مانیتور بسیار نازک The Link سامسونگ باریکترین و سبکترین مانیتور 4K جهان!

سامسونگ در CES 2024 چندین مانیتور جدید از جمله Smart Monitor M8 و مانیتورهای جدید QD-OLED در اندازه های مختلف معرفی کرد. همچنین یک مانیتور هیجان انگیز به نام The Link را به نمایش گذاشت که با در نظر گرفتن زیبایی و فشردگی طراحی شده است. سامسونگ تنها یک عکس از آن مانیتور در حال کار منتشر کرد.

Samsung’s The Link باریکترین و سبکترین مانیتور 4K جهان است

به گفته سامسونگ، The Link نازک‌ترین و سبک‌ترین مانیتور 32 اینچی ال‌ای‌دی 4K جهان است و با نگاه کردن به تصویر آن، به نظر می‌رسد. همچنین یکی از تمیزترین مانیتورهای جهان است که دارای صفحه پشتی صاف تنها با سه پورت است: HDMI، پاور و پورت USB Type-C. همچنین دارای یک پایه VESA 100 x 100 در عقب است. این مانیتور قبلاً جایزه بهترین نوآوری CES 2024 را دریافت کرده است.

فاقد طراحی پایه استاندارد است که معمولاً در سایر مانیتورها می بینیم. Link دارای پایه‌ای است که به پهنای مانیتور است و وقتی از هر طرف به آن نگاه می‌کنید، یک پایه فلزی T شکل دارد. می‌تواند بدون کابل جداگانه با دیگر مانیتورهای The Link زنجیره‌ای ایجاد کند.

ممکن است پین‌های pogo روی مانیتور وجود داشته باشد که از طریق آن به سایر مانیتورها متصل می‌شود. سامسونگ می‌گوید که می‌توانید «هر تعداد مانیتور را که نیاز دارید وصل کنید تا تنظیمات کامل خود را انجام دهید». از آنجایی که مانیتور دارای حاشیه‌های بسیار نازکی است، راه‌اندازی چند مانیتور با The Link درزهای ناهموار یا نامتناسب نخواهد داشت.

بر اساس مواد مطبوعاتی سامسونگ، TheLink همچنین دارای بلندگوهای داخلی است. چهار دکمه کنترل در جلوی مانیتور (روی قاب زیر صفحه نمایش) قرار دارند. کل طراحی بدون شک جدید و هیجان انگیز است، برخلاف هر چیز دیگری که تا به حال دیده ایم، اما باید چند هفته دیگر صبر کنیم تا سامسونگ اطلاعات بیشتری در مورد این مانیتور منتشر کند. در حال حاضر هیچ قیمت یا تاریخ انتشار در دسترس نیست.

منبع sammobile
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.