معرفی اپلیکیشن تپسی ؛ برنامه ای برای درخواست تاکسی آنلاین

اپلیکیشن تپسی سرویس تاکسی آنلاین است. با نصب بازار جدید می توانید جدید ترین نسخه این برنامه را دانلوده کرده و از خدمات آن استفاده نمایید. در این مقاله قصد داریم تا نگاهی به اپلیکیشن درخواست آنلاین تاکسی تپسی TAPSI بیاندازیم. همراه رسانه چیکاو باشید.

در سال های اخیر رشد اپلیکیشن ها و گوشی های هوشمند رشد فوق العاده ای داشته و در کنار توسعه فناوری، اعتماد مردم نیز به این سرویس ها بیشتر از گذشته شده است. از جمله اپلیکیشن ها و برنامه هایی که در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته سرویس هایی بوده است که مبتنی بر موقعیت مکانی هستند که توانسته مشکلات عدیده ای را حل کند و رفاه را برای کاربران به ارمغان بیاورد. از جمله این برنامه ها، اپلیکیشن های درخواست آنلاین تاکسی بود که  توانست به خوبی جای خد را در میان مردم باز کند.

تپسی سرویس درخواست تاکسی آنلاین است که در سال 1395 راه اندازی شده است. این سرویس توانست به یکی از بهترین سرویس های درخواست خودرو آنلاین تبدیل شود که در حال حاضر درش هر های بزرگی مشغول به فعالیت است. TAP30 خدمات خود را در قالب وب سایت، اپلیکیشن اندروید و آی او اس ارائه می دهد.

اپلیکیشن تپسی | برنامه تپسی | TAPSI | TAP30 | رسانه چیکاو

شرکت TAPSI توانسته معضل های زیادی را در حوزه تاکسی حل سازد. با وجودی که رقیبان سرسختی مانند اسنپ دارد اما توانسته به حیات خود ادامه دهد و به دومین اپلیکیشن برتر درخواست آنلاین تاکسی تبدیل شود. به علاوه این شرکت توانسته درآمدزایی برای رانندگان را بهبود و افزایش دهد.

رابط کاربری برنامه تپسی TAPSI

برنامه تپسی در گذشته از رنگ های سفید و مشکی در طراحی و ظاهر اپلیکیشن استفاده کرده است. اما تپسی در بهمن ماه 1398، لوگو و رنگ خود را تغییر داد. به این ترتیب، لوگوی دایره شکل پیشین تپسی، به دو خط موازی، و رنگ مشکی این برند، به رنگ نارنجی تغییر کرد.  TAP30 رنگ نارنجی لوگوی جدید خود را یادآور تاکسی های نارنجی که سال ها قبل به جا به جایی مسافران می پرداختند، می داند. برنامه تپسی از طراحی ساده ای برخوردار است تا کاربر به راحتی بتواند درخواست تاکسی دهد و نیاز به آموزش خاصی نباشد.

اپلیکیشن تپسی | برنامه تپسی | TAPSI | TAP30 | رسانه چیکاو

خدمات برنامه تپسی

TAP30 سرویس درخواست تاکسی آنلاین است که خدمات آن شامل سرویس TAPSI کلاسیک است که از این طریق می توانید به تنهایی تاکسی بگیرید و به مقصد برسید. دیگر سرویس تپسی، سرویس تپسی لاین است که به صورت اشتراکسی می توانید از یک تاکسی استفاده کنید و هزینه خود را کاهش دهید. دیگر سرویس تپسی، سرویس TAPSI تلفنی است که بدون نیاز به گوشی هوشمند می توانید از خدمات TAPSI  استفاده کنید. تپسی سرویس دیگری را برای معلولین در نظر گرفته است که بدون دریافت کمسیون از رانندگان، خدمات خود را ارائه می دهد.

اپلیکیشن تپسی | برنامه تپسی | TAPSI | TAP30 | رسانه چیکاو

برنامه نشان یک نقشه آنلاین برای گوشی های هوشمند است که به مسیریابی در شهر های مختلف کمک می کند. به شما پیشنهاد می کنیم تا مقاله مربوط به این اپلیکیشن را نیز مطالعه نمایید.

جمع بندی

یکی دیگر از برنامه های درخواست خودرو اپلیکیشن ماکسیم می باشد. برای آشنایی بیشتر با این نرم افزار به مقاله برنامه ماکسیم مراجعه نمایید. در این مقاله ما به معرفی کلی و نگاهی کوتاه به سرویس تپسی و اپلیکیشن آن پرداختیم. شما می توانید آخرین نسخه اپلیکیشن تپسی را از طریق باکس دانلود زیر دریافت کنید.

تپسی

قیمت: رایگان

سازنده: تپسی

سیستم عامل: اندروید

حجم: 27 مگابایت

 

3/5 - (2 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.