گزینه «Photo Stacks» گوگل فوتو برای گوشی اندروید در دسترس است

پس از اعلام ویژگی «Photo Stacks» در ماه نوامبر، Google Photos اکنون Photo Stacks را برای اندروید عرضه می کند. قابل ذکر است، Photo Stacks ابتدا برای iOS وارد شد و اکنون برای همه گوشی‌های هوشمند اندرویدی، از جمله گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی شما، عرضه می‌شود.

ویژگی «Photo Stacks» گوگل فوتو به‌طور خودکار تصاویر شما را که با هم گرفته شده‌اند سازماندهی و گروه‌بندی می‌کند تا یک تصویر در شبکه اصلی دریافت کنید. در تب عکس ها، شماره و نماد را در گوشه سمت راست بالای تصویر کوچک خواهید دید تا بدانید گروه بندی خودکار چه زمانی اتفاق افتاده است.

گزینه «Photo Stacks» گوگل فوتو در منوی سه نقطه قابل مشاهده است

پس از باز کردن گروه، تمام تصاویر شما در یک چرخ فلک ظاهر می‌شوند که می‌توانید با کشیدن انگشت روی آن بکشید. می توانید روی دکمه 2×2 در پایین نوار فیلم ضربه بزنید تا همه چیز را در یک شبکه مشاهده کنید. با استفاده از دکمه Options، می توانید انتخاب بالا را تغییر دهید، یک عکس را از گروه حذف کنید، و همچنین برخی را نگه دارید و بقیه را حذف کنید تا فضا ذخیره شود.

گوگل از هوش مصنوعی برای پشته‌های عکس استفاده می‌کند که می‌توانید آن را از نماد منوی ۳ نقطه‌ای فعال یا غیرفعال کنید. هنگام افزودن یا اشتراک‌گذاری یک پشته به آلبوم‌ها، گزینه‌های مختلفی از جمله «فقط موارد انتخابی» (فقط انتخاب بالا) یا «شامل پشته‌های عکس» (همه چیز) دریافت می‌کنید.

همانطور که توسط 9To5Google اشاره شده است، اگر نمی‌خواهید عکس‌های مشابه را با هم گروه‌بندی کنید، می‌توانید کل پشته عکس را جدا کنید تا آنها را به صورت جداگانه مشاهده کنید. به سادگی روی شبکه اصلی فشار دهید و روی «Unstack photos» ضربه بزنید.

منبع sammobile
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.