری اینستاگرام روی کامپیوتر به دست بیارین .
https://chikav.ir/1399/05/23/how-to-post-on-instagram-with-a-computer/

O
O
1 سال قبل

دمت گرم ادمین جان 🙏

چیکاو
ادمین
پاسخ به  O
1 سال قبل

موفق باشی دوست عزیز .

نیلوانا
نیلوانا
1 سال قبل

سلام چجوری کپشن پستم رو با اینستاگرام وب ادیت کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  نیلوانا
1 سال قبل

سلام و درود
متاسفانه این امکان داخل اینستاگرام وب موجود نیست .

فرزاد
فرزاد
1 سال قبل

سلام. برای استفاده از اینستاگرام وب کدوم مرورگر رو توصیه میکنید؟ کار کردن با کدوم مرورگر آسون تر و کم دردسر تر هست؟ ممنون میشم اگر جواب بدین 🙏

چیکاو
ادمین
پاسخ به  فرزاد
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز مرورگر کروم بهترین و آسون ترین گزینه برای اینستاگرام وب می باشد .