برنامه Microsoft PowerPoint ؛ نرم افزار پاورپوینت ویندوز در گوشی

رسانه چیکاو – دانشجویان خلاق همیشه سعی دارند که در مقابل استاد بهتری اثر را از خود به جای بگذارد و مهندسان در ارائه یک پروژه به کارفرما سعی دارند تا با بهترین شکل ممکن، کارفرما را قانع کنند. خیلی از افراد دیگر هستند که تلاش می کنند تا بهترین ارائه را برای مخاطب خود انجام دهند. خب طبیعتا سخنرانی تنهایی نمی تواند رضایت 100 درصدی را به همراه داشته باشد. کافیست تا مطالب به صورت تصویری به مخاطب نمایش داده شود تا اثر گذاری بیشتری داشته باشد. در این مطلب قصد داریم به معرفی برنامه مایکروسافت پاورپوینت – Microsoft PowerPoint بپردازیم که ابزاری بسیار کاربردی برای بوجود آوردن یک ارائه مفید محسوب می شود. همراه رسانه چیکاو باشید.

تاریخچه آغاز پاورپوینت به زمانی باز می گردد که استفاده از پروژکتور ها برای سخنرانی و تدریس در آمریکا بسیار متداول شده بود. این دستگاه ها مانند پروژکتور های امروزی نبودند و تنها عکس های 35 میلیمتری که سخنران یا اپراتور درون آن ها می گذاشت را روی دیوار مقابلشان نمایش می دانند. با آغاز عصر کامپیوتر های شخصی، برای هر مسئله ای توسط کامپیوتر ها یک راه حل ارائه می شد، شرکت نرم افزاری فورتات نیز راه حل خود برای این کار را ارائه داد که به نام presenter شناخته می شد. بعد ها شرکت مایکروسافت، فورتات را خریداری کرده و نام این محصول را به پاورپوینت تغییر داد. از آن زمان (1987) تاکنون پاورپوینت به صورت یکی از زیر مجموعه های، مجموعه نرم افزاری آفیس توسط مایکروسافت ارائه می شود. با استفاده از پاور پوینت می توان اسلاید هایی بسیار زیبا، حرفه ای و تعاملی ایجاد کرد که کار ارائه و تدریس را بسیار آسان تر و موثر تر می کند. این روز ها پاور پوینت روی اکثر کامپیوتر های شخصی با هر نوع سیستم عاملی، نصب است. با ظهور گوشی های هوشمند و فراگیر شدن آن، تمایل به استفاده از پاورپوینت در گوشی های همراه بیشتر و بیشتر شد تا جایی که مایکروسافت تصمیم گرفت برنامه Microsoft PowerPoint را برای اندروید توسعه دهد.

برنامه Microsoft PowerPoint ؛ نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت ویندوز در گوشی

با ارائه نسخه اندروید پاورپوینت دیگر نیازی به جا به جایی لپ تاپ های سنگین نیست و فقط با نصب برنامه مایکروسافت پاورپوینت می توان به ایجاد اسلاید ها و ویرایش فایل های آماده پرداخت. اگر نگاهی به حجم نسخه های اندروید و ویندوز برنامه پاورپوینت کنید متوجه تفاوت آن ها می شود. این تفاوت نشان می دهد که نیاد انتظار یک نرم افزار حرفه ای همانند نسخه ویندوز آن داشت.

برنامه Microsoft PowerPoint ؛ نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت ویندوز در گوشی

از ویژگی های این برنامه می توان به نمایش جداول، نمودار ها، انیمیشن ها، تصاویر، SmartArt و همچنین امکان استفاده از پاور پوینت های ساخته شده در نسخه کامپیوتر، ادا نمایش صفحه ای که برای بار آخر آن را ترک کرده اید، قابلیت پرینت محتوای ساخته شده، حفظ قالب در سایر دستگاه ها و… اشاره کرد.

جمع بندی

برنامه مایکروسافت پاور پوینت به خوبی توانسته نیاز های حداقلی و حتی فراتر از آن را برای کاربران اندرویدی فراهم کند. این برنامه از قدرت فوق العاده ای در اجرای فایل های ارائه برخوردار است. برنامه Microsoft PowerPoint توانسته تنها از طریق کافه بازار به 11 میلیون دانلود برسد و با کسب رایت کاربران امتیاز 4.1 از 5 را دریافت کند. شما می توانید آخرین نسخه برنامه Microsoft PowerPoint را از طریق باکس دانلود زیر دریافت کنید.

Microsoft PowerPoint

قیمت: رایگان

سازنده: مایکزوسافت

سیستم عامل: اندروید

حجم: 71 مگابایت

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.