خرید ممبر اد اجباری و انواع آن چیست؟

با پر رنگ شدن نقش شبکه های اجتماعی برای خرید و فروش و ارتباطات سریع برنامه های پیشرفته ای همچون تلگرام وارد عرصه شد و توانست میزان بالایی از کاربران را به خود اختصاص دهد ، این برنامه در داخل کشور نیز خواهان و طرفداران بالایی دارد و بدین منظور کسب درآمد از طریق این اپلیکیشن بزرگ راحت تر می باشد.

سلب‌ مسئولیت: بخش تحریریه‌ی چیکاو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

برای تأسیس بیزنس خصوص در تلگرام نیاز به راه انداختن چنل و یا کانال های تلگرامی هستید و بایستی به مرور زمان همراه با تولید محتوای با کیفیت تعداد ممبر های کانال را افزایش دهید و رشد خود را تضمین کنید.

روش های مختلفی برای افزایش تعداد منبر های چنل ها وجود دارد که مدیران کانال های تلگرامی آنها را امتحان کرده و میزان جذب ممبر نیز به دنبال آن داشته اند اما یکی از بهترین روش ها که توسط افراد زیادی تایید شده و بیشترین بازدهی و کیفیت را دارد خرید ممبر اد اجباری تلگرام می باشد.

ممبر اد اجباری تلگرام توسط پلتفرم ها و سیستم ها ثبت نمیشود بلکه توسط برنامه های جایگزین یا غیر رسمی تلگرام و مدیران آن انجام میشود برنامه های غیر رسمی تلگرام همچون تلگرام طلایی ، موبوگرام ،تلگرام فارسی ، تلگرام نارنجی و…می باشند که افراد فعال و کاربران زیادی نیز در آن وجود دارند ، که این افراد به صورت خودکار به کانال ها و چنل هایی که ثبت سفارش انجام داده اند اضافه میشود ، در این نوع اد افراد و کاربران بعد از اضافه شدن به کانال با توجه به نوع اد اجباری ممکن است متوجه اضافه شدن خود در کانال شوند یا ممکن است به علت پنهان بودن اد اجباری متوجه حضور خود در کانال نشوند که در ادامه تک تک روش ها و انواع آن اجباری را در سایت چیکاو شرح خواهیم داد.

اهمیت خرید ممبر اجباری

تمامی مدیران کانال های تلگرامی و حتی افراد ساده و کاربران تلگرامی می دانند که مهم ترین معیار پیشرفت در چنلی تعداد کاربران آن می باشد ، در اصل افراد برای همین کاربران و اعضای چنل تولید محتوا انجام می دهند و تمام تلاش خود را می کنند تا تعداد ممبر های خود را افزایش دهند ، بدون وجود ممبر ها چنل ها و کانال ها سوت و کور شده و هیچ فروشی نیز برای مدیران به دنبال نخواهد داشت و عملا تمامی فعالیت ها بی نتیجه خواهد بود .

افراد به روش های متفاوتی اقدام به افزایش تعداد ممبر های خود می کنند ، بعضی از این روش ها در بازه زمانی کوتاه تر و برخی در بازه زمانی طولانی تری انجام میشود ، حتی ممکن است هزینه های زیادی نیز این روش ها به دنبال داشته باشند ، در میان این مسیر ها راحت ترین و کم هزینه ترین مسیر خرید ممبر اد اجباری تلگرام می باشد ، با خرید وافزایش ممبر اد اجباری تلگرامتعداد مخاطبان و اعضای چنل افزایش پیدا می کند و سبب میشود آن چنل اعتبار فراوانی کسب کرده و میزان فروش بیشتری نیز داشته باشد.

انواع ممبر اد اجباری چیست ؟

ممبر های اد اجباری برای رشد کانال اهمیت فراوانی دارند چرا که این ممبر ها افراد واقعی می باشند و برای رشد تمامی چنل ها اهمیت دارد ، ممبر های اد اجباری به سه دسته تقسیم بندی میشوند که شامل اد اجباری معمولی ، هیدن و بی صدا می باشند که هر کدام بسته به نیاز افراد و کاربرد خود متفاوت می باشند.

ممبر اد اجباری به صورت معمولی

خرید ممبر اد اجباری تلگرام از نوع معمولی مزایای متفاوتی برای مدیران دارد چرا که باعث بالا رفتن تعداد ویو کانال می شود ، در این نوع روش افراد به صورت خودکار به چنل ها اضافه میشوند و بعد از آن نوتیفکشن پیام عضویت برای آنها به نمایش در می آید و افراد از عضویت خود خبردار میشوند و سپس به بررسی چنل می پردازند در این زمان اگر از محتوای چنل خوششان آمد در آن می مانند اما اگر مطابق سلیقه آنها نبود از کانال لفت می دهند ؛ پس کیفیت و موضوع چنل ها در ماندگاری افراد تاثیر بسزایی دارند.

ممبر اد اجباری به صورت بی صدا

در روش اد اجباری بی صدا افراد مجدد به صورت خودکار به چنل ها و کانال ها اضافه میشوند اما بر خلاف نوع اول هیچ گونه نوتیفکشن مبنی بر عضویت در کانال برای تنها ارسال نخواهد شد در نتیجه میزان ریزش در این روش کمتر و پایین تر می باشد اما افراد می توانند در صفحه چت خود کانال های اضافه شده را ببینند و در صورت تمایل در آن مانده یا از آن خارج میشوند.

ممبر اد اجباری به صورت هیدن

ممبر اد اجباری از نوع هیدن که سومین نوع مشهور این روش شناخته میشود به این صورت است که افراد بعد از اضافه شدن به چنل نه تنها نوتیفکشن را دریافت نمی کنند بلکه از حضور خود در کانال مطلع نمی‌شوند که بخواهند از آن خارج شده و لفت بدهند در نتیجه افرادی که از این نوع ممبر ها خریداری کرده اند تعداد ممبر های آنها بسیار بالاتر می رود و تعداد ریزش بسیار کمتر خواهد بود اما باید بدانید که چون افراد از حضور خود در چنل ها اطلاع ندارند در نتیجه تعداد ویو از طریق این افراد بالاتر نخواهد رفت اما کاربران جدیدی که قصد عضویت در این چنل ها را دارند با دیدن تعداد بالای ممبر ها ترغیب میشوند که در آن عضو شوند و بدین صورت چنل ها پیشرفت سریع تری خواهند کرد.

سقف میزان اد کردن ممبر های اجباری در چه اندازه می باشد ؟

میزان و تعداد ممبر های اضافه شدن برای کانال ها با توجه به نیاز مدیران چنل ها انجام میشود و می توانند شمار زیادی از این کاربران را تا سقف یک میلیون کاربر را به چنل خود اضافه کنند اما باید به این نکته نیز توجه کنید که به علت واقعی بودن تعداد کاربران ممکن است ریزش در حدود 20 الی 70 درصد را نیز تجربه کنید و ریزش ها دلایل مختلفی دارند که مهم ترین آن عدم رغبت به موضوع چنل و متفاوت بودن موضوع محتوا برای رده های سنی مختلف این میزان ریزش انجام شود ، اما در هر صورت شما باید به صورت مستمر فعالیت کرده و تولید محتوای با کیفیت داشته باشید.

خرید ممبر اد اجباری واقعی تلگرام برای چه افرادی مناسب است ؟

خرید ممبر اد اجباری برای کانال های تلگرامی

از جمله سوالات رایج که توسط افراد مختلف مطرح میشود این است که خرید ممبر تلگرام برای که افرادی مناسب است ؟ آیا فقط چنل های بیزنسی باید ممبر خریداری کنند ؟ باید بدانید که نه تنها افرادی که چنل های فروش محصولات دارند باید از خدمات ممبر تلگرام استفاده کنند بلکه بایستی افرادی که در زمینه کانال های مختلف همچون آموزشی ، فان ، اطلاعات عمومی و… فعالیت می کنند نیز می توانند از خرید ممبر اد اجباری استفاده کنند.

چنل های مختلف که در حوزه موضوع های غیر فروش محصولات فعالیت می کنند می توانند از طریق تبلیغات به درآمد بسیار بالایی برسند و این تبلیغات با توجه به تعداد ممبر ها انجام میشود هر چقدر که تعداد ممبر ها بالا باشد نرخ هزینه های تبلیغات نیز افزایش پیدا می کند و می توان سود فراوانی از طریق تبلیغات کسب کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.