بهترین برنامه های برقراری تماس تصویری اندروید کدامند؟!

رسانه چیکاو – بعضی از افراد به دنبال اپلیکیشن هایی هستند تا بتوانند به صورت تصویری با اعضای خانواده و یا دوستان خود که در خارج از کشور هستند تماس برقرار کنند بدون اینکه دچار قطعی شوند و یا سرعت کم اینترنت مانع از برقراری ارتباط شود. از این رو ما در این مقاله قصد داریم تا بهترین برنامه های تماس تصویری را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با خیال راحت به مکالمه با دوستتان بپردازید. با معرفی گوگل دوو ، اسکایپ و زوم کلود میتینگ همراه رسانه چیکاو باشید.

گوگل دوو – Google Duo

بهترین برنامه های برقراری تماس تصویری اندروید کدامند؟! گوگل دوو ، اسکایپ و زوم کلود میتینگ | رسانه چیکاو

اپلیکیشن گوگل دوو (Google Duo) بدون شک یکی از بهترین انتخاب های ما برای تماس تصویری خواهد بود. اگر دوستداران گوگل هستید و به محصولا آن ایمان دارید، گوگل دوو می تواند اولین انتخاب شما باشد چرا که این پیام رسان با طراحی بسیار ساده ای که دارد، پس از اینکه در برنامه ثبت نام کردید بلافاصله می توانید از آن استفاده کنید و هیچ پیچیدگی خاصی ندارد.

از ویژگی های جالب گوگل دوو می توان به ویژگی Knock Knock اشاره کرد که این امکان را فراهم می کند تا قبل از پاسخ به تماس تصویری بتوانید تصویر فرد تماس گیرنده را ببینید و اگر دوست نداشتید به تماس پاسخ ندهید. این نرم افزار علاوه بر سیستم عامل اندروید برای سیستم عامل IOS نیز عرضه شده است. به علاوه گوگل نسخه وب آن را نیز فعال کرده است. شما می توانید آخرین نسخه برنامه گوگل دوو را از طریق باکس دانلود زیر دریافت کنید.

گوگل دوو – Google Duo

قیمت: رایگان

سازنده: گوگل

سیستم عامل: اندروید

اسکایپ – Skype

بهترین برنامه های برقراری تماس تصویری اندروید کدامند؟! گوگل دوو ، اسکایپ و زوم کلود میتینگ | رسانه چیکاو

اسکایپ یکی از معروف ترین برنامه تماس تصویری در همه ی پلتفرم ها محسوب می شود. سازنده این برنامه تلاش کرده تا تماس هایی که از طریق این برنامه گرفته می شود، فارغ از سرعت اینترنت با بهترین کیفیت انجام شود.

با استفاده از برنامه پیام رسان اسکایپ می توانید به صورت همزمان با 25 نفر تماس برقرار کنید. این اپلیکیشن همچنین از گفت و گوی متنی پشتیبانی می کند و شما می توانید علاوه بر تماس های تصویری به مخاطبان خود پیام ارسال کنید. در این برنامه امکان همگام سازی حساب های کاربری گوگل و مایکروسافت نیز فراهم شده است.

با وجود اینکه اپلیکیشن پیام رسان اسکایپ هنوز جای کار بسیار دارد اما جز بهترین سرویس تماس تصویری آنلاین محسوب می شود. شما می توانید آخرین نسخه از پیام رسان اسکایپ را از طریق باکس دانلود زیر دریافت کنید.

Skype

قیمت: رایگان

سازنده: Skype

سیستم عامل: اندروید

حجم: 35 مگابایت

زوم کلود میتینگ – ZOOM Cloud Meetings

بهترین برنامه های برقراری تماس تصویری اندروید کدامند؟! گوگل دوو ، اسکایپ و زوم کلود میتینگ | رسانه چیکاو

پیام رسان های زیادی وجود دارند که مختص کسب و کار ها هستند اما هر کدام کاربرد های متفاوتی دارند. اگر بخواهیم مثال بزنیم، یکی از آنها تمرکز زیادی بر روی تعداد تماس های ورودی همزمان دارد و دیگری تمرکزش بر روی ارسال فایل است در حالی که این موضوع ها را در اپلیکیشن هایی نظیر واتساپ و یا اسکایپ شاهد نیستیم. اپلیکیشن هنگ اوت گوگل در حال طی کردن مسیری است که به اپلیکیشنی مختص کسب و کار ها تبدیل شود.

در میان این پیامرسان ها اگر بخواهیم مثالی بزنیم که مناسب قرار های آنلاین و کاری شما باشد بهتر است سراغ زوم کلود میتینگ – ZOOM Cloud Meetings بروید. این نکته قابل ذکر است که این برنامه برای قرار ها و ملاقات های کاری طراحی شده است و هیچ توجه ای به تماس های دوستانه و خانوادگی نداشته است. پس توصیه می شود که تنها برای ملاقات های کاری به سراغ آن بروید. این برنامه به صورت رایگان عرضه شده که البته پرداخت درون برنامه ای نیز دارد.

ZOOM Cloud Meetings

قیمت: رایگان

سازنده: zoom.us

سیستم عامل: اندروید

حجم: 27 مگابایت

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.