آموزش گام به گام دیلیت اکانت اینستاگرام

شاید شما به هر دلیلی تصمیم گرفتید تا اکانت اینستاگرامیتان را برای همیشه پاک کرده و از آن خداحافظی کنید. قبل از هر اقدامی باید بدانید که پس از حذف کامل اکانت، دیگر قادر نخواهید بود به هیچ طریقی حساب خود را بازگردانید. پس از دیلیت اکانت اینستاگرام شما دیگران قادر به مشاهده پیج شما، فالوور ها و… نیستند و رد پای شما برای همیشه و به صورت دائمی از بین می رود. پس قبل از هر کاری حتما فکر کنید چرا که هیچ راه بازگشتی نیست. همراه چیکاو باشید.

گاهی در سایت ها و یا اپلیکیشن ها مختلف تبلیغاتی با عنوان پاک کردن خودکار حساب دیده می شود. تمامی این تبلیغات دروغی بیش نیست و در بسیاری از مواقع افراد سودجو با بدست آوردن آیدی و رمز پیج شما، به دنبال هک حساب کاربری شماست.

ما در این مقاله سعی کردیم به بهترین شکل ممکن نحوه پاک کردن اکانت برای همیشه و به صورت دائمی در قالب آموزش گام به گام توضیح دهیم. از آنجایی که اکثر کاربر ها از گوشی تلفن همراه استفاده می کنند، ما سعی کردیم تا آموزش بستن حساب کاربری برترین شبکه اجتماعی سال 2020 را هم از طریق گوشی و هم از طریق کامپیوتر و یا لپت تاپ را به شما آموزش دهیم.

تفاوت دی اکتیو کردن با حذف اکانت چیست؟

اینستاگرام سعی کرده تا در راستای رضایت حداکثری کاربران امکانات متنوعی را برای کاربران فراهم آورد که در این امر موفق بوده است. از این رو امکانی را تحت عنوان دی اکتیو حساب کاربری (deactivate instagram) فراهم کرده است تا کاربرانی که قصد دارند برای مدتی از اینستاگرام فاصله گرفته و از دید سایرین پنهان شوند، حساب کاربری خود را غیر فعال کردند.

پس از غیر فعالسازی موقت حساب هر کاربری که آیدی شما را سرچ کند، هیچ نتیجه ای به او نمایش داده نمی شود. در این ویژگی اکانت برای مدتی محدود  غیر فعال می شود اما در دیلیت اکانت حساب کاربری برای همیشه پاک می شود. پس از آن دیگر امکان بازگردانی حساب وجود ندارد. ما مقاله ای به منظور آموزش دی اکتیو کردن اکانت اینستاگرام برای شما آماده کردیم که برایتان مفید خواهد بود.

نکته مهم: اگر تصمیم گرفتید در آینده مجددا از آیدی پیجی که قصد حذف آن را دارید استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم حتما قبل از حذف دائمی اکانت آیدی خود را تغییر دهید و سپس اقدام به حذف کنید. پس از حذف پیج دیگر آیدی آن قابل دسترس نیست و آیدی برای همیشه غیر قابل استفاده خواهد بود.

آموزش ویدیویی پاک کردن پیج برای همیشه

اگر وقت کافی برای خواندن مقاله را ندارید، ما ویدیویی را تهیه کردیم که با کمک آن قادر خواهید بود به راحتی اکانتتان را برای همیشه پاک کنید.

آموزش گام به گام بستن حساب کاربری در گوشی

از آنجایی که بیشتر کاربران اینترنت از گوشی موبایل استفاه می کنند، ما در ابتدا نحوه بستن حساب کاریری در گوشی را به شما آموزش می دهیم و سپس در کامپیوتر. در واقع حذف حساب کاربری اینستاگرام در گوشی و کامپیوتر تفاوت چندانی با یک دیگر ندارند. اما بخاطر نحوه نمایش مراحل در دستگاه های مختلف ممکن است برخی کاربران با مشکل مواجه شوند. به همین دلیل ما مراحل را در دستگاه های مختلف به صورت مجزا به شما آموزش می دهیم.

1. مسیر اول: در ابتدا باید بر روی لینکی که در پایین قرار داده ایم کلیک کنید. پس از لمس دکمه وارد سایت Instagram.com، بخش مربوطه خواهید شد.

برای حذف حساب بر روی این لینک کلیک کنید

مسیر دوم: شما می توانید با وارد شدن به اپلیکیشن اینستاگرام < بخش settings (تنظیمات) < بخش Help (راهنما) < بخش Help Center (مرکز راهنما)  < گزینه Managing Your Account (مدیریت حساب شما) < گزینه Delete Your Account (حذف اکانت شما) < بخش How do I delete my account (چگونه اکانت خود را دلیلیت کنم؟)  < سپس با کلیک بر روی عبارت برجسته آبی رنگ ” the Delete Your Account page  ” (حذف حساب خود) به بخش مربوطه وارد می شوید.

بر روی گزینه the Delete Your Account page کلیک کنید - چیکاو

نکته: اگر قبلا وارد در مرورگر گوشی وارد حساب اینستاگرام خود شدید، دیگر نیازی نیست مرحله دوم را طی کنید، شما مستقیما به مرحله 3 منتقل می شوید.

2. وارد پیجتان شوید. (دقت کنید که وارد همان پیجی شوید که قصد حذف آن را دارید. بسیاری از کاربران تصور می کنند که وارد یکی از اکانت های خود بشوند، به تمامی حساب ها دسترسی دارند در صورتی که چنین فرضیه ای درست نیست و موجب از دست رفتن پیج اصلیتان می شود.)

3. در صفحه باز شده باید دلیل حذف اکانتتان را با انتخاب یکی از گزینه ها در منوی بازشو توضیح دهید. پیشنهاد می کنم گزینه “something else” را انتخاب کنید.

دلیل حذغ اکانت اینستاگرامتان را در گوشی موبایل انتخاب کنید - چیکاو

Too busy/too distracting: اگر اینستاگرام روزانه وقت زیادی را از شما میگیرد بایستی این گزینه را انتخاب کنید. در این حالت به شما پیشنهاد می دهد که اپلیکیشن  را از روی گوشی خود برای مدتی پاک کنید و از حذف کامل اکانت خود خودداری کنید.

Want to remove something: اگر دلیل حذف حساب کابری شما به علت فعالیت هایی مانند کامنت، فالو و …. بایستی این گزینه را انتخاب کنید. در این حالت شما را به مطالعه چندین مقاله دعوت می کند که می تواند در حل مشکل به شما کمک کند.

trouble getting started: اگر کاربر جدید هستید و در کار کردن با برنامه به مشکل برخوردید و آشنایی در حد کافی با اپلیکیشن ندارید این گزینه را انتخاب کنید که در نهایت به شما پیشنهاد می دهد که چندین مقاله را مطالعه کنید.

privacy concerns: اگر در رابطه مسائلی که برای حریم خصوصیتان پیش آمده است و  می توانید این گزینه را انتخاب کنید. با این انتخاب  راهکار هایی را در قالب چند مقاله به شما توضیح می دهد.

created a second account: اگر دلیل حذف پیجتان ایجاد حساب اینستاگرامی دیگری است، این گزینه را انتخاب کنید. همچنین از شما می خواهد تا مطمئن شوید با اکانت درستی اقدام به حذف حساب کنید.

too many ads: با انتخاب این گزینه شما به اینستاگرام اعلام می کنید که علت حذف پیج شما به دلیل استوری ها و پست های تبلیغاتی زیادی است که نمایش داده می شود.

something else: اگر علت اقدام شما یکی از گزینه های ذکر شده نبود این گزینه را انتخاب کنید. پیشنهاد ما این است که معمولا از این گزینه استفاده کنید.

4. پس از انتخاب دلیل حذف اکانت تان، باید پسورد خود را مجدد وارد کنید.

پس از انتخاب دلیل، پسورد پیجتان را وارد کنید - چیکاو

5. پس از اینکه پسورد خود را وارد کردید، بایستی دکمه قرمز رنگ پایین ” permanently delete my account ” که نمایش داده می شود را لمس کنید.

6. با کلیک بر روی دکمه قرمز رنگ، اینستاگرام برای بار آخر از شما سوال می کند که ” اکانت شما برای همیشه پاک می شود، آیا از ارسال درخواست خود مطمئن هستید؟ ” پس از کلیک بر روی گزینه بله یا قبول اکانت اینستاگرام شما برای همیشه پاک می شود.

چگونه حساب اینستاگرام را از طریق کامپیوتر حذف کنیم؟

قبل از آموزش باید بدانید همانطور که در بالا اشاره شد، حذف حساب کاربری چه در گوشی و چه در کامپیوتر تفاوت چندانی ندارد اما به دلیل تغییر در نحوه نمایش صفحات سایت ما تصمیم گرفتیم که با کمک تصاویر این مراحل را در کامپیوتر توضیح دهیم.

1. ابتدا از طریق لینکی که در پایین در قالب یک دکمه نمایش داده شده است، وارد سایت اینستاگرام شوید.

بر روی این دکمه کلیک کنید

2. پس از لمس دکمه بالا وارد سایت رسمی اینستاگرام می شوید. در اینجا از شما می خواهد یوزر نیم و پسور خود را وارد کنید. همانطور که در بالا اشاره شد، اگر در قبلا وارد اکانت خود شده باشید، با کلیک بر روی دکمه بالا به صفحه delete your account وارد می شوید.

در اینجا آیدی و پسورد خود را وارد کنید - چیکاو

3. در این صفحه، باید علت تصمیم خود را در قالب انتخاب یک گزینه از منوی بازشو توضیح دهید. در بالا تمامی گزینه ها توضیح داده شده است

علت پاک کردن حساب کاربریتان را در حالت کامپیوتر انتخاب کنید - چیکاو

4. پس از انتخاب دلیل خود، از شما می خواد تا یک بار دیگر رمز پیجتان را وارد کنید. این مرحله برای جلوگیری از سئو استفاده دیگران قرار داده شده است.

5. پس از وارد کردن رمزتان بایستی گزینه permanently delete my account به رنگ قرمز را لمس کنید.

پس از ورود رمزتان با کلیک برروی گزینه permanently delete my account حساب شما حذف خواهد شد - چیکاو

6. با لمس گزینه، یک بار دیگر از شما سوال می کند که از پاک کردن اکانت مطمئنید؟ با انتخاب بله حساب کابری شما برای همیشه حذف می شود.

نکات مهمی که باید قبل از حذف حساب کاربری اینستاگرامتان حتما بدانید - چیکاو

اگر قصد دارید که پیج خود را برای همیشه پاک کنید حتما قبل از حذف پیج خود نکاتی که در پایین ذکر شده است را کامل مطالعه کنید.

1. پس از پاک کردن حساب اینستاگرام دیگر به هیچ وجه امکان بازگردانی پیج وجود نخواهد داشت. پس قبل از هر چیزی ابتدا تمامی جوانب را بررسی کرده سپس اقدام به بستن حسابتان کنید.

2. حتما خودتان از طریق سایت اقدام به حذف پیج خود کنید. برخی از افراد و سایت ها برای دستیابی به ID و Pssword، به شما قول انجام این مراحل را می دهند.

3. برخی سایت ها و اپلیکیشن ها در قبال بازگردانی اکانت شما مبلغی پول از شما دریافت می کنند. همانطور که چندین بار اشاره شد، هیچ راهی برای بازگردانی پیج وجود ندارد، مراقب کلاهبرداران باشید.

4. اگر میخواهید برای مدتی اینستاگرام را کنار بگذارید پیشنهاد می کنم به جای پاک کردن برای همیشه ، پیج خود را دی اکتیو کنید و زمانی که شرایطتان مساعد شد، از پیج قبلی خود استفاده کنید.

5. هیچ روشی مبنی بر دیلیت اکانت با شماره تلفن وجود ندارد. در زمانی که قصد حذف دائمی اکانت اینستاگرام دارید، اگر شماره تلفن و ایمیل ست شده بر روی پیج اینستاگرامیتان را در آینده لازم دارید و تصمیم به ایجاد پیج جدید با این اطلاعات دارید حتما تغییر دهید.

اینستاگرام پس از حذف دائمی اکانت، برای حفاظت از حریم شخصی اجازه استفاده از این اطلاعات بر روی پیج جدید نمی دهد. این قانون بیشتر در مورد ایمیل صدق می کنید اما برای اطمینان بیشتر، شماره تلفنتان را نیز تغییر دهید و یا حذف کنید.

6. انجام تمامی مراحل بالا تنها از طریق سایت رسمی اینستاگرام انجام می شود.

سوالاتی که ممکن است برای شما نیز بوجود بیاید - چیکاو

سوالات متداول

1. چرا طی مراحل فوق با پیغام رمز شما اشتباه است رو به رو می شویم؟

خیلی از کاربران از نمایش پیغام “رمز شما اشتباه است” گلایه می کنند. اگر شما نیز به چنین مشکلی گرفتار شدید، در پایین نکاتی را ذکر کرده ام که با رعایت آن ها،مشکل شما برطرف می شود.

  1. ابتدا بایستی مطمئن شوید که رمز شما درست است.
  2. رمز خود را عوض کنید و برای طی کردن مراحل رمز ساده ای را قرار دهید.
  3. در هنگامی که در حال تعویض رمز خود هستید، ابتدا از آن کپی گرفته و سپس از نسخه کپی گرفته برای رمز جدید استفاده کنید و نهایتا از همین نسخه کپی برای “فیلد رمز” استفاده کنید.
  4. رمزی که برای اکانت قرار می دهید، به حروف حساس کوچک و بزرگ حساس است. پس در مراحل بالا، به آن دقت کنید.
  5. حتما در زمان تعویپ رمزتان، حروف و اعداد را به انگلیسی وارد کنید. (برخی از کیبورد ها اعداد فارسی هستند. حتما آن را تغییر داده و از اعداد انگلیسی برای تعویپ رمز استفاده کنید.)
  6. اگر چندین اکانت بر روی اپ اینستاگرام داید، حتما فرآیند تعویض رمز را بر روی مرورگر در اینستاگرام وب انجام دهید.

2. چگونه اکانت دیگران را حذف کنیم؟

برای حذف پیج دیگران بایستی حتما به یوزر نیم و پسورد آن دسترسی داشته باشید. ابتدا باید وارد حساب کاربری شده، سپس اقدام به حذف حساب کنید.

3. رمز خود را فراموش کردم!

شما با مراجعه به صفحه ورود به اینستاگرام، متن Forgot password را لمس کرده و با استفاده از روش هایی که اینستاگرام پیش روی شما می گذارد (ایمیل، شماره تلفن و…) اقدام به ارسال درخواست تغییر رمز کنید. پس از دریافت لینک از طریق شماره تلفن و یا ایمیل، رمز خود را تغییر دهید.

4. پاک کردن حساب بدون داشتن پسورد امکان پذیر است؟

خیر، حتی اگر از قبل در مرورگر وارد حساب کاربری خود شده باشید، برای جلوگیری از سو استفاده از شما می خواهد که مجددا پسورد را وارد کنید.

5. ایا پس از حذف دائمی پیام ها حذف میشود؟

بله، تمامی اطلاعات شما برای همیشه حذف خواهد شد.

6. هنوز دایرکت ها پاک نشده است. مشکل چیست؟

در زمانی که درخواست حذف را ارسال کنید، اینستاگرام مدتی درخواست شما را پردازش کرده و پس از آن حساب شما را حذف می کند. برای حذف کامل اکانت بایستی مدتی را صبر کنید.

امیدواریم که این مقاله برایتان مفید بوده باشد. در صورتی که سوالی و یا ابهامی دارید، در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. تمام تلاش خود را به کار میگیریم تا در اولین فرصت به سوال شما پاسخ دهیم.
منبع delete account instagram
ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک در
اطلاع از
guest
323 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
مازیار
مازیار
6 ماه قبل

سلام
من میخوام حذف کنم همش میگه رمز اشتباه هست

چیکاو
ادمین
پاسخ به  مازیار
6 ماه قبل

سلام و درود
همین مقاله را مطالعه کنید.

گودرزی
گودرزی
پاسخ به  مازیار
6 ماه قبل

حتما کیبورد تون فارسی هست

قنبری
قنبری
6 ماه قبل

سلام
من یک پیج داشتم از دو سال پیش
رمزش فراموشم شده
یعنی خودش دیلیت شده یا هستش بعد از دو سال

چیکاو
ادمین
پاسخ به  قنبری
6 ماه قبل

سلام و درود
خیر دوست عزیز
ابتدا باید اکانت اینستاگرام خود را بازیابی کنید.

فلاخی
فلاخی
6 ماه قبل

آیا بدون پسورد میشه پیجو حذف کرد؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  فلاخی
6 ماه قبل

سلام و درود
خیر دوست عزیز. همراه چیکاو باشید.

پریسا
پریسا
پاسخ به  فلاخی
6 ماه قبل

نه دیگه اصلا نمیشه اول رمز اینستاگرام رو بازیابی کن

مبارکی
مبارکی
7 ماه قبل

چگونه اکانت اینستاگرامی که قبلا داشتم رو بازیابی کنم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  مبارکی
6 ماه قبل

سلام درود
به مقاله زیر مراجعه کنید.
آموزش بازیابی اکانت اینستاگرام

Mipo
Mipo
7 ماه قبل

فرق دیلیت و دی اکتیو چیه؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Mipo
7 ماه قبل

سلام و درود
همین مقاله را مطالعه کنید دوست عزیز به طور کامل توضیح دادیم.

بهاره یعقوبی
بهاره یعقوبی
7 ماه قبل

رفتم کافی نت گفتن 50 هزار تومان میگیرن انجام میدن
اومدم خونه به کمک فیلم شما خودم انجامش دادم
ممنونم از شما

چیکاو
ادمین
پاسخ به  بهاره یعقوبی
7 ماه قبل

سلام دوست عزیز
موفق و پیروز باشید.

فریدونی
فریدونی
7 ماه قبل

بعد از دیلیت پبام ها حذف میشه؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  فریدونی
7 ماه قبل

سلام و درود
بله دوست عزیز. با سایر آموزش های اینستاگرام همراه ما باشید.

حسام
حسام
7 ماه قبل

ممنونم که به زبان فارسی هم گفتید
فقط چند تا اشتباه تایپی دارید اصلاحش کنید
ممنونم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  حسام
7 ماه قبل

سلام و درود
از کامنت مفید شما متشکریم.
با سایر آموزش های چیکاو همراه باشید.

خدادوست
خدادوست
7 ماه قبل

سلام من 5 ساعت پیش پیجمو پاک کردم اما هنوز دایرکت هام پاک نشده.

چیکاو
ادمین
پاسخ به  خدادوست
7 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز اگر با روش بالا انجام دادید مشکلی نیست و دایرکت های شما بعد از چند ساعت تا نهایتا دو روز پاک خواهد شد.

Del
Del
7 ماه قبل

اقا شما که انقد اینو خوب گفتین لطفا دیلیت اکانت اسکایپ رو هم بگیددد 🙁

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Del
7 ماه قبل
Rostami
Rostami
7 ماه قبل

من اول ویدئو آموزش شما رو دیدم بعد وارد سایت شدم و مقاله رو خوندم
واقعا ویدئو خیلی عالی هست

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Rostami
7 ماه قبل

سلام دوست عزیز
از نظر دلگرم کننده شما متشکریم. با سایر مقالات چیکاو در زمینه آموزش اینستاگرام همراه باشید.

اهورا
اهورا
7 ماه قبل

سلام
من بعد از خوندن این آموزش منصرف شدم
نمیخوام دیلیت کنم بلکه تصمیم دارم غیر فعالش کنم
ممنون میشم روش غیر فعال کردنش رو توضیح بدید

چیکاو
ادمین
پاسخ به  اهورا
7 ماه قبل
آرمین
آرمین
8 ماه قبل

من اینستا رو دیلیت کردم اما الان نمی تونم اکانت جدید بسازم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  آرمین
8 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز چه مشکلی هست؟

صدیقی
صدیقی
8 ماه قبل

چگونه با شماره موبایل دیلیت اکانت انجام دهیم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  صدیقی
8 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز امکان حذف با شماره موبایل وجود ندارد. مقاله را مطالعه کنید.

سیدی
سیدی
پاسخ به  صدیقی
8 ماه قبل

مگه با شماره موبایل میشه اینستاگرام رو دیلیت اکانت کرد؟ یعنی بدون داشتن پسورد پیج میشه تنها با شماره موبایل دیلیت اکانت کرد؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  سیدی
8 ماه قبل

سلام دوست عزیز
خیر، امکان این کار وجود ندارد.

Donyaaa
Donyaaa
8 ماه قبل

سلام
روزتون بخیر
ببخشید من میخوام پیجم رو دیلیت اکانت کنم میتونم دوباره با همین آیدی بسازم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Donyaaa
8 ماه قبل

سلام و درود
خیر دوست عزیز. اگر قصد دارید بعد از حذف حساب کاربری از آیدی خود استفاده کنید، بایستی از قبل از آیدی پیج خود را تغییر دهید.

یعقوبی
یعقوبی
9 ماه قبل

چرا سایت اینستاگرام باز نمیشه پس

چیکاو
ادمین
پاسخ به  یعقوبی
9 ماه قبل

سلام دوست عزیز
کش مرورگر خود را پاک کرده و با فیلترشکن امتحان کنید.

Paric.aaa
Paric.aaa
پاسخ به  یعقوبی
9 ماه قبل

VPN روشن کن.

کیوان
کیوان
9 ماه قبل

اسونه که خودت دیلیت کن امنیتش هم بالاتره

zahra
zahra
10 ماه قبل

سلام میتونم برنامه delet account را دانلود کنم و acconut اینستاگرام را حذف کنم

حشمتی
حشمتی
10 ماه قبل

میخوام دیلیت اکانت کنم رمز پیجم رو فراموش کردم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  حشمتی
10 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز از گزینه Forgot password استفاده کنید.

عطایی زاده
عطایی زاده
10 ماه قبل

سلام ممنونم از مقاله خوب و کامل شما

چیکاو
ادمین
پاسخ به  عطایی زاده
10 ماه قبل

سلام و درود
از اینکه مقاله برایتان مفید بوده است خوشحالیم. موفق و پیروز باشید.

ابراهیم احترامی
ابراهیم احترامی
10 ماه قبل

سلام از قبل باید فالور هامون رو ان فالو کنیم؟ پست هامون چی؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  ابراهیم احترامی
10 ماه قبل

سلام و درود
خیر دوست عزیز بعد از پاک کردن تمام اطلاعات شما حذف خواهد شد.

فروزنده
فروزنده
10 ماه قبل

ببخشید من میخوام به مدت یک ماه داخل اینستاگرام نباشم باید چکاری انجام بدهم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  فروزنده
10 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز شما می باست اکانت خود را دی اکتیو کنید. برای آموزش حذف موفقت اکانت خود به مقاله زیر سربزنید.
آموزش حذف موقت اینستاگرام

شکوری
شکوری
11 ماه قبل

سایت اینستاگرام برای من باز نمی شود علت آن چیست؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  شکوری
10 ماه قبل

سلام و درود
با فیلتر شکن وارد سایت اینستاگرام شوید.

شماعی زاده
شماعی زاده
11 ماه قبل

سلام اینستاگرام روزانه از من وقت زیادی میگیره و قصد دارم پاک کنم. لطفا آموزشش رو بگذارید

چیکاو
ادمین
پاسخ به  شماعی زاده
11 ماه قبل

سلام دوست عزیز
داخل همین مقاله آموزش دادیم.

Zaris
Zaris
11 ماه قبل

سلام
آیا میشه با کامپیوتر هم انجام داد؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Zaris
11 ماه قبل

سلام و درود
بله دوست عزیز، همانطور که در مقاله گفته شد، شما از طریق کامپیوتر هم می توانید اکانت اینستاگرام خود را حذف کنید.

نامجو
نامجو
11 ماه قبل

بعد از دیلیت کسی می تواند به ما پیام بدهد؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  نامجو
11 ماه قبل

سلام و درود
خیر .

مسیحا
مسیحا
11 ماه قبل

لطفا آموزش حذف کامل اکانت دوم اینستاگرام رو بگید

چیکاو
ادمین
پاسخ به  مسیحا
11 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز داخل همین مقاله آموزش حذف اکانت اینستاگرام رو گذاشتیم ار همین روش می تونید استفاده کنید .

فرحبخش
فرحبخش
11 ماه قبل

سلام بعد از حذف نهایی کسی نمیتونه دیگه با ایدی قبلی من پیج بزنه و سو استفاده کنه از اسم و آیدی من؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  فرحبخش
11 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز، آیدی پیج شما برای همیشه از دسترس خارج می شود .

حمید
حمید
11 ماه قبل

سلام اگر دلیل حذف پیج ساختن یکی دیگه باشه باید از چه گزینه ای برای دیلیت اکانت استفاده کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  حمید
11 ماه قبل

با سلام
از گزینه created a second account استفاده کنید .

شری
شری
11 ماه قبل

سلام
لطفا دیلیت اکانت فیسبوک رو هم آموزش بدین
ممنونم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  شری
11 ماه قبل

با سلام و احترام
آموزش دیلیت اکانت فیسبوک

حسن رضایی
حسن رضایی
11 ماه قبل

سلام من اومدم شرایط دیلیت اکانت رو خوندم اما پشیمون شدم قصد دارم پیجم رو دی اکتیو کنم. میشه راهنماییم کنید 🙏🌸

چیکاو
ادمین
پاسخ به  حسن رضایی
11 ماه قبل
Liana
Liana
11 ماه قبل

ممنونم از مقاله کاملتون
ببخشید میشه اسنپ چت هم دیلیت اکانت کرد یا همین که از گوشیم پاک کنم برنامش رو کافیه؟
سوال دومم هم این هستش که برنامه ویرایش عکس اندروید جایگزین اسنپ چت سراغ دارین بهم معرفی کنید؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Liana
11 ماه قبل
رمضانی
رمضانی
1 سال قبل

بعد از حذف اکانت اینستاگرام نمی توان وارد اکانت شد اما هنوز دایرکت ها پاک نشده . لطفااا یه نفر به من بگه مشکل چیست 😑

چیکاو
ادمین
پاسخ به  رمضانی
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
این مشکل برای خیلی از کاربران پیش می آید . در مقاله توضیح دادیم . مطالعه کنید .

Mr._.r
Mr._.r
پاسخ به  رمضانی
11 ماه قبل

یکم صبر کن اوکی میشه.

نامداری
نامداری
1 سال قبل

بسیار خوب
لطفا دیلیت اکانت فیسبوک رو هم آموزش بدید

چیکاو
ادمین
پاسخ به  نامداری
1 سال قبل
امیرمحمد
امیرمحمد
1 سال قبل

سلام
خسته نباشید
ببخشید من قریب به یک ماهه که اکانت اینستامو دیلیت کردم اما همچنان دایرکت مسیج هام برای طرف مقابل هام حذف نشده و به صورت اینستاگرامر نشون داده میشه
قبلنا اینطوری نبود ینی وقتی کامل دیلیت میکردی دایرکت هام نهایتاً ظرف چند هفته دیلیت میشد
گفتم ببینم این جزو قوانین جدیده یا امکان داره که حذف بشه

چیکاو
ادمین
پاسخ به  امیرمحمد
1 سال قبل

سلام و درود
طبق قوانین جدید اینستاگرام شما تا یک ماه بعد از دیلیت اکانت می توانید درخواست لغو دیلیت اکانت بدهید . در این بازه زمانی پیج شما از دسترس خارج می شود اما اطلاعات شما باقی می ماند بعد از این مدت زمان پیج شما برای همیشه حذف خواهد شد . موفق باشید .

اژدری
اژدری
1 سال قبل

سلام. آیا حذف اکانت اینستاگرام بدون داشتن پسورد ممکن است؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  اژدری
1 سال قبل

سلام و درود
خیر دوست عزیز .

خیرالله عصمتی
خیرالله عصمتی
1 سال قبل

سلام بعد از دیلیت اکانت کسی میتونه از إیدی من استفاده کنه یا خیر؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  خیرالله عصمتی
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
خیر، هیچ شخصی دیگر نمی تواند از آیدی که دیلیت اکانت شده استفاده کند .

ZM
ZM
1 سال قبل

آیا روشی وجود داره که بشه پیام‌های دایرکت را که پاک کردیم دوباره برگرده دایرکت که بشه حذف دوطرفه زد که از گوشی طرف مقابل هم پاک شه؟؟ اگه راهی وجود داره ممنون میشم که زودتر بگید.

چیکاو
ادمین
پاسخ به  ZM
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
خیر متاسفانه امکانش نیست .

Anita
Anita
1 سال قبل

جناب با این روشی که گفتید برا من یه لینک ارسال میشه اما باز نمیشه

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Anita
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
با وی پی ان امتحان کنید .

ZM
ZM
1 سال قبل

سلام ببخشید من یک هفته هست که دیلیت اکانت کردم که پیام اومد تایکماه دیگه اگه تصمیم داشتید پیجتون حفظ بشه اطلاع دهید وگرنه دیلیت میشه. چک کردم پیجم دیگه نیست ولی پیاما تو دایرکت فالورام هنوز هست. آیا پیاما بعداز یکماه پاک میشه؟؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  ZM
1 سال قبل

سلام دوست عزیز
در اصل پیج شما دیلیت شده اما به مدت یک ماه فرصت هست که از دیلیت اکانت انصراف بدین و پیجتون رو برگردونید .
بله بعد از 4 الی 5 روز تا نهایتا یک ماه تمام اطلاعات شما پاک خواهد شد .

Mahroo
Mahroo
1 سال قبل

رمز اینستاگرام رو فراموش کردم چجوری میتونم دیلیت اکانت کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Mahroo
1 سال قبل

سلام مهرو عزیز
اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید .
بعد از وارد کردن نام کاربری گزینه forgot your login details را انتخاب کنید .
سپس مشخص کنید که رمز جدید از چه طریقی برای شما ارسال شود .

آمنه ملک زاده رشیدی
آمنه ملک زاده رشیدی
1 سال قبل

سلام. آیا من میتونم پیج اینستاگرام دیگران رو دیلیت اکانت کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  آمنه ملک زاده رشیدی
1 سال قبل

سلام و درود
اگر پسورد پیج ایشون رو داشته باشید بله امکانش هست .

من
من
1 سال قبل

سلام ببخشید من دیلیت اکانت کردم اما کادر قرمز واسم نیومد و انگار دیلیت اکانتم نهایی نشد نوشت اکانت شما تا یک ماه دیگه دیلیت میشه چرا؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  من
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز ، اگر اکانت شما به درستی حذف شده باشد با پیام Your account has been removed. We,re sorry to see you go! رو برو خواهید شد .
چه علتی برای حذه حساب انتخاب کردید؟ الان به پیجتون دسترسی دارید یا خیر ؟

خالقی
خالقی
1 سال قبل

سلام. ممنونم از شما. لطفا درباره پاک کردن حساب تلگرام هم مقاله بنویسید. سپاس

چیکاو
ادمین
پاسخ به  خالقی
1 سال قبل

سلام و درود
از اینکه این مقاله برای شما مفید بوده است خوشحالیم .
آموزش مرحله به مرحله دیلیت اکانت تلگرام

هانیه
هانیه
1 سال قبل

سلام. ببخشید من یه سوال دارم اگر میشه بهم جواب بدین. من تازه اکانت اینستاگرام رو دیلیت اکانت کردم. دیگه خودم نمیتونم وارد اکانتم بشم اما هنوز اطلاعاتم برای بقیه موجود هست. میشه در این مرحله پیجم رو برگردونم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  هانیه
1 سال قبل

سلام و درود
خیر دوست عزیز . امکانش نیست . الان اکانت شما از دسترس خارج شده و نهایتا تا چند روز آینده تمام اطلاعات شما پاک خواهد شد .

Tt
Tt
1 سال قبل

دیلیت اکانت اینستا پیامها حذف میشود؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Tt
1 سال قبل

سلام و درود
بله دوست عزیز . بعد از حذف اکانت دایرکت های شما پاک می شود .

خلاصه
خلاصه
1 سال قبل

سلام من یک ساعت پیش اکانت اینستاگرام روی گوشی اندروید رو دیلیت کردم. اما الان از طریق مرورگر که اکانتم رو سرچ میزنم هستش. اما هر چقدر تلاش میکنم نمیتونم وارد الانتم بشم. مشکل از چیه.

زهرا فیضیان
زهرا فیضیان
1 سال قبل

سلام. روزبخیر. من اینستاگرامم رو با همین روش دیلیت اکانت کردم اما الان نمیتونم با همون شماره اینستا نصب کنم. علتش چی هست؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  زهرا فیضیان
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز باید کمی بیشتر صبر کنید تا این امکان برای شما فراهم بشود . همچنین شما می توانید با ایمیل ، اکانت اینستاگرام بسازید و سپس شماره خود را به اطلاعات کاربری خود اضاف کنید .
ساختن ایمیل جدید

شکاری
شکاری
1 سال قبل

سلام ببخشید من یک مشکل اساسی دارم، بعد از حذف نمی تونم وارد اکانت بشم اما هنوز دایرکت ها پاک نشده. مشکل چیه؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  شکاری
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز ، اگر مراحل رو درست انجام داده باشید مشکلی وجود ندارد ، و نهایتا تا 3 الی 4 روز دیگر تمام اطلاعات شما پاک می شود .

روزبه
روزبه
1 سال قبل

سلام. من اکانتم رو دیلیت کردم. الان کسی نمیتونه از آیدی من با نام من سواستفاده کنه؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  روزبه
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز زمانی که دیلیت اکانت می کنید آیدی شما برای همیشه از دسترس خارج میشه .