Galaxy Ring با گوشی آیفون کار نمی کند

سامسونگ سرانجام این هفته در کنگره جهانی موبایل 2024 حلقه گلکسی را به نمایش گذاشت و همانطور که انتظار دارید، هیجان زیادی برای این دستگاه وجود دارد. از آنجایی که این یک دستگاه سامسونگ است، می‌توانید مطمئن باشید که با گوشی‌های گلکسی مانند جادو عمل می‌کند، اما در مورد کسانی که گوشی‌های یک شرکت خاص به نام یک میوه را ترجیح می‌دهند چطور؟

به نظر می رسد که گلکسی رینگ از آیفون پشتیبانی نخواهد کرد. بنابراین اگر می‌خواهید از یک حلقه هوشمند با آیفون خود استفاده کنید، از آنجایی که اپل در حال حاضر یکی از آن‌ها را نمی‌سازد، یا حلقه‌ای را انتخاب می‌کنید که حلقه گلکسی نیست یا منتظر بمانید تا اپل آن را معرفی کند.

کاربران اپل چاره ای جز تعویض و خرید گوشی گلکسی ندارند

معاون سامسونگ Hon Pak در طول میزگرد گلکسی رینگ در MWC فاش کرد که این شرکت در تلاش است تا از دستگاه‌های اندرویدی غیر گلکسی پشتیبانی کند. هنگامی که از او در مورد پشتیبانی از iOS پرسیده شد، او گفت: “ما چالش iOS/Android را می شناسیم و در نهایت امیدواریم دستگاه های ما به گونه ای باشند که مردم مایل به تعویض باشند.”

واضح است که سامسونگ حلقه هوشمند را فرصتی برای آوردن بیشتر کاربران اپل به اکوسیستم خود می داند. این شرکت می‌خواهد از کنجکاوی موجود برای Galaxy Ring استفاده کند تا کاربران اپل، حداقل آن‌هایی که کاملاً در باغ دیواری آن قفل نشده‌اند، برای امتحان کردن دستگاه‌های Android و Samsung استفاده کنند. این تا حدودی در مورد گوشی‌های تاشو این شرکت اتفاق افتاده است، بنابراین هیچ ضرری برای امتحان کردن همین موضوع در مورد Ring نیز وجود ندارد.

همچنین در طول جلسه مشخص شد که کوچکترین اندازه حلقه گلکسی دارای باتری 14 میلی آمپر ساعتی است در حالی که بزرگترین سایز دارای باتری 21.5 میلی آمپر ساعتی است. این شرکت قبلاً گفته بود که می توانیم عمر باتری تا 9 روز را انتظار داشته باشیم، اما بدیهی است که این ادعا باید مورد آزمایش قرار گیرد.

سامسونگ هنوز زمان دقیق رونمایی از حلقه گلکسی را تایید نکرده است. دیروز به طور انحصاری گزارش دادیم که رویداد Unpacked بعدی سامسونگ در ماه جولای برگزار خواهد شد. احتمال زیادی وجود دارد که راه اندازی حلقه گلکسی در آن زمان اتفاق بیفتد.

منبع sammobile
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.