آیفون 13 پرو و پرو مکس برای کسانی که پیش خرید کرده اند در مهر و آبان تحویل می شوند

سری آیفون 13 که اوایل این هفته معرفی شد دیروز در اولین روز شروع به کار بازارها پیش خرید آن نیز شروع شد. انتظار می‌رفت که این تلفن‌های هوشمند پیش فروش شده از 24 سپتامبر (۳۱ شهریور) برای کسانی که پیش خرید در مناطق مورد نظر را انجام داده‌اند، عرضه شوند، اما اکنون خبر می‌رسد که تاریخ تحویل برخی از مدل‌های آیفون ازجمله مدل‌های پرو و پرو مکس به ماه آینده  و بین 6 تا 11 اکتبر (۱۴ تا ۱۹ مهر ماه) موکول شده است. همراه چیکاو باشید.

گفته می‌شود که به غیر از گوشی مختلف آیفون با رنگ طلایی که 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی دارد، ارسال و تحویل همه نسخه‌های مختلف آیفون ۱۳ پرو مکس از ۱۴ تا ۱۹ مهر ماه آغاز خواهد شد. اما این  موضوع در مورد آیفون ۱۳ پرو مدل‌های 128 و 256 گیگابایتی با رنگ‌های نقره‌ای ، گرافیت، طلایی و آبی صادق نیست و علاوه بر آن مدل ۵۱۲ گیگابایتی در رنگ‌های نقره‌ای، گرافیت، طلا و آبی(Sierra Blue) از ۳۱ شهریور عرضه می‌شوند.

دوربین سلفی آیفون 13 پرو و پرو مکس - چیکاو

تأخیر در تحویل برخی از مدل‌های آیفون ۱۳ پرو و پرو مکس لزوماً به این معنی نیست که آنها عملکرد بهتری نسبت به مدل‌های قبلی خود دارند. این فقط می‌تواند به این معنا باشد که اپل موجودی کافی برای برآوردن تقاضای اولیه را در اختیار نداشته است.

به هر حال، اگر رویداد معرفی آیفون ۱۳ اپل را از دست داده‌اید، می‌توانید خبرهای چند روز گذشته سایت چیکاو را مطالعه کنید که به طور کامل این رویداد را پوشش داده است.

منبع Gsmarena
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.