چگونه با کامپیوتر در اینستاگرام پست و استوری بگذاریم؟

اینستاگرام از جمله شبکه های اجتماعی محبوب در ایران است که علاوه بر ایجاد بستری برای به اشتراک گذاری و تامل، سبب گسترش کسب و کار های اینترنتی نیز شده است. با وجود حجم مخاطبین بالای اینستاگرام،‌ این شرکت هنوز کار چندانی برای کاربران ویندوز نکرده است. با وجود در نظر گرفتن راه کار هایی برای پست و استوری گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر که در ادامه آموزش خواهیم داد، اما اینستاگرام هیچ نرم افزار رسمی برای تمامی نسخه های ویندوز ارائه نکرده است. اینستاگرام نرم افزاری را برای ویندوز توسعه داده است اما این نرم افزار تنها از ویندوز 10 پشتیبانی می کند و برای ویندوز های 7 و 8 از روش هایی که در ادامه توضیح می دهیم بایستی برای پست گذاشتن در اینستاگرام استفاده کنید. پس همراه چیکاو باشید.

آموزش نصب اینستاگرام برای کامپیوتر در ویندوز 7، 8 و 10

قبل از آموزش بایستی برای نصب اینستاگرام برای کامپیوتر اقدام کنید. اگر سیستم عامل کامپیوتر شما ویندوز 10 است خوشبختانه اینستاگرام نسخه ای برای شما آماده کرده است. ابتدا لپ تاپ خود را باز کنید سپس در بخش Explore پنجره ویندوز در نوار پایین سمت چپ صفحه نمایش، گزینه Microsoft Store را پیدا کرده و باز کنید. از بخش جست و جو عبارت “Instagram” را جست و جو کرده و نرم افزار اینستاگرام را نصب کنید. پس از نصب اینستاگرام از طریق مایکروسافت استور ویندوز، در بخش پنجره ویندوز می توانید به اینستاگرام دسترسی داشته و نرم افزار را اجرا کنید.

نصب نرم افزار اینستاگرام برای پست گذاشتن در اینستاگرام در ویندوز 10 - رسانه چیکاو

شاید برای برخی از شما نصب این نسخه راحت و بی دردسر باشد، اما برای اکثر کاربر ها استفاده از نرم افزار اینستاگرام موجود در مایکروسافت استور با مشکلات زیادی همراه است. برای همین اگر قصد دارید که از نسخه اپلیکیشن اینستاگرام استفاده کنید، بایستی شبیه ساز اندروید در ویندوز نصب کنید.

نصب اینستاگرام در کامپیوتر با بلواستکس

نرم افزار بلواستکس شبیه ساز اندروید در ویندوز است که با کمک آن می توان تمامی اپلیکیشن های اندروید را در کامپیوتر اجرا و استفاده کرد. کافیست پس از نصب نرم افزار بلواستکس نسخه جدید اینستاگرام برای اندروید را دانلود کرده و در نرم افزار اجرا کنید. با کمک بلواستکس اپلیکیشن اینستاگرام نسخه اندروید در کامپیوتر اجرا می شود و همچنین پست و استوری گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر کاملا شبیه نسخه اندروید است.

نصب اینستاگرام با کمک برنامه بلو استکس و مدیریت کامل پیج اینستاگرام - رسانه چیکاو

آموزش پست و استوری گذاشتن در اینستاگرام وب با کامپیوتر

اینستاگرام وب در گذشته امکانات زیادی نداشت. در گذشته اینستاگرام تنها امکان لایک، کامنت و… را فراهم کرده بود و عملا خبری از ارسال پست در اینستاگرام وجود نداشت. اما به تازگی و با توسعه نسخه اینستاگرام وب حالا اینستاگرام امکان پست گذاری در مرورگر را برای نسخه موبایل فراهم کرده است. همانطور که گفته شد اینستاگرام تنها در مرورگر های موبایل امکان ارسال پست را فراهم کرده است. به همین دلیل برای پست و استوری گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر بایستی مرورگر رو از حالت دسکتاپ به حالت موبایل تغییر دهیم. ما برای تغییر به نسخه موبایلی از چندین روش برای این کار استفاده می کنیم.

اگر در مورد اینستاگرام وب اطلاعاتی ندارید، پیشنهاد میکنم، آموزش اینستاگرام وب را مطالعه کنید. در این آموزش ما به نکات و موضوع هایی پرداختیم که شاید از آن اطلاع نداشته باشید.

1. استفاده از ابزار inspect مرورگر ویندوز

برای استفاده از این ابزار ابتدا بایستی سایت اینستاگرام instagram.com را در مرورگر کروم، فایرفاکس و… باز کنید. سپس بر روی صفحه ی باز شده کلیک راست کرده و گزینه inspect را که معمولا آخرین گزینه است، انتخاب کنید. سپس پنجره ای مشابه با عکس پایین برای شما باز می شود. (شما می توانید با استفاده از کلید میانبر Ctrl + Shift + I ابزار Inspect رو فعال کنید.)

گذاشتن پست در اینستاگرام وب با مرورگر در کامپیوتر با کمک ابزار inspect - رسانه چیکاو

حال بر روی گزینه ای که در تصویر با کادر قرمز نمایش داده شده است کلیک کنید تا مرورگر شما به حالت موبایل تغییر شکل دهد. پس از کلیک بر روی آیکن موبایل، باید صفحه رو یک بار Reload کنید تا سایت با نسخه موبایل مرورگر شما سازگار شود. پس از انجام این مراحل، سایت اینستاگرام مشابه با نسخه اپلیکیشن به شما نمایش می دهد که شامل نوار دسترسی پایین است.

آموزش تغییر مکان ابزار inspect و نوع دستگاه موبایل در مرورگر کروم و فایرفاکس برای استفاده از اینستالگرام وب - رسانه چیکاو

حتما نحوه نمایش پنجره inspect کمی در نمایش نسخه موبایل اینستاگرام، شما را اذیت می کند. به همین منظور کافیست بر روی آیکن سه نقطه کلیک کرده و گزینه ای که حالت نمایش پنجره inspect در حالت ستون چپ و راست است انتخاب کنید تا تجربه بهتری از استفاده نسخه اینستاگرام در مرورگر ویندوز داشته باشید.

تصویر اموزش تغییر جایگاه ابزار inspect به سمت چپ مرورگر برای نمایش بهتر سایت اینستاگرام وب به منظور پست و استوری گذاشتن - رسانه چیکاو

مرورگر ها برای شما نسخه های متفاوتی از دستگاه های موبایل آماده کرده اند. در باکس بالایی پنجره inspect زمانی که شما حالت موبایل را فعال سازی میکنید، لیستی از دستگاه های موبایل موجود است که با انتخاب هر یک از آن، وبسایت اینستاگرام در قابل آن دستگاه نمایش داده می شود.

حال همه چیز فراهم است، مرورگر شما همانند نسخه اپلیکیشن نمایش داده می شود که با کلیک بر روی دکمه + که در نوار دسترسی پایین قرار داده شده امکان پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر فراهم شده است.

علاوه بر پست گذاشتن در اینستاگرام با مرورگر، امکان استوری گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر از طریق روشی که در بالا ذکر شد نیز فراهم شده است. تنها کافیست به بخش Home (آیکن خانه در نوار پایین) رفته و در بخش استوری ها با کلیک بر روی پروفایل خود استوری بگذارید.

2. پست و استوری گذاشتن در اینستاگرام وب با کوچک کردن صفحه

در بالا ذکر شد که برای استفاده از نسخه وب اینستاگرام باید حتما مرورگر ویندوز را به نسخه موبایلی تبدیل کنید، این امکان با کوچک کردن پنجره مرورگر در قاب موبایل نیز فراهم است. در تصویر زیر کاملا مشخص شده است که به چه صورت می توان نسخه اینستاگرام وب را فعال کرد. پس از کوچک کردن صفحه حتما مجدد صفحه را با کمک آیکن Reload و یا کلید میانبر F5 بارگیری کنید تا سایت اینستاگرام با نسخه موبایل سازگار شود.

کوچک کردن مرورگر در قالب گوشی برای اینستاگرام وب به منظور پست و استوری گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر - رسانه چیکاو

3. استفاده از افزونه Desktop for instagram

با کمک افزونه کروم  Desktop for instagram ، همانند روش های بالا، مرورگر ویندوز به حالت موبایل تغییر می کند که سایت اینستاگرام را در قالب گرافیکی موبایلی به شما نمایش می دهد. این افزونه علاوه بر فراهم کردن امکان پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر، امکان پست های ویدیویی و تصویری از نیز فراهم میکند. کافیست پست مد نظر را باز کرده و از طریق گزینه هایی که در گوشه بالا سمت چپ پست نمایش داده می شود، دانلود کنید.

آموزش پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر در مرورگر کروم با کمک افزونه desktop for instagram - رسانه چیکاو

4. استفاده از سایر افزونه های کروم

در واقع برای تبدیل اینستاگرام وب ویندوز به نسخه موبایلی آن راه های متعددی وجود دارد که در مواقع مختلفی ممکن است به درد شما بخورد. به عنوان مثال شاید شما قالب خاصی را برای استوری خود در نظر گرفته اید و یا قصد دارید اسکرینی از صفحه اینستاگرام در حالت گوشی آیفون X بگیرید اما قاب دستگاه آیفون ایکس در میان گزینه ها موجود نیست. شما در این حالت می توانید از افزون هایی که در پایین معرفی می کنم و مخصوص گوگل کروم است استفاده کنید.

–       Web for Instagram

–       Responsive design tester

–       Extension for Instagram

نکته: برخی از این افزونه ها ممکن است سبب هک رمز شما در هنگام ورود به پیج اینستاگرامی شوند، پس در ابتدا پیشنهاد می شود که از روش های اول استفاده کنید و در صورت اضطرار به افزونه های کروم مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر

پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر فایرفاکس چگونه است؟

تمامی روش ها و موارد گفته شده در اکثر مرورگر ها قابل اجرا است. منتها افزونه هایی که برای پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر معرفی شد، تنها مختص گوگل کروم می باشد.برای پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر فایرفاکس می توانید از افزونه های زیر استفاده کنید.

–       Web for Instagram plus DM

–       Mobile View Tester

برنامه پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر وجود دارد؟

بله، در ویندوز نرم افزار ارسال پست به اینستاگرام وجود دارند اما اگر پیج شما بزرگ است، پیشنهاد می کنم که هیچ گاه به این نرم افزار ها متصل نشوید چرا که امنیت صفحه اینستاگرام شما را به خطر می اندازد.

ربات ارسال استوری و پست در اینستاگرام چگونه است؟

بعضی از وبسایت ها ربات هایی برای مدیریت پیج اینستاگرامی شما در قالب وب سایت آماده کرده اند که در ازای خرید پکیج ماهیانه از آن ها،‌ امکاناتی نظیر ارسال پست به صورت خودکار و زمانبندی شده را فراهم می کنند که کار شما را ساده می کند. در حال حاضر وبسایت های بزرگی هستند که خدمات مدیریت پیج اینستاگرام را به شما ارائه می دهند.

چگونه با کامپیوتر اینستاگرام فیلم بگذاریم؟

در زمانی که در حال تهیه این مقاله بودیم چندین بار ویدیویی را به منظور آزمایشی انتخاب کردیم تا در پیج اینستاگرامی قرار دهد اما متاسفانه فیلم ها آپلود نشده اند. بنظر می رسد که پست گذاشتن در اینستاگرام تحت وب تنها تصاویر را ساپورت می کند و فعلا چنین قابلیتی برای فیلم ها وجود ندارد. اما با استفاده از شبیه ساز بلو استکس

امکان قرار دادن ویدیو طولانی در اینستاگرام با کامپیوتر وجود دارد؟

بله، در نسخه وب اینستاگرام برای آپلود ویدیو های بالای یک دقیقه امکانی فراهم شده است.


امیدواریم این آموزش برایتان مفید بوده باشد و با کمک آن بتوانید پیج اینستاگرام خود را در کامپیوتر مدیریت کرده و اقدام به ارسال پست و استوری کنید. (ما آموزش های دیگری در زمینه اینستاگرام برای شما آماده کردیه ایم.) در صورتی که در این باره سوال و یا مشکلی دارید، در بخش کامنت ارسال کرده تا به آن پاسخ دهیم. لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک در
اطلاع از
guest
175 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
طاها
طاها
2 ماه قبل

خیلی ممنون محتوای جالبی بود این روز ها که طرف حتی از تبلیغات لوله بازکنی برچسب ها استفاده نمیکنه و اینترنتی سفارش میده دیگه طرح صیانت از فضای مجازی نباید این راحتی و سرعت توی کارها رو از مردم بگیره امیدوارم یه فکری به حال مردم بکنن طرف الان برای لوله بازکنی هم اینترنتی سفارش میده چه برسه به سایر کارهای مهم که به اینترنت وابسته هستن

چیکاو
ادمین
پاسخ به  طاها
2 ماه قبل

سلام و درود
از توجه شما متشکریم دوست عزیز.

شهلا زارع
شهلا زارع
2 ماه قبل

چقدر پلتفرم های مختلف خوب دارن روی نسخه مرورگر شون کار می کنن. عالیه

چیکاو
ادمین
پاسخ به  شهلا زارع
2 ماه قبل

سلام دوست عزیز
بله همینطوره

مردانی
مردانی
3 ماه قبل

سلام. حالا جریانات شبیه ساز اندروید چی شد اصلا حداقل چند نمونه معرفی کنین
ممنون

چیکاو
ادمین
پاسخ به  مردانی
3 ماه قبل

سلام و درود
داخل همین مقاله به طور کامل توضیح دادیم. برای آشنایی بیشتر با بهترین شبیه ساز های اندروید در کامپیوتر به مقاله مربوط به آن مراجعه کنید.

محمد
محمد
3 ماه قبل

چجوری می تونم ویندوز 7 رو به 10 ارتقا بدم تا بتونم راحت تر با کامپیوتر پست و استوری اینستاگرام بذارم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  محمد
3 ماه قبل

سلام محمد عزیز
به مقاله زیر مراجعه کنید. چنانچه سوال داشتید در بخش کامنت همان مقاله مطرح کنید تا همکارانم به شما پاسخ بدهند.
چگونه ویندوز 7 را به 10 ارتقا دهیم؟

ماهان وزیری
ماهان وزیری
3 ماه قبل

سلام پیج اینستاگرام من با گوشی ریپورت شده و تا 48 ساعت نمی تونم پست بذارم
در این شرایط می‌توان با کامپیوتر در اینستاگرام پست و استوری گذاشت

چیکاو
ادمین
پاسخ به  ماهان وزیری
3 ماه قبل

سلام و درود
خیر دوست عزیز. ابتدا باید اقداماتی جهت رفع ریپورت اینستاگرام انجامدهید.

Hadisss
Hadisss
4 ماه قبل

امکانش هست که مرورگر پیش فرض ویندوز 10 رو تغییر بدم که راحت تر بتونم با کامپیوتر پست بذارم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Hadisss
4 ماه قبل

سلام دوست عزیز
بله. به مقاله زیر مراجعه کنید.
چگونه مرورگر پیش فرض ویندوز 10 را تغییر دهیم؟

محمودیان
محمودیان
4 ماه قبل

اینستاگرام نسخه ویندوز عالیه اما قابلیت های استوری اینستاگرام داخل گوشی جذاب تره

چیکاو
ادمین
پاسخ به  محمودیان
4 ماه قبل

سلام دوست عزیز
بله همینطور است. برای آموزش قابلیت های استوری اینستاگرام به مقاله زیر سربزنید.
آموزش قابلیت های استوری اینستاگرام

شیری
شیری
4 ماه قبل

سلام من همیشه از همین روش استفاده می کردم اما الان نمی دونم چی شده که اینترنت وصل نمیشه به لپ تاپم. میشه کمکم کنید

چیکاو
ادمین
پاسخ به  شیری
4 ماه قبل

سلام و درود
بله دوست عزیز به مقاله زیر سر بزنید.
آموزش حل مشکل وصل نشدن اینترنت به لپ تاپ

معین
معین
4 ماه قبل

این کار رو با اینستاگرام وب هم میشه انجام داد خیلیم عالی هست
مرسی از توضیحات مفیدتون

چیکاو
ادمین
پاسخ به  معین
4 ماه قبل

سلام دوست عزیز
از کامنت مفید شما متشکریم.

کشاورز
کشاورز
4 ماه قبل

سلام
خسته نباشید
با اینستاگرام وب هم میشه پست و استوری گذاشت؟

حسن زاده
حسن زاده
5 ماه قبل

نصب اینستاگرام روی کامپیوتر سخت هست لطفا آموزش نسخه وب اینستاگرام رو بگذارید. فکر می کنم بی دردسر تر باشه

چیکاو
ادمین
پاسخ به  حسن زاده
5 ماه قبل
کیارش
کیارش
پاسخ به  حسن زاده
5 ماه قبل

اره سخت بود 🙂

مالکی
مالکی
پاسخ به  حسن زاده
4 ماه قبل

به نظر من انجامش بدین
یکم سخته اما بعدش تجربه لذت بخشی رو خواهید داشت

محبوب
محبوب
5 ماه قبل

این آموزش اینستاگرام وب هست؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  محبوب
5 ماه قبل

سلام و درود
خیر دوست عزیز.
آموزش اینستاگرام وب

سیما
سیما
پاسخ به  محبوب
5 ماه قبل

نه این نسخه نصبی اینستاگرام روی کامپیوتر هست

شایسته صفوی
شایسته صفوی
6 ماه قبل

چقدر دردسر داره

سجادی فر
سجادی فر
6 ماه قبل

ببخشید امکانش هست که تلگرام رو هم روی کامپیوتر داشته باشم؟ چون من ی سری فیلم ها رو از تلگرام دانلود می کنم ویرایش میزنم رو کامپیوتر و داخل اینستا منتشر می کنم. اگ تلگرام هم رو کامپیوتر باشه خیلی بهتره واسم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  سجادی فر
6 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز شما می توانید بدون نصب تلگرام از طریق تلگرام وب به اکانت خود در کامپیوتر دسترسی داشته باشید.
آموزش تلگرام وب

خانی زاده
خانی زاده
7 ماه قبل

کاربرد برنامه بلواستکس چیه؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  خانی زاده
7 ماه قبل

سلام و درود
BlueStacks یک برنامه شبیه ساز پلتفرم اندروید روی کامپیوتر هست که به شما امکان استفاده از برنامه های نسخه اندروید را می دهد.

مینویی
مینویی
پاسخ به  خانی زاده
7 ماه قبل

شبیه ساز اندروید هست

م
م
7 ماه قبل

کاش میشد با اینستاگرام روی کامپیوتر فیلم منتشر کرد 😪

شهلا یعقوبی
شهلا یعقوبی
پاسخ به  م
7 ماه قبل

سلام میشه که داخل مقاله توضیح دادن

صندوق
صندوق
پاسخ به  م
6 ماه قبل

مگ نمیشه؟

آرمین
آرمین
8 ماه قبل

از ربات های اینستاگرامی استفاده کنید خیلی عالیه 🏵️

زاهدی
زاهدی
پاسخ به  آرمین
8 ماه قبل

اره منم برای انتشار پست و استوری از ربات استفاده میکنم و راضیم

حشمتی
حشمتی
8 ماه قبل

چجوری داخل اینستاگرام لاید دو نفره بذارم؟ و اینکه چجوری داخل استوری اینستاگرام لینک بذارم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  حشمتی
8 ماه قبل
کیمیا
کیمیا
8 ماه قبل

خدای من!این عاااالی بود! یک دنیا ممنون!

چیکاو
ادمین
پاسخ به  کیمیا
8 ماه قبل

سلام و درود
از اینکه مقاله ” چونه با کامپیوتر در اینستاگرام پست و استوری بگذاریم؟ ” برای شما مفید بوده است ، خوشحالیم . با سایر بخش های چیکاو با ما همراه باشید .

هستی رودباری
هستی رودباری
8 ماه قبل

خیلی سایت خوبی دارین
من عاشق اسم قشنگ و خلاقانتون شدم 😍🥰

نیایش
نیایش
8 ماه قبل

من از افزونه Desktop for instagram استفاده کردم خوب بود
مرسی از مقاله مفید شما

چیکاو
ادمین
پاسخ به  نیایش
8 ماه قبل

با سلام و احترام
از اینکه مقاله ” چگونه با کامپبوتر در اینستاگرام پست و استوری بگذاریم ” برای شما مفید بوده است خوشحالیم . موفق باشید .

زهرا امیدی
زهرا امیدی
8 ماه قبل

سلام من با اکانت اینستاگرام داخل لپ تاپ و گوشی لاگین کردم. بعد با گوشی همون اکانت رو حذف کردم. الان اکانتم روی کامپیوتر هم حذف شده یا خیر؟ اگر نشده باید چکار کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  زهرا امیدی
8 ماه قبل

سلام دوست عزیز
با حذف اکانت اینستاگرام ، حساب شما روی همه دستگاه ها پاک خواهد شد .

Chemchare
Chemchare
9 ماه قبل

نصب اینستاگرام روی کامپیوتر ويندوز 10 خیلی راحت بود خداروشکر. ممنونم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Chemchare
9 ماه قبل

سلام و درود
موفق باشید .

چیچک
چیچک
پاسخ به  Chemchare
8 ماه قبل

اره منم تا قبل از این از اینستاگرام وب استفاده میکردم الان خداروشکر نصب کردم اینستاگرام نسخه ویندوز عالی بود

جوادی
جوادی
9 ماه قبل

سلام لطفا نحوه استوری گذاشتن در واتساپ وب رو هم بگید. سپاس

چیکاو
ادمین
پاسخ به  جوادی
9 ماه قبل
روشا
روشا
9 ماه قبل

تمام مراحل رو پیش میبرم اما نمیتونم رو عکس کسی رو تگ کنم چرا کاشکلی این آپشن هم داشت فق میشه تو کامنت تگ کرد 🙁

Nilofar. Lnm
Nilofar. Lnm
9 ماه قبل

سلام ببخشید برنامه ای برای پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر وجود داره؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Nilofar. Lnm
9 ماه قبل

سلام نیلوفر عزیز
بله برنامه موجود هست که با سرچ در گوگل با برنامه های مختلفی آنا می شوید ، اما اگر پیج بزرگ و مهمی دارید بهتون پیشنهاد می کنم از این برنامه ها استفاده نکنید و امنیت پیج خود را به خطر نیندازید .

قشقایی
قشقایی
پاسخ به  Nilofar. Lnm
9 ماه قبل

برنامه زیاده من امتحان کردم خیلی اذیت میکنن کیفیت ویدئو رو کم میکنن بخاطر همین تصمیم گرفتم خودم بیام یاد بگیرم

هادی
هادی
پاسخ به  قشقایی
7 ماه قبل

مگه میشه با اینستاگرام روی کامپیوتر ویدئو منتشر کرد؟

Golchehre
Golchehre
9 ماه قبل

سلام ممنونم از مقاله مفید و کاربردی شما. خدا قوت 🌻🌻🌻

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Golchehre
9 ماه قبل

سلام و درود
از نظر دلگرم کننده شما سپاسگزاریم . موفق باشید .

حقیقت
حقیقت
9 ماه قبل

سلام برای پست گذاشتن در اینستاگرام در کامپیوتر گزینه لوکیشن رو واسم نمیاره. چیکار کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  حقیقت
9 ماه قبل

سلام و درود
در ابتدا کلید های ctrl+shift+i رو بزنید .
سپس روی آیکون موبایل کلیک کنید .
صفحه رو رفرش کنید .
از لیست نمایش داده شده یک نسخه موبایل را به دلخواه انتخاب کنید .
بقیه مراحل رو به راحتی می تونید انجام بدید .دقیقا مشابه پست گذاشتن و توضیحات داخل مقاله .

لیلی
لیلی
پاسخ به  چیکاو
3 ماه قبل

سلام
با روشی که توضیح دادین من فقط می تونم یک عکس پست کنم آیا برای همه به این شکل هست یا قابلیت قرار دادن 10 عکس پشت سر هم در یک پست توسط کامپیوتر هم وجود داره؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  لیلی
2 ماه قبل

سلام و درود
برای قراردادن چند عکس پشت سر هم به صورت ورقه ای نیز کاربرد دارد.

احسان
احسان
9 ماه قبل

سلام چجوری فیلم هایی که میخوام با اینستاگرام روی کامپیوتر منتشر کنم رو، قبل از انتشار ویرایش کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  احسان
9 ماه قبل
وزیری
وزیری
10 ماه قبل

سلام چحوری با کامپیوتر پست و استوری و لایو اینستاگرام رو دانلود کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  وزیری
10 ماه قبل
علی
علی
10 ماه قبل

سلام. سایز پست هایی که با کامپیوتر داخل اینستاگرام منتشر میکنیم باید اندازه هست؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  علی
10 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز من به طور دقیق متوجه سوال شما نشدم اما در مقاله زیر تمام باید ها و نباید های سایزت پست اینستاگرام با کامپیوتر گفته شده است .
https://chikav.ir/1399/08/28/instagram-post-size/

دانشمند
دانشمند
10 ماه قبل

سلام
برای پست گذاشتن در اینستاگرام در کامپیوتر، باید سایز پست هام چقدر باشه؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  دانشمند
10 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز به مقاله زیر مراجعه کنید .

ملی
ملی
10 ماه قبل

سلام برای دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام باید چیکار کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  ملی
10 ماه قبل

سلام و درود
برای آموزش دانلود پست و استوری اینستاگرام به لینک زیر مراجعه کنید .

حلما
حلما
10 ماه قبل

سلام سایز پست هایی که با کامپیوتر میزارم باید جقدر باشه؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  حلما
10 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز برای اگاهی از سایز استاندارد پست های اینستاگرام به مقاله زیر مراجعه کنید .
سایز پست اینستاگرام

نفیس
نفیس
10 ماه قبل

برای دانلود پروفایل اینستاگرام باید چیکار کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  نفیس
10 ماه قبل

سلام و درود
برای آموزش دانلود پروفایل اینستاگرام به لینک زیر مراجعه کنید .
https://chikav.ir/1399/08/26/download-instagram-profile/

Mahdi
Mahdi
11 ماه قبل

چگونه با کامپیوتر اینستاگرام فیلم بگذاریم؟ چگونه فیلم رو قبل از اشتراک با کامپیوتر ویرایش کنیم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Mahdi
10 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز ما داخل سایت چیکاو برای پاسخ به هر دو سوال شما دو مقاله نوشته ایم که به تفصیل درباره آموزش به اشتراک گذاری فیلم با کامپیوتر در اینستاگرام و معرفی برنامه های ویرایش فیلم کامپیوتر توضیح دادیم . از طریق لینک زیر به مقالات مربوطه مراجعه کنید .

قبادی
قبادی
11 ماه قبل

آموزش نصب اینستاگرام برای کامپیوتر در ویندوز 7 رو هم بگید. تقدیر و تشکر

چیکاو
ادمین
پاسخ به  قبادی
11 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز داخل همین مقاله به طور کامل توضیح دادیم .

میترا
میترا
11 ماه قبل

برای استفاده از ابزار inspect مرورگر چکار باید کرد؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  میترا
11 ماه قبل

سلام و درود
آموزش استفاده از inspect به طور کامل داخل مقاله توضیح داده شده است .

نشاط
نشاط
11 ماه قبل

سلام کاربرد بلواستکس چیه؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  نشاط
11 ماه قبل

سلام و درود
نرم افزار بلواستکس شبیه ساز اندروید در ویندوز است که با کمک آن می توان تمامی اپلیکیشن های اندروید را در کامپیوتر اجرا و استفاده کرد.

Hel
Hel
11 ماه قبل

سلام. ببخشید ویندوز کامپیوتر من 8 هست. نصب کردن اینستاگرام واسم سخته. میشه درباره نسخه وب اینستاگرام توضیح بدین 🙏

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Hel
11 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز برای اموزش استفاده از اینستاگرام وب به لینک زیر مراجعه کنید .
https://chikav.ir/1399/07/20/instagram-web/

Melani
Melani
11 ماه قبل

اپلیکیشن یا ربایت پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر وجود داره؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Melani
11 ماه قبل

سلام و درود
بله دوست عزیز، در ویندوز نرم افزار ارسال پست به اینستاگرام وجود دارند اما اگر پیج شما بزرگ است، اصلا پیشنهاد نمی کنم چرا که امنیت صفحه اینستاگرام شما را به خطر می اندازد.

فروغ
فروغ
11 ماه قبل

سلام لطفا آموزش بدید چجوری میتونم با کامپیوتر از یوتیوب فیلم دانلود کنم بعد پستش کنم اینستاگرام؟!

چیکاو
ادمین
پاسخ به  فروغ
11 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز برای آموزش دانلود ویدئو از یوتیوب با کامپیوتر به لینک زیر مراجعه کنید .

https://chikav.ir/1399/06/13/download-from-youtube/

Parsa
Parsa
11 ماه قبل

سلام لطفا درباره اینکه چجوری میتونم با لپ تاپ برنامه اینستاگرام دانلود کنم یه توضیح بدین. سپاس

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Parsa
11 ماه قبل

سلام و درود
اینترنت را به لپ تاب متصل کنید . در بخش Explore پنجره ویندوز در نوار پایین سمت چپ، گزینه Microsoft Store را باز کنید. از بخش جست و جو عبارت “Instagram” را جست و جو کرده و نرم افزار اینستاگرام را نصب کنید.

مانی
مانی
11 ماه قبل

سلام آیا من میتونم ویدئو های طولانی بیشتر 1 دقیقه رو هم با اینستاگرام روی کامپیوتر منتشر کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  مانی
11 ماه قبل

سلام و درود
بله مانی عزیز میتونید .

Hahdi
Hahdi
11 ماه قبل

سلام چجوری بفهمیم که یه نفر با نسخه ویندوز اینستاگرام پست منتشر کرده یا با گوشی موبایل؟ اصلا میشه فهمید اون شخص پروفایل و بایو اینستاگرام ما رو چک کرده یا ن؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Hahdi
11 ماه قبل

سلام و درود
شما نمیتونید متوجه بشید که چه شخصی با نسخه ویندوز یا اندروید داره از اینستاگرام استفاده میکنه .
برای اطلاعات کامل درباره اینکه چه کسانی اکانت اینستاگرام شما رو چک کرده اند به لینک زیر مراجعه کنید .
https://chikav.ir/1399/05/24/how-to-find-out-who-checked-our-instagram/

شمیم
شمیم
11 ماه قبل

سلام لطفا آموزش بدین چجوری میشه روی نسخه وب اینستاگرام پست منتشر کرد؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  شمیم
11 ماه قبل

سلام و درود
شمیم عزیز داخل همین مقاله به طور کامل توضیح داده شده .
اما اگر قصد ندارید اینستاگرام نصب کنید و فقط میخواین از نسخه وب و داخل مرورگر استفاده کنید به لینک زیر مراجعه کنید .
https://chikav.ir/1399/07/20/instagram-web/

غلامرضا
غلامرضا
11 ماه قبل

چرا نمیتونم اینستاگرام در کامپیوتر نصب کنمممم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  غلامرضا
11 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز مقاله رو دقیق بخونید مراحل نصب اینستاگرام روی کامپیوتر گام به گام گفته شده .

علی اکبر
علی اکبر
11 ماه قبل

سلام من نمیخوام اینستاگرام نصب کنم. میخوام اگر ممکن باشه از نسخه وب اینستاگرام استفاده کنم. آیا امکانش هست یا خیر 🤔

چیکاو
ادمین
پاسخ به  علی اکبر
11 ماه قبل

سلام و درود
بله دوست عزیز امکانش هست . من لینک آموزش اینستاگرام وب رو قرار میدم برای شما .
https://chikav.ir/1399/07/20/instagram-web/

محمد صادق
محمد صادق
11 ماه قبل

سلام. پست و استوری که از طریق اینستاگرام در کامپیوتر منتشر میشه با پست و استوری که از طریق گوشی اندروید منتشر میشه از نظر ظاهری تفاوت داره؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  محمد صادق
11 ماه قبل

سلام و درود
خیر دوست عزیز تفاوتی ندارن .

ehsan
ehsan
11 ماه قبل

سلام چجوری پست بگذارم با کامپیوتر؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  ehsan
11 ماه قبل

سلام و درود
داخل این مقاله به طور کامل توضیح داده شده که چجوری با کامپیوتر پست اینستاگرام بگذارید.
لطفا سوالتون رو دقیق تر بپرسید .