آموزش گام به گام دیلیت اکانت اینستاگرام

شاید شما به هر دلیلی تصمیم گرفتید تا اکانت اینستاگرامیتان را برای همیشه پاک کنید و از اینستاگرام خداحافظی کنید. قبل از هر اقدامی باید بدانید که پس از حذف کامل اکانت اینستاگرام دیگر قادر نخواهید بود به هیچ طریقی اکانت خود را بازگردانید. پس از دیلیت اکانت اینستاگرام شما دیگران قادر به مشاهده پیج شما، فالوور ها و… نیستند و رد پای شما برای همیشه و به صورت دائمی از اینستاگرام محو می شود. پس قبل از هر کاری حتما فکر کنید چرا که هیچ راه بازگشتی نیست. همراه چیکاو باشید.

گاهی در سایت ها و یا اپلیکیشن ها مختلف تبلیغاتی تحت عنوان ” اپلیکیشن دیلیت اکانت اینستاگرام ” و یا ” دیلیت اکانت خودکار اینستاگرام ” دیده می شود. تمامی این تبلیغات دروغی بیش نیست و در بسیاری از مواقع افراد سودجو با بدست آوردن آیدی و رمز پیج شما، به دنبال هک حساب کاربری اینستاگرام شماست.

ما در این مقاله سعی کردیم به بهترین شکل ممکن نحوه پاک کردن اکانت اینستاگرام برای همیشه و به صورت دائمی در قالب آموزش گام به گام توضیح دهیم. از آنجایی که اکثر کاربر ها از گوشی تلفن همراه استفاده می کنند، ما سعی کردیم تا آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام را هم از طریق گوشی و هم از طریق کامپیوترو یا لپت تاپ را به شما آموزش دهیم. همراه چیکاو باشید.

تفاوت دی اکتیو کردن اینستاگرام با حذف حساب کاربری چیست؟

اینستاگرام سعی کرده تا در راستای رضایت حداکثری کاربران امکانات متنوعی را برای کاربران فراهم آورد که در این امر موفق بوده است. از این رو امکانی را تحت عنوان دی اکتیو حساب کاربری اینستاگرام (deactivate instagram) فراهم کرده است تا کاربرانی که قصد دارند برای مدتی از اینستاگرام فاصله گرفته و از دید سایرین پنهان شوند، حساب کاربری خود را غیر فعال کردند. پس از غیر فعالسازی موقت حساب اینستاگرام هر کاربری که آیدی شما را سرچ کند، اینستاگرام هیچ نتیجه ای به او نمایش نمی دهد. در این ویژگی اکانت اینستاگرام برای مدتی محدود که به خود کاربر بستگی دارد، غیر فعال می شود اما در دیلیت اکانت اینستاگرام حساب کاربری برای همیشه پاک می شود و دیگر امکان بازگردانی آن وجود ندارد. ما به زودی مقاله ای به منظور آموزش دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام برای شما آماده می کنیم که از طریق سایت چیکاو به آن دسترسی خواهید داشت.

نکته مهم: اگر تصمیم گرفتید در آینده مجددا از آیدی پیجی که قصد حذف آن را دارید استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم حتما قبل از حذف دائمی اکانت اینستاگرام حتما آیدی خود را تغییر دهید و سپس اقدام به حذف کنید. پس از حذف پیج دیگر آیدی آن قابل دسترس نیست و آیدی برای همیشه غیر قابل استفاده خواهد بود.

آموزش ویدیویی پاک کردن اکانت اینستاگرام برای همیشه

اگر وقت کافی برای خواندن مقاله را ندارید، ما ویدیویی را تهیه کردیم که با کمک آن قادر خواهید بود به راحتی اکانت اینستاگرامتان را برای همیشه پاک کنید.

آموزش گام به گام دیلیت اکانت اینستاگرام در گوشی

از آنجایی که بیشتر کاربران اینترنت از گوشی موبایل استفاه می کنند، ما در ابتدا نحوه حذف دیلیت اکانت اینستاگرام در گوشی را به شما آموزش می دهیم و سپس در کامپیوتر. در واقع حذف حساب کاربری اینستاگرام در گوشی و کامپیوتر تفاوت چندانی با یک دیگر ندارند. اما بخاطر نحوه نمایش مراحل در دستگاه های مختلف ممکن است برخی کاربران با مشکل مواجه شوند. به همین دلیل ما مراحل را در دستگاه های مختلف به صورت مجزا به شما آموزش می دهیم.

1. مسیر اول: در ابتدا باید بر روی لینکی که در پایین قرار داده ایم کلیک کنید. پس از لمس دکمه وارد سایت اینستاگرام بخش مربوطه می شوید.

لینک دیلیت اکانت اینستاگرام

مسیر دوم: شما می توانید با وارد شدن به اپلیکیشن اینستاگرام < بخش settings (تنظیمات) < بخش Help (راهنما) < بخش Help Center (مرکز راهنما)  < گزینه Managing Your Account (مدیریت حساب شما) < گزینه Delete Your Account (حذف اکانت شما) < بخش How do I delete my account (چگونه اکانت خود را دلیلیت کنم؟)  < سپس با کلیک بر روی عبارت برجسته آبی رنگ ” the Delete Your Account page  ” (حذف حساب خود) به بخش مربوطه وارد می شوید.

قسمت Help Center آموزش دیلیت اکانت تلگرام - رسانه چیکاو

نکته: اگر قبلا وارد در مرورگر گوشی وارد حساب اینستاگرام خود شدید، دیگر نیازی نیست مرحله دوم را طی کنید، شما مستقیما به مرحله 3 منتقل می شوید.

2. وارد پیج اینستاگرام تان شوید. (دقت کنید که وارد همان پیجی شوید که قصد حذف آن را دارید. بسیاری از کاربران تصور می کنند که وارد یکی از پیج های خود شوند، به تمامی پیج ها دسترسی دارند در صورتی که چنین فرضیه ای درست نیست و موجب از دست رفتن پیج اصلیتان می شود.)

3. در صفحه باز شه با عنوان دیلیت اکانت اینستاگرام باید دلیل حذف اکانت اینستاگرامیتان را با انتخاب یکی از گزینه ها در منوی باز شو توضیح دهید. پیشنهاد می کنم گزینه “something else” را انتخاب کنید.

حذف کامل اکانت اینستاگرام - دیلیت اکانت اینستاگرام - انتخاب علت حذف اکانت در گوشی | رسانه چیکاو

Too busy/too distracting: اگر اینستاگرام روزانه وقت زیادی را از شما میگیرد بایستی این گزینه را انتخاب کنید. در این حالت اینستاگرام به شما پیشنهاد می دهد که اپلیکیشن اینستاگرام را از روی گوشی خود برای مدتی پاک کنید و از حذف کامل اکانت اینستاگرام خود خودداری کنید.

Want to remove something: اگر دلیل حذف اکانت شما به علت فعالیت هایی مانند کامنت، فالو و …. بایستی این گزینه را انتخاب کنید. در این حالت اینستاگرام شما را به مطالعه چندین مقاله دعوت می کند که می تواند در حل مشکل به شما کمک کند.

trouble getting started: اگر کاربر جدید اینستاگرام هستید و در کار کردن با برنامه به مشکل برخوردید و آشنایی در حد کافی با اپلیکیشن ندارید این گزینه را انتخاب کنید که در نهایت اینستاگرام به شما پیشنهاد می دهد که چندین مقاله را مطالعه کنید.

privacy concerns: اگر در رابطه مسائلی که برای حریم خصوصیتان پیش آمده استف به مشکل برخورده اید می توانید این گزینه را انتخاب کنید که اینستاگرام به شما راهکار هایی را در قالب چند مقاله توضیح می دهد.

created a second account: اگر دیلیل حذف پیج اینستاگرام تان ایجاد حسابق اینستاگرامی دیگری است، این گزینه را انتخاب کنید و اینستاگرام از شما می خواهد تا مطمئن شوید با اکانت درستی اقدام به حذف حساب کنید.

too many ads: با انتخاب این گزینه شما به اینستاگرام اعلام می کنید که علت حذف پیج اینستاگرام شما به دلیل استوری ها و پست های تبلیغاتی زیادی است که نمایش داده می شود.

something else: اگر علت حذف پیج اینستاگرامیتان یکی از گزینه های ذکر شده نبود این گزینه را انتخاب کنید. پیشنهاد ما این است که معمولا از این گزینه استفاده کنید.

4. پس از انتخاب دلیل حذف اکانت تان، اینستاگرام از شما می خواهد تا دوباره پسورد خود را وارد کنید.

وارد کردن آخرین بار رمز در مراحل دیلیت اکانت اینستااگرام - رسانه چیکاو

5. پس از اینکه پسورد خود را وارد کردید، بایستی دکمه قرمز رنگ پایین ” permanently delete my account ” که نمایش داده می شود را لمس کنید.

6. با کلیک بر روی دکمه قرمز رنگ، اینستاگرام برای بار آخر از شما سوال می کند که ” اکانت اینستاگرام شما برای همیشه پاک می شود، آیا از ارسال درخواست حذف کامل اکانت اینستاگرام مطمئن هستید؟ ” پس از کلیک بر روی گزینه بله یا قبول حساب اینستاگرام شما برای همیشه پاک می شود.

حذف دائمی اکانت اینستاگرام با کامپیوتر

قبل از آموزش باید بدانید همانطور که در بالا اشاره شد، حذف اکانت اینستاگرام چه در گوشی و چه در کامپیوتر تفاوت چندانی ندارد اما به دلیل تغییر در نحوه نمایش صفحات سایت ما تصمیم گرفتیم که همراه با تصویر نحوه حذف اکانت اینستاگرام در کامپیوتر را به شما توضیح دهیم.

1. ابتدا از طریق لینکی که در پایین در قالب یک دکمه نمایش داده شده است، وارد سایت اینستاگرام شوید.

لینک دیلیت اکانت اینستاگرام

2. پس از لمس دکمه بالا وارد سایت اینستاگرام می شوید که از شما می خواهد یوزر نیم و پسور پیجی که قصد حذف آن را دارید وارد کنید. همانطور که در بالا اشاره شد، اگر در قبلا وارد اکانت خود شده باشید، با کلیک بر روی دکمه بالا به صفحه delete your account وارد می شوید.

ورود به حساب کاربری اینستاگرام برای همیشه - رسانه چیکاو

3. در صفحه دیلیت اکانت شما، باید علت حذف پیج اینستاگرامتان را در قالب انتخاب یک گزینه از منوی بازشو توضیح دهید. در بالا تمامی گزینه ها توضیح داده شده است

وارد کردن رمز در مراحل دیلیت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر - رسانه چیکاو

4. پس از انتخاب دلیل دیلیت اکانت اینستاگرام تان، اینستاگرام از شما می خواد تا یک بار دیگر رمز پیج اینستاگرامتان را وارد کنید. اینستاگرام به دلیل جلوگیری از سو استفاده این مرحله را قرار داده است.

5. پس از وارد کردن رمزتان بایستی گزینه permanently delete my account به رنگ قرمز را لمس کنید.

بخش های مختلف دیلیت اکانت اینستاگرام در کامپیوتر - رسانه چیکاو

6. با لمس گزینه اینستاگرام یک بار دیگر از شما سوال می کند که از پاک کردن اکانت اینستاگرام برای همیشه مطمئنید؟ با انتخاب بله اکانت شما برای همیشه حذف می شود.

 

نکات مهم در حذف حساب اینستاگرام - رسانه چیکاو

اگر قصد دارید که پیج اینستاگرام خود را برای همیشه پاک کنید حتما قبل از حذف پیج خود نکاتی که در پایین ذکر شده است را کامل مطالعه کنید.

1. پس از حذف حساب کاربری اینستاگرام دیگر به هیچ وجه امکان بازگردانی پیج وجود نخواهد داشت. پس قبل از هر چیزی ابتدا تمامی جوانب را بررسی کرده سپس اقدام به دیلیت اکانت اینستاگرام خود کنید.

2. حتما خودتان از طریق سایت اینستاگرام اقدام به حذف پیج خود کنید. برخی از افراد و سایت ها هستند که برای دستیابی به یوزر پسورد شما و سواستفاده، فراید حذف حساب اینستاگرام را برای شما انجام می دهند. اما در واقع قصد سئو استفاده از پیج شما دارند.

3. برخی سایت ها و اپلیکیشن ها در قبال بازگردانی اکانت اینستاگرام شما مبلغی پول از شما دریافت نمی کند. همانطور که چندین بار اشاره شد، هیچ راهی برای بازگردانی پیج اینستاگرامی شما وجود ندارد، مراقب کلاهبرداران باشید.

4. اگر میخواهید برای مدتی اینستاگرام را کنار بگذارید پیشنهاد می کنم به جای پاک کردن اکانت اینستاگرام برای همیشه ، پیج خود را دی اکتیو کنید و زمانی که دوباره قصد کردید وارد اینستاگرام شوید از پیج قبلی خود استفاده کنید.

5. هیچ روشی مبنی بر دیلیت اکانت اینستاگرام با شماره تلفن وجود ندارد. در زمانی که قصد حذف دائمی اکانت اینستاگرام دارید، اگر شماره تلفن و ایمیل ست شده بر روی پیج اینستاگرامیتان را در آینده لازم دارید و تصمیم به ایجاد پیج جدید با این اطلاعات دارید حتما تغییر دهید. چرا که اینستاگرام پس از حذف دائمی اکانت اینستاگرام شما، به دلیل حفاظت از حریم شخصی دیگر اجازه استفاده از این اطلاعات بر روی پیج جدید نمی دهد. این قانون بیشتر در مورد ایمیل صدق می کنید اما برای اطمینان بیشتر، شماره تلفنتان را نیز تغییر دهید و یا حذف کنید.

6. اینستاگرام تنها یک راه برای حذف حساب کاربری معریف کرده که در بالا ثورت گام به گام به شما آموزش داده شد و هنوز نسبت به انتقال این ویژگی به اپلیکیشن اقدامی نکرده است.

 

سوالات متداول در مورد نحوه حذف اکانت اینستاگرام - رسانه چیکاو

سوالات متداول در مورد دیلیت اکانت اینستاگرام

1. چرا در زمانی که وارد اکانت اینستاگرام می شویم و در هنگام حذف اکانت اینستاگرام با پیغام رمز شما اشتباه است رو به رو می شویم؟

خیلی از کاربران از نمایش پیغام “رمز شما اشتباه است” گلایه می کنند. اگر شما نیز به چنین مشکلی گرفتار شدید، در پایین نکاتی را ذکر کرده ام که با رعایت آن ها،مشکل شما برطرف می شود.

 1. ابتدا بایستی مطمئن شوید که رمز اینستاگرام شما درست است.
 2. رمز خود را عوض کنید و برای طی کردن مراحل دیلیت اکانت رمز ساده ای را برای پیج خود قرار دهید.
 3. در هنگامی که در حال تعویض رمز خود هستید، ابتدا از آن کپی گرفته و سپس از نسخه کپی گرفته برای رمز جدید استفاده کنید و نهایتا از همین نسخه کپی برای “فیلد رمز حذف پیج اینستاگرام” استفاده کنید.
 4. رمزی که برای اکانت قرار می دهید، به حروف حساس کوچک و بزرگ حساس است. پس در مراحل حذف حساب اینستاگرامتان، به آن دقت کنید.
 5. حتما در زمان تعویپ رمزتان، حروف و اعداد را به انگلیسی وارد کنید. (برخی از کیبورد ها اعداد فارسی هستند. حتما آن را تغییر داده و از اعداد انگلیسی برای تعویپ رمز استفاده کنید.)
 6. اگر چندین اکانت بر روی اپ اینستاگرام داید، حتما فرآیند تعویض رمز اکانت اینستاگرام را بر روی مرورگر “اینستاگرام وب” انجام دهید.

2. چگونه اکانت اینستاگرام دیگران را حذف کنیم؟

برای حذف اکانت اینستاگرام دیگران بایستی حتما به یوزر نیم و پسورد آن دسترسی داشته باشید. برای حذف پیج دیگران ابتدا باید وارد حساب کاربری شده، سپس اقدام به حذف پیج کنید.

3. رمز اینستاگرام رو فراموش کردم، چگونه باید رمزم رو بازگردانی کنم؟

شما با مراجعه به صفحه ورود به حساب کاربری اینستاگرام، متن Forgot password را لمس کرده و با استفاده از روش هایی که اینستاگرام پیش روی شما می گذارد (ایمیل، شماره تلفن و…) اقدام به ارسال درخواست تغییر رمز کنید. پس از دریافت لینک از طریق شماره تلفن و یا ایمیل، رمز خود را تغییر دهید. سپس اقدام به حذف حساب کاربری خود کنید.

4. حذف اکانت اینستاگرام بدون داشتن پسورد امکان پذیر است؟

خیر، حتی اگر از قبل در مرورگر وارد حساب کاربری خود شده باشید، در زمان حذف اکانت اینستاگرام برای جلوگیری از سو استفاده از شما می خواهد که دوباره پسورد را وارد نمایید.

5. ایا با دیلیت اکانت اینستا پیامها حذف میشود؟

بله، با حذف اکانت اینستاگرام تمامی اطلاعات شما برای همیشه حذف خواهد شد.

6. پس از حذف اکانت اینستاگرام نمی توان وارد اکانت شد اما هنوز دایکرت ها پاک نشده است. مشکل چیست؟

در زمانی که شما اکانت اینستاگرامتان را برای همیشه حذف می کنید، در واقع درخواست حذف را برای اینستاگرام ارسال کردید، اینستاگرام مدتی درخواست شما را پردازش کرده و پس از آن اکانت شما را حذف می کند. برای حذف کامل اکانت بایستی مدتی را صبر کنید.

جمع بندی

ما در این مقاله سعی کردیم تا روش حذف اسان اینستاگرام به صورت دائمی را به شما اموزش دهیم. در واقع فعلا اینستاگرام همین روش را برای حذف حساب کاربری در نظر گرفته که انتظار می رود در آینده این روش به اپلیکیشن اینستاگرام افزوده شود. امیدواریم توانسته باشیم با لحن ساده و روان تجربه خوبی را از خواندن مقاله برای شما رقم زده باشیم. در صورتی که سوالی و یا ابهامی در مورد دیلیت اکانت اینستاگرام دارید، در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. تمام تلاش خود را به کار میگیریم تا در اولین فرصت به سوال شما پاسخ دهیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

222 نظرات
 1. روزبه می گوید

  سلام. من اکانتم رو دیلیت کردم. الان کسی نمیتونه از آیدی من با نام من سواستفاده کنه؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   دوست عزیز زمانی که دیلیت اکانت می کنید آیدی شما برای همیشه از دسترس خارج میشه .

 2. شاهین می گوید

  عالی هست. خسته نباشید

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   متشکرم دوست عزیز .

 3. محمدحسن می گوید

  سلام من سه تا اکانت با یک ایمیل دارم. اور یک اکانتم رو پاک کنم اونهام پاک میشن؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   دوست عزیزم شما باید برای هر پیج اینستاگرام حتما یک ایمیل و شماره موبایل اختصاصی داشته باشید . اگر یوز نیم و پسورد تمام اکانت هاتون رو دارید مشکلی پیش نمیاد . اما توصیه میکنم هر چه سریع تر برای هر اکانت اینستاگرام خود یک ایمیل اختصاصی در نظر بگیرید تا در آینده دچار مشکل نشوید .

 4. Sara می گوید

  سلام من یک هفته است که دیلیت زدم ولی هنوز پیام های دایرکتم برای دوستام هست من چیکار کنم اصلا پیام های دایرکت پاک نشده

 5. Sara می گوید

  سلام من یک هفته است که دیلیت زدم ولی هنوز پیام های دایرکتم برای دوستام هست من چیکار کنم

 6. الهه اسکندرنیا می گوید

  سلام. برای حذف موقت اکانت اینستاگرام باید چیکار کنم؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   دوست عزیز برای حذف موقت اکانت اینستاگرام باید پیج خود را دی اکتیو کنید .
   ما در سایت چیکاو آموزش دی اکتیو کردن اینستاگرام همراه با فیلم آموزشی را برای شما آورده ایم . شما به کمک لینک زیر به مقاله آموزش مرحله به مرحله دی اکتیو اینستاگرام دسترسی خواهید داشت .
   https://chikav.ir/1399/06/01/how-to-deactivate-instagram/

 7. سهیلا خاوری می گوید

  سلام من رمز اینستاگرامم رو یادم رفته از قسمت فورگت پسورد هم نمیتونم بازیابی کنم. لطفا راهنماییم کنید که باید چیکار کنم

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   برای بازیابی رمز اینستاگرام به لینک زیر مراجعه کنید دوست عزیز .
   https://chikav.ir/1399/06/24/instagram-password-recovery/

 8. نسیم می گوید

  سلام ببخشید ۴روز گذشته و هنوز پیاما از دایرکت پاک نشده همینجوری که گفتید دیلیت زدم سرچ میکنم بالا نمیاره ولی پیاما هنوز تو دایرکت هست

 9. محمدامین می گوید

  سلام. بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام کل پیام های دایرکت هام پاک میشن؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   بله دوست عزیز .

 10. سارا رئیسی می گوید

  سلام. روز بخیر. لطفا دیلیت اکانت تلگرام رو هم بگین

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   برای آموزش دیلیت اکانت تلگرام به لینک زیر مراجعه کنید .
   https://chikav.ir/1398/11/23/delete-telegram-account/

 11. کوثر می گوید

  سلام. سریع ترین روش برای دیلیت اکانت اینستاگرام چیه؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   همین روشی که گفته شده سریع ترین راه هست .

 12. نسیم می گوید

  سلام بعد از دیلیت حتی فتا هم نمیتونه پیجو برگردونه؟وقتی هنوز بعد ۳روز پیاما تو دایرکت با آی دیه کاربر اینستا موجوده؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   دوست عزیز به دلیل شرایط ایران فکر نکنم امکانش باشه . در ضمن هیچکس بجز شرکت اینستاگرام به سرورش هاش دسترسی نداره و فکر کنم غیرممکن باشه . میتونید به اینستاگرام ایمیل بزنید .

 13. Mahboobe Najafi می گوید

  سلام چند روز بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام اطلاعات ما به طور کامل از بین میره؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   بین 3 الی 4 روز .

 14. E.l.i می گوید

  چجوری اکانت اینستاگرام دیگران رو حذف کنیم؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   برای اینکار شما باید اول وارد اکانت اونها بشید بعد دیلیت کنید . یعنی نام کاربری و رمزعبور نیاز دارید .

 15. اسکندری می گوید

  سلام من اینستاگرام اندروید فارسی دارم. میخوام دیلیت اکانت کنم. همه چی خوب پیش میره تا زمانی که وارد سایت اینستاگرام میشم. نمیدونم چرا یه صفحه مشکی نشون میده.

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   دوست عزیز به دلیل فیلترینگ هست از وی پی ان استفاده کنید .

 16. 😍 می گوید

  عالی بود مخصوصا فیلم آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام 😍👍

 17. ماهگل می گوید

  سلام لطفا آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام روی کامپیوتر رو هم بگین

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   ماهگل عزیز، به طور کامل داخل مقاله توضیح دادیم . شما دقیقا با کدوم قسمت مشکل دارید تا من توضیح بدم برای شما .

 18. Zakiehshaldou می گوید

  سلام
  من ۶ روزه که دلیت اکانت کردم
  ولی هنوز پیام‌ها سر جاشون هستن و اکانت با عنوانو اینستاگرامر تو سرچ میاد
  میدونید دلیلش چیه ؟
  وقتی میخوام وارد صفحع بشم اینستاگرتم بهم یه پیام میده که صفحه شما در حال دلیت شدن هستن تا ۲۹ نوامبر فرصت دارید که درخواست بدید برگرده. در غیر این صورت اطلاعات‌تون برای همیشه از دسترس خارج خواهد شد.
  یعنی پاک شدن کامل صفحه قراره تا ۲۹ نوامبر طول بکشه ؟

 19. کشاورز می گوید

  سلام من رنز پیجم رو یادم رفته نمیتونم بازیابی کنم پسوردم رو. لطفا بهم آموزش بدین برای بازیابی پسورد اینستاگرام چه راه حل هایی هست. اخه من حتما باید پیجم رو دیلیت اکانت کنم.

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   دوست عزیز برای آموزش بازیابی پسورد اینستاگرام به لینک زیر مراجعه کنید .
   https://chikav.ir/1399/06/24/instagram-password-recovery/

 20. محدثه می گوید

  سلام ایا پیج اینستا بعد از دیلیت اکانت دائم قابل بازگردانیست؟؟؟

  1. محمد پورمحمد می گوید

   سلام دوست عزیز
   خیر، بعد از اینکه اکانت خودتون رو دیلیت کنید، برگرداندن پیج غیر ممکن است.

 21. Erfane می گوید

  قلمت عالیه جناب پورمحمد

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   متشکرم دوست عزیز . موفق باشید .

 22. roni می گوید

  سلام. من پیج اینستاگرامم رو پاک کردم. الان میخوام با همون آیدی قبلی پیج جدید بسازیم اما اینستاگرام ازم قبول نمیکنه. پیج من به طور کامل پاک شده ولی اجازه نمیده از اون آیدی استفاده کنم…

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   زمانی که یک پیج دیلیت اکانت بشه آیدی برای همیشه از دسترس خارج میشه و دیگه هیچکس نمیتونه ازش استفاده کنه .

 23. من می گوید

  سپاس 😍

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   موفق و پیروز باشید .

 24. فاطمه می گوید

  ممنونم عالی بود

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   موفق و پیروز باشید .

 25. ❣️ می گوید

  🙏❣️

 26. یاسر می گوید

  سلام. من دوتا اکانت اینستاگرام دارم. یکیش رو با توضیحات شما دیلیت کردم اما از لیست اکانت هام پاک نشده. چیکار کنم؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   قاعدتا باید خارج بشید اما اگر نشدید از قسمت تنظیمات پیج گزینه Log Out رو انتخاب کنید .

 27. armisa می گوید

  salam mamnon az matlabe khobeton. bad az delet kardane account instagram dige chat haye direct namayesh dade nemishe??

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام به مدت چند ساعت تا نهایتا 3 الی 4 روز تمام اطلاعات شما و همچنین دایرکت های شما پاک خواهد شد .

 28. محمودی می گوید

  سلام. روزتون بخیر. تفاوت دیلیت اکانت اینستاگرام با دی اکتیو کردن پیج اینستاگرام چیه؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   دوست عزیز دیلیت اکانت اینستاگرام حذف دائم و همیشگی اینستاگرام می باشد . شما بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام امکان بازیابی پیج خود را ندارید .
   دی اکتیو کردن اینستاگرام به منظور غیر فعال کردن موقتی اکانت اینستاگرام هست . شما میتونید برای مدتی معلوم اکانتتون رو دی اکتیو کنید و دوباره اکتیو کنید و تمام اطلاعات شما بدون هیچ تغییری باقی میمونه .

 29. elena می گوید

  سلام. من دو ساعت پیش پیجم رو دیلیت اکانت کردم. دیگه پیجم دیسیبل شده و نمیتونم وارد شم. اما چت ها و دایرکت های اینستاگرامم از داخل گوشی دوستانم پاک نشده. چیکار کنم؟ دیگه نمیتونمم وارد پیجم بشه. لطفا راهنماییم کنید. پیشاپیش مچکرم

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   نهایتا تا 3 الی 4 روز دیگه تمام اطلاعات شما حذف میشه .

 30. راضيه فتحی می گوید

  سلام من اکانت اینستاگرامم رو دیلیت کردم. ممنونم از توضیحات کاملتون. میشه آموزش نصب اینستاگرام جدید هم مقاله بذارین درباریش؟! 🙏

  1. محمد پورمحمد می گوید

   سلام دوست عزیز
   ممنون از نظر دلگرم کننده شما. روند نصب اکانت جدید بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام همانند قبل است. شما می تونید برا نصب اینستاگرام جدید از لینکی که در پایین قرار داده استفاده کنید.
   https://chikav.ir/1399/07/13/instagram-installation-tutorial/

 31. Omid می گوید

  سلام چجوری پسورو اینستاگرامم رو بازیابی کنم؟

  1. محمد پورمحمد می گوید

   سلام وقت بخیر
   اگر پسورد خودتون رو فراموش کردید، حتما مقاله بازیابی رمز اینستاگرام را مطالعه کنید. در این مقاله به صورت کامل به موضوع پرداخته شده است

 32. Amin می گوید

  سلام من پیجم رو دیلیت اکانت کردم. الان به اطلاعاتم نیاز دارم. میتونم بازیابی کنم پیجم رو؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   خیر متاسفانه امکانش نیست .

 33. صنم می گوید

  سلام. وقت بخیر. ممنوم از سایت خوبتون. بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام چت های دایرکت حذف میشن یا خیر؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   بله اطلاعات شما به طور کامل پاک می شود .

 34. حسنی می گوید

  دیلیت اکانت اینستاگرام با دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام فرق میکنه؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   خیر دوست عزیز

 35. s.bjk می گوید

  سلام. منم همین مشکل رو داشتم نمیدونم چرا واقعاااا کلافه شده بودم بیخیال شدم . بعد از 24 ساعت امتحان کردم خود ب خود مشکلم حل شد. فکر کنم خود سایت اینستاگرام قاطی داره یکم

 36. N.f.s می گوید

  سلام. بعد از دیلیت اکانت کردن پیج اینستاگرام تکلیف لایک هام چی میشه؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   همه اطلاعات پیح شما بعد از دیلیت اکانت از بین می روند .

 37. سمیه می گوید

  سلام. من میخوام یه مدت داخل اکانت اینستاگرام نباشم اما بعدا پیجم رو داشته باشم. باید چیکار کنم؟ یعنی نمیخوام پیجم به طور دائم پاک بشه

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   دوست عزیز شما میبایست پیجتون رو دی اکتیو کنید تا قابل بازگشت باشه .
   برای آموزش دی اکتیو کردن پیح اینستاگرام به لینک زیر مراجعه کنید .
   https://chikav.ir/1399/06/01/how-to-deactivate-instagram/

 38. ارمان سلیمی می گوید

  سلام خسته نباشید من با روش شما دیلیت اکانت کامل کردم ولی هنوز پیج هست و فقط پستا و استوریا پاک‌شده و از پیج هم خارج شده.
  و وقتی هم میخام وارد شم دوباره میگه شما درخواست حذف این پیج را داده اید و‌نمیتوانید وارد شوید.
  حذفش کردم و حذف نشده تورو خدا کمکم کنید❤❤🙏🙏

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   دوست عزیز 3 الی 4 روز طول میکشد تا تمام اطلاعات اکانت شما برای همیشه پاک شود . اگر طبق روش بالا دیلیت اکانت اینستاگرام انجام داده اید مشکل به وجود نمی آید .

 39. Nava می گوید

  سلام. منیه پیج داشتم قبل از دیلیت اکانت کردن اومدم آیدیم رو تغییر دادم تا بتونم با همون آیدی قبل پیج جدید بسازم. دو روز پیش دیلیت اکانت کردم و به طور دائم پیجم از دسترس خارج شده. حالا هر چی میخوام با آیدی قبلی پیج جدید اینستاگرام اندروید نصب کنم نمیشه. همش ارور میده و قبول نمیکنه.

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   دوست عزیز زمانی که شما آیدی پیج خود را عوض می کنید به مدت 14 روز برای شما در حالت رزرو می ماند و شخص دیگری نمی تواند در این مدت از نام کاربری شما استفاده کند . بنابراین شما باید به مدت 14 روز صبر کنید .

 40. سوفیا می گوید

  سلام
  من با همین آموزشی ک گفتید پیجم رو دلیت کردم
  الان حدود دوماه ک میگذره من کنجکاو شدم و لاگین کردم ولی نوشته بود این پیج قوانین اینستا رو رعایت نکرده و دیسیبل شده
  این چیزی ک گفته طبیعیه یا فقط واسه من اینجور میگه ؟

  1. محمد پورمحمد می گوید

   سلام دوست عزیز
   بله اگر طبق همین آموزش پیش رفته باشین اکانت اینستاگرام شما به صورت کامل پاک شده است. پس از دیلیت اکانت اینستاگرام ممکن است پیغام های متفاوتی به شما نمایش دهد. این پیغام ها ممکن است با انتخاب دلیل های متفاوت برای حذف اکانت، متفاوت باشد. اما از این بابت اطمینان داشته باشید که اکانت اینستاگرام شما برای همیشه پاک شده است.

 41. T می گوید

  سلام وقتی دی اکتیو کنم لایک هام و پست هام چی میشن؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام در عرض 3 الی 4 روز، تمام اطلاعات مربوط به اکانت شما برای همیشه پاک خواهد شد .

 42. O می گوید

  عالی بود 😍🙏

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از نظر دلگرم کننده شما سپاسگزاریم .

 43. ارغوان می گوید

  سلام من میخوام پیجم رو دیلیت کنم با همین روشی که گفتین انجام دادم اما وقتی مراحل رو انجام میدم میرسم به یم صفحه مشکی و پیجم دیلیت نمیشه

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   کش مرورگر خود را پاک کنید .
   اتصال اینترنت خود را بررسی کنید .
   مقاله را با دقت بخوانید و مراحل را گام به گام انجام دهید .

 44. حامد می گوید

  سلام من با روشی که گفتین دیلیت اکانت کردم. الان میخوام حسابت اینستاگرام جدید بسازم. بهم اجازه نمیده میگه اکانت دارم با شمارم ولی من اکانتمذرو پاک کردم و از دسترسم خارج شده. اپلیکیشن اینستاگرام هم پاک کردم کامل ولی نه یادمه قبلا چحوری اینستاگرام نصب کردم نه بهم اجازه میده اصلا نمیدونم چیکار کنم تو رو خدا کمکم کنید. 🙏🙏🙏

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   باید مدت زمان بیشتری صبر کنید تا بتونید دوباره با شماره قبلیتون اینستاگرام نصب کنید . در حال حاضر می تونید با ایمیل پیج جدید بسازید و بعدا شماره موبایلتون رو هم وارد کنید .
   برای ساختن ایمیل جدید به لینک زیر مراجعه کنید .
   https://chikav.ir/1399/07/12/create-email/
   برای آموزش ساختن اکانت جدید و نصب اینستاگرام نیز می توانید به لینک زیر مراجعه کنید .
   https://chikav.ir/1399/07/13/instagram-installation-tutorial/

 45. معصومه می گوید

  سلام برای دیلیت اکانت اینستاگرام از چه مرورگری استفاده کنم؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   شما با هر مرورگری دیلیت اکانت رو انجام بدین روشش مشابه آموزشی هست که خدمتتون ارائه شده .

 46. نعمت اللهی می گوید

  سلام. من با روشی که گفتین اینستام رو دیلیت کردم. الان به اکانتم دسترسی ندارم. اما سرچ که میزنم آیدیم میاد ک. هنوز هستش. چیکار کنم؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   نهایتا تا 3 الی 4 روز بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام تمام اطلاعات حساب شما پاک می شود .

 47. قلی خانی می گوید

  کاملا مفید و کاربردی بود 👍

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از نظر دلگرم کننده شما متشکریم .

  2. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از نظر دلگرم کننده شما سپاسگزاریم .

 48. ebrahim می گوید

  سلام. من میخوام دیلیت اکانت کنم اکانت اینستاگرامم رو اما رمزم رو فراموش کردم. ایمیلی که باهاش پیج رو ساختم ندارم اما شماره موبايلم هست. میشه راهنماییم کنید. ممنون میشم 🙏

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از قسمت تنظیمات اینستاگرام گزینه Security را انتخاب کنید . از بخش Password قسمت forgot password بزنید . بعد انتخاب کنید که پسورد برای شما ایمیل بشه یا اس ام اس .

 49. Toran می گوید

  سلام. من میخوام اکانت اینستاگرام اندرویدم رو دیلیت کنم. این اکانت روی کامپیوترمم هست. اگر با گوشی دیلیت کنم کافیه برای نسخه اندروید و وب اینستاگرام؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   شما زمانی که پیجتون رو دیلیت اکانت کنید از روی تمام دستگاه ها دیلیت میشه .

 50. A می گوید

  اره منم همینطور. چند تا پیج داشتم کلی ازم وقت میگرفت 😑 بالأخره اکانت های اضافیم رو دیلیت اکانت کردم 😄

 51. من می گوید

  سلام من زبانم ضعیفه. چموری ایمیل انگلیسی بزنم ب اینستاگرام؟ 😕

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   برای این منظور  به مقاله مترجم گوگل چیست مراجعه کنید .

 52. تینا می گوید

  سلاااااااام….خسته نباشی پسر خوب✌
  من‌وقتی log میزنم و وارد اینستا میشم رمز میزنم درسته اماااااااا میرم که اکانتم و واسه همیشه حذف کنم میگه رمزت اشتبااااس از طریق ایمیل هم عوض کردم ولی میگه اشتباس چرااااااااا اخه🤔

  1. محمد پورمحمد می گوید

   سلام دوست عزیز
   اگر رمزتون رو عوض کردید و هنوز با مشکل مواجه هستین حتما به نکاتی که در پایین می نویسم توجه کنید. مطمئنا مشکل شما حل خواهد شد.

   1. مطمئن شوید رمز شما درست است.
   2. رمز خود را عوض کنید و رمز ساده ای را برای آن انتخاب کنید. پس از حذف اکانت دیگران به حساب شما دسترسی نخواهند داشت.
   3. در هنگامی که رمز خود را تعویض می کنید، پس از وارد کردن رمز خود در فیلد ها، قبل از کلیک بر روی دکمه Done حتما رمز خود را کپی کنید و یا از قبل کپی کرده و در فیلد تغییر رمز اینستاگرام وارد کنید.
   4. رمزی که برای اکانت قرار می دهید به حروف بزرگ و کوچک حساس است. پس در مراحل حذف حساب اینستاگرامتان نسبت به وارد کردن آن دقت نماید.
   5. حتما در زمان تعویض رمزتان، عدد ها و حروف را به انگلیسی وارد کنید.
   6. اگر چندین اکانت بر روی اپ اینستاگرام دارید، پیشنهاد میکنم فرآیند تعویض رمز اینستاگرام را در مرورگر ” اینستاگرام وب ” انجام دهید.

   امیدوارم موفق و پیروز باشید. در صورتی که مشکل شما برطرف شد خوشحال میشیم نکته ای که باعث رفع مشکلتون شد، با ما و کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

 53. Mkn می گوید

  چون فیلتر شکنت روشن نیست سایت اینستا لود نمیشا واست.

 54. نوروزی می گوید

  ادمین جان من حدود 6 ماه پيش پیج اینستاگرام اندروید خودم رو دیلیت کردم. الان با یک هکر صحبت کردم میگه یه مبلغی پول میگیره و پیجم رو بر میگردونه. به نظرتون چنین چیزی ممکنه یا خیر؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   دوست عزیز گول این آدم های سودجو رو نخورید . هیچ روشی برای برگشت پیج اینستاگرامی که دیلیت کردین وجود نداره .

 55. S می گوید

  جناب این فیلمی ک برای آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام گذاشتین خ خوبه. امکان دانلودش نیست بفرستم برای یکی از دوستام 🤔

 56. M می گوید

  ن بابا هیچ اپلیکیشن معتبری برای دیلیت اکانت اینستاگرام نیست. خودتون انجامش بدین راحته. ریسکشو نکنید اطلاعاتتون رو دست کسی ندید

 57. شادمان می گوید

  سلام. کسی میدونه چرا سایت اینستاگرام واسم باز نمیشه؟ با مرورگر کروم و فایرفاکس امتحان کردم لود نمیشه اصلاااا

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   با فیلتر شکن امتحان کنید .

 58. ساسان می گوید

  سلام من قبلا اکانت اینستاگرامم رو پاک کردم هبچ راهی برای برگشتش نیست؟ ایمیل و یوزر و پسوردش رو دارم…

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   خیر بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام امکان بازیابی و بازگردانی پیج وجود ندارد .

 59. هدی می گوید

  سلام بعد از چند روز پیجم ب طور کاملا پاک میشه

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   پاک شدن پیج اینستاگرام به طور کامل از چند ساعت تا 3 الی 4 روز متغیر است .

 60. FK می گوید

  سلام من رمز پیجم رو دارم باز هم برای دیلیت اکانت ب ایمیل نیاز دارم یا خیر؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام
   خیر اگر رمز پیجتون رو دارید برای دیلیت اکانت اینستاگرام به ایمیل نیاز ندارید .

 61. mohsen می گوید

  من چند سال پیش چند تا اکانت داشتم که رمزشون رو یادم رفته نمیتونم واردشون بشم به همین نمیدونم با ایمیل ساختم یا شماره. چیکار کنم چجوری حذف کنم اکانت هام رو؟!

  1. چیکاو می گوید

   سلام
   برای دیلیت اکانت باید پسورد خود را بازیابی کنید تا متوجه شوید لینک پسورد جدید به کدام ایمیل یا شماره موبایل شما ارسال می شود . برای آموزش بازگرداندن پیج اینستاگرام به مقاله آموزش بازیابی رمز اینستاگرام مراجعه کنید .

 62. samira می گوید

  جناب من تا الان دو تا پیج زدم ک جفتش پریده بدون اینکه دیلیت اکانت کنم. چیه جریان؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   برای یافتن دلیل ریپورت شدن پیج خود به مقاله آموزش رفع بلاک و ریپورت اینستاگرام مراجعه کنید تا به اصطلاح پیجتون نپره .

 63. ayda می گوید

  عاقا پیجم رو هک کردن نمیتونم دیلیت اکانت کنم چجوری میتونم ب پیجم دسترسی داشته باشم؟ کمک کنید لطفاا

  1. چیکاو می گوید
 64. fariba می گوید

  جناب با همین روش هایی ک گفتین پیجم رو دیلیت کردم دیگ ب پیجم دسترسي ندارم ولی سرچ میکنم آیدیم میاد بالا با همون تعداد پست و فالوری ک داشتم. چیکاررر کنممم؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام
   دوست عزیز نهایت 3 الی 4 روز طول میکشه تا کل اطلاعات پیجی که دیلیت کردین از بین بره .

 65. یاسی می گوید

  سلام. من اکانتم رو حذف کردم اگر چند روز صبر کنم باز هم نمیتونم با همون آیدی قبلی پیج جدید بسازم؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   خیر دوست عزیز این امکان نه برای شما نه برای دیگران وجود ندارد .

 66. mahdiyar می گوید

  ببخشید من میخوام پیج اینستاگرامم رو دیلیت کنم ولی وقتی وارد سایت میشم یک صفحه مشکی واسم بالا میاد علتش چیه؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   مشکل از سایت اینستاگرام هست یکم صبر کنید و مجددا با فیلتر شکن امتحان کنید .

 67. حمیده می گوید

  سلام من با این روشی ک گفتید و بخصوص فیلمی ک درباره دیلیت اکانت اینستاگرام گذاشتید تونستم اکانتم رو دلیلت کنم اما الان نمیتونم با همون شماره اکانت جدید بسازم… چرا؟ راهنماییم کنید لطفااا…

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   برای اینکه با همان شماره بتوانید اکانت اینستاگرام بسازید می بایست زمان بیشتری صبر کنید .به شما پیشنهاد می کنم که برای ساخت اکانت اینستاگرام از ایمیل استفاده کنید به دلیل اینکه روش کم دردسر تری می باشید و شما می توانید بعدا شماره خود را به اطلاعات کاربری خود اضاف کنید .

 68. نیلوفر می گوید

  خداقوت عالی بود

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از نظر دلگرم کننده شما متشکریم .

 69. سینا می گوید

  چند سال پیش چند تا پیج داشتم یکیش رو میدونم با چه ایمیلی ساختن یکیش رو نمیدونم. رمزشون هم فراموش کردم. باید چیکار کنم که بتونم اکانت های قدیمی ک رمزشون رو فراموش کردم رو دیلیت کنم؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   برای پاک کردن پیج اینستاگرام حتما باید به کمک ایمیل رمز خود را بازیابی کنید . و همچنین بدون دسترسی به ایمیلی که پیج خود را با آن ساختید امکان دیلیت اکانت وجود ندارد . برای اطلاعات بیشتر درباره بازیابی رمز اینستاگرام به مقاله آموزش بازگرداندن اکانت هک شده و بازیابی رمز اینستاگرام مراجعه کنید .

 70. فاطیما می گوید

  مفید بود

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از نظر دلگرم کننده شما متشکریم .

 71. میترا می گوید

  عالی بود سپاس

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از نظر دلگرم کننده شما متشکریم . موفق باشید .

 72. zaahraa می گوید

  مفید بود ممنون

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و احترام
   از نظر دلگرم کننده شما متشکریم .

 73. بهار می گوید

  نکات خیلییی خوبی رو درباره دیلیت اکانت اینستاگرام نوشتین ممنونم

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از اینکه مقاله آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام برای شما مفید بوده است خرسندیم . با بخش های آموزشی مختلف سایت چیکاو همراه باشید .

 74. ahura می گوید

  فیلم آموزشی دیلیت اکانت اینستاگرام عالی بوددد مرسییی از شما

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از نظر دلگرم کننده شما سپاسگزاریم . موفق و پیروز باشید .

 75. نیما می گوید

  👍👍👍

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از نظر دلگرم کننده شما متشکریم .

 76. ا می گوید

  بهترین مقاله در زمینه دیلیت اکانت اینستاگرام 👍👍👍

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از نظر دلگرم کننده شما درباره مقاله آموزش گام به گام دیلیت اکانت اینستاگرام متشکریم .

 77. سیروس می گوید

  مفید بود

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از نظر دلگرم کننده شما درباره مقاله آموزش گام به گام دیلیت اکانت اینستاگرام متشکریم .

 78. اشکان می گوید

  خداقوت عالی بود

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از نظر دلگرم کننده شما درباره مقاله آموزش گام به گام دیلیت اکانت اینستاگرام متشکریم .

 79. علی می گوید

  عالی بود ممنونم از اموزش مفیدتون

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از نظر دلگرم کننده شما درباره مقاله آموزش گام به گام دیلیت اکانت اینستاگرام متشکریم .

 80. Q می گوید

  مفید بود تشکر

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از نظر دلگرم کننده شما سپاس گزاریم .

 81. سجاد می گوید

  یک مقاله مفید و کاربردی برای حذف اکانت اینستاگرام در کمترین زمان ممکن

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از اینکه مقاله آموزش گام به گام دیلیت اکانت اینستاگرام برای شما مفید بوده است خرسندیم .

 82. شکوفه می گوید

  من همیشه با این روش به راحتی میتونستم پیجم را پاک کنم ولی الان نمیشه نمیدونم چرااا اصلا سایت اینستا باز نمیشه واسمممم 😕

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   اتصال اینترنت خود را چک کنید . فیلتر شکن خود را روشن کرده و مجددا امتحان کنید .

 83. ه می گوید

  عالی بود

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و احترام
   از نظر دلگرم کننده شما متشکریم .

 84. امیرعلی می گوید

  من الان 24 ساعت هست که اکانت اینستاگرامم رو دیلیت کردم اما هنوز آیدیم رو سرچ می کنم بالا میاد. چیکار کنم راهنماییم کنید لطفااا

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   دوست عزیز نهایتا 3 الی 4 روز بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام پیج شما به طور کامل حذف خواهد شد .

 85. Shima می گوید

  MerC mofid bood

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از نظر دلگرم کننده شما متشکریم

 86. Samad می گوید

  هم مقاله دیلیت اکانت اینستاگرام مفید بود هم اینکه از پاسخ هایی که به کامنت بقیه دوستان داده بودید استفاده کردم و به جواب سوالاتم رسیدم. ممنونم از مقاله کاملتون درباره پاک کردن اکانت اینستاگرام

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و احترام
   از اینکه توانسته ایم رضایت شما را جلب کنیم خرسندیم .

 87. Gh می گوید

  قدم به قدم با مقاله دیلیت اکانت اینستا پیش رفتم و به راحتی موفق به حذف اکانتم شدم تشکر

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و احترام
   از اینکه مقاله پاک کردن اکانت اینستاگرام به صورت گام به گام برای شما مفید بوده است خرسندیم .

 88. هوشمند می گوید

  سلام جناب من ایمیلی که باهاش اکانت اینستاگرام رو ساختم رو دارم ولی نمیدونم چجوری باید رمز عبورم رو بازیابی کنم و بعد اکانتم رو حذف کنم. راهنماییم کنید لطفا

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و احترام
   دوست عزیز برای بازیابی پسورد ایستاگرام به مقاله آموزش بازگرداندن اکانت هک شده و بازیابی رمز اینستاگرام مراجعه کنید .

 89. ashkan می گوید

  سلام. من مصرف اینترنت اینستاگرامم به شدت زیاد شده و اینکه دی اکتیو کردن پیجم فایده نداره. میخواستم ببینم شما روش بهتری رو بجز دیلیت اکانت اینستاگرام بهم پیشنهاد نمیدین؟

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و احترام
   دوست عزیز دی اکتیو کردن اینستاگرام راهکار دائمی و موثری برای کم کردن اینترنت اینستاگرام نمی باشد . روش های ساده و کاربردی جهت کاهش اینترنت اینستاگرام وجود دارد که ما در لینک زیر برای شما قرار داده ایم . برای این منظور به مقاله کاهش مصرف اینستاگرام با 5 روش ساده و عملی مراجعه کنید .

 90. سما می گوید

  مفید بود

  1. چیکاو می گوید

   از نظر دلگرم کننده شما متشکریم

 91. شیدا می گوید

  منکه تونستم با این مقاله اکانت اینستام رو در کمترین زمان ممکن حذف کنم. مرسی

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از اینکه با استفاده از مقاله گام به گام دیلیت اکانت تلگرام توانسته اید به راحتی و در کمترین زمان اکانت خود را حذف کنید خرسندیم . با آموزش های مختلف سایت چیکاو در زمینه اینستاگرام به نشانی https://chikav.ir/category/instagram-training/ همراه باشید .

 92. ماهان می گوید

  روزتون بخیر. میخواستم بپرسم ک من 3 تا اکانت اینستاگرام با یک شماره موبايل دارم. ولی خب پسورد پیج اصلیم متفاوته. اگر اون دو تا پیج رو دیلیت اکانت کنم، اکانت پیج اصلیم هم حذف میشه؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   هر اکانت اینستاگرام باید دارای شماره موبایل یا آدرس ایمیل اختصاصی باشد تا در آینده دچار مشکل نشود . بنابراین به شما توصیه می کنیم هر چه سریع تر برای هر پیج خود یک ایمیل بسازید . اما اگر نام کاربری و رمز عبور اکانت هایتان را می دانید بهتر از قبل از حذف اکانت پیج های دیگراتان ، برای پیج اصلی ایمیل مجزا و اختصاصی بسازید . در این صورت برای پیج اصلی مشکلی پیش نخواهد آمد .

 93. قاعدی می گوید

  سلام. بعد از دیلیت اکانت کردن پیج های بیزنسی اینستاگرام برای دنبال کننده هاشون نوتیفیکیشن ارسال میشه یا خیر؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   خیر . بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام نه برای فالور های پیج های بیزنسی نه پیج های خصوصی نه پیج های پابلیک اعلانی صادر نمی شود .

 94. سمیه می گوید

  سلام. مرسی کامل و جامع بود

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از نظر دلگرم کننده شما متشکریم . امیدواریم با مقالات مختلف رسانه چیکاو در زمینه تکنولوژی همراه باشید .

 95. M می گوید

  این روزا انقد همه نفری 10 تا پیج دارن ک همه دنبال روش حذف می‌گردن تا یک پیجشون رو پاک کنن 😒

 96. علی می گوید

  سلام. من الان با روشی که توضیح دادین اینستام رو پاک کردم. ولی نمیتونم مجددا با همون شماره پیج جدید بسازم. لطفا راهنماییم کنیدددد

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و احترام
   برای اینکه امکان ایجاد پیج جدید با شماره ای که قبلا اینستاگرام داشته و الان آن اکانت را پاک کرده اید ، داشته باشید ؛ باید کمی بیشتر صبر کنید .

 97. راضیه می گوید

  مرسی. کاملا عالی بود مقاله ای ک در رابطه با حذف کردن حساب اینستاگرام نوشته بودین. خدا قوت

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و احترام
   از نظرات دلگرم کننده شما متشکریم

 98. صبا می گوید

  دیلیت اکانت اینستاگرام رو در کمتر از چند دقیقه انجام دادممم مرسی

  1. چیکاو می گوید

   سلام
   دوست عزیز از اینکه تونسته ایم مقاله ای را در جهت دیلیت اکانت اینستاگرام در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار شما بگذاریم خرسندیم . امیدواریم در بخش های آموزشی مختلف سایت چیکاو همراه ما باشید .

 99. N می گوید

  سلام. من چند ساعتی هست طبق روشی که گفتید پیجم رو پاک کردم اما هنوز کامنت هام و لایک هام داخل پست دوستانم هست. برای پاک کردن کامنت ها و لایک ها بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام باید چیکار کنیم؟

  1. چیکاو می گوید

   با سلام
   دوست عزیز بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام برای حذف کردن دایرکت ها ، پیام ها ، کامنت ها و لایک ها نیازی نیست اقدامی انجام دهید . نهایت در مدت زمان 3 الی 4 روز تمام سوابق شما حذف خواهد شد .

 100. صفری می گوید

  دوستان من ادمین پیج اینستاگرام گرام هستم. قبلا به دلیل مشغله کاری که داشتم دنبال ربات ها و اپلیکیشن های مختلف برای حذف کردن اکانت ، دی اکتیو کردن اینستاگرام و… غیره بودم. میخوام بهتون بگم که حتی خیلی از این اپلیکیشن هایی ک بابت خدماتشون باید هزیته پرداخت کنید هم کارآمد نیستن. من این مقاله رو خوندم و میتونم بگم یک مقاله کامل همراه با عکس درباره دیلیت اکانت اینستاگرام هست. توصیه میکنم حتما مطالعه کنید

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و درود
   از نظرات شما متشکریم . ما در تلاشیم که در بخش های مختلف ، آموزش های گام به گام همراه با تصویر و فیلم را در اختیار شما قرار دهیم . با رسانه چیکاو همراه باشید .

 101. Setare می گوید

  سلام خسته نباشید
  من اکانت اینستاگرامم رو دیلیت کردم ولی هنوز هست چون تازه دیلیت کردم خواستم بدونم با وجود اینکه دیلیت اکانت زدم ولی هنوز اکانتم موجوده امکان دانلود دیتا و اطلاعات قبلی پیج وجود داره؟

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و احترام
   بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام نهایتا تا 3 الی 4 روز اطلاعات شما برای فالور هایتان نمایش داده می شود . شما می توانید برای جلوگیری از این موضوع قبل از پاک کردن اکانت اینستاگرام خود پست ها و استوری های هایلات را دیلیت کنید .
   اما شما دیگر نمی توانید وارد پیج قبلی شوید و اطلاعات و دیتا های موجود را دانلود کنید . بنابراین بایستی قبل از دیلیت اکانت پیج خود دقت کنید .

 102. حسام می گوید

  دوست عزیز من چند تا برنامه امتحان کردم ک موفق نشدم تا اینکه این مقاله رو خوندم

  1. چیکاو می گوید

   سلام
   بله کاملا درسته هنوز هیچ اپلیکیشن معتبری در زمینه دیلیت اکانت خودکار اینستاگرام وجود ندارد .

 103. سامیار می گوید

  سلام ببخشید من من با استفاده از روش دیلیت اکانت اینستاگرام شما تونستم پیجم رو دیلیت کنم ولی هنوز چت هام داخل پیج فالوارم هست چیکار کنم؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و احترام
   بعد از چند ساعت از حذف کردن اکانت اینستاگرام چت های شما در دایرکت همه کسانی که به آنها پیام داده بودید حذف خواهد شد .

 104. parastuuu می گوید

  مقاله کاملی بود به دوستان توصیه میکنم مطالعه کنن
  با تشکر از شما برای آموزش مرحله به مرحله حذف کردن اکانت اینستاگرام

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و احترام
   با تشکر از شما دوست عزیز . امیدواریم در بخش های مختلف سایت چیکاو همراه ما باشید تا از آموزش های شبکه های اجتماعی و کامپیوتر و … استفاده کنید .

 105. lari می گوید

  سلام جناب. بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام امکانش هست با همون آیدی قبلی پیج جدید بسازم؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام
   خیر دوست عزیز . بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام نه شما و هیچ فرد دیگری نمی تواند مجددا با آن آیدی اکانت جدید بسازد .

 106. چیکاو می گوید

  خواهش میکنم. ما مقاله آموزشی دیگه برای دی اکتیو کردن اینستاگرام آماده کردیم که از لینک زیر می توانید مشاهده کنید.
  https://chikav.ir/1399/06/01/how-to-deactivate-instagram/

 107. الهام زرین می گوید

  برای حذف حساب کاربری اینستاگرام میشه از نرم افزار یا برنامه خاصی استفاده کرد؟! روشی داره که سریع بتونیم پیج رو پاک کنیم؟!

  1. چیکاو می گوید

   سلام دوست عزیز
   خیر نرم افزار و یا برنامه ای برای حذف حسابق کاربری شبکه اجتماعی اینستاگرام وجود ندارد. اگر جایی چنین برنامه ای مشاهده کردید، در صورت رضایت بقیه نیز، پیشنهاد می کنم حتی الامکان استفاده نکنید

 108. mino می گوید

  mofid bood

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از توجه شما مچکریم

 109. صدیقه می گوید

  سلام شما نوشتین دلیت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر ! مگه میشه اینستا رو روی کامپیوتر نصب کرد؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام
   بله دوست عزیز امکان نصب اینستاگرام روی کامپیوتر نیز وجود دارد برای این منظور به مقاله آموزش اینستاگرام روی کامپیوتر به نشانی https://chikav.ir/1399/05/23/how-to-post-on-instagram-with-a-computer/ مراجعه کنید .

 110. موسی می گوید

  آیا برای دیلیت اکانت اینستاگرام حتما به پسورد نیاز است؟ برای بازیابی پسورد باید چیکار کنم؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام
   بله بدون پسورد امکان حذف کردن صفحه اینستاگرام وجود ندارد . برای بازیابی پسورد می بایست از طریق تنظیمات پیج یا از طریق سایت اینستاگرام اقدام نمایید.
   در روش اول به بخش تنظیمات حساب کاربری و بخش امنیت مراجعه کرده و درخواست رمز جدید می دهید که اینستاگرام از طریق شماره یا ایمیل به شما پیام می فرستد. روش دوم نیز در مقاله دیلیت اکانت اینستاگرام توضیح داده شده است .

 111. Ssadra می گوید

  ممنون عالی بود

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و احترام
   بسیار دلگرم کننده است که مقاله آموزش مرحله به مرحله حذف کردن حساب اینستاگرام برای شما مفید بوده است . تیم چیکاو در تلاش است اطلاعات و آموزش های مختلفی را در زمینه تکنولوژی در اختیار شما عزیزان قرار دهد .

 112. Saman می گوید

  سلام عالی بود

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   توجه و نظرات مثبت شما باعث دلگرمی تیم چیکاو می باشد . امیدوارم در بخش های مختلف سایت چیکاو از جمله آموزش های شبکه های مجازی و آموزش کامپیوتر و… همراه ما باشید .

 113. S می گوید

  سلام من پیجم رو با استفاده از مراحل دیلیت اکانت اینستاگرام که شما نوشتین حذف کردم منتها با پیج دیگه وقتی سرچ میزنم هنوز پیجم رو نمایش میده. لطفا راهنماییم کنید

  1. چیکاو می گوید

   سلام
   دوست عزیز بعد از 3 الی 4 روز که اکانت اینستاگرام خود را پاک کردید پیج شما به طور کامل حذف شده و دیگر نمایش داده نمی شود .

 114. رها می گوید

  ممنونم از توضیحاتتون فقط اینکه من با یک ایمیل دو تا اکانت اینستاگرام دارم اگر یک اکانتم رو حذف کنم اون یکی اکانتم حذف میشه یا خیر؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام
   هر اکانت اینستاگرام باید دارای یک ایمیل یا شماره اختصاصی باشد تا بعدا دچار مشکل نشوید . به همین دلیل توصیه میکنم قبل از دیلیت اکانت اینستاگرام حتما برای هر کدام از پیج ها ایمیل مجزا در نظر بگیرید . و سپس طبق مقاله دیلیت اکانت اینستاگرام پیج خود را پاک کنید .

 115. alireza می گوید

  ممنون از پست جامع و گام به گامی که درباره دی اکتیو و دیلیت اکانت اینستاگرام گذاشتین

  1. محمد پورمحمد می گوید

   خواهش میکنم.
   میتونین سایر مقاله ها در زمینه آموزش اینستاگرام رو نیز در سایت چیکاو مشاهده کنید.

 116. sajad می گوید

  این دیلیت اکانت اینستاگرام هم معظلی شده بود واسما
  دمتون گرم

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و احنرام
   اینکه مطالب آموزشی سایت چیکاو در زمینه آموزش اینستاگرام و دیلیت اکانت اینستاگرام برای شما مفید بوده است برای ما امیدوارکننده می باشد .

 117. فاطمه می گوید

  عالی بود دمتون گرم

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از اینکه توانستیم مطالب مفیدی را در اختیار شما بگذاریم خوش حالیم . امیدوارم در بخش های آموزشی مختلف اینستاگرام همراه ما باشید