واتساپ فیلتر جدید چت «Favorite» را آزمایش می کند

در دنیای شلوغ برنامه‌های پیام‌رسان، واتساپ متعلق به متا به عنوان یک پلتفرم مناسب برای ارتباط با دوستان، خانواده و همکاران ظاهر شده است. با تعداد زیادی پیام که هر روز رد و بدل می شود، پیدا کردن مکالمه مناسب گاهی شبیه جستجوی سوزنی در انبار کاه است.

برای حل این مشکل، واتساپ اخیرا یک ویژگی مفید به نام فیلترهای چت را راه اندازی کرده است. فیلترهای چت در واتساپ به شما این امکان را می دهد که چت های خود را با استفاده از سه فیلتر از پیش تعیین شده به سرعت پیدا کنید: همه، خوانده نشده و گروه ها.

اکنون، گزارشی فاش کرده است که واتساپ در حال آزمایش فیلتر جدید چت «مورد علاقه» است.

بر اساس گزارشی که توسط WABetaInfo منتشر شده است، واتساپ در حال ارائه فیلتر مورد علاقه برای تب چت‌ها برای برخی از آزمایش‌کنندگان بتا در اندروید است.

با استفاده از این فیلتر جدید، کاربران می توانند به سرعت مکالمات مورد علاقه خود را پیدا کنند. این چت ها شامل مکالمات فردی و گروهی می شود. کاربران می توانند موارد دلخواه را در این برگه اضافه کنند و آنها را از طریق بخش اختصاصی با عنوان “موارد دلخواه” در تنظیمات برنامه مدیریت کنند.

علاوه بر این، طبق این گزارش، کاربران می‌توانند مستقیماً موارد دلخواه را از صفحه اطلاعات چت اضافه کنند و انتخاب مکالمات مهم را بدون نیاز به پیمایش در فهرست مخاطبین خود آسان‌تر کنند.

معرفی گزینه افزودن موارد دلخواه به برگه چت می تواند بهره وری کاربر را با تسهیل دسترسی آسان به چت ها و گروه های پرکاربرد افزایش دهد. این ویژگی به طور قابل توجهی زمان صرف شده برای جستجوی مکالمات مهم را کاهش می دهد، به ویژه برای کاربرانی که دارای چت های فعال متعدد هستند.

انتظار می‌رود این ویژگی سازمان‌دهی برنامه‌های کاربر را بهبود بخشد، و به افراد این امکان را می‌دهد تا ضروری‌ترین چت‌های خود را به‌راحتی در دسترس و ساختاری منظم نگه دارند، در نتیجه سفر پیام‌رسانی آن‌ها را به‌طور کلی ارتقا می‌دهد.

ذکر این نکته ضروری است که در حالی که این ویژگی در حال آزمایش در بین کاربران بتا در اندروید است، هنوز به طور رسمی برای همه کاربران عرضه نشده است. این نشان می دهد که واتساپ هنوز در مرحله اصلاح و ارزیابی این ویژگی قبل از در دسترس قرار دادن آن به طور گسترده است.

منبع digit
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.