گوگل درایو فیلترهای جدیدی را در تلفن های اندرویدی دریافت می کند

Google Drive یکی از بهترین راه حل های ذخیره سازی ابری به دلایلی است. این بسیار قابل اعتماد است و گوگل به افزودن ویژگی های جدید به برنامه در تمام سیستم عامل های محبوب ادامه می دهد. در اقدامی اخیر، گوگل فیلترهای جدیدی را به اپلیکیشن گوگل درایو اندروید اضافه کرد. با این حال، این ویژگی یک ماه پس از انتشار در نسخه iOS این برنامه منتشر شد.

Google Drive فیلترهای جدیدی برای یافتن سریعتر فایل ها دریافت می کند

گوگل آپدیت جدیدی برای اپلیکیشن گوگل درایو اندروید منتشر کرده است که به کاربران روشی ساده تر و ساده تر برای جستجوی فایل ها ارائه می دهد. دسته‌های فیلتر درست در زیر نوار جستجو در بالای صفحه قرار دارند. می‌توانید فایل‌ها را بر اساس نوع فایل، مالکان و آخرین تغییر فیلتر کنید. این کار یافتن فایل ها را بیشتر از همیشه در دسترس قرار می دهد. حتی می‌توانید فیلترهای بیشتری را در صفحه نتایج جستجو انتخاب کنید تا فایلی را که می‌خواهید ببینید محدود کنید.

فیلترهای Google Drive Android آوریل 2024 - چیکاو

این نسخه به روز شده Google Drive باید در روزهای آینده در دسترس همه کاربران Google Workspace باشد. ممکن است برخی از افراد قبلاً این نسخه جدید را دریافت کرده باشند. با رفتن به بخش My Apps برنامه و سپس زدن دکمه Update می‌توانید به‌روزرسانی را در فروشگاه Google Play جستجو کنید.

گوگل در چند سال گذشته بسیاری از ویژگی های جدید را به گوگل درایو اضافه کرده است. سال گذشته، گوگل درایو را به طور قابل توجهی در تلفن‌ها و تبلت‌های تاشو از طریق رابط کاربری چند ستونی و ریل ناوبری در سمت چپ صفحه بهبود بخشید. همچنین حالت تاریک را به برنامه و اسکنر اسناد معرفی کرد.

منبع sammobile
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.