آموزش گام به گام دیلیت اکانت اینستاگرام

شاید شما به هر دلیلی تصمیم گرفتید تا اکانت اینستاگرامیتان را برای همیشه پاک کنید و از اینستاگرام خداحافظی کنید. قبل از هر اقدامی باید بدانید که پس از حذف کامل اکانت اینستاگرام دیگر قادر نخواهید بود به هیچ طریقی اکانت خود را بازگردانید. پس از دیلیت اکانت اینستاگرام شما دیگران قادر به مشاهده پیج شما، فالوور ها و… نیستند و رد پای شما برای همیشه و به صورت دائمی از اینستاگرام محو می شود. پس قبل از هر کاری حتما فکر کنید چرا که هیچ راه بازگشتی نیست. همراه چیکاو باشید.

گاهی در سایت ها و یا اپلیکیشن ها مختلف تبلیغاتی تحت عنوان ” اپلیکیشن دیلیت اکانت اینستاگرام ” و یا ” دیلیت اکانت خودکار اینستاگرام ” دیده می شود. تمامی این تبلیغات دروغی بیش نیست و در بسیاری از مواقع افراد سودجو با بدست آوردن آیدی و رمز پیج شما، به دنبال هک حساب کاربری اینستاگرام شماست.

ما در این مقاله سعی کردیم به بهترین شکل ممکن نحوه پاک کردن اکانت اینستاگرام برای همیشه و به صورت دائمی در قالب آموزش گام به گام توضیح دهیم. از آنجایی که اکثر کاربر ها از گوشی تلفن همراه استفاده می کنند، ما سعی کردیم تا آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام را هم از طریق گوشی و هم از طریق کامپیوترو یا لپت تاپ را به شما آموزش دهیم. همراه چیکاو باشید.

تفاوت دی اکتیو کردن اینستاگرام با حذف حساب کاربری چیست؟

اینستاگرام سعی کرده تا در راستای رضایت حداکثری کاربران امکانات متنوعی را برای کاربران فراهم آورد که در این امر موفق بوده است. از این رو امکانی را تحت عنوان دی اکتیو حساب کاربری اینستاگرام (deactivate instagram) فراهم کرده است تا کاربرانی که قصد دارند برای مدتی از اینستاگرام فاصله گرفته و از دید سایرین پنهان شوند، حساب کاربری خود را غیر فعال کردند. پس از غیر فعالسازی موقت حساب اینستاگرام هر کاربری که آیدی شما را سرچ کند، اینستاگرام هیچ نتیجه ای به او نمایش نمی دهد. در این ویژگی اکانت اینستاگرام برای مدتی محدود که به خود کاربر بستگی دارد، غیر فعال می شود اما در دیلیت اکانت اینستاگرام حساب کاربری برای همیشه پاک می شود و دیگر امکان بازگردانی آن وجود ندارد. ما به زودی مقاله ای به منظور آموزش دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام برای شما آماده می کنیم که از طریق سایت چیکاو به آن دسترسی خواهید داشت.

نکته مهم: اگر تصمیم گرفتید در آینده مجددا از آیدی پیجی که قصد حذف آن را دارید استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم حتما قبل از حذف دائمی اکانت اینستاگرام حتما آیدی خود را تغییر دهید و سپس اقدام به حذف کنید. پس از حذف پیج دیگر آیدی آن قابل دسترس نیست و آیدی برای همیشه غیر قابل استفاده خواهد بود.

آموزش گام به گام دیلیت اکانت اینستاگرام در گوشی

از آنجایی که بیشتر کاربران اینترنت از گوشی موبایل استفاه می کنند، ما در ابتدا نحوه حذف دیلیت اکانت اینستاگرام در گوشی را به شما آموزش می دهیم و سپس در کامپیوتر. در واقع حذف حساب کاربری اینستاگرام در گوشی و کامپیوتر تفاوت چندانی با یک دیگر ندارند. اما بخاطر نحوه نمایش مراحل در دستگاه های مختلف ممکن است برخی کاربران با مشکل مواجه شوند. به همین دلیل ما مراحل را در دستگاه های مختلف به صورت مجزا به شما آموزش می دهیم.

1. مسیر اول: در ابتدا باید بر روی لینکی که در پایین قرار داده ایم کلیک کنید. پس از لمس دکمه وارد سایت اینستاگرام بخش مربوطه می شوید.

لینک دیلیت اکانت اینستاگرام

مسیر دوم: شما می توانید با وارد شدن به اپلیکیشن اینستاگرام < بخش settings (تنظیمات) < بخش Help (راهنما) < بخش Help Center (مرکز راهنما)  < گزینه Managing Your Account (مدیریت حساب شما) < گزینه Delete Your Account (حذف اکانت شما) < بخش How do I delete my account (چگونه اکانت خود را دلیلیت کنم؟)  < سپس با کلیک بر روی عبارت برجسته آبی رنگ ” the Delete Your Account page  ” (حذف حساب خود) به بخش مربوطه وارد می شوید.

قسمت Help Center آموزش دیلیت اکانت تلگرام - رسانه چیکاو

نکته: اگر قبلا وارد در مرورگر گوشی وارد حساب اینستاگرام خود شدید، دیگر نیازی نیست مرحله دوم را طی کنید، شما مستقیما به مرحله 3 منتقل می شوید.

2. وارد پیج اینستاگرام تان شوید. (دقت کنید که وارد همان پیجی شوید که قصد حذف آن را دارید. بسیاری از کاربران تصور می کنند که وارد یکی از پیج های خود شوند، به تمامی پیج ها دسترسی دارند در صورتی که چنین فرضیه ای درست نیست و موجب از دست رفتن پیج اصلیتان می شود.)

3. در صفحه باز شه با عنوان دیلیت اکانت اینستاگرام باید دلیل حذف اکانت اینستاگرامیتان را با انتخاب یکی از گزینه ها در منوی باز شو توضیح دهید. پیشنهاد می کنم گزینه “something else” را انتخاب کنید.

حذف کامل اکانت اینستاگرام - دیلیت اکانت اینستاگرام - انتخاب علت حذف اکانت در گوشی | رسانه چیکاو

Too busy/too distracting: اگر اینستاگرام روزانه وقت زیادی را از شما میگیرد بایستی این گزینه را انتخاب کنید. در این حالت اینستاگرام به شما پیشنهاد می دهد که اپلیکیشن اینستاگرام را از روی گوشی خود برای مدتی پاک کنید و از حذف کامل اکانت اینستاگرام خود خودداری کنید.

Want to remove something: اگر دلیل حذف اکانت شما به علت فعالیت هایی مانند کامنت، فالو و …. بایستی این گزینه را انتخاب کنید. در این حالت اینستاگرام شما را به مطالعه چندین مقاله دعوت می کند که می تواند در حل مشکل به شما کمک کند.

trouble getting started: اگر کاربر جدید اینستاگرام هستید و در کار کردن با برنامه به مشکل برخوردید و آشنایی در حد کافی با اپلیکیشن ندارید این گزینه را انتخاب کنید که در نهایت اینستاگرام به شما پیشنهاد می دهد که چندین مقاله را مطالعه کنید.

privacy concerns: اگر در رابطه مسائلی که برای حریم خصوصیتان پیش آمده استف به مشکل برخورده اید می توانید این گزینه را انتخاب کنید که اینستاگرام به شما راهکار هایی را در قالب چند مقاله توضیح می دهد.

created a second account: اگر دیلیل حذف پیج اینستاگرام تان ایجاد حسابق اینستاگرامی دیگری است، این گزینه را انتخاب کنید و اینستاگرام از شما می خواهد تا مطمئن شوید با اکانت درستی اقدام به حذف حساب کنید.

too many ads: با انتخاب این گزینه شما به اینستاگرام اعلام می کنید که علت حذف پیج اینستاگرام شما به دلیل استوری ها و پست های تبلیغاتی زیادی است که نمایش داده می شود.

something else: اگر علت حذف پیج اینستاگرامیتان یکی از گزینه های ذکر شده نبود این گزینه را انتخاب کنید. پیشنهاد ما این است که معمولا از این گزینه استفاده کنید.

4. پس از انتخاب دلیل حذف اکانت تان، اینستاگرام از شما می خواهد تا دوباره پسورد خود را وارد کنید.

وارد کردن آخرین بار رمز در مراحل دیلیت اکانت اینستااگرام - رسانه چیکاو

5. پس از اینکه پسورد خود را وارد کردید، بایستی دکمه قرمز رنگ پایین ” permanently delete my account ” که نمایش داده می شود را لمس کنید.

6. با کلیک بر روی دکمه قرمز رنگ، اینستاگرام برای بار آخر از شما سوال می کند که ” اکانت اینستاگرام شما برای همیشه پاک می شود، آیا از ارسال درخواست حذف کامل اکانت اینستاگرام مطمئن هستید؟ ” پس از کلیک بر روی گزینه بله یا قبول حساب اینستاگرام شما برای همیشه پاک می شود.

حذف دائمی اکانت اینستاگرام با کامپیوتر

قبل از آموزش باید بدانید همانطور که در بالا اشاره شد، حذف اکانت اینستاگرام چه در گوشی و چه در کامپیوتر تفاوت چندانی ندارد اما به دلیل تغییر در نحوه نمایش صفحات سایت ما تصمیم گرفتیم که همراه با تصویر نحوه حذف اکانت اینستاگرام در کامپیوتر را به شما توضیح دهیم.

1. ابتدا از طریق لینکی که در پایین در قالب یک دکمه نمایش داده شده است، وارد سایت اینستاگرام شوید.

لینک دیلیت اکانت اینستاگرام

2. پس از لمس دکمه بالا وارد سایت اینستاگرام می شوید که از شما می خواهد یوزر نیم و پسور پیجی که قصد حذف آن را دارید وارد کنید. همانطور که در بالا اشاره شد، اگر در قبلا وارد اکانت خود شده باشید، با کلیک بر روی دکمه بالا به صفحه delete your account وارد می شوید.

ورود به حساب کاربری اینستاگرام برای همیشه - رسانه چیکاو

3. در صفحه دیلیت اکانت شما، باید علت حذف پیج اینستاگرامتان را در قالب انتخاب یک گزینه از منوی بازشو توضیح دهید. در بالا تمامی گزینه ها توضیح داده شده است

وارد کردن رمز در مراحل دیلیت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر - رسانه چیکاو

4. پس از انتخاب دلیل دیلیت اکانت اینستاگرام تان، اینستاگرام از شما می خواد تا یک بار دیگر رمز پیج اینستاگرامتان را وارد کنید. اینستاگرام به دلیل جلوگیری از سو استفاده این مرحله را قرار داده است.

5. پس از وارد کردن رمزتان بایستی گزینه permanently delete my account به رنگ قرمز را لمس کنید.

بخش های مختلف دیلیت اکانت اینستاگرام در کامپیوتر - رسانه چیکاو

6. با لمس گزینه اینستاگرام یک بار دیگر از شما سوال می کند که از پاک کردن اکانت اینستاگرام برای همیشه مطمئنید؟ با انتخاب بله اکانت شما برای همیشه حذف می شود.

 

نکات مهم در حذف حساب اینستاگرام - رسانه چیکاو

اگر قصد دارید که پیج اینستاگرام خود را برای همیشه پاک کنید حتما قبل از حذف پیج خود نکاتی که در پایین ذکر شده است را کامل مطالعه کنید.

1. پس از حذف حساب کاربری اینستاگرام دیگر به هیچ وجه امکان بازگردانی پیج وجود نخواهد داشت. پس قبل از هر چیزی ابتدا تمامی جوانب را بررسی کرده سپس اقدام به دیلیت اکانت اینستاگرام خود کنید.

2. حتما خودتان از طریق سایت اینستاگرام اقدام به حذف پیج خود کنید. برخی از افراد و سایت ها هستند که برای دستیابی به یوزر پسورد شما و سواستفاده، فراید حذف حساب اینستاگرام را برای شما انجام می دهند. اما در واقع قصد سئو استفاده از پیج شما دارند.

3. برخی سایت ها و اپلیکیشن ها در قبال بازگردانی اکانت اینستاگرام شما مبلغی پول از شما دریافت نمی کند. همانطور که چندین بار اشاره شد، هیچ راهی برای بازگردانی پیج اینستاگرامی شما وجود ندارد، مراقب کلاهبرداران باشید.

4. اگر میخواهید برای مدتی اینستاگرام را کنار بگذارید پیشنهاد می کنم به جای پاک کردن اکانت اینستاگرام برای همیشه ، پیج خود را دی اکتیو کنید و زمانی که دوباره قصد کردید وارد اینستاگرام شوید از پیج قبلی خود استفاده کنید.

5. هیچ روشی مبنی بر دیلیت اکانت اینستاگرام با شماره تلفن وجود ندارد. در زمانی که قصد حذف دائمی اکانت اینستاگرام دارید، اگر شماره تلفن و ایمیل ست شده بر روی پیج اینستاگرامیتان را در آینده لازم دارید و تصمیم به ایجاد پیج جدید با این اطلاعات دارید حتما تغییر دهید. چرا که اینستاگرام پس از حذف دائمی اکانت اینستاگرام شما، به دلیل حفاظت از حریم شخصی دیگر اجازه استفاده از این اطلاعات بر روی پیج جدید نمی دهد. این قانون بیشتر در مورد ایمیل صدق می کنید اما برای اطمینان بیشتر، شماره تلفنتان را نیز تغییر دهید و یا حذف کنید.

6. اینستاگرام تنها یک راه برای حذف حساب کاربری معریف کرده که در بالا ثورت گام به گام به شما آموزش داده شد و هنوز نسبت به انتقال این ویژگی به اپلیکیشن اقدامی نکرده است.

 

سوالات متداول در مورد نحوه حذف اکانت اینستاگرام - رسانه چیکاو

سوالات متداول در مورد دیلیت اکانت اینستاگرام

1. چگونه اکانت اینستاگرام دیگران را حذف کنیم؟

برای حذف اکانت اینستاگرام دیگران بایستی حتما به یوزر نیم و پسورد آن دسترسی داشته باشید. برای حذف پیج دیگران ابتدا باید وارد حساب کاربری شده، سپس اقدام به حذف پیج کنید.

2. رمز اینستاگرام رو فراموش کردم، چگونه باید رمزم رو بازگردانی کنم؟

شما با مراجعه به صفحه ورود به حساب کاربری اینستاگرام، متن Forgot password را لمس کرده و با استفاده از روش هایی که اینستاگرام پیش روی شما می گذارد (ایمیل، شماره تلفن و…) اقدام به ارسال درخواست تغییر رمز کنید. پس از دریافت لینک از طریق شماره تلفن و یا ایمیل، رمز خود را تغییر دهید. سپس اقدام به حذف حساب کاربری خود کنید.

3. حذف اکانت اینستاگرام بدون داشتن پسورد امکان پذیر است؟

خیر، حتی اگر از قبل در مرورگر وارد حساب کاربری خود شده باشید، در زمان حذف اکانت اینستاگرام برای جلوگیری از سو استفاده از شما می خواهد که دوباره پسورد را وارد نمایید.

4. ایا با دیلیت اکانت اینستا پیامها حذف میشود؟

بله، با حذف اکانت اینستاگرام تمامی اطلاعات شما برای همیشه حذف خواهد شد.

جمع بندی

ما در این مقاله سعی کردیم تا روش حذف اسان اینستاگرام به صورت دائمی را به شما اموزش دهیم. در واقع فعلا اینستاگرام همین روش را برای حذف حساب کاربری در نظر گرفته که انتظار می رود در آینده این روش به اپلیکیشن اینستاگرام افزوده شود. امیدواریم توانسته باشیم با لحن ساده و روان تجربه خوبی را از خواندن مقاله برای شما رقم زده باشیم. در صورتی که سوالی و یا ابهامی در مورد دیلیت اکانت اینستاگرام دارید، در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. تمام تلاش خود را به کار میگیریم تا در اولین فرصت به سوال شما پاسخ دهیم.

60 نظرات
 1. فاطمه می گوید

  عالی بود دمتون گرم

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از اینکه توانستیم مطالب مفیدی را در اختیار شما بگذاریم خوش حالیم . امیدوارم در بخش های آموزشی مختلف اینستاگرام همراه ما باشید

 2. sajad می گوید

  این دیلیت اکانت اینستاگرام هم معظلی شده بود واسما
  دمتون گرم

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و احنرام
   اینکه مطالب آموزشی سایت چیکاو در زمینه آموزش اینستاگرام و دیلیت اکانت اینستاگرام برای شما مفید بوده است برای ما امیدوارکننده می باشد .

 3. alireza می گوید

  ممنون از پست جامع و گام به گامی که درباره دی اکتیو و دیلیت اکانت اینستاگرام گذاشتین

  1. محمد پورمحمد می گوید

   خواهش میکنم.
   میتونین سایر مقاله ها در زمینه آموزش اینستاگرام رو نیز در سایت چیکاو مشاهده کنید.

 4. رها می گوید

  ممنونم از توضیحاتتون فقط اینکه من با یک ایمیل دو تا اکانت اینستاگرام دارم اگر یک اکانتم رو حذف کنم اون یکی اکانتم حذف میشه یا خیر؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام
   هر اکانت اینستاگرام باید دارای یک ایمیل یا شماره اختصاصی باشد تا بعدا دچار مشکل نشوید . به همین دلیل توصیه میکنم قبل از دیلیت اکانت اینستاگرام حتما برای هر کدام از پیج ها ایمیل مجزا در نظر بگیرید . و سپس طبق مقاله دیلیت اکانت اینستاگرام پیج خود را پاک کنید .

 5. S می گوید

  سلام من پیجم رو با استفاده از مراحل دیلیت اکانت اینستاگرام که شما نوشتین حذف کردم منتها با پیج دیگه وقتی سرچ میزنم هنوز پیجم رو نمایش میده. لطفا راهنماییم کنید

  1. چیکاو می گوید

   سلام
   دوست عزیز بعد از 3 الی 4 روز که اکانت اینستاگرام خود را پاک کردید پیج شما به طور کامل حذف شده و دیگر نمایش داده نمی شود .

 6. Saman می گوید

  سلام عالی بود

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   توجه و نظرات مثبت شما باعث دلگرمی تیم چیکاو می باشد . امیدوارم در بخش های مختلف سایت چیکاو از جمله آموزش های شبکه های مجازی و آموزش کامپیوتر و… همراه ما باشید .

 7. Ssadra می گوید

  ممنون عالی بود

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و احترام
   بسیار دلگرم کننده است که مقاله آموزش مرحله به مرحله حذف کردن حساب اینستاگرام برای شما مفید بوده است . تیم چیکاو در تلاش است اطلاعات و آموزش های مختلفی را در زمینه تکنولوژی در اختیار شما عزیزان قرار دهد .

 8. موسی می گوید

  آیا برای دیلیت اکانت اینستاگرام حتما به پسورد نیاز است؟ برای بازیابی پسورد باید چیکار کنم؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام
   بله بدون پسورد امکان حذف کردن صفحه اینستاگرام وجود ندارد . برای بازیابی پسورد می بایست از طریق تنظیمات پیج یا از طریق سایت اینستاگرام اقدام نمایید.
   در روش اول به بخش تنظیمات حساب کاربری و بخش امنیت مراجعه کرده و درخواست رمز جدید می دهید که اینستاگرام از طریق شماره یا ایمیل به شما پیام می فرستد. روش دوم نیز در مقاله دیلیت اکانت اینستاگرام توضیح داده شده است .

 9. صدیقه می گوید

  سلام شما نوشتین دلیت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر ! مگه میشه اینستا رو روی کامپیوتر نصب کرد؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام
   بله دوست عزیز امکان نصب اینستاگرام روی کامپیوتر نیز وجود دارد برای این منظور به مقاله آموزش اینستاگرام روی کامپیوتر به نشانی https://chikav.ir/1399/05/23/how-to-post-on-instagram-with-a-computer/ مراجعه کنید .

 10. mino می گوید

  mofid bood

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از توجه شما مچکریم

 11. الهام زرین می گوید

  برای حذف حساب کاربری اینستاگرام میشه از نرم افزار یا برنامه خاصی استفاده کرد؟! روشی داره که سریع بتونیم پیج رو پاک کنیم؟!

  1. چیکاو می گوید

   سلام دوست عزیز
   خیر نرم افزار و یا برنامه ای برای حذف حسابق کاربری شبکه اجتماعی اینستاگرام وجود ندارد. اگر جایی چنین برنامه ای مشاهده کردید، در صورت رضایت بقیه نیز، پیشنهاد می کنم حتی الامکان استفاده نکنید

 12. چیکاو می گوید

  خواهش میکنم. ما مقاله آموزشی دیگه برای دی اکتیو کردن اینستاگرام آماده کردیم که از لینک زیر می توانید مشاهده کنید.
  https://chikav.ir/1399/06/01/how-to-deactivate-instagram/

 13. lari می گوید

  سلام جناب. بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام امکانش هست با همون آیدی قبلی پیج جدید بسازم؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام
   خیر دوست عزیز . بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام نه شما و هیچ فرد دیگری نمی تواند مجددا با آن آیدی اکانت جدید بسازد .

 14. parastuuu می گوید

  مقاله کاملی بود به دوستان توصیه میکنم مطالعه کنن
  با تشکر از شما برای آموزش مرحله به مرحله حذف کردن اکانت اینستاگرام

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و احترام
   با تشکر از شما دوست عزیز . امیدواریم در بخش های مختلف سایت چیکاو همراه ما باشید تا از آموزش های شبکه های اجتماعی و کامپیوتر و … استفاده کنید .

 15. سامیار می گوید

  سلام ببخشید من من با استفاده از روش دیلیت اکانت اینستاگرام شما تونستم پیجم رو دیلیت کنم ولی هنوز چت هام داخل پیج فالوارم هست چیکار کنم؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و احترام
   بعد از چند ساعت از حذف کردن اکانت اینستاگرام چت های شما در دایرکت همه کسانی که به آنها پیام داده بودید حذف خواهد شد .

 16. حسام می گوید

  دوست عزیز من چند تا برنامه امتحان کردم ک موفق نشدم تا اینکه این مقاله رو خوندم

  1. چیکاو می گوید

   سلام
   بله کاملا درسته هنوز هیچ اپلیکیشن معتبری در زمینه دیلیت اکانت خودکار اینستاگرام وجود ندارد .

 17. Setare می گوید

  سلام خسته نباشید
  من اکانت اینستاگرامم رو دیلیت کردم ولی هنوز هست چون تازه دیلیت کردم خواستم بدونم با وجود اینکه دیلیت اکانت زدم ولی هنوز اکانتم موجوده امکان دانلود دیتا و اطلاعات قبلی پیج وجود داره؟

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و احترام
   بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام نهایتا تا 3 الی 4 روز اطلاعات شما برای فالور هایتان نمایش داده می شود . شما می توانید برای جلوگیری از این موضوع قبل از پاک کردن اکانت اینستاگرام خود پست ها و استوری های هایلات را دیلیت کنید .
   اما شما دیگر نمی توانید وارد پیج قبلی شوید و اطلاعات و دیتا های موجود را دانلود کنید . بنابراین بایستی قبل از دیلیت اکانت پیج خود دقت کنید .

 18. صفری می گوید

  دوستان من ادمین پیج اینستاگرام گرام هستم. قبلا به دلیل مشغله کاری که داشتم دنبال ربات ها و اپلیکیشن های مختلف برای حذف کردن اکانت ، دی اکتیو کردن اینستاگرام و… غیره بودم. میخوام بهتون بگم که حتی خیلی از این اپلیکیشن هایی ک بابت خدماتشون باید هزیته پرداخت کنید هم کارآمد نیستن. من این مقاله رو خوندم و میتونم بگم یک مقاله کامل همراه با عکس درباره دیلیت اکانت اینستاگرام هست. توصیه میکنم حتما مطالعه کنید

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و درود
   از نظرات شما متشکریم . ما در تلاشیم که در بخش های مختلف ، آموزش های گام به گام همراه با تصویر و فیلم را در اختیار شما قرار دهیم . با رسانه چیکاو همراه باشید .

 19. N می گوید

  سلام. من چند ساعتی هست طبق روشی که گفتید پیجم رو پاک کردم اما هنوز کامنت هام و لایک هام داخل پست دوستانم هست. برای پاک کردن کامنت ها و لایک ها بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام باید چیکار کنیم؟

  1. چیکاو می گوید

   با سلام
   دوست عزیز بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام برای حذف کردن دایرکت ها ، پیام ها ، کامنت ها و لایک ها نیازی نیست اقدامی انجام دهید . نهایت در مدت زمان 3 الی 4 روز تمام سوابق شما حذف خواهد شد .

 20. صبا می گوید

  دیلیت اکانت اینستاگرام رو در کمتر از چند دقیقه انجام دادممم مرسی

  1. چیکاو می گوید

   سلام
   دوست عزیز از اینکه تونسته ایم مقاله ای را در جهت دیلیت اکانت اینستاگرام در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار شما بگذاریم خرسندیم . امیدواریم در بخش های آموزشی مختلف سایت چیکاو همراه ما باشید .

 21. راضیه می گوید

  مرسی. کاملا عالی بود مقاله ای ک در رابطه با حذف کردن حساب اینستاگرام نوشته بودین. خدا قوت

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و احترام
   از نظرات دلگرم کننده شما متشکریم

 22. علی می گوید

  سلام. من الان با روشی که توضیح دادین اینستام رو پاک کردم. ولی نمیتونم مجددا با همون شماره پیج جدید بسازم. لطفا راهنماییم کنیدددد

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و احترام
   برای اینکه امکان ایجاد پیج جدید با شماره ای که قبلا اینستاگرام داشته و الان آن اکانت را پاک کرده اید ، داشته باشید ؛ باید کمی بیشتر صبر کنید .

 23. M می گوید

  این روزا انقد همه نفری 10 تا پیج دارن ک همه دنبال روش حذف می‌گردن تا یک پیجشون رو پاک کنن 😒

 24. سمیه می گوید

  سلام. مرسی کامل و جامع بود

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از نظر دلگرم کننده شما متشکریم . امیدواریم با مقالات مختلف رسانه چیکاو در زمینه تکنولوژی همراه باشید .

 25. قاعدی می گوید

  سلام. بعد از دیلیت اکانت کردن پیج های بیزنسی اینستاگرام برای دنبال کننده هاشون نوتیفیکیشن ارسال میشه یا خیر؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   خیر . بعد از دیلیت اکانت اینستاگرام نه برای فالور های پیج های بیزنسی نه پیج های خصوصی نه پیج های پابلیک اعلانی صادر نمی شود .

 26. ماهان می گوید

  روزتون بخیر. میخواستم بپرسم ک من 3 تا اکانت اینستاگرام با یک شماره موبايل دارم. ولی خب پسورد پیج اصلیم متفاوته. اگر اون دو تا پیج رو دیلیت اکانت کنم، اکانت پیج اصلیم هم حذف میشه؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   هر اکانت اینستاگرام باید دارای شماره موبایل یا آدرس ایمیل اختصاصی باشد تا در آینده دچار مشکل نشود . بنابراین به شما توصیه می کنیم هر چه سریع تر برای هر پیج خود یک ایمیل بسازید . اما اگر نام کاربری و رمز عبور اکانت هایتان را می دانید بهتر از قبل از حذف اکانت پیج های دیگراتان ، برای پیج اصلی ایمیل مجزا و اختصاصی بسازید . در این صورت برای پیج اصلی مشکلی پیش نخواهد آمد .

 27. شیدا می گوید

  منکه تونستم با این مقاله اکانت اینستام رو در کمترین زمان ممکن حذف کنم. مرسی

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   از اینکه با استفاده از مقاله گام به گام دیلیت اکانت تلگرام توانسته اید به راحتی و در کمترین زمان اکانت خود را حذف کنید خرسندیم . با آموزش های مختلف سایت چیکاو در زمینه اینستاگرام به نشانی https://chikav.ir/category/instagram-training/ همراه باشید .

 28. سما می گوید

  مفید بود

  1. چیکاو می گوید

   از نظر دلگرم کننده شما متشکریم

 29. ashkan می گوید

  سلام. من مصرف اینترنت اینستاگرامم به شدت زیاد شده و اینکه دی اکتیو کردن پیجم فایده نداره. میخواستم ببینم شما روش بهتری رو بجز دیلیت اکانت اینستاگرام بهم پیشنهاد نمیدین؟

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و احترام
   دوست عزیز دی اکتیو کردن اینستاگرام راهکار دائمی و موثری برای کم کردن اینترنت اینستاگرام نمی باشد . روش های ساده و کاربردی جهت کاهش اینترنت اینستاگرام وجود دارد که ما در لینک زیر برای شما قرار داده ایم . برای این منظور به مقاله کاهش مصرف اینستاگرام با 5 روش ساده و عملی مراجعه کنید .

 30. هوشمند می گوید

  سلام جناب من ایمیلی که باهاش اکانت اینستاگرام رو ساختم رو دارم ولی نمیدونم چجوری باید رمز عبورم رو بازیابی کنم و بعد اکانتم رو حذف کنم. راهنماییم کنید لطفا

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و احترام
   دوست عزیز برای بازیابی پسورد ایستاگرام به مقاله آموزش بازگرداندن اکانت هک شده و بازیابی رمز اینستاگرام مراجعه کنید .

 31. Gh می گوید

  قدم به قدم با مقاله دیلیت اکانت اینستا پیش رفتم و به راحتی موفق به حذف اکانتم شدم تشکر

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و احترام
   از اینکه مقاله پاک کردن اکانت اینستاگرام به صورت گام به گام برای شما مفید بوده است خرسندیم .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.