واتساپ در آخرین نسخه بتا روی یک انتخابگر تم برای برنامه کار می کند

واتس اپ در حال کار بر روی برخی از ویژگی های جدید بزرگ برای برنامه است که راه خود را به برنامه باز می کند. نسخه وب اپلیکیشن نیز قرار است برخی از ویژگی های جدید مربوط به تم تاریک را دریافت کند. در آخرین نسخه بتا این برنامه، واتساپ در حال کار بر روی مجموعه دیگری از ویژگی های جدید است که این بار مربوط به ظاهر برنامه است.

طبق آخرین گزارش WABetaInfo، واتساپ در حال کار بر روی انتخاب کننده تم برای نسخه iOS این برنامه است. قابل ذکر است، واتس اپ به زودی به کاربران خود اجازه می دهد تا از بین پنج رنگ برجسته انتخاب کنند. آخرین نسخه آزمایشی واتس‌اپ iOS کدی را نشان می‌دهد که به کاربران امکان می‌دهد از انتخابگر تم استفاده کنند و رنگ‌های تاکیدی را در برخی از قسمت‌های رابط کاربری اعمال کنند.

این شامل تعداد پیام‌ها در سمت راست لیست چت، حلقه اطراف به‌روزرسانی‌های وضعیت، رنگ‌های برگه‌های انتخاب شده در پایین و برخی دکمه‌های رابط است.

واتساپ در حال حاضر قابلیت ویرایش استیکر را برای آزمایش‌کنندگان بتا در iOS ارائه می‌کند

پنج رنگی که انتخابگر تم واتس اپ ارائه می دهد شامل سبز، آبی، سفید مایل به قرمز، صورتی و بنفش است. انتخابگر تم WhatsApp در نسخه بتای iOS نسخه 24.1.10.70 برنامه مشاهده شد. در همین حال، نسخه جدیدتر نسخه آزمایشی WhatsApp برای iOS نسخه 24.1.10.72 که برای آزمایش‌کنندگان عرضه می‌شود، شامل ویرایشگر برچسب جدیدی است. این کار نیاز به استفاده از ویرایشگرهای برچسب شخص ثالث را از بین می برد.

بر اساس این گزارش، با ضربه زدن بر روی استیکرهای موجود، کاربران می توانند با استفاده از دکمه Edit Sticker، استیکرها را ویرایش کنند. دکمه دیگری با عنوان Create Your Own وجود دارد که به کاربران امکان می دهد استیکرهای خود را در برنامه ایجاد کنند. علاوه بر این، کاربران می توانند هنگام ایجاد استیکر، پس زمینه را از تصاویر حذف کنند.

توجه داشته باشید که این ویژگی‌ها یا در حال توسعه هستند یا برای آزمایش‌کنندگان بتا در iOS در حال اجرا هستند. کاربران اندروید ممکن است مجبور باشند مدتی منتظر بمانند تا این ویژگی‌ها به آنها برسد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.