سامسونگ از سال آینده پشتیبانی از ساعت های هوشمند تایزن خود را متوقف می کند

زمانی بود که ساعت های هوشمند سامسونگ با سیستم عامل تایزن خود کار می کردند. این شرکت بعداً تصمیم گرفت با سری گلکسی واچ 4 به سیستم عامل Wear OS تبدیل شود و از آن زمان تاکنون بر روی پلتفرم مبتنی بر اندروید باقی مانده است.

سامسونگ در سال 2025 دسترسی به فروشگاه گلکسی را برای ساعت های هوشمند تایزن قطع می کند.

ساعت‌های هوشمند تایزن بالاخره در حالت استراحت قرار گرفتند

سامسونگ یک نقشه راه برای نحوه پایان پشتیبانی از فروشگاه گلکسی برای دستگاه های پوشیدنی مجهز به تایزن ارائه کرده است. از 30 سپتامبر 2024 شروع می‌شود، زمانی که فروشگاه گلکسی فروش محتوای پولی مانند برنامه‌ها، واچ‌فیس‌ها را برای ساعت‌های تایزن متوقف می‌کند. از 31 می 2025، امکان دانلود محتوای جدیدی از فروشگاه گلکسی در این دستگاه ها وجود نخواهد داشت. تمام خدمات اصلی مربوط به ساعت های تایزن در همه جا به جز فروشگاه گلکسی متوقف می شود.

از سپتامبر 2025، بارگیری مجدد محتوای خریداری شده قبلی از طریق بخش «برنامه‌های من» در فروشگاه Galaxy امکان‌پذیر نخواهد بود. این در نهایت به این معنی است که دارندگان ساعت های مجهز به تایزن نمی توانند به محتوای رایگان یا پولی در فروشگاه گلکسی دسترسی داشته باشند.

این نقشه راه برای همه دستگاه‌های پوشیدنی مجهز به تایزن، از جمله دستگاه‌های سامسونگ Gear و Galaxy Watch قابل اجرا است. این روی سری گلکسی واچ 4 و سایر دستگاه‌هایی که از آن زمان به بعد عرضه شده‌اند، تأثیری نمی‌گذارد، زیرا همه آنها از سیستم عامل Wear مجهز به اندروید استفاده می‌کنند.

حتماً قبل از این مهلت‌ها هر محتوای جدیدی را دانلود کنید یا هر محتوایی که قبلا خریداری کرده‌اید را دوباره دانلود کنید. هر محتوایی که دانلود کرده اید تا زمانی که آن را به صورت دستی حذف نکنید، در دستگاه قابل دسترسی خواهد بود.

جای تعجب نیست که سامسونگ بالاخره تصمیم گرفته است که این موضوع را کنار بگذارد. اکنون با کاتالوگ کامل اپلیکیشن Wear OS، پوشیدنی های بسیار بهتری وجود دارد که ارائه می کند. علاوه بر این، تخفیف‌های زیادی در مورد ساعت‌های سامسونگ وجود دارد که این شرکت به طور معمول برای کمک به ارتقای آن برای شما آسان‌تر ارائه می‌دهد.

منبع sammobile
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.