آزمایش کرونا با آزمایش آنلاین

سلامتی و ایمنی بیماران در اولویت مجموعه آزمایش آنلاین قرار دارد. تیم پزشکان و پرستاران ما برای به حداقل رساندن خطرات آلودگی و ابتلا به بیماری کوید-19 از دستورالعمل‌ها، پروتکل‌ها و مراقبت‌های بهداشتی به دقیق‌ترین حالت ممکن پیروی می‌کنند. تیم آزمایش آنلاین همچنین اطمینان حاصل می‌کند تا آزمایشات کوید-19 به صورت کاملا حرفه‌ای در آزمایشگاه‌های معتبر با کیفیت بالا انجام شده و نتیجه در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بیماران ارائه می‌شود.

سلب‌ مسئولیت: بخش تحریریه‌ی چیکاو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

اگر فردی علائم مرتبط به ویروس کوید-19 را تجربه کند، لازم است آزمایش COVID-19 انجام شود و از تماس نزدیک با دیگران برای مدت 14 روز خودداری کند. خبر خوب اینکه، برای انجام تست‌های مربوط به ویروس کوید-19 لازم نیست منزل یا محل کار خود را ترک نمایید. زیرا آزمایش آنلاین فرایند آزمایش دادن را برای همگان آسان کرده و فرد مشکوک به بیماری تنها کافیست با رزرو وقت تست خود را در منزل و یا محل کار انجام دهد.

سلامتیار آزمایش آنلاین با حفظ تمامی پروتکل‌های بهداشتی به منزل یا محل کار بیمار رفته تا تست کرونا در منزل انجام دهد و پس از انجام تست، نمونه گرفته شده را به آزمایش منتقل کرده و در نهایت ظرف مدت 12 الی 24ساعت نتیجه را به صورت کاملا رایگان به بیمار ارائه می‌دهند.

تستی که برای بیماران مشکوک به کرونا استفاده می‌شود، به عنوان تست PCR شناخته شده است. این تست برای تشخیص وجود عفونت با SARS-CoV2 (ویروس کرونا که باعث بیماری COVID-19 می‌شود) استفاده می‌شود. همچنین لازم است بدانید، یک آزمایش بسیار حساس است که با استفاده از تکنیکی به نام RT-PCR انجام می‌شود. این آزمایش با استفاده از یک نمونه‌گیری در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود و به عنوان قابل اطمینان‌ترین آزمایش برای تشخیص بیماری عفونی کوید-19شناخته شده است.

نحوه انجام تست کوید-19

با استفاده از ابزاری به نام سواب، نمونه مورد نظر از بینی و گلو گرفته می‌شود. سپس نمونه برای بررسی به آزمایشگاه معتبر ارسال شده و همانطور که در ابتدا اشاره شد، نتایج آن طی 12 الی 24ساعت با بیمار به اشتراک گذاشته می‌شود.

 

سوالات رایج

  • آیا تست کرونا دردناک است؟

تست Covid-19 می‌تواند تا حدودی ناراحت کننده باشد اما دردناک نیست. آزمایشات با استفاده از یک سواب انجام می‌شود اما این کار با مهارت کامل و به آرامی به بینی و حلق بیمار نفوذ می‌کند. انجام تست کرونا ممکن است منجر به ناراحتی جزئی در گلو و بینی مانند سرفه و یا احساس خستگی شود.

  • آیا می‌توان تست کرونا را در خانه یا محل کار انجام داد؟

بله، تیم azmayeshonline.com می‌تواند برای انجام آزمایش Covid-19 به خانه شما مراجعه کند. پرستاران واجد شرایط ما به خانه و محل کار شما می‌آیند و کاملاً مجهز به تجهیزات محافظتی، آزمایش شما را در زمان مناسب و موردنظر شما انجام می‌دهند.

  • نحوه رزرو تست کرونا

شما باید فرم درخواست قرار ملاقات را در وب سایت azmayeshonline.com پر کنید و در نهایت پشتیبانان ما برای تعیین زمان ملاقات مناسب و انتخابی بیمار، با شما تماس حاصل می‌نمایند. همچنین می‌توانید به صورت مستقیم با ما تماس گرفته و اطلاعات لازم را با پشتیبانان ما جهت رزرو تست کرونا در منزل یا محل کار در میان بگذارید.

تیم آموزش دیده ما به محل اقامت شما مراجعه کرده و طبق قوانین بهداشتی نمونه‌ها را جمع‌آوری می‌نمایند. سلامتیار ما همه مراقبت‌های لازم  را انجام می‌دهد تا اطمینان حاصل کند که هیچ آلودگی از طریق کارکنان یا تجهیزات ما بروز نمی‌دهد.

  • هزینه تست کرونا

تمامی هزینه‌های مراقبت‌های پزشکی برای آزمایش Covid-19 با قیمت‌های استاندارد شده توسط بهداشت مطابقت دارد و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

  • تستPCR بهتر و مطمئن‌تر است یا تست آنتی‌بادی؟

آزمایش  PCR کوید-19 تشخیص می‌دهد که آیا شما در حال حاضر Covid-19 دارید یا خیر. با آزمایش آنتی بادی تنها مشخص می‌شود که آیا شما در گذشته به بیماری کوید-19 مبتلا بوده‌اید یا خیر و همچنین با بررسی سطح آنتی بادی Covid-19 در بدن مشخص می‌شود که بهبود یافته‌اید یا خیر.

  • در صورت مثبت شدن تست کرونا چه باید کرد؟

اگر آزمایش Covid-19 شما مثبت باشد، لازم است 14 روز به دور از تمامی اعضای خانواده قرنطینه شوید. در صورتی که تمایل به برقراری ارتباط با پزشک داشته باشید، می‌توان با مشاوران ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی بهره‌مند شوید. استفاده از مشاوره پزشکی رایگان این امکان را به شما می‌دهد تا تمامی علائم خود را با پزشک در میان گذاشته و با آگاهی بیشتر و خیالی آسوده نشانه‌های بیماری خود را تحت نظر داشته باشید. اما قابل توجه است که در صورت مشاهده علائم شدید مانند تنگی نفس، درد یا فشار در قفسه سینه یا از دست دادن گفتار یا حرکت باید سریعا با اورژانس تماس بگیرید زیرا بروز این علائم بدین معناست که بیمار باید به بیمارستان منتقل شود و تحت نظر پزشکان قرار گیرد.

  • آیا تست آزمایش آنلاین ایمن و مطمئن است؟

کاملا. سلامتی شما اولویت اصلی تیم ما است. بدین خاطر، تمامی نمونه‌گیری‌ها نمونه گیری در منزل مطابق رهنمودها و اقدامات تائید شده از طرف مقامات و مراکز بهداشت صورت می‌گیرند. علاوه بر این، آزمایشگاه مدنظر دارای گواهینامه بهداشتی است و کلیه تجهیزات بهداشتی هستند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.