چگونه تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنیم؟

آیا شما هم به تیک آبی اینستاگرام فکر می کنید؟ بسیاری از ما آن را می خواهیم، اما تعداد کمی از افراد تيک آبي اينستا را دریافت می کنند و حتی تعداد کمی از افراد می دانند که چگونه می توانند تیک آبی اینستاگرام را بدست آورند. همراه چیکاو باشید.

آیا می دانید تیک آبی اینستا در کنار نام شما چه معنایی دارد و نشان دهنده چه چیزی است؟

این بدان معنی است که شما همان شخصی هستید که ادعا می کنید. از بسیاری جهات، علامت تيک آبي اينستا که در کنار نام تجاری مشاهده می کنید، نشانه تایید شدن آن حساب توسط اینستاگرام است.

اینستاگرام در چند سال گذشته تغییرات جدید و مهیجی را در سیستم عامل خود ایجاد کرده است. مشترکان اینستاگرام در ژوئن 2018 به IGTV معرفی شدند. و اکنون، تایید مشخصات فقط به افراد مشهور، برندها و چهره های عمومی اختصاص ندارد. در واقع، هرکسی می تواند تيک آبي اينستا را درخواست کند.

علامت تیک آبی اینستاگرام در اینستاگرام اعتبار زیادی را برای دنبال کنندگان شما فراهم می کند و همچنین به پست های اجتماعی شما در این بستر، مهر قانونی بودن و اصالت را می دهد.

همه ما می دانیم که ایجاد حساب های رسانه های اجتماعی چقدر سریع و ساده است. با این حال، تشخیص اینکه برندهای تجاری و بیزنسی یا مردم در واقع همان کسانی هستند که ادعا می کنند بسیار دشوار است.

بنابراین، چگونه می توانید اصل بودن یک حساب را تشخیص دهید و آن را از حساب ها فیک تشخیص دهید؟

یکی از بهترین راه ها برای تعیین اصل بودن یا نبودن حساب، جستجوی تیک آبی اینستاگرام است.

تیک آبی اینستاگرام قانونی بودن اعتبار چهره های مشهور، افراد مشهور یا مارک تجاری را تایید می کند. شایان ذکر است که یک علامت تیک ساده در کنار نام نمایه شما، تفاوت ویژه ای ایجاد خواهد کرد، خصوصاً در مورد افزایش آگاهی از برند شما.

تیک آبی اینستاگرام چیست - چیکاو

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

در پاسخ به این سوال که تيک آبي اينستاگرام چيست، باید گفت که تیک آبی اینستا یک حساب تایید شده در اینستاگرام، مانند اعتبار یک چهره مشهور، یک نشان تایید شده است.

تیک آبی اینستاگرام یک علامت تایید کوچک است که در کنار نام کاربری شما ظاهر می شود.

شما می توانید برای گرفتن تيک آبي اينستاگرام با استفاده از حساب شخصی یا حساب تجاری خود اقدام کنید.

توجه داشته باشید که این نشان تایید شده علامتی است که در کنار نام حساب Instagram شما در نمایه و در جستجو ظاهر می شود. این نشان به این معنی است که این پلت فرم تایید کرده است که این حساب، حساب اصلی و واقعی یک فرد مشهور، شخصیت عمومی یا برند بین المللی است که نشان دهنده اعتبار آن حساب است.

این نماد آبی (مهر کوچکی که وسط آن تیک دارد، آن را با کپی تیک آبی اینستاگرام اشتباه نگیرید)  به این معنی است که حساب کاربری توسط اینستاگرام به طور رسمی تایید می شود. بنابراین حساب های اینستاگرامی با تیک آبی؛ در واقع افراد، مشاغل و مارک های دارای نشان تایید شده قانونی و معتبر هستند.

اما یک چیز مهم که باید بدانید. اینستاگرام فقط دوست دارد افراد یا برندهایی را بررسی کند که آنها به اندازه کافی مهم هستند و توسط افراد دیگر جعل می گردد و یا تقلید می شود.

اگر شخصی “عادی” باشید، هیچ دلیلی برای کسی نخواهد بود که شما را جعل کند و یک حساب فیک با نام شما بسازد و یا از آن سو استفاده کند. از این رو، از نظر اینستاگرام، دلیل خوبی برای تایید شما به منظور گرفتن تيک آبي اينستاگرام برای حسابتان که که یک شخص عادی هستید، وجود ندارد.

 

برای دریافت تیک آبی اینستاگرام، معتبر باشید تا معتبر شوید - چیکاو

شرایط لازم برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام چیست؟

این موارد، مورد نیاز اینستاگرام است تا حساب شما تایید شود. شما باید به دستورالعمل های انجمن و شرایط خدمات Instagram پایبند باشید و این شرایط را داشته باشید تا بتوانید تیک آبی اینستاگرام  را دریافت کنید.

هنگامی که می خواهید اینستاگرام شما را تایید کند و تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید، باید سعی کنید مواردی را انجام دهید و شرایطی را دارا باشید که این شرایط به شرح زیر است:

معتبر باشید

برای واجد شرایط بودن باید همان چیزی باشید که ادعا می کنید هستید. حساب اینستا شما باید نمایانگر مشاغل، کاراکتر یا مارک تجاری شما باشد!

به خاطر داشته باشید که حساب های طرفداران، حساب های ویژگی و حساب های meme ( حساب هایی که محتواهای ویروسی و وایرال دارند و خیلی سریع در اینستاگرام از فردی به فرد دیگر پخش می شود و گسترش می یابد و در برخی موارد به نشانه های فرهنگی تبدیل می شود) تایید نمی شوند. اینستاگرام همچنین می گوید حساب های موردعلاقه عمومی مانند حساب های جمع آوری اطلاعات را تایید نمی کند.

بنابراین، شما نمی توانید بیش از یک حساب داشته باشید، و سیستم عامل با صدای بلند اعلام می کند و پاک می کند. “هیچ” حساب عمومی را تایید نمی کند.

همچنین باید قابل توجه و دارای ارزش خبری و تاثیر گذار باشید.

ممکن است تاکنون با خود فکر کرده باشید: “مسئله چیست؟ من واجد شرایط گرفتن تیک آبی اینستاگرام هستم؟”

حساب شما باید شخص، برند یا مشاغلی شناخته شده باشد و توسط کاربران به میزان زیادی جستجو شده باشد؛ تا بتوانید تیک آبی را برای حساب خود بگیرید.

اینها مواردی است که اینستا روی آن تاکید زیادی می کند. همچنین، شما باید هویت خود را با شناسه عکس خود یا اسناد مربوط به تجارت خود تایید کنید. همانطور که ممکن است متوجه شده باشید، اینستاگرام چیزی در مورد تعداد خاصی از دنبال کنندگان برای تایید شدن ذکر نمی کند.

بخاطر داشته باشید که اگرچه گاهی اوقات دنبال کنندگان یا طرفداران زیادی نشان می دهد که شما “قابل توجه” هستید اما بسیاری از حساب های اینستاگرام را با میلیون ها فالوور مشاهده خواهید کرد که تیک آبی اینستاگرام را ندارند. زیرا فالوور بالا برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام کافی نیست و اهمیت چندانی برای اینستاگرام در این زمینه ندارد.

در مقابل، حساب های بسیاری وجود دارد که فقط هزاران دنبال کننده دارند و دارای نشان آبی هستند. به همین دلیل است که وقتی صحبت از تیک آبی می شود، تعداد فالوور یا دنبال کننده، مهم نیست.

حالا، اجازه دهید مراحل را برای گرفتن تایید اینستاگرام و گرفتن تيک آبي اينستاگرام را بررسی کنیم.

 

چگونه در اینستاگرام تیک آبی بگیریم؟

ما خبرهای خوبی برای شما داریم!

درخواست برای تایید شدن در اینستاگرام و گرفتن تیک آبی اینستاگرام فقط چند لحظه طول می کشد و مراحل کار ساده است. در اینجا نحوه انجام این کار در چند مرحله آسان آورده شده است.

 

مرحله اول: وارد حساب یا اکانت خود شوید

به سادگی وارد حساب اینستاگرام خود شوید. شایان ذکر است که اگر چندین حساب اینستاگرام دارید، باید مطمئن شوید که به حساب اینستاگرامی وارد شده اید که می خواهید برای آن تایید بگیرید.

 

مرحله دوم: درخواست تایید کنید

 1. نماد منو را در گوشه بالا سمت راست نمایه اینستاگرام خود پیدا کنید. روی نماد منو ضربه بزنید.

درخواست تایید برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام - چیکاو

درخواست تایید برای گرفتن تیک آبی اینستا

 

 

2.نماد چرخ دنده تنظیمات را در پایین صفحه خود مشاهده خواهید کرد. روی این نماد کلیک کنید.

مرحله سوم درخواست تایید برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام - چیکاو

 1. اکنون باید روی Account (حساب) ضربه بزنید.

بر روی گزینه Account کلیک کنید - چیکاو

3.مرحله بعدی ضربه زدن روی Request verification است.

گزینه request verification - چیکاو - چیکاو

مرحله سوم: هویت خود را تایید کنید

 1. تمام قسمتهای زیر را تکمیل کرده و نام حساب اینستاگرام خود را پر کنید.

نام و نام خانوادگی

شما باید نام قانونی کامل خود را وارد کنید. این نامی است که روی شناسنامه صادر شده توسط دولت شما وجود دارد.

توجه داشته باشید که می توانید نام خود یا نام سازمان یا شرکت خود را وارد کنید.

شما باید از نامی استفاده کنید که اکثر مردم معمولاً شما را با آن می شناسند. آیا شما معمولاً با نام مستعار خود عمل می کنید؟ یا از نام میانی خود بیشتر از نام کوچک خود استفاده می کنید؟

اگر چنین است، این اطلاعات را در اینجا وارد کنید.

دسته بندی

این نیز بسیار مهم است. شما می توانید از دسته های مختلفی مانند اخبار / رسانه ها، دولت، سیاست، ورزش، موسیقی، سرگرمی، مد، وبلاگ نویس،تاثیر گذار، ولاگر، تجارت، نام تجاری، شرکت یا موارد دیگر انتخاب کنید.

مهم است که یکی را انتخاب کنید که برای حساب شما منطقی ترین و مناسب ترین باشد.

تایید هویت برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام - چیکاو

تایید هویت برای گرفتن تیک آبی اینستا

 1. اکنون باید یک کپی خوانا از شناسه عکس خود (صادر شده توسط دولت) یا هر سند رسمی تجاری را بارگذاری کنید.

اگر فردی هستید، می توانید از گذرنامه، گواهینامه رانندگی یا کارت شناسایی صادر شده توسط دولت خود استفاده کنید.

از طرف دیگر، اگر اکانت شما شغلی و تجاری است، می توانید از قبض آب و برق یا اظهارنامه مالیاتی در نام شرکت یا سازمان خود یا اساسنامه خود استفاده کنید.

توجه داشته باشید که باید اطمینان حاصل کنید که نام روی سندی که بارگذاری می کنید با نامی که در بالا وارد کرده اید مطابقت وجود داشته باشد.

عکس خود را برای تایید حساب برای دریافت تیک اینستا را آپلود کنید - چیکاو

 1. اکنون روی Send ضربه بزنید.

اینستاگرام، هنگامی که دکمه ارسال را فشار دهید با دقت اطلاعات حساب شما را برای تایید بررسی می کند.

به خاطر داشته باشید که در میان بسیاری از فاکتورهای دیگر، اینستاگرام به دنبال تایید منحصر به فرد بودن، صحت، کامل بودن و همچنین قابل توجه بودن حساب شما خواهد بود.

اینستاگرام پس از بررسی درخواست شما در مورد تایید یا رد درخواست تان به شما اطلاع می دهد.

پیام تایید را در اعلان های اینستاگرام خود مشاهده خواهید کرد. با این حال، شما باید صبور باشید، بنابراین فورا انتظار پاسخ نداشته باشید. زیرا معمولا حداقل چند روز طول می کشد.

بخاطر داشته باشید که هیچ زمان زمانی مشخصی برای مدت زمان این فرآیند وجود ندارد. در اینجا نکته دیگری وجود دارد که باید به خاطر بسپارید. اینستاگرام هرگز از شما درخواست پرداخت هزینه تایید نمی کند. همچنین، آنها هیچ گونه ایمیلی در رابطه با درخواست تایید شما ارسال نمی کنند.

در این مقاله سعی کردیم تا نحوه دریافت تیک آبی اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. امیدواریم که این مقاله براش ما مفید بوده باشد. در صورتی که ابهام و یا سوالی داشتید در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید. ما سعی میکنیم در سریع ترین زمان ممکن (معمولا چند ساعت) به شما پاسخ دهیم.
عضویت در خبرنامه
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین و داغ ترین اخبار تکنولوژی عضو خبرنامه شوید
هر موقع بخوای میتونی اشتراکت رو لغو کنی...
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

115 نظرات
 1. Hana می گوید

  امیدوارم یک الگوریتم بیاد برای پبج های فروشگاهی معتبر اینستاگرام تا بتونن تیم آبی دریافت کنن و اعتماد سازی بشه و امنیت بالا بره

  1. عظیمی می گوید

   اره واقعا صحبتتون خیلی عالی بود

  2. سارا می گوید

   الانم روش هایی هست اما ن خیلی مطمئن

  3. شیدایی می گوید

   پیج های با فالور بالا و درصد رضایت بالا هستن همین الان هم. نیازی به تیک آبی اینستاگرام نیست

 2. جلالی می گوید

  بسیار عالی و مفید
  حداقل با خوندن این مقاله متوجه شدم بیخودی دنبال تیک آبی اینستاگرام نباشم چون اصلا هیچکدوم از شرایطش رو ندارم

  1. چیکاو می گوید

   سلام دوست عزیز
   موفق و پیروز باشید.

 3. امامی می گوید

  سلام
  در مرحله اخر که فایل رو ارسال میکنم هیچ اتفاقی نمی افتد هر چند بار که لمس میکنم گزینه رو هیچی ب هیچی

  1. چیکاو می گوید

   با سلام و احترام
   در این مرحله اعلانی نمایش داده نمی شود . می بایست منتظر بررسی اطلاعات خود از طرف اینستاگرام باشید.

 4. فرد می گوید

  چگونه بفهمیم چه کسانی تیک آبی اینستاگرام دارند؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   تیک آبی کنار نام کاربری افراد نشان داده می شود.

  2. Sanam می گوید

   کنار آیدی اینستاگرام شون تیک آبی نشون داده

 5. Mr.dc می گوید

  من میخوام تیک آبی اینستاگرام بگیرم اطلاعاتم رو که وارد کردم اصلا نگفت دریافت شد یا نشد چیکار کنم

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   دوست عزیز در این مرحله اعلانی دریافت نمی کنید.

 6. علیخانی می گوید

  کسانی که تیک آبی اینستاگرام دارن اگر فوت بشن تکلیف پیجشون چی میشه؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام دوست عزیز
   می شود با اینستاگرام مکاتبه کرد تا عکس ها و اطلاعات آن پیج را در حالت Memorialized برای خانواده و دوستان شخص متوفی نگهدارد.

 7. شروینا می گوید

  سلام من پیج دارم داخل اینستاگرام برای پیجم با همون برند سایت زدم به تازگی لطفا بهم بگید چجوری رتبه الکسا سایتم رو کاهش بدم؟

  1. چیکاو می گوید
  2. نادری می گوید

   یکی از روش های کاهش رتبه الکسا استفاده از سوشال مدیا هست 😊

   1. چیکاو می گوید

    سلام
    بله دوست عزیز دقیقا همینطور هست . استفاده از شبکه های اجتماعی تاثیر زیادی در کاهش رتبه الکسا دارد .

 8. Norq می گوید

  سلام یک نفر به من ایمیل زده میگه از طرف اینستاگرام هست 100 دلار بدم بهم تیک آبی بدن. چیکار کنم؟ کلاه برداری هست یا واقعیته؟

  1. چیکاو می گوید

   سلام و درود
   دوست عزیز اینستاگرام اصلا برای دریافت تیک آبی به هیچ کس ایمیل نمیزنه و هیچ هزینه ای نمیگیره . کلاهبرداری هست .

  2. مبینا معدلی می گوید

   سلام
   خیلی دقت کنید گول این کلاهبردار ها رو نخورید
   اصلا ایمیلشون رو جواب ندید
   امنیت پیجتون رو بهم نزنید و بیهوده پولتون رو از دست ندید
   تیک آبی برای همه نیست
   برای افراد و برند ها هست داشتنش هم برای افراد عادی هیچ لزومی نداره

  3. نوا می گوید

   نه بایا اینا کلاهبردار هستن اصلا اشتباه نکنید
   تیک آبی اینستاگرام خودت باید پیگیری کنی اینستاگرام بهت پیام نمیده ک

  4. امیر می گوید

   سلام
   خیر
   به افراد اصیل و معروف و مشهور برای تایید هویت تعلق میگیره نه به تمام پیج ها