تعمیر لباسشویی دوو در زنجان

اگر از شهروندان محترم زنجانی هستید و در منزل خود ماشین لباسشویی دوو دارید، این مطلب را حتما بخوانید! ماشین لباسشویی یکی از لوازم مهم هر خانه است و این روزها تبدیل به عصای دست تمامی خانم‌ها شده است. امکان ندارد شما وارد خانه‌ای بشوید و در آن اثری از ماشین لباسشویی نبینید، زیرا امروزه به دلیل کمبود وقت، مشغله فراوان و مشکلات زندگی آپارتمانی کمتر خانمی لباس‌های چرک را با دست می‌شوید. اما چه خواهید کرد اگر قصد شستن انبوهی از لباس‌های کثیف را داشته باشید و ببینید لباسشویی شما روشن نمی‌شود یا شروع به کار نمی‌کند؟ بدتر از همه، اگر ببینید ماشین لباسشویی شما پس از آغاز عملیات شستشو دچار نشتی آب شود و تمامی آشپزخانه را غرق در آب آلوده کند چه خواهید کرد؟ بدیهی است که تمامی این مشکلات بسیار کلافه‌کننده هستند. به همین دلیل در این مطلب به بررسی ایرادات ماشین لباسشویی از دیدگاه بخش تعمیر لباسشویی دوو در زنجان خواهیم پرداخت.

سلب‌ مسئولیت: بخش تحریریه‌ی چیکاو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

چرا عیب یابی لباسشویی دوو با اهمیت است؟

ماشین لباسشویی دوو نیز مانند هر لباسشویی دیگر پس از مدتی استفاده به دلیل استهلاک قطعات و یا استفاده نادرست ممکن است دچار ایراداتی شود. اط دیدگاه نمایندگی لباسشویی دوو در زنجان، آشنایی با این ایرادات و شناخت ان‌ها و همچنین دانستن اقدامات ضروری برای عیب یابی ماشین لباسشویی می‌تواند به رفع به موقع مشکل و انجام اقدامات صحیح موثر باشد. برخی ایرادات در وهله اول جزئی هستند و اگر در همین مرحله رفع شوند ماشین لباسشویی شما مانند روز اول کار خواهد کرد. اما در صورتی که به موقع برای رفع مشکل اقدام نکنیم ممکن است مشکل بزرگ‌تر شده و موجب ایجاد خسارات گسترده‌تر و زیان بیشتری شود. پس بهتر است به محض مشاهده هرگونه کارکد نادرست، با تیم تعمیر لباسشویی دوو در زنجان تماس بگیرید و درخواست کمک نمایید.

ایرادات رایج ماشین لباسشویی از دیدگاه بخش تعمیر لباسشویی دوو در زنجان

در ادامه این مطلب قصد داریم به بررسی ایرادات ماشین لباسشویی دوو بپردازیم تا بتوانید ایرادات احتمالی را به طور کامل رفع نمایید. شما می‌توانید هنگام بروز مشکل، ابتدا با استفاده از این راهنما به بررسی ایرادات احتمالی دستگاه بپردازید و در صورت عدم موفقیت در رفع آن، با بخش تعمیر لباسشویی دوو در زنجان تماس بگیرید.

از جمله مهم‌ترین ایرادات ماشین لباسشویی دوو می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • عدم شروع به کار دستگاه پس از روشن کردن آن
 • عدم ورود آب به درون دستگاه پس از شروع به کار
 • عدم تخلیه آب اضافی از دستگاه
 • توقف دستگاه حین شستشو
 • صدای زیاد و لرزش غیر عادی هنگام شستشو
 • در ادامه به بررسی هر یک از این موارد خواهیم پرداخت.
 • عیب یابی لباسشویی طبق آموزش‌های بخش تعمیر لباسشویی دوو در زنجان
 • برخی از مشکلات رایج ماشین لباسشویی‌های دوو را در ادامه با هم بررسی خواهیم کرد.
 • عدم شروع به کار دستگاه پس از روشن کردن آن

در صورتی که ماشین لباسشویی شما پس از روشن شدن شروع به کار نمی‌کند برای عیب یابی می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 • آیا پریز برق دستگاه مشکلی دارد؟
 • آیا دو شاخه به درستی به پریز متصل شده است؟
 • آیا دکمه start را جهت شروع به کار دستگاه فشرده اید؟
 • آیا حد مجاز ظرفیت دستگاه رعایت شده است؟

اگر پس از بررسی این موارد، همچنان ماشین لباسشویی شروع به کار نمی‌کند، باید از بسته بودن درب دستگاه مطمئن شوید. همچنین لازم است تکنسین تعمیر لباسشویی دوو در زنجان عملکرد میکرو سوئیچ درب دستگاه را بررسی نماید. در صورتی که مشکل در این دو قسمت نبود، به احتمال زیاد برد الکترونیک دستگاه دچار ایراد شده است و باید توسط نمایندگی لباسشویی دوو در زنجان تعویض شود.

عدم ورود آب به درون دستگاه پس از شروع به کار

اگر پس از روشن شدن دستگاه، آب وارد ماشین لباسشویی نمی‌شود باید موارد زیر بررسی شوند:

شلنگ‌های ورودی آب را چک کنید و اگر پارگی مشاهده شد فورا با بخش تعمیر لباسشویی دوو در زنجان تماس بگیرید.

از وصل بودن جریان آب اطمینان حاصل کنید. شلنگ‌های ورودی را از نظر انسداد بررسی کنید و در صورت نیاز از نمایندگی لباسشویی دوو در زنجان کمک بگیرید.

همچنین لازم است شیر برقی و هیدرواستات بررسی شوند و در صورت معیوب بودن توسط تعمیرکار بخش تعمیر لباسشویی دوو در زنجان، تعویض گردند.

عدم تخلیه آب اضافی از دستگاه

برخی اوقات پس از اتمام شستشو آب آلوده خارج نمی‌شود و همین امر موجب قفل ماندن درب دستگاه خواهد شد. برای بررسی علت و عیب یابی موارد زیر را بررسی کنید:

از سلامت شلنگ تخلیه اطمینان حاصل کنید و در صورت مشاهده خرابی با بخش تعمیر لباسشویی دوو در زنجان تماس بگیرید.

داخل فیلتر تخلیه دستگاه را بررسی کنید که رسوبات موجب انسداد آن نشده باشند. در صورت مشاهده رسوبات سریعا با نمایندگی لباسشویی دوو در زنجان تماس بگیرید.

در صورتی که مشکا رفع نشد از تکنسین بخش تعمیر لباسشویی دوو در زنجان بخواهید مسیر تخلیه آب شامل شلنگ‌ها، فیلتر کف و پمپ تخلیه را به دقت بررسی و در صورت نیاز تعمیر نماید.

توقف دستگاه حین شستشو

توقف ماشین لباسشویی حین شستشو یکی از ایرادات اریج است و برای عیب یابی باید موارد زیر را بررسی کنید:

فیلتر تخلیه را از لحاظ انسداد بررسی کنید. در صورت مشاهده مسدودی از تعمیرکار مجرب بخش تعمیر لباسشویی دوو در زنجان کمک بخواهید.

از سلامت پمپ تخلیه اطمینان حاصل نمایید.

مقدار مواد شوینده باید همیشه در حد استاندارد باشد.

شلنگ تخلیه هنگام نصب توسط نمایندگی لباسشویی دوو در زنجان باید حداقل یک متر بالاتر از سطح زمین قرار بگیرد.

صدای زیاد و لرزش غیر عادی هنگام شستشو

یکی دیگر از مشکلات متداول لباسشویی، سر و صدای غیر عادی حین کار است. برای رفع مشکل موارد زیر به دقت بررسی شوند:

از تراز بودن دستگاه مطمئن شوید.

چک کنید که جسمی داخل مخزن باقی نمانده باشد.

شلنگ تخلیه را پک کنید و در صورت نیاز با نمایندگی لباسشویی دوو در زنجان تماس بگیرید.

نتیجه‌گیری و رفع مشکل در تیم تعمیر لباسشویی دوو در زنجان

در این مطلب به بررسی مشکلات ماشین لباسشویی دوو پرداختیم و روش‌های عیب یابی را نیز در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. اگر پس از بررسی دریافتید که مشکل تخصصی است، از تعمیرات خودسرانه بپرهیزید و فورا با واحد تعمیر لباسشویی دوو در زنجان تماس حاصل نمایید تا پرسنل مجرب و کار بلد ما فورا به منزل شما اعزام شوند و تعمیرات را در حضور شما انجام دهند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.