ویژگی حرکت آهسته هوش مصنوعی Galaxy S24 دارای محدودیت وضوح است

Instant Slow-mo یکی از موارد اضافه شده به One UI 6.1 برای سری Galaxy S24 است. این یک ویژگی کوچک منظم است که به شما امکان می دهد هنگام پخش ویدیوها در برنامه گالری، سرعت آنها را کاهش دهید. تنها چیزی که نیاز دارید این است که روی صفحه ضربه بزنید و نگه دارید و اجازه دهید جادو اتفاق بیفتد.

اگرچه به طور قابل اعتماد کار می کند، اما متوجه شدیم که برای ویژگی Instant Slow-mo محدودیت وضوح پایین و بالاتر وجود دارد. به طور خاص، نمی‌توانید از Instant Slow-mo برای ویدیوهایی با وضوح پایین‌تر از HD (720p) یا وضوح 8K استفاده کنید.

این قانون برای هر ویدیویی، از جمله ضبط‌شده روی صفحه و فایل‌های ویدیویی که از دستگاه‌های دیگر دریافت کرده‌اید، اعمال می‌شود. مهم نیست که منبع ویدئو از کجاست. تنها چیزی که مهم است این است که حداقل 720p و بالاتر از 4K نباشد تا Instant Slow-mo کار کند.

هوش مصنوعی به وضوح به اندازه کافی بالا نیاز دارد

ما حدس می‌زنیم که هوش مصنوعی که Instant Slow-mo را تقویت می‌کند، برای تولید فریم‌های جدید و تبدیل ویدیوهای معمولی به فیلم‌های آهسته، به داده‌های کافی، یعنی وضوح بالاتر، نیاز دارد. برعکس، داده‌های بیش از حد به آن داده می‌شود، مانند یک ویدیوی 8K، و Instant Slow-mo نمی‌تواند خروجی را مدیریت کند.

اگر با گلکسی اس 24 فیلم ضبط می کنید، لازم نیست نگران محدودیت وضوح پایین تر باشید. برای شروع، گلکسی S24+، S24 و S24 Ultra نمی‌توانند ویدیوهایی با وضوح پایین HD ضبط کنند. همچنین نمی‌توانید ویدیویی را که با گلکسی اس 24 گرفته شده است ویرایش کنید تا رزولوشن زیر HD داشته باشید.

از طرف دیگر، اگر می‌خواهید ویدیوهای 8K را در برنامه گالری پخش کنید، ممکن است بخواهید از ضبط ویدیوهای 8K خودداری کنید.

علاوه بر این، اگر قصد دارید از Instant Slow-mo برای ضبط صفحه نمایش استفاده کنید، باید وضوح را بالاتر از 480p تنظیم کنید. می‌توانید این کار را با باز کردن برنامه تنظیمات در دستگاه گلکسی خود، باز کردن «ویژگی‌های پیشرفته»، دسترسی به «Screenshots and screen records» و انتخاب وضوح بالاتر از 480p در منوی «Video quality» انجام دهید.

اگر می‌خواهید از ویژگی Instant Slow-mo به همراه بسیاری از ابزارهای جدید مجهز به هوش مصنوعی استفاده کنید، می‌توانید سری Galaxy S24 را پیش‌سفارش کنید یا منتظر بمانید تا به‌روزرسانی One UI 6.1 در دستگاه‌های گلکسی بیشتری قرار گیرد و امیدوار باشید که Instant Slow -mo گنجانده خواهد شد. اگر قبل از بسته شدن پنجره پیش‌سفارش در 31 ژانویه، مسیر S24 را طی کنید، می‌توانید از ارتقاء فضای ذخیره‌سازی رایگان و سایر پاداش‌ها بهره‌مند شوید.

منبع sammobile
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.