برنامه گوگل شیت (Google Sheet)؛ مدیریت اطلاعات در اندروید

رسانه چیکاوهر کسی که با کارهای اداری آشناست به خوبی به نیاز مدیریت اطلاعات اداری واقف است، کافیست تا نگاهی به فرم ها و دفاتر اداری بیاندازید، اکثر  آنها به صورت جدول ها با فیلد های مشخص بخش بندی شده اند. در گذشته اولین استفاده هایی که از کامپیوتر کرده اند برای همین کار های اداری بوده تا به راحتی بتوانند اطلاعات را مدیریت کنند. در حال حاضر یکی از مجموعه نرم افزار هایی که برای کار های اداری بسیار حیاتی است، مجموعه آفیس است که از نرم افزار های ورد، اکسل، پاورپوینت و.. تشکیل شده است. یکی از مهمترین نرم افزار های این مجموعه برنامه اکسل و یا صفحه گسترده است که در بسیاری از مواقع استفاده می شود. در این مطلب ما قصد داریم تا برنامه ای را مشابه با اکسل به شما معرفی کنیم. با معرفی برنامه گوگل شیت – Google Sheet همراه رسانه چیکاو باشید.

قدرت و انعطاف پذیری فوق العاده نرم افزار اکسل توانست آن را به یکی از موفق ترین نرم افزار در حوزه مدیریت حساب ها تبدیل کند. تا چند سال اخیر این قابلیت تنها در کامپیوترها و لپ تاپ ها قابل استفاده بود اما حالا با رشد گوشی های هوشمند شاهد ورود برنامه گوگل شیت – Google Sheet به گوشی های اندروید هستیم که توانسته اکسل را به گوشی های ما بیاورد.

برنامه گوگل شیت – Google sheet اپلیکیشن رسمی گوگل  برای مشاهده و ساخت صفحات گسترده یا همان اکسل است که به صورت رایگان ارائه شده است. شما با نصب این برنامه قادر خواهید بود تا فایل های اکسل را اجرا کرده و یا آن را بسازید. از جمله ویژگی های این برنامه، قابلیت اجرای فایل ها بدون استفاده از اینترنت است.

ویژگی های منحصر به فردی را گوگل در نظر گرفته تا بتواند کار را برای کاربران خود راحت تر کند. از جمله این ویژگی ها می توان به ذخیره اتوماتیک داده ها، قابلیت دسترسی آنلاین به فایل ها، نمایش انواع نمودار های ریاضی، قابلیت کامنت گذاری  و پاسخ به آن و… اشاره کرد.

برنامه گوگل شیت – Google sheet کامل ترین و برترین اپلیکیشن صفحه گسترده اندروید است که شما را قادر می سازد تا اطلاعات خود را از طریق گوشی هوشمندتان مدیریت کنید و دیگر نیازی به مراجعه به کامپیوتر نباشد. شما می توانید آخرین نسخه برنامه گوگل شین – Google sheet را از طریق باکس دانلود زیر، دریافت کنید.

Google Sheet

قیمت: رایگان

سازنده: گوگل

سیستم عامل: اندروید

حجم: 53 مگابایت

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.