اخذ رتبه پیمانکاری چگونه است ؟

رتبه پیمانکاری رتبه‌ای ضروری برای شرکت‌های پیمانکاری است. در حالت عادی و معمولی شرکت‌های پیمانکاری نمی‌توانند در هیچ کدام از مناقصات دولتی و یا خارجی شرکت نمایند و اقدام به دریافت پروژه‌های بیشتر کنند. تنها راه حل برای حضور در این مناقصات دریافت و اخذ رتبه پیمانکاری است که این کار توسط موسسه‌های حقوقی زیاد و برتری نظیر موسسه ثبتی رتبه انجام می‌گیرد. با اخذ  رتبه پیمانکاری، تمامی شرکت‌های مختلف حقیقی یا حقوقی می‌توانند در این مناقصات شرکت نموده و دولت موظف است بخشی از بودجه مورد نیاز آن‌ها را برای بهبود و افزایش کیفیت خدمات تقبل نماید.

سلب‌ مسئولیت: بخش تحریریه‌ی چیکاو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

در صورت تمایل به اخذ رتبه پیمانکاری کافیست همین حالا به سایت موسسه ثبتی رتبه مراجعه فرمایید و از خدمات مختلف این مجموعه بهره‌مند گردید. بنابراین؛ رتبه پیمانکاری به عنوان یک رتبه ضروری برای شرکت‌های پیمانکاری جهت ارتقا و پیشرفت آن‌ها شناخته شده است. در ادامه این محتوا همراه ما باشید تا با خدمات موسسه ثبتی رتبه و چگونگی کسب رتبه پیمانکاری آشنا گردید.

معرفی سایت موسسه ثبتی رتبه

وجود حقوق‌دانان و مشاوران برجسته در موسسه ثبتی رتبه آن را به یک موسسه حقوقی برتر در کشور تبدیل نموده است که فعالیت‌های مختلفی را به صورت حضوری و غیر حضوری به متقاضیان ارائه می‌دهد. برای بهره‌مندی از تمامی خدمات مجموعه موسسه ثبتی رتبه از جمله اخذ رتبه پیمانکاری، اخذ جواز کسب، اخذ رتبه مشاوران، اخذ رتبه انفورماتیک و… می‌توانید از طریق یکی از راه‌های ارتباطی موجود در سایت این مجموعه با کارشناسان آن در تماس باشید.

گواهینامه صلاحیت پیمانکاران دارای چه درجه‌هایی می‌باشد؟

در اخذ رتبه پیمانکاری پنج درجه مختلف یک تا پنج وجود دارد که درجه پنج به عنوان پایین‌ترین درجه و درجه یک نیز به عنوان بالاترین درجه شناخته شده است. در گام اول تمامی شرکت‌ها با هر میزان دانش، تخصص، امکانات و بودجه مالی تنها قادر به کسب و اخذ رتبه پیمانکاری در درجه پنج خواهند بود. از طریق سایت موسسه ثبتی رتبه می‌توان نسبت به دریافت این رتبه در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کم‌ترین قیمت بدون معطلی اقدام نمود. به مرور زمان،

شرکت پیمانکاری بایستی برای ارتقا سطح خود رتبه‌اش را افزایش دهد.

چه معیارهایی در دریافت رتبه در سطح بالاتر موثر هستند؟

به کمک چه پارامترهایی می‌توان رتبه بالاتری را دریافت نمود؟ برای اخذ رتبه پیمانکاری با درجه بالاتر نیاز است تا مدیر و هیئت مدیره مجموعه شما در زمینه تحصیلی، علمی و پژوهشی مدارک بالایی را کسب نموده باشند. به عبارت دیگر یعنی سوابق تحصیلی و شغلی اعضا اصلی شرکت برای گرفتن و اخذ رتبه پیمانکاری با درجه بالاتر تاثیر دارند. هر چه مدارک و سابقه این اعضا بیشتر باشد؛ امکان اخذ گرید بالاتر وجود دارد. بهترین رتبه پیمانکاری را به کمک مشاورین ثبتی رتبه در زمان سریع‌تری دریافت نمایید.

علاوه بر مدرک و مدارج علمی؛ اعضا نباید در شرکت‌های دولتی به عنوان یک فرد در کارهای دولتی و امور مهم شرکتی فعالیت داشته باشند. در زمان انجام پروژه‌های مختلف باید تمامی تلاش خود را به کار بست تا ضمن رعایت تمامی اصول و انجام به موقع پروژه هیچگونه سوءپیشینه منفی برای شما ثبت نگردد؛ زیرا سوءپیشینه بد مانع از اخذ رتبه پیمانکاری بالا می‌گردد. شما عزیزان در حال مطالعه مقاله اخذ رتبه پیمانکاری هستید.

تمامی مدارک شرکت از قبیل سابقه بیمه افراد، اظهارنامه مالیاتی، آخرین روزنامه تاسیس شرکت، اجاره نامه رسمی یا سند قانونی شرکت، مدارک اعضا اصلی از قبیل شناسنامه ، کارت ملی، کارت معافی یا پایان خدمت، عکس پرسنلی مدرک تحصیلی را نیز بایستی به همراه داشته باشید. از طریق سایت موسسه ثبتی رتبه می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به اخذ رتبه پیمانکاری اقدام فرمایید.

از دیگر مدارک مورد نیاز برای اخذ این رتبه می‌توان به اصل گواهی کار از شرکت مربوطه با مدت کارکرد، نمونه امضا نفرات، کپی برابر اصل تمامی مدارک ذکر شده اشاره نمود. همین حالا برای اخذ رتبه پیمانکاری به سایت رتبه مراجعه فرمایید و بهترین خودتان باشید.

در سایت موسسه ثبتی رتبه چه خدماتی عرضه می‌گردد؟

از جمله خدماتی که در موسسه ثبتی رتبه به متقاضیان عرضه می‌گردد؛ می‌توان به مواردی همچون کمک به اخذ رتبه پیمانکاری این رتبه پر‌مزیت برای شرکت‌های پیمانکاری حقیقی و حقوقی اشاره نمود. هم‌چنین خدمات دیگر مهمی نظیر اخذ رتبه مشاوره، دریافت جواز کسب ، اخذ کارت بازرگانی، اخذ رتبه مدیریت طرح، اخذ رتبه انفورماتیک ، برندسازی، ثبت آسان و سریع شرکت ، اخذ رتبه مشاور از دیگر اقدامات و خدمات مهم این مجموعه است.

اگر به عنوان شرکت بازرگانی، مشاوره و یا پیمانکاری یا حتی برای قانونی نمودن کسب و کار خود به جواز یا گرید خاصی نیاز دارید؛ کافیست با کارشناسان برجسته مجموعه موسسه ثبتی رتبه با سابقه کاری بالا ۲۵ سال در ارتباط باشید. اخذ رتبه پیمانکاری به کمک رتبه آسان است. بالاترین رتبه‌های پیمانکاری را برای ارتقا اعتبار خود در میان دوستان و رقبا از سایت موسسه ثبتی رتبه دریافت نمایید.

کدام شرکت‌های پیمانکاری می‌توانند نسبت به اخذ رتبه پیمانکاری اقدام نمایند؟

به طور کلی؛ شرکت‌های پیمانکاری فعال در یکی از یازده حوزه زیر می‌توانند نسبت به اخذ این رتبه اقدام نمایند:

 • صنعت و معدن
 • راه و ترابری
 • ساختمان و ابنیه
 • آب
 • مرمت آثار باستانی
 • نفت و گاز
 • ارتباطات
 • نیرو
 • کشاورزی
 • تاسیسات و تجهیزات
 • کاوش‌های زمینی

چرا سایت موسسه ثبتی رتبه را انتخاب نماییم؟

تجربه‌های کاری موفق، کمک به دریافت سریع انواع گرید، مدرک و پروانه کسب، قیمت عالی کلیه خدمات، رفع هرگونه دغدغه، سرعت بالا، استفاده از حقوقدان‌ها و کارشناسان ماهر در انجام کار شما از جمله مواردی است که باعث گردیده امروزه افراد بسیار زیادی برای بهره‌مندی از خدمات دلخواه خود به این مجموعه سر بزنند. به کمک سایت موسسه ثبتی رتبه همین حالا نسبت به اخذ رتبه پیمانکاری خود در بالاترین گرید و درجه اقدام فرمایید.

اگر قبلا نسبت به دریافت این گرید اقدام نموده‌اید و در حال حاضر اعتبار آن رو به اتمام است؛ با کمک کارشناسان برجسته این مجموعه می‌توانید در اخذ رتبه پیمانکاری خود با گرید بالاتر از نمونه قبلی اقدام فرمایید. از تمامی شما عزیزان که تا پایان این مقاله همراه ما بودید؛ کمال تشکر را داریم و امیدواریم بتوانید نسبت به اخذ رتبه پیمانکاری به کمک سایت رتبه بهترین گرید را دریافت نمایید. کارشناسان این مجموعه آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.