چگونه تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنیم؟

آیا شما هم به تیک آبی اینستاگرام فکر می کنید؟ بسیاری از ما آن را می خواهیم، اما تعداد کمی از افراد تيک آبي اينستا را دریافت می کنند و حتی تعداد کمی از افراد می دانند که چگونه می توانند تیک آبی اینستاگرام را بدست آورند. همراه چیکاو باشید.

آیا می دانید تیک آبی اینستا در کنار نام شما چه معنایی دارد و نشان دهنده چه چیزی است؟

این بدان معنی است که شما همان شخصی هستید که ادعا می کنید. از بسیاری جهات، علامت تيک آبي اينستا که در کنار نام تجاری مشاهده می کنید، نشانه تایید شدن آن حساب توسط اینستاگرام است.

اینستاگرام در چند سال گذشته تغییرات جدید و مهیجی را در سیستم عامل خود ایجاد کرده است. مشترکان اینستاگرام در ژوئن 2018 به IGTV معرفی شدند. و اکنون، تایید مشخصات فقط به افراد مشهور، برندها و چهره های عمومی اختصاص ندارد. در واقع، هرکسی می تواند تيک آبي اينستا را درخواست کند.

علامت تیک آبی اینستاگرام در اینستاگرام اعتبار زیادی را برای دنبال کنندگان شما فراهم می کند و همچنین به پست های اجتماعی شما در این بستر، مهر قانونی بودن و اصالت را می دهد.

همه ما می دانیم که ایجاد حساب های رسانه های اجتماعی چقدر سریع و ساده است. با این حال، تشخیص اینکه برندهای تجاری و بیزنسی یا مردم در واقع همان کسانی هستند که ادعا می کنند بسیار دشوار است.

بنابراین، چگونه می توانید اصل بودن یک حساب را تشخیص دهید و آن را از حساب ها فیک تشخیص دهید؟

یکی از بهترین راه ها برای تعیین اصل بودن یا نبودن حساب، جستجوی تیک آبی اینستاگرام است.

تیک آبی اینستاگرام قانونی بودن اعتبار چهره های مشهور، افراد مشهور یا مارک تجاری را تایید می کند. شایان ذکر است که یک علامت تیک ساده در کنار نام نمایه شما، تفاوت ویژه ای ایجاد خواهد کرد، خصوصاً در مورد افزایش آگاهی از برند شما.

تیک آبی اینستاگرام چیست - چیکاو

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

در پاسخ به این سوال که تيک آبي اينستاگرام چيست، باید گفت که تیک آبی اینستا یک حساب تایید شده در اینستاگرام، مانند اعتبار یک چهره مشهور، یک نشان تایید شده است.

تیک آبی اینستاگرام یک علامت تایید کوچک است که در کنار نام کاربری شما ظاهر می شود.

شما می توانید برای گرفتن تيک آبي اينستاگرام با استفاده از حساب شخصی یا حساب تجاری خود اقدام کنید.

توجه داشته باشید که این نشان تایید شده علامتی است که در کنار نام حساب Instagram شما در نمایه و در جستجو ظاهر می شود. این نشان به این معنی است که این پلت فرم تایید کرده است که این حساب، حساب اصلی و واقعی یک فرد مشهور، شخصیت عمومی یا برند بین المللی است که نشان دهنده اعتبار آن حساب است.

این نماد آبی (مهر کوچکی که وسط آن تیک دارد، آن را با کپی تیک آبی اینستاگرام اشتباه نگیرید)  به این معنی است که حساب کاربری توسط اینستاگرام به طور رسمی تایید می شود. بنابراین حساب های اینستاگرامی با تیک آبی؛ در واقع افراد، مشاغل و مارک های دارای نشان تایید شده قانونی و معتبر هستند.

اما یک چیز مهم که باید بدانید. اینستاگرام فقط دوست دارد افراد یا برندهایی را بررسی کند که آنها به اندازه کافی مهم هستند و توسط افراد دیگر جعل می گردد و یا تقلید می شود.

اگر شخصی “عادی” باشید، هیچ دلیلی برای کسی نخواهد بود که شما را جعل کند و یک حساب فیک با نام شما بسازد و یا از آن سو استفاده کند. از این رو، از نظر اینستاگرام، دلیل خوبی برای تایید شما به منظور گرفتن تيک آبي اينستاگرام برای حسابتان که که یک شخص عادی هستید، وجود ندارد.

 

برای دریافت تیک آبی اینستاگرام، معتبر باشید تا معتبر شوید - چیکاو

شرایط لازم برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام چیست؟

این موارد، مورد نیاز اینستاگرام است تا حساب شما تایید شود. شما باید به دستورالعمل های انجمن و شرایط خدمات Instagram پایبند باشید و این شرایط را داشته باشید تا بتوانید تیک آبی اینستاگرام  را دریافت کنید.

هنگامی که می خواهید اینستاگرام شما را تایید کند و تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید، باید سعی کنید مواردی را انجام دهید و شرایطی را دارا باشید که این شرایط به شرح زیر است:

معتبر باشید

برای واجد شرایط بودن باید همان چیزی باشید که ادعا می کنید هستید. حساب اینستا شما باید نمایانگر مشاغل، کاراکتر یا مارک تجاری شما باشد!

به خاطر داشته باشید که حساب های طرفداران، حساب های ویژگی و حساب های meme ( حساب هایی که محتواهای ویروسی و وایرال دارند و خیلی سریع در اینستاگرام از فردی به فرد دیگر پخش می شود و گسترش می یابد و در برخی موارد به نشانه های فرهنگی تبدیل می شود) تایید نمی شوند. اینستاگرام همچنین می گوید حساب های موردعلاقه عمومی مانند حساب های جمع آوری اطلاعات را تایید نمی کند.

بنابراین، شما نمی توانید بیش از یک حساب داشته باشید، و سیستم عامل با صدای بلند اعلام می کند و پاک می کند. “هیچ” حساب عمومی را تایید نمی کند.

همچنین باید قابل توجه و دارای ارزش خبری و تاثیر گذار باشید.

ممکن است تاکنون با خود فکر کرده باشید: “مسئله چیست؟ من واجد شرایط گرفتن تیک آبی اینستاگرام هستم؟”

حساب شما باید شخص، برند یا مشاغلی شناخته شده باشد و توسط کاربران به میزان زیادی جستجو شده باشد؛ تا بتوانید تیک آبی را برای حساب خود بگیرید.

اینها مواردی است که اینستا روی آن تاکید زیادی می کند. همچنین، شما باید هویت خود را با شناسه عکس خود یا اسناد مربوط به تجارت خود تایید کنید. همانطور که ممکن است متوجه شده باشید، اینستاگرام چیزی در مورد تعداد خاصی از دنبال کنندگان برای تایید شدن ذکر نمی کند.

بخاطر داشته باشید که اگرچه گاهی اوقات دنبال کنندگان یا طرفداران زیادی نشان می دهد که شما “قابل توجه” هستید اما بسیاری از حساب های اینستاگرام را با میلیون ها فالوور مشاهده خواهید کرد که تیک آبی اینستاگرام را ندارند. زیرا فالوور بالا برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام کافی نیست و اهمیت چندانی برای اینستاگرام در این زمینه ندارد.

در مقابل، حساب های بسیاری وجود دارد که فقط هزاران دنبال کننده دارند و دارای نشان آبی هستند. به همین دلیل است که وقتی صحبت از تیک آبی می شود، تعداد فالوور یا دنبال کننده، مهم نیست.

حالا، اجازه دهید مراحل را برای گرفتن تایید اینستاگرام و گرفتن تيک آبي اينستاگرام را بررسی کنیم.

 

چگونه در اینستاگرام تیک آبی بگیریم؟

ما خبرهای خوبی برای شما داریم!

درخواست برای تایید شدن در اینستاگرام و گرفتن تیک آبی اینستاگرام فقط چند لحظه طول می کشد و مراحل کار ساده است. در اینجا نحوه انجام این کار در چند مرحله آسان آورده شده است.

 

مرحله اول: وارد حساب یا اکانت خود شوید

به سادگی وارد حساب اینستاگرام خود شوید. شایان ذکر است که اگر چندین حساب اینستاگرام دارید، باید مطمئن شوید که به حساب اینستاگرامی وارد شده اید که می خواهید برای آن تایید بگیرید.

 

مرحله دوم: درخواست تایید کنید

  1. نماد منو را در گوشه بالا سمت راست نمایه اینستاگرام خود پیدا کنید. روی نماد منو ضربه بزنید.

درخواست تایید برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام - چیکاو

درخواست تایید برای گرفتن تیک آبی اینستا

 

 

2.نماد چرخ دنده تنظیمات را در پایین صفحه خود مشاهده خواهید کرد. روی این نماد کلیک کنید.

مرحله سوم درخواست تایید برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام - چیکاو

  1. اکنون باید روی Account (حساب) ضربه بزنید.

بر روی گزینه Account کلیک کنید - چیکاو

3.مرحله بعدی ضربه زدن روی Request verification است.

گزینه request verification - چیکاو - چیکاو

مرحله سوم: هویت خود را تایید کنید

  1. تمام قسمتهای زیر را تکمیل کرده و نام حساب اینستاگرام خود را پر کنید.

نام و نام خانوادگی

شما باید نام قانونی کامل خود را وارد کنید. این نامی است که روی شناسنامه صادر شده توسط دولت شما وجود دارد.

توجه داشته باشید که می توانید نام خود یا نام سازمان یا شرکت خود را وارد کنید.

شما باید از نامی استفاده کنید که اکثر مردم معمولاً شما را با آن می شناسند. آیا شما معمولاً با نام مستعار خود عمل می کنید؟ یا از نام میانی خود بیشتر از نام کوچک خود استفاده می کنید؟

اگر چنین است، این اطلاعات را در اینجا وارد کنید.

دسته بندی

این نیز بسیار مهم است. شما می توانید از دسته های مختلفی مانند اخبار / رسانه ها، دولت، سیاست، ورزش، موسیقی، سرگرمی، مد، وبلاگ نویس،تاثیر گذار، ولاگر، تجارت، نام تجاری، شرکت یا موارد دیگر انتخاب کنید.

مهم است که یکی را انتخاب کنید که برای حساب شما منطقی ترین و مناسب ترین باشد.

تایید هویت برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام - چیکاو

تایید هویت برای گرفتن تیک آبی اینستا

  1. اکنون باید یک کپی خوانا از شناسه عکس خود (صادر شده توسط دولت) یا هر سند رسمی تجاری را بارگذاری کنید.

اگر فردی هستید، می توانید از گذرنامه، گواهینامه رانندگی یا کارت شناسایی صادر شده توسط دولت خود استفاده کنید.

از طرف دیگر، اگر اکانت شما شغلی و تجاری است، می توانید از قبض آب و برق یا اظهارنامه مالیاتی در نام شرکت یا سازمان خود یا اساسنامه خود استفاده کنید.

توجه داشته باشید که باید اطمینان حاصل کنید که نام روی سندی که بارگذاری می کنید با نامی که در بالا وارد کرده اید مطابقت وجود داشته باشد.

عکس خود را برای تایید حساب برای دریافت تیک اینستا را آپلود کنید - چیکاو

  1. اکنون روی Send ضربه بزنید.

اینستاگرام، هنگامی که دکمه ارسال را فشار دهید با دقت اطلاعات حساب شما را برای تایید بررسی می کند.

به خاطر داشته باشید که در میان بسیاری از فاکتورهای دیگر، اینستاگرام به دنبال تایید منحصر به فرد بودن، صحت، کامل بودن و همچنین قابل توجه بودن حساب شما خواهد بود.

اینستاگرام پس از بررسی درخواست شما در مورد تایید یا رد درخواست تان به شما اطلاع می دهد.

پیام تایید را در اعلان های اینستاگرام خود مشاهده خواهید کرد. با این حال، شما باید صبور باشید، بنابراین فورا انتظار پاسخ نداشته باشید. زیرا معمولا حداقل چند روز طول می کشد.

بخاطر داشته باشید که هیچ زمان زمانی مشخصی برای مدت زمان این فرآیند وجود ندارد. در اینجا نکته دیگری وجود دارد که باید به خاطر بسپارید. اینستاگرام هرگز از شما درخواست پرداخت هزینه تایید نمی کند. همچنین، آنها هیچ گونه ایمیلی در رابطه با درخواست تایید شما ارسال نمی کنند.

در این مقاله سعی کردیم تا نحوه دریافت تیک آبی اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. امیدواریم که این مقاله براش ما مفید بوده باشد. در صورتی که ابهام و یا سوالی داشتید در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید. ما سعی میکنیم در سریع ترین زمان ممکن (معمولا چند ساعت) به شما پاسخ دهیم.
ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک در
اطلاع از
guest
121 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
Gj
Gj
3 ماه قبل

برای خرید تیک آبی اینستاگرام از بازار سیاه باید چکار کرد؟

معصوم نژاد
معصوم نژاد
3 ماه قبل

اینستاگرام من با 27 کا فالور هک شده کمک کنید لطفا

چیکاو
ادمین
پاسخ به  معصوم نژاد
3 ماه قبل

با سلام و احترام
به مقاله زیر سربزنید.
آموزش بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده

1378m
1378m
4 ماه قبل

از کجا باید تیک آبی اینستاگرام خرید؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  1378m
4 ماه قبل

با سلام و احترام
تیک آبی اینستاگرام را نمی توان خرید. تنها روش دریافت تیک آبی اینستاگرام را از همین مقاله بیاموزید. با سایر مقالات در زمینه آموزش اینستاگرام همراه ما باشید.

درنا
درنا
4 ماه قبل

شامل ما که نمیشه

Hana
Hana
7 ماه قبل

امیدوارم یک الگوریتم بیاد برای پبج های فروشگاهی معتبر اینستاگرام تا بتونن تیم آبی دریافت کنن و اعتماد سازی بشه و امنیت بالا بره

عظیمی
عظیمی
پاسخ به  Hana
6 ماه قبل

اره واقعا صحبتتون خیلی عالی بود

سارا
سارا
پاسخ به  Hana
6 ماه قبل

الانم روش هایی هست اما ن خیلی مطمئن

شیدایی
شیدایی
پاسخ به  Hana
5 ماه قبل

پیج های با فالور بالا و درصد رضایت بالا هستن همین الان هم. نیازی به تیک آبی اینستاگرام نیست

جلالی
جلالی
7 ماه قبل

بسیار عالی و مفید
حداقل با خوندن این مقاله متوجه شدم بیخودی دنبال تیک آبی اینستاگرام نباشم چون اصلا هیچکدوم از شرایطش رو ندارم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  جلالی
7 ماه قبل

سلام دوست عزیز
موفق و پیروز باشید.

امامی
امامی
7 ماه قبل

سلام
در مرحله اخر که فایل رو ارسال میکنم هیچ اتفاقی نمی افتد هر چند بار که لمس میکنم گزینه رو هیچی ب هیچی

چیکاو
ادمین
پاسخ به  امامی
7 ماه قبل

با سلام و احترام
در این مرحله اعلانی نمایش داده نمی شود . می بایست منتظر بررسی اطلاعات خود از طرف اینستاگرام باشید.

فرد
فرد
7 ماه قبل

چگونه بفهمیم چه کسانی تیک آبی اینستاگرام دارند؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  فرد
7 ماه قبل

سلام و درود
تیک آبی کنار نام کاربری افراد نشان داده می شود.

Sanam
Sanam
پاسخ به  فرد
7 ماه قبل

کنار آیدی اینستاگرام شون تیک آبی نشون داده

Mr.dc
Mr.dc
7 ماه قبل

من میخوام تیک آبی اینستاگرام بگیرم اطلاعاتم رو که وارد کردم اصلا نگفت دریافت شد یا نشد چیکار کنم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Mr.dc
7 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز در این مرحله اعلانی دریافت نمی کنید.

علیخانی
علیخانی
8 ماه قبل

کسانی که تیک آبی اینستاگرام دارن اگر فوت بشن تکلیف پیجشون چی میشه؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  علیخانی
8 ماه قبل

سلام دوست عزیز
می شود با اینستاگرام مکاتبه کرد تا عکس ها و اطلاعات آن پیج را در حالت Memorialized برای خانواده و دوستان شخص متوفی نگهدارد.

شروینا
شروینا
8 ماه قبل

سلام من پیج دارم داخل اینستاگرام برای پیجم با همون برند سایت زدم به تازگی لطفا بهم بگید چجوری رتبه الکسا سایتم رو کاهش بدم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  شروینا
8 ماه قبل
نادری
نادری
پاسخ به  شروینا
8 ماه قبل

یکی از روش های کاهش رتبه الکسا استفاده از سوشال مدیا هست 😊

چیکاو
ادمین
پاسخ به  نادری
8 ماه قبل

سلام
بله دوست عزیز دقیقا همینطور هست . استفاده از شبکه های اجتماعی تاثیر زیادی در کاهش رتبه الکسا دارد .

Norq
Norq
8 ماه قبل

سلام یک نفر به من ایمیل زده میگه از طرف اینستاگرام هست 100 دلار بدم بهم تیک آبی بدن. چیکار کنم؟ کلاه برداری هست یا واقعیته؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Norq
8 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز اینستاگرام اصلا برای دریافت تیک آبی به هیچ کس ایمیل نمیزنه و هیچ هزینه ای نمیگیره . کلاهبرداری هست .

مبینا معدلی
مبینا معدلی
پاسخ به  Norq
8 ماه قبل

سلام
خیلی دقت کنید گول این کلاهبردار ها رو نخورید
اصلا ایمیلشون رو جواب ندید
امنیت پیجتون رو بهم نزنید و بیهوده پولتون رو از دست ندید
تیک آبی برای همه نیست
برای افراد و برند ها هست داشتنش هم برای افراد عادی هیچ لزومی نداره

نوا
نوا
پاسخ به  Norq
8 ماه قبل

نه بایا اینا کلاهبردار هستن اصلا اشتباه نکنید
تیک آبی اینستاگرام خودت باید پیگیری کنی اینستاگرام بهت پیام نمیده ک

امیر
امیر
پاسخ به  Norq
8 ماه قبل

سلام
خیر
به افراد اصیل و معروف و مشهور برای تایید هویت تعلق میگیره نه به تمام پیج ها

Farshid
Farshid
8 ماه قبل

تیک قرمز هم به ما نمیدن چه برسه به تیک آبی 😂

شیدا
شیدا
8 ماه قبل

تیک آبی اینستاگرام و رفتن ب اکسپلور باید با هم باشن؟ یعنی تا پیج من نره اکسپلور نمیتونم تیک آبی بگیرم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  شیدا
8 ماه قبل

سلام و درود
رفتن به اکسپلور از شرایط دریافت تیک ابی اینستاگرام نمی باشد .
چگونه در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم ؟

Azade
Azade
9 ماه قبل

منکه هیچکدوم از شرایط دریافت تیک آبی رو نداشتم 😂✋

اسماعیل زاده
اسماعیل زاده
9 ماه قبل

سلام کن زمانی که مدارکم رو مکاتبه کردم با اینستاگرام هیچ اعلانی دریافت نکردم اما بعد از چند روز بهم جواب دادن. دوستان اگر اعلان یا پیغامی دریافت نکردید نگران نباشید. ایشالا که همگی بتونید تیک آبی اینستاگرام بگیرید

چیکاو
ادمین
پاسخ به  اسماعیل زاده
9 ماه قبل

سلام دوست عزیز
ممنونم از نکته مهمی که توضیح دادید به دلیل اینکه این نکته نگرانی و سوال اکثر کاربران است . موفق باشید .

شقايق نیک پی
شقايق نیک پی
پاسخ به  اسماعیل زاده
9 ماه قبل

منم نگران این موضوع بودم چند تا مقاله خوندم درباره این موضوع چیزی نگفته بودن تا به طور کاملا اتفاقی کامنت شما رو دیدم. ممنونم که توضیح دادین 🌹

Pari
Pari
9 ماه قبل

چجوری باید درخواست تیک آبی اینستاگرام ارسال کنیم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Pari
9 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز داخل مقاله به طور کامل توضیح دادیم .

Yaghoobiiii
Yaghoobiiii
9 ماه قبل

سلام ممنونم از مقاله خوبتون لطفا بهم بگید با چه برنامه هایب میتونم فیلم ادیت کنم روی کامپیوتر؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Yaghoobiiii
9 ماه قبل
سبحان
سبحان
9 ماه قبل

سلام. من حدود یک ماه پیش مقاله آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام رو خوندم و الان تونستم تیک آبی بگیرم. خیلی ممنونم ازتون. لطفا بگید برای رفتن به اکسپلور اینستاگرام باید چکار کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  سبحان
9 ماه قبل

سلام و درود
از اینکه مقاله آموزش دریافت تیک آبی اینشتاگرام برای شما مفید بوده است خوشحالیم .
آموزش رفتن به اکسپلور اینستاگرام

صفورا
صفورا
9 ماه قبل

برای دريافت تیک آبی اینستاگرام باید چکار کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  صفورا
9 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز همین مقاله رو مطالعه کنید .

رها
رها
10 ماه قبل

من خیلی دلم میخواد پیجم بره اکسپلور چکار کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  رها
9 ماه قبل

سلام و درود
به مقاله زیر مراجعه کنید .
چگونه در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم ؟

نگارم
نگارم
10 ماه قبل

سلام. عالی بود. مرسی. من با توجه به روشی که گفتین اطلاعاتم رو ارسال کردم اما، هیچ اعلانی دریافت نکردم از طرف اینستاگرام! از کجا مطمئن شم که اطلاعات من ارسال شده؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  نگارم
10 ماه قبل

سلام و درود
زمانی که اطلاعات خود را برای دریافت تیک آبی به اینستاگرام ارسال می کنید ، اعلان ارسال، دریافت نمی کنید . باید کمی صبر کنید تا از طرف اینستاگرام به درخواست شما پاسخ داده شود .

بلوط
بلوط
10 ماه قبل

من 100k فالور دارم. رفتم اکسپلور اما بهم تیک آبی نمیده چرااا

چیکاو
ادمین
پاسخ به  بلوط
10 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز تعداد فالور از شرایط دریافت تیک آبی اینستاگرام نیست . شرایط دریافت تیک آبی اینستاگرام رو به طور کامل نوشتیم .

الینا
الینا
10 ماه قبل

ببخشید یک سوال داشتم شرایط لازم برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام چی هست ؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  الینا
10 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز داخل مقاله به طور کامل توضیح دادیم .

نیک نام پور
نیک نام پور
10 ماه قبل

سلام من به دلیل شرایط کرونایی فعلی دارم کسب و کارم رو اینترنتی میکنم و هم قصد دارم داخل اینستاگرام فروش داشته باشم هم سایت بزنم برای فروش محصول. من درباره رتبه الکسا یه چیز هایی شنیدم. اگر بیشتر راهنماییم کنید ک لطف بزرگی هست

چیکاو
ادمین
پاسخ به  نیک نام پور
10 ماه قبل

سلام و درود
الکسا چیست ؟

حنانه
حنانه
11 ماه قبل

اگر شخصی “عادی” باشیم هم میتونیم تیک آبی اینستاگرام بگیرم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  حنانه
11 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز، همانطور که داخل مقاله توضیح دادیم : اینستاگرام فقط دوست دارد افراد یا برندهایی را بررسی کند که آنها به اندازه کافی مهم هستند و توسط افراد دیگر جعل می گردد و یا تقلید می شود.
اگر شخصی “عادی” باشید، هیچ دلیلی برای کسی نخواهد بود که شما را جعل کند و یک حساب فیک با نام شما بسازد و یا از آن سو استفاده کند. از این رو، از نظر اینستاگرام، دلیل خوبی برای تایید شما به منظور گرفتن تيک آبي اينستاگرام برای حسابتان که که یک شخص عادی هستید، وجود ندارد.

😍
😍
11 ماه قبل

سلام من بعد از یک ماه تلاش ب کمک مقاله شما تیک آبی اینستاگرام رو گرفتم. خیلی خوشحالم. ممنونم ازتون 😍😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

آیناز
آیناز
11 ماه قبل

سلام چجوری میتونم پیج تجاری رو قفل کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  آیناز
11 ماه قبل

سلام و درود
برای قفل کردن پیج های تجاری اینستاگرام از قسمت تنظیمات گزینه switch back to personal account رو انتخاب کنید .

*نگاه
*نگاه
11 ماه قبل

وای خداکنههه بتونم تیک آبی اینستاگرام بگیرممم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  *نگاه
11 ماه قبل

سلام و درود
نگاه عزیز انشاالله که موفق به دریافت تیک آبی اینستاگرام خواهید شد .

Tasnim
Tasnim
11 ماه قبل

سلام. آیا میشه تیک آبی اینستاگرام رو خرید؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Tasnim
11 ماه قبل

سلام و درود
خیر تسنیم جان امکانش نیست .

یگانه
یگانه
11 ماه قبل

من یه ادم میشناسم ورزشکار هست رتبه استانی و کشوری داره. چون داخل اخبار و این ها زیاد ازش نام برده شده با 10 کا فالور تیک آبی اینستاگرام گرفته.

چیکاو
ادمین
پاسخ به  یگانه
11 ماه قبل

سلام و درود
بله همینطوره .

عادل
عادل
11 ماه قبل

اره اما شما اسم یه آوم معروف رو سرچ کن داخل اینستاگرام هزار تا پیج فیک میاد که بهترین راه تشخیص پیج واقعی افراد معروف همین تیک آبی هست

چیکاو
ادمین
پاسخ به  عادل
11 ماه قبل

سلام و درود
بله همینطوره . موفق باشید .

سجاد
سجاد
11 ماه قبل

چجوری ایمیل بزنیم به اینستاگرام برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  سجاد
11 ماه قبل

سلام و درود
نیازی به ایمیل نیست .
برای دریافت تیک آبی اینستاگرام از قسمت تنظیمات گزینه verification request رو انتخاب کنید و بقیه مراحل رو انجام بدید .

ققنوس
ققنوس
11 ماه قبل

سلام. برای دریافت تیک آبی اینستاگرام برای سازمان ها و شرکت ها باید چه مدرکی رو ارسال کرد؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  ققنوس
11 ماه قبل

سلام و درود
شما می تونید از اساس نامه و قبوض خدماتی که به نام شرکت و موسسه هست استفاده کنید .

مهدی
مهدی
11 ماه قبل

این مدارک برای درخواست حتما باید به زبان انگلیسی باشن؟ یعنی مدرکی که برای شرکت ارائه میدیم ترجمه باشه؟

محمدجواد
محمدجواد
11 ماه قبل

بابا مردمم بیکار هستن ها. تیک آبی برای افراد معروفه برای برند های مهمه

نادیا
نادیا
11 ماه قبل

سلام. نمیشه تیک آبی اینستاگرام خرید؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  نادیا
11 ماه قبل

سلام و درود
خیر امکانش نیست .

D
D
11 ماه قبل

سلام. من ورزشکار هستم. مدال طلای شنا دارم. با کمک سایت شما تونستم تیک آبی اینستاگرام بگیرم خداروشکر. ممنونم از توضیحات کاملتون

چیکاو
ادمین
پاسخ به  D
11 ماه قبل

سلام و درود
از نظر دلگرم کننده شما متشکریم . موفق و پیروز باشید .

روژانم
روژانم
11 ماه قبل

یعنی با انجام این کارا هر کی بخواد میتونه تیک آبی بگیره؟ اینجوری که اینستاگرام میشه خاله بازی

چیکاو
ادمین
پاسخ به  روژانم
11 ماه قبل

سلام و درود
اینستاگرام الگوریتم های خاص خودش رو داره . مثلا میزان سرچ اسمی که شما وارد کردین خیلی واسش مهمه . و حالا قوانین دیگه . ولی اگر شرایط دریافت تیک آبی رو داشته باشید با این روش حتما می تونید دریافت کنید .

niloufar
niloufar
11 ماه قبل

سلام. برای دریافت تیک آبی اینستاگرام کجوری باید به پشتیبانی اپلیکیشن اینستاگرام ایمیل بزنم؟

Nima
Nima
11 ماه قبل

چقدر الگوریتم های دریافت تیک آبی اینستاگرام سخته 😕

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Nima
11 ماه قبل

سلام و درود
بله گرفتن تیک آبی اینستاگرام شرایط ویزه خودش رو داره .

مارال لاری پور
مارال لاری پور
11 ماه قبل

سلام من بعد از مکاتبه با اینستاگرام هیچ اعلانی دریافت نکردم. نمیدونم اطلاعاتم ارسال شده یا ن؟ چجوری باید بفهمم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  مارال لاری پور
11 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز شما اعلانی دریافت نمی کنید باید چند روز منتظر بمونید تا ببینید که اینستاگرام درخواست شما رو برای دریافت تیک آبی قبول کرده یا خیر .

Ghaedi
Ghaedi
11 ماه قبل

سلام برای هک اکانت اینستاگرام چیکار کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Ghaedi
11 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز من دقیق متوجه منظور شما نمیشم . اما لینک مقاله آموزش بازگردانی اکانت هک شده و بازیابی رمز اینستاگرام رو برای قرار میدم . مطالعه کنید . انشاالله که مفید باشه واستون .
https://chikav.ir/1399/06/24/instagram-password-recovery/

نازنین لهراسبی
نازنین لهراسبی
11 ماه قبل

سلام خیلی مفید بود ممنون دلتون شاد باشه ایشالا

چیکاو
ادمین
پاسخ به  نازنین لهراسبی
11 ماه قبل

سلام و درود
از نظر دلگرم کننده شما متشکریم . موفق و پیروز باشید .

Man
Man
11 ماه قبل

مفید و عالی 😄👌

شاهین
شاهین
11 ماه قبل

سلام میتونم برای پیج هواداری فوتبالیست ها هم تیک آبی بگیرم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  شاهین
11 ماه قبل

سلام و درود
خیر دوست عزیز . تیک ابی برای هویت های اصلی و واقعی هست .

Kh
Kh
11 ماه قبل

بعضی ها هم یجوری دنبال تیک آبی اینستاگرام هستن انگار که چه شخص مهمی هستن 😒😂

ایزدپناه
ایزدپناه
11 ماه قبل

برای دریافت تیک آبی اینستاگرام اندروید باید چند عدد فالور داشته باشیم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  ایزدپناه
11 ماه قبل

سلام و درود
اینستاگرام برای دریافت تیک آبی قانون یا محدودیتی برای تعداد فالور ها ندارد . در اصل تعداد فالور های پیج جزء شرایط دریافت تیک آبی اینستاگرام نمی باشد .

سیسی
سیسی
11 ماه قبل

سلام. ببخشید من سوالم این هستش که خب من اطلاعات هویتیم یعنی اسکن عکس کارت ملی و اینا رو فرستادم برای اینستاگرام. هیچی نگفت که ارسال شد نشد. چیکار کنم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  سیسی
11 ماه قبل

سلام و درود
بعد از ارسال اطلاعات هویتی اسکن شده اعلانی دریافت نمی کنید. باید چند روزی منتظر پاسخ اینستاگرام بمونید .

کتی
کتی
11 ماه قبل

سلاممم سلااااامممم سلاممممم. مرسی پسرر خوببببب با این مقاله جذابت پیام دادم به اینستاگرام اطلاعات تایید هویتم رو فرستاد و الان تیک آبی اینستاگرام برای پیجم دریافت کردمممممم 😍😍😍😍🙏🙏🙏🙏🙏

چیکاو
ادمین
پاسخ به  کتی
11 ماه قبل

سلام و درود
موفق و شاد باشید .