سفارش درب فرفورژه با کیفیت و بهترین متریال

استفاده از متریال با کیفیت در ساختمان های زیبا و لاکچری یکی از مهم ترین دغدغه های سازندگان ساختمان های مسکونی، تجاری و باغ ویلا است. درب پارکینگ و درب نفر رو از مهمترین این انتخاب ها است. در بین انواع درب پارکینگ ، درب فرفورژه قابلیت نصب بر روی تمام ساختمان ها و بناها را دارد . فراوانی قطعات فرفورژه سبب شده است تا تولید کنندگان درب فرفورژه بتوانند مدل ها و طرح های مختلفی از درب فرفورژه را طراحی و روانه بازار نمایند . ما در این مقاله سعی خواهیم کرد تا شما را با انواع درب فرفورژه بیشتر آشنا کنیم .

سلب‌ مسئولیت: بخش تحریریه‌ی چیکاو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

به دلیل سختی تولید قطعات فرفورژه تولید کنندگان با استفاده از ریخته گری چدن ، انواع قطعات درب فرفورژه را با کیفیت بسیار بالا تولید میکنند. قطعات فرفورژه همانند یک پازل کنار هم چیده شده و یک درب فرفورژه زیبا را تشکیل میدهند. تنوع در درب فرفورژه بسیار بالا است ، بطوری که سازندگان با توجه به مدل، سبک و نمای ساختمان به سادگی میتوانند بهترین درب فرفورژه را انتخاب کنند.

درب فرفورژه از نظر معماری :

  • درب فرفورژه ساختمان
  • درب ویلا ( درب فرفورژه ویلایی)
  • درب فرفورژه باغ
  • درب فرفورژه تالار

 انواع درب فرفورژه در زمینه طراحی :

  • درب مدرن
  • درب کلاسیک
  • درب CNC
  • درب فلزی

در حال حاضر طرح های مختلفی برای درب ساختمان از نوع فرفورژه وجود دارد که بدون شک سازندگان و مهندسین ساختمان حتی اگر برای درب ورودی ساختمان خود طرحی نداشته باشند میتوانند از میان انواع درب فرفورژه موجود در بازار انتخابی راحت با توجه به نما داشته باشند . همواره ما اشاراتی به انتخاب و تاثیر درب فرفورژه بر نمای ساختمان داشته ایم . با تنوع  بالای در تولید درب فرفورژه ساختمان این امر بسیار راحت شده است . در طی سالیان اخیر طرح های مختلفی از درب فرفورژه ساختمان تولید و روانه بازار شده است . که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد . نکته قابل توجه در انتخاب درب فرفورژه ساختمان ، همسان بودن طرح و شکل درب با نمای ساختمان است .

درب فرفورژه ساختمان در سایز های مختلف و با توجه به شرایط ساختمان شما ساخته میشوند . در ساختمان هایی که بلا فاصله بعد از باز شدن درب رمپ و پارکینگ منفی دارند ، درب تک لنگه ساختمان یا درب فرفورژه ریلی  توصیه میشود. تک لنگه بودن درب ساختمان که به سمت دیوار مخالف جهت باز میشود فضای کافی را برای راننده به جهت ورود به ساختمان ایجاد میکند.در برخی از ساختمان ها هم با توجه به شکل طراحی درب ساختمان از درب دولنگه فرفورژه استفاده میشود. فارغ از این که شما درب فرفورژه تک لنگه یا درب فرفورژه دو لنگه را انتخاب میکنید طراحان ما قرینه سازی درب فرفورژه ساختمان شما را به بهترین وجه ممکن انجام میدهند .

قیمت درب فرفورژه ساختمان:

قیمت درب فرفورژه ساختمان بسته به نوع طرح و شکل درب متفاوت است .در صورتی که طراحی درب فرفورژه شما مورد خاصی نداشته باشد قیمت درب فرفورژه ساختمان شما مانند لیست قیمت درب فرفورژه محاسبه خواهد شد . قیمت درب فرفورژه ساختمان بر حسب کیلو گرم محاسبه میشود و به صورت بسته بندی شده با رنگ آماده نصب تحویل میشود . در صورتی که خریدار بخواهد درب فرفورژه ساختمان را بدون رنگ تهیه کند قیمت درب فرفورژه ساختمان کاهش میابد .تنها با یک تماس با دفتر فروش کارخانه  میتوانید لیست قیمت درب فرفورژه را درخواست نمائید . مشاوره تلفنی و حضوری در محل به همراه کلیه خدمات مانند جا گذاری ستون ها در محل به صورت رایگان انجام میگیرد .

درب فرفورژه ویلا (درب فرفورژه ویلایی) :

از بین سازه های معماری معمولا در ساخت ویلا از بهترین مواد اولیه استفاده میکنند.برای انتخاب یک درب فرفورژه ویلایی ، پهنا و ارتفاع درب بسیار اهمیت دارد . برای انتخاب درب ویلا به نوع سازه ویلا باید توجه داشته باشیم . عموما ویلا ها به دو دسته تقسیم میشوند درب فرفورژه باغ ویلا و  درب فرفورژه ویلایی مسکونی انتخاب درب فرفورژه ویلایی مسکونی نیاز به دقت بیشتری دارد ، ویلا های مسکونی با توجه به این که در مناطق مرغوب شهر ها قرار دارند معمولا دارای طرح خاص برای درب فرفورژه ویلایی دارند . این نوع ویلا ها معمولا بیشتر از یک طبقه بوده و رفت و آمد هم در آنها بیشتر است . این موارد سبب میشود تا سازندگان در انتخاب درب ویلا دقت بیشتری نمایند.

درب فرفورژه ویلای مسکونی:

که محدوده آن در مناطق خوش آب و هوا ی شهر ها است . برای ساخت درب فرفورژه برای این گونه از ویلا ها بیشتر از سبک های مدرن و لوکس استفاده میشود . این گونه از ویلا ها نمای بیرونی ساختمان خود را معمولا با استفاده از فنس و ستون باکس و درب فرفورژه ویلایی کامل میکنند . همان طور که در بالا نیز اشاره شد با توجه به این که گروه تولیدی ثامن حفاظ درب فرفورژه را برای ساختمان خریدار طراحی و تولید میکند ، ارتفاع کار و ارتفاع وسط درب را با توجه به نمای ساختمان به بهترین شکل ممکن طراحی میکند . امنیت درب فرفورژه به نسبت سایر درب های فلزی بالاتر بوده و جلوه و زیبایی خاصی نیز دارد. خاص ترین درب فرفورژه ویلایی درب مدل الیزه است . درب فرفورژه ویلا های مسکونی به صورت کامل در کارخانه ساخته و به صورت بسته بندی شده  به محل پروژه ارسال میشود .

درب فرفورژه باغ ویلا:

این نوع درب ویلایی (درب ویلائی) را هم میتوان از طرح های درب فرفورژه انتخاب کنید . با توجه این که ویلا باغی با ویلا مسکونی متفاوت است ، داشتن یک باغ ویلا برای بسیاری از خانواده ها به امری عادی تبدیل شده است . داشتن یک ویلای خارج شهر برای گذراندن روز های تعطیل و استراحت در محلی خلوت و زیبا برای بیشتر مردم ایده ال است . ما در ثامن حفاظ انواع مختلف از درب ویلایی فرفورژه را طراحی و تولید کرده ایم تا سازندگان و طراحان ویلا ها با آسودگی خاطر بتوانند درب فرفورژه زیبا را برای ویلای خود انتخاب کنند.

درب فرفورژه باغ:

درب فرفورژه باغ متفاوت تر از درب فرفورژه ویلا است . درب باغ با توجه به محیط پیرامون فضای باغ بیشتر ساخته میشود . درب فرفورژه باغ میتواند یک درب فلزی ساده باشد یا یک درب فلزی که تلفیقی از چوب و فرفورژه است باشد . انواع مختلفی از درب فرفورژه باغ وجود دارد که با توجه به سلیقه خریدار انتخاب میشود. انتخاب درب باغ هم بستگی به نوع و شکل سازه ساختمان یا دیوار باغ دارد .

درب تالار:

قطعا درب فرفورژه برای یک تالار بهترین انتخاب است . با توجه به این که تالار محل میهمانی ها و مراسم مختلف است قطعا احتیاج به دربی زیبا و با ابهت دارد که فقط با استفاده از قطعات فرفورژه میتوان این یک درب فرفورژه جهت تالار طراحی کرد .

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.