بازیابی اکانت حذف شده ایتا چگونه انجام می شود؟

بازیابی اکانت حذف شده ایتا یکی از موضوعات پر سوال برای کاربران است. ممکن است که شما بعد از حساب کاربری  خود متوجه شوید که اطلاعات مهمی را در اکانت خود ذخیره ساخته و هم اکنون به آن نیاز دارید. همچنین احتمال دارد فراموش کرده باشید قبل از دیلیت اکانت ایتا کانال خود را حذف کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا انتهای مقاله همراه چیکاو باشید.

چند نکته مهم در خصوص بازیابی اکانت حذف شده ایتا!

  • پس از ذیلیت اکانت ایتا امکان بازیابی چت ها، گروه ها و مخاطبان وجود ندارد.
  • پس از دیلیت اکانت ایتا نمی توانید گروه ها و کانال هایی را که قبلا ایجاد کرده اید پاک کنید. این گروه ها و کانال ها بدون ادمین باقی می مانند.
  • هیچ شخصی نمی تواند اکانت حذف شده شما را بازیابی کند. فریب هکر ها را نخورید! این افراد با دریافت مبلغی پول ادعا می کنند که می توانند اکانت شما را بازیابی کنند. اما بازیابی اکانت حذف شده ایتا امکان پذیر نمی باشد.

سوالات متداول

آیا احتمال بازیابی اکانت حذف شده ایتا وجود دارد؟

پیش از این در مقاله خروج از ایتا درباره تفاوت دیلیت اکانت و log out این پیام رسان صحبت کردیم. همچنین در مقاله آموزش دیلیت اکانت ایتا به شما هشدار دادیم که پس از پاک کردن حساب کاربری ایتا به هیچ عنوان نمی توان آن را بازیابی کرد.

بنابراین اگر از حساب کاربری خود خارج شده یا اپلیکیشن را از گوشی خود پاک کرده اید مجددا می توانید به اکانت خود دسترسی داشته باشید. در  واقع با دیلیت اکانت ایتا تمامی اطلاعات شما از فضای ابری این پیام رسان پاک شده و امکان بازیابی حساب کاربری وجود ندارد.

امکان بازیابی اکانت ایتا در صورت گم کردن گوشی یا سیم کارت وجود دارد؟

اگر گوشی یا سیم کارت خود را گم کرده اید می توانید حساب کاربری ایتا را بازیابی کنید. برای برگرداندن اکانت ایتا ابتدا به اپراتور سیم کارت خود مراجعه کرده و یک سیم کارت جدید با شماره قبلی خود دریافت کنید.

  • به ایتا وب مراجعه نمایید.
  • در فیلد پیش رو شماره خود را وارد کنید. منتظر بمانید تا اس ام اس کد را نیز دریافت کرده و اضافه کنید.
  • با همین اقدام ساده و بدون مشکل می توانید به تمامی اطلاعات حساب خود دسترسی داشته باشید.
با تمام این توضیحات چنانچه موفق به بازیابی حساب کاربری خود نشدید، می توانید با همان شماره قبلی یک اکانت جدید بسازید. در همین راستا شما را دعوت می کنیم تا مقاله ایجاد حساب کاربری در ایتا را مطالعه نمایید.

جمع بندی

بازیابی اکانت ایتا در صورت دیلیت اکانت وجود ندارد. شما می توانید با همان شماره یک اکانت جدید بسازید اما اطلاعات قبلی شما در دسترس نمی باشد. امیدواریم که مقاله آموزش بازیابی اکانت ایتا برای شما مفید باشد.

چنانچه در خصوص برگرداندن حساب ایتا سوال دارید، در بخش کامنت با ما به اشتراک بگذارید. 

1/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.