آموزش رفع مشکل نصب نشدن اینستاگرام

اینستاگرام از جمله شبکه های اجتماعی محبوب در سراسر دنیاست که گاها کاربران برای استفاده از این شبکه اجتماعی با مشکل مواجه می شوند. در چیکاو ما بخشی را با نام آموزش اینستاگرام فعال کردیم و که شامل تمامی آموزش های مرتبط با اینستاگرام است و می توانید از آنها استفاده کنید. در این مقاله نیز قصد داریم به آموزش حل مشکل نصب نشدن اینستاگرام در گوشی اندرویدی بپردازیم. تا انتهای مقاله همراه چیکاو باشید.

خیلی از کاربران گزارش میکنند ه هنگام نصب اینستاگرام، با مشکل مواجه می شویم. در بسیاری از مواقع مشکل نصب نشدن اینستاگرام به راحتی حل می شود اما در برخی موارد نیز ممکن است به دلیل اندروید های ناسازگار، تنظیمات دستکاری شده گوشی تلفن و مشکلات سخت افزاری و… کمی مشکل ساز شود و برای نصب اینستاگرام شما را به دردسر بیاندازد و مجبور شوید به تعمیرگاه مراجعه کنید. اما در این مقاله ما راه حل هایی بسیار کاربردی را برای حل مشکل نصب نشدن اینستاگرام در اختیارتان قرار می دهیم که امیدواریم این آموزش ها برایتان مفید باشد.

 

آموزش حل مشکل نصب نشدن اینستاگرام در گوشی های اندروید

  1. گوشی خود را ریست کنید

اگر مشکلی در نصب اینستاگرام دارید، اولین راه حل برای حل مشکل ریست کردن گوشی شماست. معمولا پیش می آید که گوشی مدت زمان زیادی میگذرد که خاموش نشده است. در زمانی که گوشی روشن است ممکن است تنظیماتی به صورت موقتی در گوشی شما ذخیره شود که باعث نصب نشدن اینستاگرام می شود. اگر شما یک بار گوشی خود را خاموش و روشن کنید، تنظیمات موقت به حالت پیش فرض باز میگردند.

  1. حافظه گوشی تان پر شده است

بسیاری از گوشی ها مخصوصا گوشی هایی که حافظه داخلی کمی دارند، همیشه با مشکل کمبود حافظه رو به رو هستند. امکان دارد که کمبود حافظه لازم برای نصب اینستاگرام، باعث ایجاد مشکل برای نصب اینستاگرام شده باشد. حتما از وجود فضای کافی برای نصب اینستاگرام اطمینان حاصل کنید.

  1. حالت پرواز را یک بار فعال و غیر فعال کنید

زمانی که حالت پرواز را فعال میکنید بسیاری از تنظیمات فعال، غیر فعال شده و اگر قابلیت ها و ویژگی های فعال باعث ایجاد مشکل در نصب اینستاگرام شده باشند، مشکل برطرف خواهد شد.

  1. زبان دستگاه را به انگلیسی تغییر دهید

در برخی از گوشی ها مشاهده شده است که به علت فارسی بودن زبان گوشی همراه، برنامه ها هنگام نصب با مشکل مواجه می شدند. برای تغییر زبان به انگلیسی کافیست به بخش تنظیمات گوشی تان مراجعه کرده و زبان را تغییر دهید.

  1. غیر فعال بودن اجازه نصب منابع ناشناخته

برنای نصب برنامه ها و اپلیکیشن ها نیاز است که اجازه نصب برای برنامه ها با منابع ناشناخته را فعال کنید. برای فعالسازی کافیست به بخش تنظیمات گوشی خود رفته، سپس بخش Advanced setting ، سپس گزینه Security را پیدا کرده و بر روی آن لمس کنید. از بخش Device Administration گزینه Unknown sources را پیدا کرده و تیک آن را فعال کنید.

  1. نسخه لایت نصب کنید

اینستاگرام به تازگی اقدام به توسعه نسخه لایت و انتشار آن در بسیاری از کشورها کرده است که برای گوشی های با اندروید پایین بسیار مناسب است.. اگر نسخه اصلی اینستاگرام برایتان نصب نمی شود، می توانید از نسخه کم حجم اینستاگرام یعنی اینستاگرام لایت استفاده کنید.

  1. اندروید دستگاهتان پایین است

اگر گوشی شما قدیمی است حتما اندروید بایستی اندروید آن را به نسخه های بالا تر آپدیت کرده و یا گوشی خود را تعویض کنید. در حال حاضر اکثر برنامه ها و بازی ها برای اندروید های بالا توسعه پیدا میکنند و اگر گوشی شما از اندروید قدیمی پشتیبانی می کند، مطمئنا با مشکل مواجه خواهید شد.

در این مقاله روش های حل مشکل نصب نشدن اینستاگرام توضیح داده شده است. امیدواریم که این مقاله برایتان مفید بوده باشد. ما سعی میکنم این مقاله را بروز کنیم و روش های جدیدی را به مقاله اضافه کنیم. چنانچه پیشنهاد و یا سوالی داشتید از طریق بخش نظرات مطرح کنید. ما سعی میکنم در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ دهیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.