آموزش رفع بلاک و ریپورت اینستاگرام

یکی از مسائلی  که اکثر کاربران اینستاگرام با آن دست و پنجه نرم می کند و تقریبا مشکل جدی محسوب میشد مشکل ریپورت اینستاگرام است که متاسفانه در صورت تکرار و شدت زیاد موجب از دست رفتن پیج اینستاگرامی می شود. در این مقاله ما قصد داریم تا به شما راه حل هایی را برای رفع ریپورت اینستاگرام ارائه دهیم که با کمک آن ها امیدواریم بتوانید پیج خود را از خطر مرگ نجات دهید. همراه چیکاو باشید.

قبل از اینکه بدانید چگونه باید از ریپورت اینستاگرام خارج شوید بهتر است دلایل بلاک شدن اکانت اینستاگرامی تان را بررسی کرده و سپس اقدام به رفع آن کنید. چرا که اگر چندین مرتبه این مشکل تکرار شود شاید پیج شما برای همیشه از دسترس خارج شود و به سختی بتوان بازگرداند که در ایران تقریبا غیر ممکن است. این نکته را فراموش نکنید که اینستاگرام هیچ پیغامی مبنی بر ریپورت شدن شما نمی دهد. پس بهتر است تا حد امکان علت های بلاک شدن از طرف اینستاگرام را بشناسید و از بوجود آمدن مشکل جلوگیری کنید.

خروج از ریپورت اینستاگرام یعنی چی؟

اگر تازه به این کلمه برخورد کردید شاید کمی برای شما گنگ بنظر برسد. اینستاگرام قوانینی دارد که در صورتی کاربران این قوانین را زیر پا بگذارند، پیجشان توسط اینستاگرام مسدود می شود. اگر با کلمه اکشن بلاک (Action Blocked) برخورد کرده باشید، این پیغام در نتیجه زیر پا گذاشتن قوانین نمایش داده می شود که دسترسی شما را به صورت موقت و یا دائمی قطع می کند.

هشدار: باید بدانید که برخی از کلاهبرداران و سایت های دروغگو برای رفع ریپورت پیج اینستاگرام شما مبلغی از شما دریافت می کنند. بسیاری از آن ها به شما نرم افزار یا ربات رفع ریپورت اینستاگرام میفروشند. باید بدانید که تمامی این تبلیغ ها دروغی بیش نیست و در دام آن ها نیافتید.

پیغام اکشن بلاک اینستاگرام Action blocked - رسانه تکنولوژ چیکاو

آموزش ویدیویی رفع ریپورت و بلاک اینستاگرام

ما قبل از توضیح انواع بلاک، علت ها و روش های رفع بلاک اینستاگرام ویدیویی را قرار دادیم تا اگر حوضله و یا وقت خواندن مقاله را ندارید به سرعت روش های رفع ریپورت اینستاگرام را یاد بگیرید. ما در این ویدیو سعی کردیم تا به صورت کامل روش هایی که در منابع مختلف ذکر شده است را توضیح دهیم. پس اگر نمی توانید مقاله را بخواند، حتما ویدیو را تماشا کنید.

انواع بلاک اینستاگرام

1. بلاک شدن به صورت موقت

بیشتر فعالیت هایی که منجر به بلاک شدن و ریپورت می شود، اکانت اینستاگرام را به صورت موقت بلاک می کند وبین چند ساعت و یا چند هفته زمان میبرد تا از بلاکی خارج شوید اما اکثر اکانت ها بین 2 تا 24 ساعت از بلاکی خارج می شوند.

2. بلاک شدن تا تاریخ معین

اینستاگرام ممکن است حساب شما را تا تاریخی معین بلاک کند. این نوع می تواند نتیجه ارسال گزارشات کاربران باشد. در این نوع بلاک بایستی صبر کرده و منتظر باشید تا از بلاکی بیرون بیاید. در غیر این صورت می توانید از روش هایی که در ادامه ذکر می شود استفاده کنید اما احتمال رفع ریپورت اینستاگرام شما زود تر از موعد، بسیار کم است.

3. بلاک شدن تا تاریخ نامشخص

طبیعتا بدترین حالت ممکن بلاک شدن، بلاکی است که تاریخ آن مشخص نیست و معلوم نیست چند هفته و یا چند ساعت طول بکشد که این مشکل برطرف شود. در برخی موارد نیز باید به صورت کلی قید پیج اینستاگرامی خود را تا مدت طولانی بزنید.اما برخی از روش هایی که برای رفع ریپورت و یا بلاک در ادامه ذکر شده است می تواند برای رفع این نتوع بلاک موثر واقع گردد. با آموزش رفع ریپورت اینستاگرام همراه چیکاو باشید.

علت های ریپورت اکانت اینستاگرام

همیشه پیشگیری بهتر از درمان است به همین علت باید قبل از آموزش رفع بلاک اینستاگرام باید این قوانین شبکه اجتماعی را بدانید تا از بروز مشکل جلوگیری کنید. همانطور که اشاره شد اینستاگرام نیز مانند سایر شبکه های اجتماعی قوانینی را وضع کرده تا از فعالیت اسپم ها و ربات ها تا حد امکان جلوگیری کند. اینستاگرام نیز همانند سایر شرکت های بزرگ علاقه دارد که کاربرهای واقعی یا به اصطلاح فالوور های واقعی در شبکه اجتماعیش فعالیت کنند به همین دلیل نیز سعی دارد با وضع قوانین از فعالیت پیج های فیک و ربات ها جلوگیری کند تا بهترین نتیجه را برای کاربران رقم بزند.

1. ارسال گزارش یا ریپورت توسط کاربران

اینستاگرام شک شبکه اجتماعی جهانی است و یکی از پرطرفدارترین آن ها به حساب می آید به همین دلیل مدیریت آن با پیچیدگی های زیادی همراه است. شناسایی پیج هایی که محتوای نامناسب تولید می کنند و یا رفتار هایی خلاف عرف جامعه و یا اینستاگرام دارند، کمی سخت است. به همین منظور قابلیتی را در اپلیکیشن خود تعریف کرده تا این وظیفه را بر دوش کاربران بیاندازد تا در امر شناسایی پیج های نامناسب به کمک اینستاگرام بیایند. گاهی ممکن است دلیل ریپورت شدن اکانت اینستاگرام شما گزارشی باشد که فالوور ها برای اینستاگرام ارسال میکنند. این گزارش ها ظرف مدت 24 ساعت توسط اینستاگرام بررسی می شود و در صورتی که گزارش به درستی ارسال شده باشد، اکانت اینستاگرام شما بلاک می شود.

ارسال گزارش - ریپورت پیج اینستاگرام توسط کاربران - رسانه چیکاو

2. چند نفر ریپورت کنند اکانت اینستاگرام بسته می شود؟

شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شده باشد که چند نفر گزارش ارسال کنند پیج ریپورت با مسدود می شود؟ باید بدانید که ممکن است حتی یک نفر نیز باعث شود تا اکانت اینستاگرام شما مسدود شود اما به شرطی که گزارش ارسالی کاملا درست باشد. اما طبق گفته های کاربران اگر 10 – 15 نفر از کاربران اینستاگرام مخصوصا کسانی که از دوستان شما و جز فالوور هایتان باشد شما را ریپورت کنند، احتمال بلاک شدن اکانت اینستاگرام شما بسیار بالا می رود.

3. انتشار پشت سرهم پست در پیج اینستاگرام

زمانی که شما به صورت پشت سر هم و مکرر در پست منتشر می کنید در واقع شبیه یک ربات عمل کردید. اینستاگرام برای جلوگیری از ربات ها و اسپمر ها الگوریتم هایی را پیاده سازی کرده تا انتشار غیر طبیعی پست ها در پیجتان را شناسایی کند. به همین دلیل باید برای جلوگیری از بلاک شدن توسط اینستاگرام حتما به صورت منظم و برنامه ریزی شده پست منتشر کنید.

4. فالو و لایک و کامنت بیش از حد

چندین بار در بالا ذکر شد که اینستاگرام الگوریتم هایی دارد که از اسپم ها جلوگیری کند. بخشی از این الگوریتم ها بر این اساس پیاده سازی تا فعالیت های غیر طبیعی را شناسایی کرده و ریپورت کنند. پس اگر شما بیش از حد طبیعی به منظور بالا بردن پیج اینستاگرامتان به فالو کردن، لاین و کامنت بپردازین، اینستاگرام حساب شما را به صورت موقت مسدود خواهد کرد. سعی کنید حتی الامکان از فعالیت های غیر طبیعی پرهیز کنید. البته باید بدانید که این فعالیت ها رنج مشخصی ندارد و هر چه عمر پیجتان و میزان فالوور هایش بالاتر رود، محدودیت های اینستاگرام برای شما کمتر می شود. اگر به علت فالو، لایک و یا کامنت بیش از حد بلاک موقت توسط اینستاگرام شده اید، دوره زمانی رفع بلاکی شما 2 ساعت تا 2 هفته ممکن است طول بکشد.

5. رعایت نکردن حق کپی رایت

کپی رایت قانونی است که در کشور ها مختلف به صورت جدی پیگیری می شود و قوانین سفت و سختی را در نظر گرفته اند تا حقی از مولف ضایع نشود. متاسفانه در ایران این قانون خیلی جدی گرفته نمی شود اما از آنجایی که اینستاگرام یک شبکه اجتماعی خارجیست به این قانون پایبند است و به صورت جدی پیگیری می کند. به همین دلیل اگر ویدیو و یا تصاویری را در پیجتان منتشر می کنید که متعلق به شخص دیگری است و حقوق مادی و معنوی آن رعایت نمی شود، حتما باید شخص را بر روی پست خود تگ کنید. اگر توسط صاحب اثر ریپورت شوید، اکانت شما بلاک می شود و روش های رفع بلاک حساب اینستاگرام که در ادامه توضیح خواهیم داد نیز کمک چندانی به شما نخواهد کرد. دقت کنید که حساسیت اینستاگرام در زمینه کپی رایت بسیار زیاد است.

6. ریپورت شدن اکانت اینستاگرام به دلیل محتوای نامناسب و غیرمجاز

از جمله قوانینی که اینستاگرام برای کاربران خود در نظر گرفته ممنوعیت انتشار عکس های برهنه، عکس ها و ویدیو های جنسی، خشونت آمیز و… شامل می شود که در صورتی گزارشی از سمت فالوور ها و کاربران اینستاگرام مبنی بر محتوای نامناسب ارسال شود ممکن است تنها با ارسال یک گزارش، منجر به بلاک اکانت اینستاگرام شود.

7. کاربران از شما شکایت کردند

ممکن است کاربران به دلیل اینکه اکانت شما تهدید کننده است حساب شما را ریپورت کرده باشند. اگر تعداد ریپورت ها زیاد شود، احتمالا اینستاگرام با تشخیص خودش، حساب اینستاگرامی تان را به صورت موقت و یا دائمی بلاک کند. برای جلوگیری از رفع خطر احتمالی ریپورت اینستاگرام باید از تحریک افراد بپرهیزید.

استفاده از آی پی های مختلف

اگر شما با استفاده از چند دستگاه مختلف وارد حساب خود شوید احتمالا اینستاگرام برای حفاظت از پیج شما اکانت تان را مسدود کرده است. برای اطمینان خاطر باید روش ورود دو مرحله ای را فعال سازید تا امنیت پیجتان بالا برود و اینستاگرام نیز حساسیت کمتر از خود نشان دهد. با ارتقا امنیت پیجتان اینستاگرام حساسیت خاصی نسبت به آی پی های مختلف نشان نمی دهد.

آموزش رفع ریپورت و بلاک اینستاگرام

همانطور که اشاره شد انواع مختلفی ریپورت وجود دارد که به دلایل مختلفی پیج های اینستاگرامی را درگیر می کند. مسدود شدن اکانت های اینستاگرام نیز با توجه به علت های بوجود آمدن، روش های مختلفی برای رفع ریپورت آن ها است که در ادامه به آن ها می پردازیم و اگر مسدودی اکانت اینستاگرام گریبان شما را نیز گرفته است، امیدوارم این روش ها برایتان مفید واقع گردد.

1. رفع ریپورت با کامنت و لایک پست های اینستاگرامی

ممکن است به دلیل فالو، لایک و یا کامنت بی از حد بلاک شده باشید. در مرحله اول صبر کنید تا پس از مدتی این مشکل برطرف شود. اما اگر عجله دارید، می توانید از فالوور های خود درخواست کنید تا پست های اینستاگرامی شما را لایک کرده و در زیر هر کدام کامنت معنا دار بگذارند. این عمل در واقع به اینستاگرام می گوید که پیج شما اسپم نیست و مشکل به زودی برطرف می شود.

پیغام کامنت بلاک حساب کاربری اینستاگرام - رسانه چیکاو2. رفع بلاک اینستاگرام با تغییر اطلاعات

از جمله روش هایی که کاربران به آن تاکید زیادی کردند و طبق تجربه آن ها برای رفع ریپورت اینستاگرام مفید بوده است تغییر اطلاعات تماسی است که در بخش مشخصات خود شامل ایمیل و شماره تلفن وارد کردید. با تغییر اطلاعات به اینستاگرام ثابت کردید که پیج شما توسط افراد حقیقی مدیریت می شود و اسپم نیستید.

تغییر شماره تلفن و ایمیل در اینستاگرام

برای تغییر اطلاعات شماره تلفن و ایمیل کافی است به وارد اپلیکیشن اینستاگرام شده و از طریق نوار دسترسی پایین به بخش مدیریت پیج خود رفته و سپس از طریق گزینه edit profile بخش personal information settings شماره تلفن و ایمیل خود را تغییر دهید. در زمانی که شماره تلفن جدید خود را وارد کردید، پیامکی به شماره جدید ارسال می شود که حاوی کد تایید است و بایستی آن را در کادری که اینستاگرام به شما نمایش داده است وارد کرده تا شماره تلفنتان تغییر کند.

3. رفع مسدود شدن حساب اینستاگرام با پیغام اکشن بلاک

در زمانی که اینستاگرام شما را بلاک کرده است پیغامی مبنی بر اکشن بلاک به شما ارسال می کند، در این پیغام گزینه ای با عنوان Tell Us وجود دارد که با لمس آن اینستاگرام به شما ایمیلی ارسال می کند که کاری را مقدر کرده انجام دهید تا رفع بلاک شوید (به عنوان مثال عکس خود را ارسال کنید). پس از پاسخ به ایمیل اینستاگرام و اینکه اثبات کردید که شخص حقیقی هستید،‌ اینستاگرام پس از دو روز پیج اینستاگرام شما را رفع ریپورت می کند.

پیغام کامنت بلاک حساب کاربری اینستاگرام - رسانه چیکاو

4. حل مشکل بلاک اینستاگرام با کمک ارسال گزارش

یکی از روش هایی که بیشترین احتمال برای حل مشکل اکانت اینستاگرام شما دارد، ارسال درخواست به اینستاگرام است. ابتدا علت های ریپورت شدن توسط اینستاگرام را بررسی کنید سپس اقدام به ارسال گزارش کنید. سعی کنید عمل های فالو، لایک، کامنت و… را انجام دهید تا پیغام برای شما ظاهر شود و علت بلاک شدنتان را بیابید. سپس از طریق بخش تنظیمات اپلیکیشن، قسمت Help بخش Report مشکل خود را توضیح دهید و اگر عکسی از مشکل بوجود آمده آپلود کرده و برای اینستاگرام ارسال کنید. این بهترین راه برای حل مشکل شماست.  اینستاگرام معمولا حداکثر تا 12 ساعت پاسخ شما را می دهد. اگر پاسخی دریافت نکردید می توانید دوباره درخواست ارسال کنید و چندین بار این فرایند را تکرار کنید تا نهایت مشکل شما برطرف شود. در زمان ارسال گزارش، حتما به انگلیسی مشکل خود را مطرح کنید و به صورت صرح بیان کنید که من شخص حقیقی هستم و نم دانید که چرا چنین اتفاقی برای شما افتاده است.

7. حل مشکل از طریق ارسال ایمیل

از دیگر راه های رفع مسدودی حساب اینستاگرام ارسال ایمیل به پشتیبانی اینستاگرام است. در پایین ما آدرس ایمیل را برای شما قرار دادیم که با لمس آن به صندوق ایمیل متصل خواهید شد. سعی کنید در زمان ارسال ایمیل خودتان را شخص حقیقی معرفی کرده که بدون هیچ دلیلی این اتفاق برای شما افتاده است. همراه با متن ارسالی حتما آی دی پیج اینستاگرام خود را به همراه ایمیل و شماره تلفنی که با اکانت اینستاگرام شما ست شده است را ارسال کنید. این نکته را فراموش نکنید که متن ارسالی شما باید به زبان انگلیسی باشد.

ایمیل پشتیبانی: [email protected]

5. فعالسازی احراز هویت دو مرحله ای

بسیاری از پیج های فیک و اسپم به امنیت پیج اینستاگرامی خود اهمیت نمی دهند و اصولا پیج هایی که فعالیت منظمی دارند به بهبود امنیت پیجشان علاقه مندند. به همین دلیل فعالسازی احراز هویت دو مرحله ای نیز می تواند گامی موثر برای رفع ریپورت اکانت اینستاگرام شما باشد. برای فعالسازی آن کافیست به بخش Setting رفته و سپس گزینه Security را انتخاب کرده و از طریق گزینه Two-Factor Authentication احراز هویت دو مرحله ای برای حساب اینستاگرام خود فعال کنید.

6. فالو کردن پیج اینستاگرام و تغییر پروفایل

ربات ها، اسپم ها و پیج های فیک هیچگاه برای خود پروفایل انتخاب نمی کنند. اگر پیج اینستاگرامی شما فاقد بیو، عکس پروفایل و یا پست هست، حتما در اولین فرصت تمامی این بخش ها را تکمیل کنید. فالو کردن پیج اصلی اینستاگرام @instagram نیز می تواند برای رفع بلاکی حساب اینستاگرام شما مفید باشد.

7. تبلیغ کردن توسط دیگران

از دیگران بخواهید که پیج اینستاگرامی شما را شات کنند و یا شما را بر روی پست های خود تگ یا منشن کنند. این فعالیت های تبلیغی به اینستاگرام نشان می دهد که پیج شما با اهمیت است و برای آن زحمت می کشید و سر انجام می تواند با ورود فالوور های جدید و لایک ها و کامنت هایی که از طرف آن ها نیز دریافت می کنید، از بلاک اینستاگرام خارج شوید.

8. تعامل با دیگران

یکی از روش هایی که اینستاگرام متوجه می شود که پیج شما فعال است و یک فرد مدیریت پیج را بر عهده دارد، تعامل با سایر پیج ها است. اگر می توانید کامنت بگذارید، حتما برای سایت پیج ها کامنت هایی را منتشر کنید که آن ها را مجبور به پاسخ به کامنت شما کند. اگر بتوانید کامنت هایی را منتشر کنید که لایک زیادی دریافت کند نیز می تواند سیگنالی برای رفع ریپورت اینستاگرام باشد.

کلمات انگلیسی برای رفع ریپورت اینستاگرام

در بالا اشاره شد که برای رفع ریپورت توسط اینستاگرام می توانید از کلمات انگلیسی برای رفع ریپورت اینستاگرام در بخش کامنت های هر پست استفاده کنید. ما در پایین برخی از متن های انگلیسی برای رفع ریپورت اینستاگرام آورده ایم.

متن های انگلیسی برای رفع ریپورت توسط اینستاگرام:

 • This is a real account
 • Why did you block this account
 • This is my favorite page
 • I’m surprised this page is blocked
 • Please remove it from the block
 • You have good posts
 • Please post more to us
 • Your stories are very interesting
 • I spend a lot of time on your page
 • Why are you blocked
 • We are waiting for more posts

چه کسی منو ریپورت کرده؟

گاهی قصد دارید فردی که شما را ریپورت کرده است را شناسایی کنید اما باید بدانید که تقریبا غیر ممکن است. تنها اگر به کسی مشکوک هستید کافی است به پیج شخص مورد نظر بروید، اگر پست ها و اطلاعات پیج طرفتان قابل نمایش نبود، شخص مورد نظر یکی از افرادی است که شما را ریپورت کرده است.

نمونه پیجی که اکانت اینستاگرام شما را بلاک و ریپورت کرده است - رسانه چیکاو

نظرات و پیشنهادات؛ رفع ریپورت اینستاگرام

در این مطلب سعی کردیم بهترین روش ها برای رفع ریپورت اکانت اینستاگرام به شما آموزش دهیم. ما مطالب دیگری نیز در راستای آموزش اینستاگرام آماده کردیم که مواقعی که نیاز دارید، به آن ها مراجعه کنید. در صورتی که مشکلی در روش های رفع بلاک اینستاگرام وجود دارد از طریق بخش نظرات به ما اعلام کنید. ما تمامی سعی خود را می کنیم تا مشکلات و سوالات شما را پاسخ دهیم. در بخش نظرات منتظر سوال ها و پیشنهادات شما هستیم. در صورتی که پیشنهاد شما مفید باشد حتما به مطلب افزوده خواهد شد.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک در
اطلاع از
guest
205 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
مگومی
مگومی
2 ماه قبل

سلام ببخشید من وارد پیجم که میشم همش میگه که رفرش ند و من اصلا نمیتونم کاری کنم یه اکانت دیگه هم زدم با اون تونستم وارد اینیستا شم ولی به خاطر اینکه چند روز پشت سر هم استوری فالو کردن میزاشتم یعنی ریپورت شدم ؟ چون استوری میزاشتم که دوستام و فالو کنن و بقیه ی پسج ها هم گذاشته بودن حالا چیکار کنم پیجم رفرش شه ؟

S. S. F
S. S. F
6 ماه قبل

اخ آخ 😂🥱

مجید
مجید
6 ماه قبل

وسط این همه بدبختی اینستاگرام هم روز ب روز سختگیر تره

تقی پور
تقی پور
پاسخ به  مجید
5 ماه قبل

اره محدودیت هاش داره روز ب روز بیشتر میشه

Fati
Fati
7 ماه قبل

سلام اکانت اینستاگرام من ریپورت شده
اگر از اینستاگرام وب هم استفاده کنم بازم ریپورت هستم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Fati
7 ماه قبل

سلام و درود
بله اکانت شما با تمام دستگاه ها ریپورت است.

روحانی
روحانی
7 ماه قبل

سلام
رفع ریپورت اینستاگرام چقدر طول می کشه؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  روحانی
7 ماه قبل

سلام و درود
بستگی به دلیل ریپورت شدن پیج شما دارد.

توکلی
توکلی
7 ماه قبل

دوستان الگوریتم های اینستاگرام رو رعایت کنید
اگر چند بار ریپورت بشوید یا اخطار دریافت کنید پیج شما از دسترس خارج می شود

چیکاو
ادمین
پاسخ به  توکلی
7 ماه قبل

با سلام و احترام
از کامنت مفید شما متشکریم. با سایر مقالات آموزش اینستاگرام همراه ما باشید.

علی
علی
7 ماه قبل

خب من از کجا بدونم چکارا انجام ندم که دیگه ریپورت نشم

عماد
عماد
7 ماه قبل

وای اینستاگرام دیونم کرد همش ازم عکس می خواد که ثابت کنم خودم هستم. چرا انقدر قوانینش سخت گیرانه شده؟

Mehrzad ahmadipour
Mehrzad ahmadipour
7 ماه قبل

چرا نمیتوانم کاربران را در اینستاگرام دنبال کنم یا به کسانی که من را دنبال میکنند متقابل دنبالش کنم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Mehrzad ahmadipour
7 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز براساس الگوریتم های اینستاگرام شما روزانه می توانید تعداد محدودی فعالیت در زمینه فالو کردن، آنفالو کردن، لایک کردن و… انجام دهید. اگر هر کدام از فعالیت های شما از تعداد مجاز بیشتر شود، شما به عنوان ربات شناسایی می شوید و حساب اینستاگرام شما ریپورت می شود. برای آموزش رفع ریپورت اینستاگرام همین مقاله را مطالعه کنید.
تعداد آنفالو، فالو، لایک و کامنت مجاز اینستاگرام چقدر است؟

Sarina
Sarina
8 ماه قبل

سلام وقت بخیر اینستا من یهو بلاک شد وقتی وارد اینستاگرام میشم یه صفحه باز میشه ک ازم تصویر خودمو میخواد ک بفهمونم ربات نیستم من تمام کارهایی ک ازم خواسته شد رو انجام دادم ولی تایید نشد یعنی تایید اصلا ارسال نمیشه ارور میده چیکار کنم؟اصلا نمیتونم وارد اینستا بشم حتی در قسمت تنظیمات

لشنی
لشنی
8 ماه قبل

من نتم ضعیفه فیلم آموزش بلاک و ریپورت اینستاگرام واسم باز نشد اما مقاله کاملی بود. سپاس

چیکاو
ادمین
پاسخ به  لشنی
8 ماه قبل

سلام دوست عزیز
از نظر دلگرم کننده شما متشکریم.

منم
منم
8 ماه قبل

الگوریتم های اینستاگرام هم از قوانین رانندگی سخت گیرانه تره 😒

لبخند
لبخند
پاسخ به  منم
7 ماه قبل

همین الگوریتم ها دارن چارچوب های خوبی میسازن

نگاه
نگاه
8 ماه قبل

چقدر الکی ریپورت می کنن پیج اینستاگرام ادمو

علوی
علوی
8 ماه قبل

چگونه کانال های تلگرام را ریپورت کنیم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  علوی
8 ماه قبل

سلام و درود
وارد کانال مورد نظر شوید. از آیکون سه نقطه بالای صفحه نمایش گزینه Report را انتخاب کنید. سپس علت ریپورت کردن کانال تلگرام را مشخص کنید.

ملکیان
ملکیان
8 ماه قبل

ببخشید برای رفع مشکل ریپورت تلگرام هم میشه همین کار ها رو انجام داد؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  ملکیان
8 ماه قبل

سلام و درود
خیر دوست عزیز.

Yavar
Yavar
8 ماه قبل

از کدوم یک از این راه حل ها باید استفاده کنم تا سریع رفع ریپورت اینستاگرام کنم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Yavar
8 ماه قبل

سلام دوست عزیز
با توجه به دلیل ریپورت اینستاگرام اقدام به رفع ریپورت کنید. انتخاب بهترین روش برای رفع ریپورت اینستاگرام براساس علت ریپورت شدن شما انجام می شود.

میلاد
میلاد
9 ماه قبل

سلام
پیج من کلا هیچ چیزی رو بالا نمیاره و مینویسه couldn’t refresh
باید چیکارش کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  میلاد
9 ماه قبل

سلام و درود
موارد زیر را بررسی کنید.
1- سرعت و حجم اینترنت
2- ریستارت کردن تلفن ( پیش از انجام این مرحله اطلاعات شخصی سازی شده خود را پشتیبان گیری کنید.)
3- برنامه اینستاگرام را بروزرسانی کرده یا نصب مجدد کنید.
4- کش و دیتا اینستاگرام را پاک کنید.

سنگی
سنگی
9 ماه قبل

سلام
علت اینکه دایرکت های من نمایش داده نمیشه چیه ؟ یعنی ریپورت شدم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  سنگی
9 ماه قبل

سلام و درود
خیر دوست عزیز ریپورت نشدید. عدم نمایش دایرکت های اینستاگرام علت های متفاوتی دارد.
دلیل عدم نمایش دایرکت اینستاگرام چیست؟

بابایی
بابایی
10 ماه قبل

تعداد دایرکت ها و ریکوست ها روزانه چقدر محدودیت داره؟

hoseinzre
hoseinzre
10 ماه قبل

سلام
ببخشید من نمیدونم اون قسمتی ک مشکلوم رو توضیح بدیم چی بنویسیم یمشه به انگیلیسی برا بنویسید من کپیش کنم اونجا اخه هر چی مینویسم مینویسه نمیتونم هر پیامی رو مرور کنیم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  hoseinzre
9 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز می توانید از گوگل ترنسلت استفاده کنید. متن فارسی مورد نظر خود را به انگلیسی ترجمه کرده و سپس ارسال کنید. یا اینکه دقیق تر مشکلتون رو بگید تا من بتونم کمکتون کنم.
آموزش گوگل ترنسلیت

مریمی
مریمی
10 ماه قبل

بدون اغراق میگم عالیه

چیکاو
ادمین
پاسخ به  مریمی
10 ماه قبل

سلام و درود
از نظر دلگرم کننده شما متشکریم دوست عزیز. با سایر بخش های چیکاو با ما همراه باشید.

زری
زری
10 ماه قبل

سلام من نمیتونم زیر پست هام کپشن بذارم 😭

چیکاو
ادمین
پاسخ به  زری
10 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز بلاک شدید چند ساعتی صبور باشید مشکل حل می شود.

آستروتین
آستروتین
10 ماه قبل

زمانی که یک ویدئو داخل اینستاگرام منتشر کردم و به دلیل رعایت نکردن حق کپی رایت ریپرت شدم تازه فهمیدم زندگی کردن با قانون چقدر سخته😑😐

هوشیار
هوشیار
پاسخ به  آستروتین
10 ماه قبل

برای گرفتن حق کپی رایت بعضی اوقات لازنه به چند تا کمپانی پیام بدی 😑

Katibe
Katibe
11 ماه قبل

سلام اکانت اینستاگرام من ریپورت شده است آیا باید اکانتم را حذف کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Katibe
11 ماه قبل

سلام و درود
خیر دوست عزیز. از ترفند ها و تکنیک های رفع ریپورت اینستاگرام در همین مقاله استفاده کنید.

Farrrnoodd
Farrrnoodd
11 ماه قبل

من به کمک مقاله مفید شما تونستم پیج اینستاگرامم رو رفع ریپورت کنم
ممنونم ازتون
لطفا بهم آموزش بدین چجوری خودم از یوتیوب فیلم دانلود کنم و فیلم ها رو ویرایش کنم تا محتوای یونیک برای پیج اینستاگرام تولید بشه
ممنونم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Farrrnoodd
11 ماه قبل

سلام و درود
از اینکه مقاله ” آموزش رفع بلاک و ریپورت اینستاگرام ” برای شما مفید بوده است خوشحالیم.
13 روش دانلود فیلم از یوتیوب
بهترین نرم افزار های ویرایشگر فیلم

سهند
سهند
11 ماه قبل

ببخشید Actions block یعنی چی؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  سهند
11 ماه قبل

سلام دوست عزیز
چنانچه قوانین و الگوریتم های اینستاگرام را رعایت نکنید پیج شما ریپورت می شود و با پیغام Actions block رو به رو می شوید.

سید علی
سید علی
11 ماه قبل

این قسمت تعامل با دیگران دیوه اگر زیاد عم بشه خددش باعث ریپرت شدن میشه چون اینستاگرام فکر میکنه ربات هستیم. مواظب باشید دوستان
ممنونم از مقاله کاملتون،

چیکاو
ادمین
پاسخ به  سید علی
11 ماه قبل

سلام و درود
بله همینطور هست .
موفق باشید .

سیا
سیا
11 ماه قبل

یک نفر اینستاگرام منو هک کرده از دوستانم هست و قصد اذیت کردن منو داره اما رمزش رو تغییر داده و نمیتونم وارد پیجم بشم. لطفا راهنماییم کنید روش رو کم کنم 😎

چیکاو
ادمین
پاسخ به  سیا
11 ماه قبل
البرز
البرز
پاسخ به  سیا
11 ماه قبل

عجب دوستانی دارید 🤣😂

نوید
نوید
11 ماه قبل

عالی 🌸🌹

چیکاو
ادمین
پاسخ به  نوید
11 ماه قبل

سلام
از نظر دلگرم کننده شما متشکریم نوید عزیز .

غلامرضا عابدینی
غلامرضا عابدینی
1 سال قبل

سلام من یک ایمیل از اینستاگرام دریافت کردم نمیتونم ترجمه اش کنم. ممنون میشم کمک کنید به من 🙏

چیکاو
ادمین
پاسخ به  غلامرضا عابدینی
11 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز از برنامه مترجم رایگان گوگل استفاده کنید .

سرا
سرا
1 سال قبل

عالی و مفید و کامل

چیکاو
ادمین
پاسخ به  سرا
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
از نظر دلگرم کننده شما متشکریم .

تاجدار
تاجدار
1 سال قبل

آیا روشی برای رفع ریپورت تلگرام هم هست؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  تاجدار
1 سال قبل
آفتاب گردون
آفتاب گردون
پاسخ به  چیکاو
1 سال قبل

من رفتم این مقاله رفع ریپورت تلگرام رو خوندم مرسی 🌻

چیکاو
ادمین
پاسخ به  آفتاب گردون
11 ماه قبل

سلام و درود
موفق و پیروز باشید .

عبداللهی
عبداللهی
1 سال قبل

دلیل ریپورت تلگرام چیست و چگونه رفع ریپورت تلگرام کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  عبداللهی
1 سال قبل
Dani
Dani
1 سال قبل

سلام من به مدت 48 ساعت بلاک کپشن شدم. ایا میشه کاری کرد که زود تر اوکی شه و از ریپورت خارج شم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Dani
1 سال قبل

سلام و درود
معمولا زمانی که تا مدت معین ریپورت می شودی باید صبر کنید اما می توانید از روش های گفته شده استفاده کنید .

شهرزاد
شهرزاد
1 سال قبل

کلمات انگلیسی برای رفع ریپورت اینستاگرام بابد معنی دار باشه یا حروف انگلیسی کافیه؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  شهرزاد
1 سال قبل

سلام شهرزاد عزیز
بله دوست عزیز . جملات انگلیسی پیشنهادی برای کامنت انگلیسی داخل مقاله هست می تونید استفاده کنید .

لوک خوش شانس
لوک خوش شانس
1 سال قبل

اینستاگرام خیلی با من رفیقه هر بار ریپورتم میکنه بعد از 2 ساعت اوکی میشه 😂✋

نازیلا
نازیلا
پاسخ به  لوک خوش شانس
1 سال قبل

دمش گرم 😂🙌

Babak
Babak
1 سال قبل

سلام چه متن های انگلیسی برای رفع ریپورت اینستاگرام زیر پست هام گذاشته بشه بهتره؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Babak
1 سال قبل

سلام و درود
داخل مقاله متن های انگلیسی معنادار پیشنهادی جهت رفع ریپورت اینستاگرام نوشته شده همچنین شما می تونید از گوگل ترنسلیت استفاده کنید .
مترجم گوگل چیست ؟

غلامی
غلامی
1 سال قبل

سلام. خیلی ممنونم بایت مقاله مفیدتون. لطفا درباره ریپورت تلگرام هم توضیح بدین. ممنونم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  غلامی
1 سال قبل

سلام و درود
از اینکه مقاله رفع بلاک و ریپورت اینستاگرام برای شما مفید بوده است خوشحالیم .
تکنیک های رفع ریپورت تلگرام

فرهاد خورشیدی
فرهاد خورشیدی
1 سال قبل

سلام اینستاگرام اکانت منو ریپورت کرده. اینستاگرام من فارسی هست اما ایمیل های اینستاگرام انگلیسی هست. چجوری ایمیل های ارسالی اینستاگرام رو ترجمه کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  فرهاد خورشیدی
1 سال قبل

سلام و درود
از مترجم گوگل استفاده کنید .
گوگل ترنسلیت

سارا جعفری
سارا جعفری
1 سال قبل

سلام. خداروشکر با مقاله شما مشکل ریپورت اینستاگرام من حل شد. میشه درباره سایز پست اینستاگرام هم مقاله بنویسید. سپاسگزارم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  سارا جعفری
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز به لینک زیر مراجعه کنید .
https://chikav.ir/1399/08/28/instagram-post-size/

Bahman
Bahman
1 سال قبل

سلام. لطفا درباره انواع بلاک شدن اکانت اینستاگرام توضیح بدید و بهم بگید اکشن بلاک چی هست. متشکرم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Bahman
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز اینستاگرام به سه صورت اکانت ما را بلاک می کند :
بلاک تا تاریخ معین
بلاک موقت
بلاک تا تاریخ نا معین
برای اطلاعات بیشتر مقاله را مطالعه کنید .

علی دانایی فر
علی دانایی فر
1 سال قبل

سلام چگونه بفهمم چه کسی منو ریپورت کرده؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  علی دانایی فر
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز روش قطعی برای اینکه متوجه شوید چه کسی اکانت اینستاگرام شما را ریپورت کرده ، وجود ندارد . اگر به کسی مشکوک هستید اکانت او را چک کنید . در صورتی که تعداد فاور ها و دیگر اطلاعات پیج برای شما نشان داده نمی شود ، آن شخص شما را ریپورت کرده است .

Ali
Ali
1 سال قبل

سلام. من یک ایمیل ارسال کردم به اینستاگرام چرا بعد از گذشت 3 ساعت هنوز بهن جواب ندادن؟!

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Ali
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز باید زمان بیشتری صبر کنید .

نگار
نگار
1 سال قبل

سلام، من چند روز برای بالا رفتن فالورهام هم دایرکت زیاد میدادم هم فالو میکردم. برام پیام میومد که بخاطر حمایت از انجمنمون شما رو محدود کردیم تا اینکه پریروز نوشت پوشش خبری بازخوانی نمیشود و بعدش یه کد اومد و گفت ۲۴ ساعت بعد میتونی دسترسی داشته باشی. الان دو روز گذشته ولی وقتی رمز میزنم میگه اشتباهه و وقتی میخوام ایمیل رمز مجدد بیاد میگه کاربری پیدا نشد. چی شده؟

محمود
محمود
1 سال قبل

سریع ترین روش برای رفع بلاک و ریپورت اینستاگرام چی هست؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  محمود
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز دلیل ریپورت شدنتون رو بگین تا بتونم دقیق راهنماییتون کنم . اما روش های گفته شده داخل مقاله کاربردی و مطمئن هستند خیالتون راحت .

Mah.hj
Mah.hj
1 سال قبل

سلام. من نمیتونم پست اینستاگرام بزارم 😭 چیکار کنم 😭

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Mah.hj
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز اکانت اینستاگرام شما بلاک و ریپورت شده .

alireza
alireza
1 سال قبل

Merciii

چیکاو
ادمین
پاسخ به  alireza
1 سال قبل

سلام و درود
موفق و پیروز باشید دوست عزیز .

روشنک
روشنک
1 سال قبل

سلام از کجا بفهمم چه کسانی منو ریپورت کردن

چیکاو
ادمین
پاسخ به  روشنک
1 سال قبل

سلام و درود
همانطور که در مقاله راه حل رفع ریپورت اینستاگرام گفته شد : گاهی قصد دارید فردی که شما را ریپورت کرده است را شناسایی کنید اما باید بدانید که تقریبا غیر ممکن است. تنها اگر به کسی مشکوک هستید کافی است به پیج شخص مورد نظر بروید، اگر پست ها و اطلاعات پیج طرفتان قابل نمایش نبود، شخص مورد نظر یکی از افرادی است که شما را ریپورت کرده است.

سینا فرهادی
سینا فرهادی
1 سال قبل

سلام. من دایرکت های اینستاگرامم رو دریافت نمیکنم علتش چیه؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  سینا فرهادی
1 سال قبل

سلام و درود
احتمالا به دلیل بالا بودن حجم دایرکت های شما اینستاگرام احساس کرده که پیج به ربات وصل هست . باید کمی صبر کنید تا مشکل حل بشه .

معصومی نژاد
معصومی نژاد
1 سال قبل

سریع ترین راه برای رفع ریپورت اینستاگرام چیه؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  معصومی نژاد
1 سال قبل

سلام و درود
همین روش هایی که داخل مقاله گفته شده .