آموزش بازگرداندن اکانت هک شده و بازیابی رمز اینستاگرام

حتما تا به حال برایتان پیش آمده است که رمز اینستاگرام را فراموش کنید یا حداقل از اطرافیانتان شنیده اید. گاهی اکانت اینستاگراممان را غیر فعال می کنیم و دیگر نمی توانیم وارد آن شویم و یا اینکه اینستاگرام را برای مدتی از گوشی خود حذف کرده ایم و برای بازیابی رمز اینستاگرام به مشکل برخورده ایم. در دنیای وب و نرم افزار ها هیچ مشکلی بدون راه حل نیست. پس در مقاله آموزش بازیابی رمز اینستاگرام همراه چیکاو باشید تا راه حل این مشکل را به شما آموزش دهیم. در این مقاله ما علاوه بر آموزش بازگرداندن اکانت اینستاگرام روش های بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام را نیز به شما آموزش خواهیم داد. پس این مقاله را از دست ندهید.

در چه صورت بازگردان اکانت اینستاگرام ممکن است؟

قبل از اینکه به آموزش بپردازیم شاید ذهن شما نیز درگیر این سوال شده باشد که در چه صورت می توانم اکانت اینستاگرام خود را بازگردانی کنم؟ پاسخ شما در گرو شرایط اکانت شماست. گاهی با توجه به شرایط مان تصمیم به حذف موقت اکانت اینستاگرام یا به اصطلاح دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام می گیریم، در این حالت به راحتی می تواند اکانت اینستاگرام را بازیابی کرد اما اگر دیلیت اکانت اینستاگرام کرده باشید، به هیچ عنوان نمی توان حساب اینستاگرامی شما را بازگردانی کرد. البته در موارد خاص می توان با ارتباط ایمیلی با تیم اینستاگرام بتوان حسابی را که حذف کرده باشید بازگردانی کرد اما به دلیل روابط دو کشور در ایران همان موارد خاص نیز غیر ممکن است.

بازیابی اکانت اینستاگرام دی اکتیو شده

خیلی ها برای جدایی موقت از اینستاگرام از روش دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام استفاده می کنند. برای بازگردانی اکانتی که به صورت موقت غیر فعال شده کافیست همانند قبل وارد با وارد کردن یوزرنیم و پسورد، وارد حساب اینستاگرامی تان شوید.

گاهی دوری طولانی مدت از اینستاگرام سبب فراموش کردن رمز اینستاگرام می شود و دسترسی به حساب اینستاگرام را قطع می کند. در پایین ما دو روش برای بازیابی رمز اینستاگرام از طریق پیامک و ایمیل را به صورت کامل توضیح داده ایم. همراه چیکاو باشید.

فراموش کردن و بازیابی رمز اینستاگرام

فراموش کردن رمز اینستاگرام همیشه منجر به از دست رفتن اکانت نمی شود. در مواقع زیادی پیش آمده است که قصد دیلیت اکانت اینستاگرام و یا بازگردانی اکانت دی اکتیو شده اینستا را داشته باشیم که برای هر کدام از آن ها نیاز است که حتما پسورد اینستاگرام را به خاطر داشته باشیم. اگر شما به ایمیل و یا شماره تلفن برای پیامک دسترسی داشته باشید بازیابی رمز اینستاگرام به راحتی انجام می شود. در صورتی که به ایمیل و شماره تلفن دسترسی دارید از آموزش زیر برای بازیابی رمز اینستا استفاده کنید:

بازیابی رمز اینستاگرام از طریق پیامک

اگر شماره تلفنتان را روی حساب اینستاگرامی تان ست کرده اید، کافیست مراحل زیر را برای بازیابی پسورد اینستاگرام طی کنید:

1. ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را در گوشی خود باز کرده و وارد صفحه لاگین اینستاگرام شوید.

ورود به اینستاگرام - چیکاو

2. سپس عبارت Get help signing in را انتخاب کرده و لمس کنید.

3. در این مرحله اینستاگرام به شما فیلدی را نمایش می دهد که از شما میخواهد آدرس ایمیل، شماره تلفن و یا نام کاربری یا همان آیدی پیج اینستاگرامتان را وارد کنید و گزینه Next را لمس کنید.

پیدا کردن اکانت اینستاگرام برای بازیابی پسورد اینستاگرام - رسانه چیکاو

4. در این مرحله اینستاگرام به شما دو گزینه Send an Email و Send an SMS را نمایش می دهد. برای بازیابی اکانت اینستاگرام از طریق پیامک گزینه Send an SMS را انتخاب کنید.

بخش ارسال لینک و کد تایید برای بازیابی رمز اینستاگرام از طریق ایمیل و یا اس ام اس - رسانه چیکاو

5. سپس اینستاگرام کدی را به صورت پیامک برای شما ارسال می شود که بایستی در فیلد نمایش داده شده، وارد نمایید.

ورود رمز تاییر - رسانه چیکاو

6. سپس اینستاگرام از شما می خواهد تا رمز جدیدی را برای اکانت خوب انتخاب کنید و برای تایید مجددا در فیلد پایین وارد نمایید.

7. اگر رمز خود را به درستی وارد کرده اید، تیک آبی بالا را کلیک کرده تا فرآیند بازیابی رمز اینستا تکمیل شود.

با انجام مراحل بالا، مانند گذشته می توانید از اکانت خود استفاده کنید.

بازیابی رمز اینستاگرام با ایمیل

در ابتدا اینستاگرام برای ساخت اکانت های خود از ایمیل استفاده می کرد. اگر اکانت اینستاگرام خود را با کمک ایمیل ساخته اید و یا حساب ایمیل شما بر روی آن ست شده است، با دسترسی به اکانت ایمیلتان به راحتی می توانید پسورد اینستاگرام را بازیابی کنید.

1. ابتدا وارد اپلیکیشن اینستاگرام شده و در صفحه ورود (Login) عبارت Get help signing in را یافته و لمس کنید.

2. در مرحله بعدی اینستاگرام از شما میخواهد تا با دادن اطلاعاتی نظیر آیدی پیج، ایمیل و یا شماره تلفن اکانت خود را پیدا کنید. پس از پر کردن فیلد، گزینه Next را لمس کنید.

پیدا کردن اکانت اینستا برای بازیابی پسورد اینستاگرام - رسانه چیکاو

3. حال اینستاگرام به شما سه گزینه نمایش می دهد که بایستی گزینه Send an Email را انتخاب کنید.

بخش ارسال لینک و کد تایید برای بازیابی رمز اینستاگرام از طریق ایمیل و یا اس ام اس - رسانه چیکاو

4. پنجره ای با عنوان Email Sent باز می شود. با نمایش دادن این پنجره اینستاگرام به ما اعلام می کند که لینکی را به صورت ایمیل برای شما ارسال کرده است. گزینه Ok را لمس کنید.

ارسال لینک فراموش کردن رمز اینستاگرام به ایمیل - چیکاو

5. حالا وارد ایمیل خود شوید و پیامی که از سمت اینستاگرام برایتان ارسال شده را باز کنید.

6. در ایمیلی که برای شما ارسال شده است، عبارت ” reset your instagram password here ” به صورت آبی نمایش داده می شود. آن را بیابید و لمس کنید. (نکته: شاید گاهی پیامی از سمت اینستاگرام در ایمیل خود پیدا نکنید، به پوشه Spam رفته و جیمیل خود را بررسی کنید)

7. با لمس عبارت لینک شده در پیام ایمیل، به محیط اینستاگرام وارد می شوید، در صفحه ای که مشاهده می شود دو فیلد وجود دارد که بایستی رمز جدید اکانت خود را در هر دو فیلد وارد کنید

8. حال تیک آبی گوشه بالا سمت چپ را لمس کرده تا فرآیند بازیابی پسورد اینستاگرام تکمیل شود.

فراموش کردن رمز اینستاگرام

گاهی برایتان پیش می آید که در اکانت اینستاگرام خود لاگین کردید اما رمز خود را فراموش کردید و نیاز به پسورد اکانت خود داشته باشید. با طی کردن مراحل پایین می توانید پسورد خود را تغییر در اپلیکیشن تغییر دهید.

 1. به بخش settings بروید.
 2. وارد بخش Security شوید.
 3. سپس گزینه password را انتخاب کنید.
 4. اینستاگرام به شما سه فیلد نمایش می دهید. اگر رمز قبلی خود را در اختیار دارید، در فیلد اول وارد کرده و سپس رمز جدید را در دو فیلد دیگر وارد کنید. اما اگر به رمز خود دسترسی ندارید، عبارت Forgot Password که به رنگ آبی نمایش داده شده را لمس کنید.
 5. سپس مراحل بازیابی پسورد را همانند مراحل بالا انجام دهید.

حل مشکل پیغام رمز شما اشتباه است

خیلی از کاربر ها گلایه می کنند که با وجود مطمئن بودن رمز اینستاگرامشان، نمی توانند وارد حساب اینستاگرامی شان شوند. اگر شما نیز دچار چنین مشکلی شدید، شاید در ابتدا علت را مشکل اینستاگرام بدانید اما چنین مشکلاتی ازسمت اینستاگرام تقریبا بعید به نظر می رسد. ما در پایین چند نکته را به شما توضیح می دهیم که با رعایت کردن این موارد، مشکل شما برطرف می شود:

 1. از صحیح بودن رمزتان اطمینان حاصل کنید.
 2. رمز خود را تغییر دهید.
 3. در زمانی که در حال تغییر رمز خود هستید، برای تعیین رمز جدیدی، ابتدا رمز خود را در بخش دیگری از گوشی، وارد کرده و سپس از آن کپی بگیرید و داخل فیلد های تعیین رمز جدید در اینستاگرام از آن استفاده کنید.
 4. دقت داشته باشید که برخی از کیبورد های اندرویدی، عدد ها را به فارسی نمایش می دهند. در هنگام وارد کردن رمز حتما اعداد انگلیسی استفاده کنید چرا که اینستاگرام اعداد فارسی را از انگلیسی متفاوت می داند.
 5. اینستاگرام نسبت به وارد کردن حروف بزرگ و کوچک در تعیین رمز خود حساس است. پس برای تعیین رمز دقت کنید.

برگرداندن اکانت هک شده اینستاگرام

خیلی از کاربر ها تصورات غلطی از هک کردن دارند. اکثر مردم فکر میکنند که هکر ها جادوگر  هستند و با کد نویسی های پیچیده به حساب اینستاگرامی شان دسترسی پیدا میکنند اما در واقع هکر ها مهندسان اجتماعی کاربلدی هستند که از غفلت های کوچک شما در اشتراک گذاری اطلاعات برای هک حساب شما استفاده میکنند.بهترین کار برای جلوگیری از هک شدن غیر قابل پیش بینی عمل کردن و حفظ اطلاعات دور از دسترس دیگران است. رعایت کردن این دو مورد می تواند اکانت شما را تا حد بسیار زیادی غیر قابل هک کند. برای افزایش امنیت پیج اینستاگرامتان حتما احراز هویت دو مرحله ای را فعال کنید.

برای بازگرداندن اکانت اینستاگرامتان رمز عبور خود را تغییر دهید اگر مشکل شما حل نشد می توانید از آموزش زیر کمک بگیرید:

 1. مراحل یک تا سه بازیابی رمز اینستا را انجام دهید
 2. سپس عبارت Need more help را لمس کنید
 3. حال صفحه ای برای شما باز می شود که بایستی گزارش هک شدن حساب اینستاگرامتان را ارسال کنید.
 • در فیلد اول آدرس ایمیلی که در زمان ساخت اکانت اینستاگرام از آن استفاده کرده بودید را وارد کنید.
 • در کادر دوم برای اینکه مطمئن شوید آدرس ایمیل دیگری را نیز وارد کنید.
 • حالا باید نوع اکانت خود را بسته به شخصی بودن پیج خود و یا برند بودن انتخاب کنید.
 • Personal accounts with photos of me: اکانت شخصی با عکس های شخصی
 • Company or brand account: اکانت تجاری و یا شرکتی
 • Personal accounts without photos of me: اکانت شخصی بدون عکس
 • در انتهای صفحه فیلدی نمایش داده شده است که باید درخواستتان را به انگلیسی تایپ کرده و برای اینستاگرام ارسال کنید. سعی کنید متنی مناسب را آماده کرده و درخواستتان را به وضوح بیان کنید.
 • حال کادر آبی Submit Request را لمس کنید.اگر ایمیل شما به درستی وارد شده باشد، پیغام Support Request Submitted به شما نمایش داده می شود.
 • پس از چند روز اینستاگرام از شما می خواهد تا کاری را به منظور اثبات ایمیلتان انجام دهید و یا لینکی برای شما ارسال میکند و یا روش های دیگری. محتوایی که اینستاگرام برای شما ارسال می کند برای همه یکسان نیست باید منتظر ماند و دید که اینستاگرام چه روشی را برای بازگرداند اکانت اینستاگرام تعیین می کند.

جمع بندی

امیدواریم که مقاله بازیابی رمز و حساب اینستاگرام هک شده برای شما مفید بوده باشد. ما سعی مان بر این است که در بازه های زمانی و با تغییر روش های اینستاگرام، این مقاله را بروز نگه داریم. به علاوه ما آموزش های متنوع ای در زمینه اینستاگرام آماده کرده ایم که امیدواریم برای شما مفید واقع گردد.

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
112 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
اژدری
اژدری
3 ماه قبل

یوزر رو دارم اما پسورد رو نه
چیکار کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  اژدری
3 ماه قبل

سلام و درود
همین مقاله را مطالعه کنید. موفق باشید.

Azar
Azar
4 ماه قبل

وای که چقدر پشتیبانی اینستاگرام به درد نخور هست

Soofi
Soofi
4 ماه قبل

من رمز پیجم رو فراموش کردم این مقاله رو بخونم به دردم میخوره؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Soofi
4 ماه قبل

سلام و درود
بله دوست عزیز.

ت
ت
4 ماه قبل

سلام
من فورگت پسورد زدم که رمز اینستاگرام رو بازیابی کنم ایمیل نمیاد واسم. مطمئن هستم که ایمیلم رو درست دارد کردم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  ت
4 ماه قبل

سلام و درود
پوشه spam ایمیل خود را چک کنید.

گیسو
گیسو
6 ماه قبل

برای اینکه اکانتتون هک نشه حتما از کد تأیید دو مرحله ای استفاده کنید

Shadi
Shadi
6 ماه قبل

کسی می تونه بی اجازه من اکانت اینستاگرام منو دیلیت اکانت کنه؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Shadi
6 ماه قبل

سلام و درود
بله اگر پسورد شما را داشته باشد می تواند.

داوودی
داوودی
6 ماه قبل

لعنت به کسی که اکانت اینستاگرام بقیه رو هک میکنه 😬😬😬

پرواز
پرواز
7 ماه قبل

روش بازگرداندن پیج اینستاگرام دی اکتیو شده چیست؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  پرواز
7 ماه قبل

سلام و درود
نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید تا پیج شما فعال شود.

ماریا
ماریا
7 ماه قبل

من تازه با شماره پیج اینستاگرام ساختم همین کافی هست یا ایمیل هم بعش اضاف کنم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  ماریا
7 ماه قبل

سلام و درود
مکاتبه و ارتباط با اینستاگرام از طریق ایمیل مطمئن تر و سریع تر هست نسبت به شماره موبایل. برای هر پیج خود یک ایمیل در دسترس داشته باشید.
آموزش ساختن ایمیل با موبایل

کامی
کامی
7 ماه قبل

عالی

رضازاده
رضازاده
8 ماه قبل

ببخشید من نمیدونم حساب اینستاگرامم رو حذف کردم یا دی اکتیو 😪😑🙁

چیکاو
ادمین
پاسخ به  رضازاده
7 ماه قبل

سلام دوست عزیز
نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و لاگین کنید . اگر موفق شدید وارد پیج خود شوید دی اکتیو بوده است ، اگر نتوانستید احتمالا دیلیت اکانت کرده باشید. همچنین می توانید از دوستان خود بخواهید آیدی اینستاگرام شما را سرچ بزنند اگر آیدی شما پیدا نشود یعنی اکانت اینستاگرام شما حذف شده است.

سید
سید
8 ماه قبل

اینستاگرام من ریپورت شده
لطفا کمکم کنید

چیکاو
ادمین
پاسخ به  سید
8 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز به مقاله زیر مراجعه کنید.
آموزش بهترین روش های رفع ریپورت اینستاگرام

کیانوش
کیانوش
8 ماه قبل

ببخشید منکه ایمیل ندارم چحوری با گوشیم ایمیل بسازم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  کیانوش
8 ماه قبل
فاطمه زهرا عابدی
فاطمه زهرا عابدی
8 ماه قبل

چقدر مقالتون واسم مفید بود خیلی هم به اطلاعاتم اضاف کرد خیلی متشکرم 🌹

چیکاو
ادمین
پاسخ به  فاطمه زهرا عابدی
8 ماه قبل

سلام و درود
موفق باشید دوست عزیز .

لیلا
لیلا
8 ماه قبل

من گوشیم اندروید هست کیبوردش همش فارسی تایپ میکنه عدد رو 😑😕

چیکاو
ادمین
پاسخ به  لیلا
8 ماه قبل

سلام دوست عزیز
می توانید کیبورد خود را تغییر دهید .
معرفی بهترین کیبورد های اندروید

نوید افسری
نوید افسری
8 ماه قبل

از کجا بفهمم اکانت اینستاگرام من هک شده؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  نوید افسری
8 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز اگر پست یا استوری در پیج شما منتشر بشه که شما منتشر نکردید .
اگر کسی بجز شما داخل اکانت اینستاگرامتون باشه .
اگر کسی رو فالو نکردید اما الان جزو فالور و فالویینگ های شما هست .
اگر کسی در دایرکت شما پستی ارسال کرده به اشخاص دیگر .
اگر مطمئن هستید رمزتون رو درست وارد می کنید اما نمی تونید وارد اکانت خود شوید .

کامی
کامی
پاسخ به  نوید افسری
8 ماه قبل

وقتی نتونستی وارد پیجت بشی یعنی یه نفر هک کرده پیجت رو و رمز رو تغیر داده 😑

کتایون
کتایون
9 ماه قبل

چقدر سخته 🙁

چیکاو
ادمین
پاسخ به  کتایون
9 ماه قبل

سلام کتایون عزیز
کدام مرحله از آموزش بازگرداندن اکانت هک شده و بازیابی رمز عبور اینستاگرام برای شما دشوار بود ؟

نوروزی
نوروزی
9 ماه قبل

چجوری باید ایمیل بسازم با گوشی سامسونگ؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  نوروزی
9 ماه قبل
Zar zar
Zar zar
9 ماه قبل

سلام میخوام دی اکتیو کنم اما رمزم رو فراموش کردم چیکار کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Zar zar
9 ماه قبل

سلام دوست عزیز
داخل همین مقاله به طور کامل روش های بازیابی رمز اینستاگرام رو توضیح دادیم .

😑
😑
9 ماه قبل

سلام اکانت من ریپورت شده چحوری برش گردونم 😭

چیکاو
ادمین
پاسخ به  😑
9 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز ما در این مقاله آموزش بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام و بازیابی رمز اینستاگرام را توضیح دادیم . اگر اکانت اینستاگرام شما بلاک و ریپورت شده است به مقاله زیر مراجعه کنید تا با دلایل ریپورت اینستاگرام و روش های رفع ریپورت آشنا شوید . موفق باشید .
رفع ریپورت اینستاگرام

💫🌱
💫🌱
9 ماه قبل

بازیابی اکانت اینستاگرام دیلیت شده ممکن است؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  💫🌱
9 ماه قبل

سلام و درود
خیر دوست عزیز . اکانت اینستاگرامی که به طور دائمی پاک شده قابل بازگشت نیست .

خسرو خان
خسرو خان
پاسخ به  چیکاو
9 ماه قبل

اما یه نفر به من گفت 5 میلیون میگیره بر میگردونه 🤔

چیکاو
ادمین
پاسخ به  خسرو خان
9 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز زمانی که شما اکانت خودتون رو حذف می کنید از طریق سایت اینستاگرام اقدام می کنید و در نتیجه اینستاگرام اکانت شما را برای همیشه حذف کرده و از دسترس خارج می کند . بنابراین امکان برگرداندن اکانت حذف شده اینستاگرام وجود ندارد .

چمن
چمن
10 ماه قبل

مرسی 👌🌱

چیکاو
ادمین
پاسخ به  چمن
10 ماه قبل

سلام و درود
خواهش میکنم دوست عزیز .

کشتکار
کشتکار
10 ماه قبل

براب بازیابی اکانت اینستاگرام ریپورت شده باید چیکار کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  کشتکار
10 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز ، اولین قدم برای خارج کردن پیج از ریپورت این هست که دلیل ریپورت شدنتون رو متوجه بشید تا بتونید بهترین اقدامات رو برای رفع بلاک و ریپورت اکانت اینستاگرام انجام بدهید .
به همین منظور به لینک زیر سر بزنید تا با تمام باید ها و نباید های ریپورت اینستاگرام و رفع ریپورت آن آشنا شوید .
https://chikav.ir/1399/05/13/troubleshooting-instagram-blocking-and-reporting/

😭
😭
10 ماه قبل

لطفا درباره برگرداندن اکانت هک شده اینستاگرام بگید. من اکانتم هک شده 😑

Ashkan
Ashkan
پاسخ به  😭
10 ماه قبل

توو همین مقاله درباره برگرداندن اکانت هک شده اینستاگرام گفته شده دیگه 😁

مراد
مراد
11 ماه قبل

سلام. خداروشکر من تونستم با شماره موبایل رمز اینستاگرام رو بازیابی کنم. حالا اموزش ایمیل هم اگر میشه بهم بگین تا خیالم راحت تر باشه برا پیجم. متشکرم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  مراد
11 ماه قبل

سلام و درود
بله دوست عزیز بهترین تصمیم ممکن رو گرفتین . شما یک ایمیل جدید بسازید و به صورت اختصاصی برای پیج اینستاگرام خودتون در نظر بگیرید .
آموزش ساخت ایمیل جدید با گوشی موبایل

Banafsheee
Banafsheee
11 ماه قبل

سلام به لطف قلم شما من تونستم رنز اینستاگرام خودم رو بازیابی کنم خداروشکر. اگر که ممکنه واستون بهم بگید چجوری باید پیجم رو دی اکتیو کنم. متشکرم ازتون.

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Banafsheee
11 ماه قبل

سلام و درود
برای آموزش مرحله به مرحله دی اکتیو کردن پیج اینستاگرام به لینک زیر مراجعه کنید .
موفق و پیروز باشید .
https://chikav.ir/1399/06/01/how-to-deactivate-instagram/

شهروز
شهروز
11 ماه قبل

بازیابی رمز اینستاگرام با ایمیل چجوری هست؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  شهروز
11 ماه قبل

سلام و درود
برای بازیابی رمز اینستاگرام با ایمیل ابتدا وارد اپلیکیشن اینستاگرام شده و در صفحه ورود (Login) عبارت Get help signing in را یافته و لمس کنید.
در مرحله بعدی اینستاگرام از شما میخواهد تا با دادن اطلاعاتی نظیر آیدی پیج، ایمیل و یا شماره تلفن اکانت خود را پیدا کنید. پس از پر کردن فیلد، گزینه Next را لمس کنید.
حال اینستاگرام به شما سه گزینه نمایش می دهد که بایستی گزینه Send an Email را انتخاب کنید.
پنجره ای با عنوان Email Sent باز می شود. با نمایش دادن این پنجره اینستاگرام به ما اعلام می کند که لینکی را به صورت ایمیل برای شما ارسال کرده است. گزینه Ok را لمس کنید.
حالا وارد ایمیل خود شوید و پیامی که از سمت اینستاگرام برایتان ارسال شده را باز کنید.
در ایمیلی که برای شما ارسال شده است، عبارت ” reset your instagram password here ” به صورت آبی نمایش داده می شود. آن را بیابید و لمس کنید. (نکته: شاید گاهی پیامی از سمت اینستاگرام در ایمیل خود پیدا نکنید، به پوشه Spam رفته و جیمیل خود را بررسی کنید)
با لمس عبارت لینک شده در پیام ایمیل، به محیط اینستاگرام وارد می شوید، در صفحه ای که مشاهده می شود دو فیلد وجود دارد که بایستی رمز جدید اکانت خود را در هر دو فیلد وارد کنید
حال تیک آبی گوشه بالا سمت چپ را لمس کرده تا فرآیند بازیابی پسورد اینستاگرام تکمیل شود.

Fattane
Fattane
پاسخ به  چیکاو
4 ماه قبل

درسته 🤔

فیضی
فیضی
11 ماه قبل

سلام من با مقاله خوبتون تونستم پسوردم رو بازیابی کنم.
حالا لطفا توضیح بدین چجوری اینستاگرامم رو دیلیت اکانت کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  فیضی
11 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز برای دیلیت اکانت اینستاگرام به لینک زیر مراجعه کنید .
https://chikav.ir/1399/05/16/step-by-step-tutorial-for-deleting-an-instagram-account/

علی صداقت
علی صداقت
11 ماه قبل

سلام. پیج من از طرف اینستاگرام به مدت دو هفته اکشن بلاک شده. میخوام از بلاک خارج شم. لطفا توضیح بدید که برای رفع ریپورت پیجم باید چیکار کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  علی صداقت
11 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز معمولا وقتی که اینستاگرام برای یک مدت معین شما رو بلاک میکنه راهی بجز صبر کردن نیست . اما می تونید روش های گفته شده داخل مقاله آموزش رفع بلاو ریپورت اینستاگرام رو امتحان کنید .
https://chikav.ir/1399/05/13/troubleshooting-instagram-blocking-and-reporting/

Gisoo
Gisoo
11 ماه قبل

سلام من پسورد اینستاگرامم رو با اس ام اس از طريق foget password بازیابی کردم. اما رو پیجم ایمیل ست نیست. بلد نیستم ایمیل بسازم. با گوشی اندروید هم میشه ایمیل ساخت؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Gisoo
11 ماه قبل

سلام و درود
بله گیسو جان ، امکان ساخت ایمیل با گوشی اندروید وجود داره . برای این ساخت ایمیل جدید به لینک زیر مراجعه کنید .
https://chikav.ir/1399/07/12/create-email/

آذرخش
آذرخش
11 ماه قبل

سلام. چجگری باید رمز اینستاگرامم رو بازیابی کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  آذرخش
11 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز داخل این مقاله به طور کامل توضیح دادیم .

مهراوه
مهراوه
11 ماه قبل

سلام. براب تامین امنیت پیج اینستاگرامم بتید چیکار کنم؟ تا مطمئن باشم هک نمیشه!

چیکاو
ادمین
پاسخ به  مهراوه
11 ماه قبل

سلام و درود
از پسورد های تاریخ تولد و شماره تلفن و … به هیچ عنوان استفاده نکنید .
کد تایید دومرحله ای فعال کنید .

شادمان
شادمان
11 ماه قبل

سلام من دی اکتیو کردم اما رمزم رو فراموش کردم. چجوری میتونم پسوردم رو بازیابی کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  شادمان
11 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز بعد از وارد کردن آیدی پیجتون فراموشی رمز عبور بزنید . به ایمیل یا شماره موبایل شما پیام ارسال میشه از طرف اینستاگرام و شما می تونید پسوردتون رو بازیابی کنید .

jamal
jamal
11 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر. من رمزمو تازه عوض کردم باز میخوام وارد پیج بشم میزنه اشتباه هست

چیکاو
ادمین
پاسخ به  jamal
11 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز دقت کنید اعداد کیبوردتون انگلیسی باشه . و اینکه حروف کوچک و بزرگ رو هم صحیح وارد کنید .

نسترن
نسترن
11 ماه قبل

سلام من پیجم رو دی اکتیو کردم حالا رمزش رو میزنم اشتباه هست. نمیدونم من فراموش کردم نمیدونم چجوریه. امکانش هست بازیابی کنم رمز اینستاگرامم رو؟

انسیه
انسیه
11 ماه قبل

اموزش بازیابی رمز اینستاگرام رو هم قرار بدین

چیکاو
ادمین
پاسخ به  انسیه
11 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز داخل این مقاله آموزش بازیابی رمز اینستاگرام گفته شده . شما دقیق تر سوالتون رو عنوان کنید .

شایسته
شایسته
11 ماه قبل

سلام اکانتم بلاک گ ریپورت شده چیکار کنم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  شایسته
11 ماه قبل

سلام و درود
بلاک و ریپورت شدن پیج اینستاگرام دلایل مختلفی داره . باتوجه به دلیل ریپورت شدن من میتونم به شما راهکار بدم . لطفا دقیق تر مشکل پیجتون رو توضیح بدین .
من مقاله آموزش دلایل بلاک و ریپورت شدن پیج اینستاگرام و راهکار های رفع ریپورت اینستاگرام رو برای شما قرار میدهم مطالعه کنید .
https://chikav.ir/1399/05/13/troubleshooting-instagram-blocking-and-reporting/

Babak
Babak
11 ماه قبل

من چجوری بفهمم چه کسی پیج منو هک کرده؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Babak
11 ماه قبل

سلام و درود
این کار ممکن نیست مگر اینکه فرد خاصی مدنظرتون باشه .

Khosro
Khosro
11 ماه قبل

سلام خسته نباشید. من رمز اینستاگرامم رو فراموش کردم. میزنم بازیابی رمز اینستاگرام واسم ایمیل نمیاد. علتش چیه؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Khosro
11 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز دقت کنید که ایمیلی که روی پیحتون هست روی گوشیتون هم فعال باشه .
اگر چند تا اکانت ایمیل دارید حتما داخل همون حساب ایمیلی باشید که باهاش اینستاگرام نصب کردید.
در نهایت یکبار ایمیل های دریافتیتون رو رفرش کنید .

من
من
1 سال قبل

سلام. من قبلا اکانت اینستاگرام نصب کردم با شماره موبایل. الان میخوام ایمیلم رو هم به اطلاعات کاربریم اضاف کنم. اما ایمیل ندارم. میشه راهنماییم کنید چجوری ایمیل جدید بسازم؟!

چیکاو
ادمین
پاسخ به  من
11 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز لینک زیر آموزش مربوط به ساخت ایمیل و جیمیل هست . مطالعه کنید اگر سوالی داشتید من پاسخ میدم بهتون .
https://chikav.ir/1399/07/12/create-email/

تهرانی
تهرانی
1 سال قبل

سلام. تو رو خدا کمک کنید بهم. یه پیج داشتم با 33 کا هک شده. با ایمیل ساخته بودم پیجم رو. هکر آیدی پیجم رو تغییر داده. بعدم میخواد ایمیلم رو تغییر بده. بهم ایمیل اومده که اگر خودتون آیدی و ایمیل و این ها رو تغییر ندادید بزن رو لینک و این ها. وقتی میزنم میگه اصلا چنین إیدی وجود نداره. خب اگر وجود داره چرا باز نمیشه؟ اگر وجود نداره چرا نمیذاره با آیدی قبلیم پیج جدید بسازم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  تهرانی
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز شما نمی تونید با اون آیدی فعلا پیج جدید بسازید . به دلیل اینکه زمانی که شما آیدی پیجتون رو عوض می کنید به مدت 14 روز برای شما در حالت رزرو باقی میمونه و شخص دیگه ای نمیتون داخل این مدت ازش استفاده کنه .
درباره هک شدن پیجتون هم مراحل بالا رو بخونید هر کجا که با مشکل برخوردین من در خدمتم .
اکانت اینستاگرام شما به فیسبوک متصل بوده ؟

آزادی
آزادی
1 سال قبل

سلام من یک هکرمیشناسم. پیجم رو واسم برگردوند. ولی تعداد فالور و فالویینگ هام خیلی کم شده و اینکه تمام پست هام هم پاک شده. این هکر میگه که اون شخصی که پیج اینستاگرامم رو هک کرده فالور هام رو از طريق ایمیل انتقال داده و پست هام رو پاک کرده. چنین چیزی ممکن هست؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  آزادی
1 سال قبل

سلام و درود
کسی که پیج شما را هک می کند می تواند پست های شما را دیلیت کند اما قادر به انتقال دنبال کننده های پیج اینستاگرام شما نمی باشد . احتمال دارد که هکر یک پیج جدید ساخته باشد .

شمیم
شمیم
1 سال قبل

سلام پیج من هک شده. به ایمیلم دسترسی ندارم. اما هکر رمزش رو تغییر نداده فقط رفته رو حالتی که میزنه ورود مشکوک. من باید چیکار کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  شمیم
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز همونطور که توضیح داده شد شما باید به ایمیلتون دسترسی داشته باشید .

ماهور
ماهور
1 سال قبل

سلام برای بازیابی رمز اینستاگرام چجوری متن انگلیسی بنویسم من زبانم خوب نیستش ک 😕

چیکاو
ادمین
پاسخ به  ماهور
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز میتونید از مترجم رایگان گوگل استفاده کنید . برای این منظور به لینک زیر مراجعه کنید .
https://chikav.ir/1399/07/10/google-translate/

Me
Me
1 سال قبل

اره غصه نخور. چونکه ايميلت رو داری حله همه چیز ‌ 😄👍

🖤
🖤
1 سال قبل

سلام. پیج من هک شده و اون هکر نامرد الان غسر فعال یا دی اکتیو یا دیلیت اکانت کرده پیجم رو. البته احتمال دیلیت اکانت خیلی کمه. دلیلی نداره پیجم رو هک کنه بعد دیلیتش کنه ک 😭 الان پیجم توسط هکر از دسترس خارج شده. بخاطر همین وقتی طبق مراحل میرم ازم یوزرنیم میخواد. وارد میکنم میگه اکانتتون پیدا نمیشه 😭 حالا من چیکار کنم 😕

نفس
نفس
1 سال قبل

سلام. من داحل پیجم بودم الان دیدم یک نفر رمز پیجم رو تغییر داده و من دیگه نمیتونم لاگین شم 😭 به ایمیل پیجم دسترسی دارم. یعنی میتونم پیجم رو برگردونمممم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  نفس
1 سال قبل

سلام و درود
بله دوست عزیز . به ایمیلتون مراجعه کنید . یک ایمیل جدید دارید از طرف اینستاگرام . یک گزینه هست به اسم ریورت که با کمک اون می تونید به راحتی پیجتون رو برگردونید .

طالبی
طالبی
1 سال قبل

خیلی خوب و کامل نوشتین. واضح و قابل درک بود. من خیلی از قلمتون خوشم اومد. ممنونم ازتون 👍🙏

چیکاو
ادمین
پاسخ به  طالبی
1 سال قبل

سلام و درود
از نظر دلگرم کننده شما سپاسگزاریم . با بخش های مختلف سایت چیکاو همراه باشید .

میترا
میترا
1 سال قبل

من پیجم رو دی اکتیو کردم حالا رمزش رو میزنم میگه غلطه. میخوام پسوردم رو بازیابی کنم. داخل بیو پیجم هم شمارا وارد کردم هم ایمیل. حالا به کدوم روش انجام بدم؟

خلیلی
خلیلی
1 سال قبل

من داخل پیجم هستم ولی پسوردم رو فراموش کردم. میخوام دی اکتیو کنم اینستاگرامم رو نمیتونم. چجوری باید رمز جدید دریافت کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  خلیلی
1 سال قبل

سلام و درود
از قسمت تنظیمات اینستاگرام گزینه Security را انتخاب کنید . از بخش Password قسمت forgot password بزنید . بعد انتخاب کنید که پسورد برای شما ایمیل بشه یا اس ام اس .