برنامه سامانه مقابله با کرونا ؛ تست تشخیص کرونا بدهید

رسانه چیکاو – مدتی است که اکثر کشور ها درگیر ویروس جدیدی به نام کوئید 19 هستند که از خانواده ویروس کرونا است. این ویروس ناشناخته که از ووهان چین شروع به پخش شدن در تمام دنیا کرده است، متاسفانه گریبانگیر ایران نیز شده است. در راستای پیشگیری و قطع زنجیره شیوع این ویروس اقدامات زیادی انجام شده است. متاسفانه اطلاعات زیادی از این ویروس در دست نیست پس بایستی با پیشگیری و رعایت نکات بهداشتی، شیوع ویروس کرونا را کمتر کنیم. در ادامه با معرفی برنامه سامانه مقابله با کرونا و آموزش تست تشخیص کرونا همراه ما باشید.

این سوال که آیا من به کرونا مبتلا هستم یا نه، این روز ها دغدغه خیلی از افراد و مردم شده است. ایران در پی مقابله با کرونا اقدام به طراحی اپلیکیشنی کرده است که می توانید با تستی که در آن گنجانده شده، جواب سوال کرونا دارم یا خیر را بدهید. این اپلیکیشن توسط ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران طراحی شده که در این مقاله قصد داریم به صورت کوتاه رابط کاربری آن را بررسی کرده و خدمات آن را توضیح دهیم. همچنین نحوه تست تشخیص کرونا توضیح داده خواهد شد. همراه رسانه چیکاو باشد. (همه چیز را درباره ویروس کرونا و علائم آن بدانید.)

برنامه سامانه مقابله با کرونا به علت شرایط موجود از رابط کاربری ساده در طراحی استفاده کرده تا بتواند سریع تر آن را منتشر کند.

دانلود برنامه سامانه مقابله با کرونا ؛ تست تشخیص کرونا بدهید | رسانه چیکاو

خدمات برنامه سامانه مقابله با کرونا

تست سنجش و تشخیص احتمال ابتلا به کرونا: در بحبوحه شیوع کرونا، افراد زیادی بی دلیل به مراکز درمانی مراجعه می کنند. با انجام تست آنلاینی که در اپلیکیشن سامانه مقابله با کرونا گنجانده شده می توانید از میزان استرس و ترس خود نسبت به واگیری ویروس کرونا بکاهید. ابتدا فرمی را با اسم و فامیلی و مشخصات فردی با سن و وزن و قد پر می کنید و گزینه ارسال را میزنید. پس از آن به سوالات بله یا خیر پاسخ دهید تا نتیجه تست شما به شما نشان داده شود. دقت کنید که سعی کنید به سوالات پاسخ درست دهید تا تست تشخیص کرونا دقیق تر شود. (واکسن ویروس کرونا ساخته شد)

اطلاع رسانی: در این بخش اطلاعیه ها مانند علائم کرونا، راهنمای بیماران پس از ترخیص و… به کاربر نمایش داده می شود.

اخبار سلامتی: شما می توانید آخرین اخبار ویروس کرونا را از این طریق پیگیری کرده و از آن مطلع شوید.

آموزش: بخش آموزش به شما کمک می کند تا از شیوع بیشتر کرونا جلوگیری کرده و پیشگیری های لازم را انجام دهید. همچنین اقدام به آموزش موارد دیگری مانند شستن دست ها و نحوه سوار شدن در تاکسی و مراقبت از خود را به کاربران آموزش داده می شود که پیشنهاد می شود این بخش را با دقت بخوانید.

لیست مراکز درمانی: در حال حاضر این قابلیت فعال نیست اما به زودی لیست بیمارستان ها نمایش داده خواهد شد.

آمار رسمی: آمار رسمی ویروس کرونا کشور در باکسی در صفحه اصلی اپلیکیشن مشاهده می شود که میزان مبتلایان، بهبود یافته و فوت شده را نمایش می دهد.

دانلود برنامه سامانه مقابله با کرونا ؛ تست تشخیص کرونا بدهید | رسانه چیکاو

این اپلیکیشن با توجه به شرایطی که جاکم است به سرعت طراحی و ساخته شده و به همین دلیل وجود باگ هایی در آن کاملا طبیعی است که مطمئنیم در آینده نزدیک این باگ ها در بخش آمار و ارسال فرم و آخرین زمان آپدیت رفع خواهد شد.

سامانه مقابله با کرونا ویروس چیست؟

برنامه سامانه مقابله با ویروس کرونا جهت تشخیص احتمال ابتلای مردم به ویروس کرونا توسط وزارت بهداشت طراحی شده است. این امکان در اپلیکیشن وجود دارد که اطلاعات نزدیکان خود را جهت بررسی علائم بیماری کرونا در آن وارد نمایید.

سامنه مقابله با کرونا

قیمت: رایگان

سازنده: ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران

سیستم عامل: اندروید

حجم: 5 مگابایت

دانلود نسخه IOS: بزودی

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.