سایت apiview وب سرویس ارز و سکه و دلار و بورس

در این مطلب سایت در رابطه با وب سرویس بورس، فرابورس، ارز و سکه و دلار و ارزدیجیتال معرفی خواهیم کرد api های مربوطه از سایت های مرجع انجام خواهد شد و می توانید استفاده کنید. با استفاده از این وب سرویس ها می توانید اطلاعات سرویس مدنظر مثل قیمت هارو در سایت و اپلیکیشن خود نمایش دهید. وب سرویس یکی از موارد مهمی است که می توانید برای سایت های مختلف استفاده کنید و به صورت آنی قیمت ها را نشان دهد.

معرفی سایت https://apiview.ir

سایت https://apiview.ir یکی از سایت های خدماتی است که می تواند وب سرویس های خود را انتخاب کنید و استفاده کنید ، وب سرویس ها اورجینال از سایت های مبدا ارسال می شود و مشکلی از نظر قطعی ندارد. و روی سرورهای قدرتمند قرار میگیرد برای همین می توانید به آن اعتماد کنید و استفاده نمایید.

وب سرویس بورس

با استفاده از وب سرویس بورس و فرابورس می توانید api تمام اطلاعات بورسی را داشته باشید و استفاده کنید قیمت ها به صورت آنی می باشد و استفاده خواهید کرد. شامل موارد زیر می باشد: کندل روزانه، تاریخچه قیمت، اطلاعات تمام نمادها، اطلاعات تکی نمادها، اندیکاتور، پیام های ناظر، سهام داران عمده هر سهم، تغییرات سهام داران عمده هر سهم، اطلاعات بازار بورس و فرابورس، آمار نماد و موارد کامل وب سرویس بورس در زیر ببینید:

وب سرویس ارزدیجیتال

وب سرویس ها می توانید تمام اطلاعات ارزهای مختلف دیجیتال را به صورت آنی دریافت کنید و بدون مشکل استفاده کنید وب سرویس ارز دیجیتال را می توانید در سایت و اپلیکیشن منتشر کنید و موارد مختلف را در سایت یا اپلیکیشن شما نشان میدهد.

با استفاده از سایت https://apiview.ir وب سرویس ارز دیجیتال تمام ارز ها را داشته باشید شامل قیمت دلار و قیمت اون ارز می باشد افزونه وردپرس هم دارد که می توانید در سایت های وردپرسی نمایش دهید و استفاده کنید.

جمع بندی

یکی از مواردی که می توانید استفاده کنید وب سرویس خودرو، وب سرویس ارز و سکه است با استفاده از آن می توانید قیمت و اطلاعات خودرو و ارز و سکه به دست بیاورید همچنین برای ارز دیجیتال و بورس و فرابورس هم مناسب استفاده است با خرید اشتراک می توانید به صورت ماهانه از وب سرویس ها استفاده کنید.

عضویت در خبرنامه
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین و داغ ترین اخبار تکنولوژی عضو خبرنامه شوید
هر موقع بخوای میتونی اشتراکت رو لغو کنی...
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.