برنامه ایمو – imo پیام رسانی با تمامی ویژگی های شبکه های اجتماعی

رسانه چیکاو – شاید کم و بیش با برنامه ایمو یا بهتره بگیم Imo آشنایی داشته باشید. داغ شدن بازار شبکه های اجتماعی و استقبال شدید کاربران از پیام رسان ها سبب ایجاد اپلیکیشن های متعددی در این حوزه شده است. با توسعه پیام رسان ها و محبوبیت روزافزون آن ها، امکانات متفاوتی نظیر تماس های صوتی و تصویری وارد شبکه های اجتماعی شد. ایمو نیز یکی از پیامرسان هایی است که توانسته با خدمات خاصی که ارائه می دهد کاربران زیادی را به خود جذب کند. همراه چیکاو باشید.

برنامه پیام رسان ایمو – Imo امکاناتی نظیر چت، تماس تصویری، پیوستن به گروه ها، لایو و… را در اختیار کاربران قرار می دهد. اگر کمی به امکانات ایرن پیامرسان دقت کنید سازنده ایمو سعی کرده تا قابلیت های متفاوتی که در شبکه های اجتماعی بزرگ جهان دیده می شود را در Imo تعبیه و شبیه سازی کند. قابلیت هایی که هیچ کدام از ما با آنها غریبه نیستیم. از لایو اینستاگرام گرفته تا پیدا کردن نزدیک ترین گروه ها و افراد که در شبکه اجتماعی بی تالک و… دیده می شد همگی به نحوی در اپلیکیشن ایمو دیده می شوند. اما تاکید اساسی شبکه اجتماعی ایمو بر روی تماس تصویری است که ادعا می کند با کیفیت زیادی انجام می شود البته باید گفت که چت و ویدیو کال ها در ایمو کاملا رایگان صورت می گیرد که همین خدمات رایگان سبب محبوبیت آن شده است. پس از رشد دیگر شبکه های اجتماعی، پیام رسان ایمو- Imo رونق خود را از دست می دهد.

پس از فیلترینگ تلگرام و همچنین اسکایپ کاربران ایرانی برای مقدور سازی ارتباط مجددشان با دیگران به سمت پیامرسان های دیگری نظیر ایمو رفتند اما ایمو – Imo نمی توانست به خوبی تلگرام عمل کند. بیشتر تماس هایی که از طریق پیام رسان ایمو – Imo انجام می شود، برای ارتباط با خارج کشور است و کمتر کسی برای تماس های داخلی از پیام رسان ایمو استفاده می کند. اپلیکیشن پیام رسان ایمو قابلیت پشتیبانی از فیسبوک،  گوگل تالک و اسکایپ نیز دارد.

دانلود برنامه ایمو - imo | چیکاو

رابط کاربری پیام رسان ایمو – Imo از گذشته تغییراتی را به خود دیده که کمی ظاهر آن را کاربر پسند کرده است اما امکانات متفاوت آن و صفحه بندی زیاد اپلیکیشن سبب سردرگمی کاربر می شود. گرچه استفاده ساده از ایمو – Imo مانند تماس گرفتن و یا چت کردن نیازی به یادگیری ندارد و شبیه دیگر پیام رسان ها عمل می کند. اپلیکیشن ایکو از سه بخش اصلی CHATS، EXPLORE ، CONTACTS می باشد.

دانلود رایگان برنامه ایمو - imo اندروید | چیکاو

در بخش چت همانطور که از اسمش پیداست می توانید چت کنید، تماس بگیرید و یا استوری بگذارید. در بخش اکسپلور امکان جوین شدن و مشاهده گروه ها و افراد در نزدیکی شما، امکان ایجاد لایو و جوین شدن به لایو های دیگران و امکانات دیگری نظیر اد کردن مخاطب به ایمو در این قسمت برنامه گنجانده شده است. در بخش CONTACTS گزینه های برای تماس جدید، مشاهده مخاطبین، اد کردن مخاطب و یا ساخت گروه جدید وجود دارد که نظیر آن ها را نیز در تلگرام دیده ایم.

جمع بندی

برنامه پیام رسان ایمو – Imo شاید در گذشته رونق فراوانی داشته است اما با گذشت زمان تعداد مخاطبان فعال آن کاهش یافته است و دلیل آن وجود شبکه های اجتماعی قدرتمندی همچون تلگرام و اینستاگرام بوده است. ایمو یک پیام رسان با امکانات متنوع است اما در اجرای آن ها کمی کند عمل می کند که شاید کاربر را عصبانی کند. در حال حاضر کاربران زیادی از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند که شاید عمده ترین دلیل آن فیلترینگ تلگرام بوده است. شاید اگر دوباره شاهد تصمیمی شبیه این باشیم مخاطبان ایرانی این شبکه اجتماعی بیشتر و بیشتر شود.

imo – ایمو

قیمت: رایگان

سازنده: imo.im

سیستم عامل: اندروید

حجم: 39 مگابایت

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.