برنامه ماکسیم ؛ درخواست آنلاین تاکسی با نون اضافه

برنامه ماکسیم یک سرویس آنلاین برای درخواست تاکسی می باشد. این اپلیکیشن از نظر عملکرد مشابه برنامه تپسی است. ما در این مقاله قصد داریم تا به معرفی سرویس درخواست خودرو آنلاین ماکسیم بپردازیم. همراه رسانه چیکاو باشید.

در دنیای که شاهد آنلاین سازی روز به روز خدمات شهری و روزمرگی هایمان هستیم وجود تاکسی آنلاین می تواند یک اتفاق بسیار خوب و مفید در جهت کاهش مشکلات و تامین رفاه ما باشد. چند سالی بیشتر نمی گذرد که شاهد حضور تاکسی های آنلاین در سطح شهر هستیم. این اتفاق گرچه مشکلاتی را برای مشاغل رانندگی و دیگر مشاغل بوجود آورده است اما توانسته بسیار از مشکلات مسافرین را نیز برطرف و امنیت را در طول مسیر تضمین کند.

ماکسیم سرویس درخواست آنلاین تاکسی است که  در سال 1396 شروع به فعالیت کرده است و با توجه به رقیبان بزرگی همچون اسنپ نتوانسته رتبه اول را به خود اختصاص دهد اما توانسته به یکی از برنامه های پر دانلود در این حوزه تبدیل شود. ماکسیم بر خلاف رقیبان خود امکانات بیشتری را در اختیار کاربران و رانندگان قرار می دهد که توانسته رضایت کاربران را بدست بیاورد.

برنامه ماکسیم | اپلیکیشن ماکسیم | maxim | رسانه چیکاو

رابط کاربری اپلیکیشن ماکسیم

ماکسیم در لوگو و تم خدماتی خود از رنگ زرد استفاده کرده است که نشانگر رنگ زردی است که نماد تاکسی هاست. ماکسیم سعی کرده تا رابط کاربری برنامه خود را متفاوت تر از سایر برنامه های درخواست خودرو عرضه کند. به همین علت در صفحه پیش فرض اپلیکیشن که صفحه درخواست خودرو است، نقشه ای دیده نمی شود. در این صفحه تنها جایگاه مبدا و مقصد، نوع درخواست و خدمات تکمیلی دیده می شود و اثری از نقشه نیست. اما اگر روی مبدا و مقصد کلیک کنید نقشه برای شما باز می شود که می توانید مبدا مقصد خود را انتخاب کنید. در پاییم مبدا و مقصد سه آیکن دایره ای  نمایش داده شده است که در پایین هر کدام را توضح داده ایم:

برنامه ماکسیم | اپلیکیشن ماکسیم | maxim | رسانه چیکاو

نقدی: با لمس این قسمت نحوه پرداخت را می توانید به صورت آنلاین و یا نقدی تغییر دهید. اگر موجودی نداشتید و قصد داشتید موجودی حساب آنلاینتان را افزایش دهید کافیست روی ایکن تعجب کلیک کرده و موجودی حساب خود را افزایش دهید. نکته قابل توجه این است که در اپلیکیشن ماکسیم بعد از پرداخت و انجام تراکنش افزایش موجودی حسابتان ممکن است چند دقیقه ای طول بکشد.

اقتصادی: با لمس این بخش  می توانید بهترین خودرو را برای خود درخواست دهید. این بخش شامل اقتصادی، سرویس بانوان و خودرو های باری سبک است که با کلیک بر روی آیکن تعجب می توانید در مورد هر گزینه بیشتر بخوانید.

هم اکنون: شما با لمس این بخش می توانید درخواست خود را برای هم اکنون و یا ساعت و یا روز های آینده انجام دهید.

اگر که شما در سفر خود عجله دارید، حیوان خانگی به همراه دارید، جمدان و یا وسایل زیادی به همراه دارید و یا به کمک راننده در جا به جایی وسایل احتیاج دارید می توانید از خدمات تکمیلی استفاده کنید.

برنامه ماکسیم | اپلیکیشن ماکسیم | maxim | رسانه چیکاو

از ویژگی های برنامه ماکسیم می توان به به مشاهده آنلاین مکان خودرو  در نقشه است. البته امروزه نقشه های هوشمندی زیادی طراحی شده و قابلیت های ویژه ای را به کاربران ارائه می دهند. به عنوان مثال سرویس نقشه هوشمند گوگل یعنی برنامه گوگل مپ یکی از بهترین موارد موجود برای مکان یابی آنلاین است.

در بخش پایینی اپلیکیشن نار دسترسی گنجانده شده که شما را به بخش منو، سفر های انجام شده و علاقه مندی هایتان منتقل می کند.

جمع بندی

طراحی اپلیکیشن ماکسیم کمی با سایر اپلیکیشن های فعال در حوزه درخواست تاکسی آنلان متفاوت است به همین دلید پیشنهاد می شود که سازنده راهنمایی را مخصوصا در بخش پرداخت آنلاین برای کاربران تعبیه سازد تا کاربران را دچار سردرگمی نکند. شما می توانید آخرین نسخه برنامه ماکسیم را از طریق باکس دانلود زیر دریافت کنید. همچنین امکان دانلود این برنامه از طریق نصب بازار جدید نیز وجود دارد.

ماکسیم

قیمت: رایگان

سازنده: ماکسیم

سیستم عامل: اندروید

حجم: 26 مگابایت

 

 

3.3/5 - (3 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. شهاب.زینلی می گوید

    یک اپلیکیشن عالی و کاربردی و بی نظیر.
    واقعا عالی است