برنامه هف هشتاد ؛ انتخاب مطمئن و سریع برای روزمرگی مالی شما

رسانه چیکاو – این روزها اپلیکیشن های زیادی در حوزه خدمات مالی و پرداخت مشاهده می شود که البته تعداد کمی از آنهاست که توانسته اند با خدمات مناسب و پشتیبانی عالی اعتماد عمومی را جلب کنند و میزبان کاربران بسیاری باشند. برنامه هف هشتاد از جمله اپلیکیشن هایی است که روزانه هزاران کاربر ایرانی برای مدیریت روزمرگی های مالی شان از آن استفاده می کنند. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی و نقد و بررسی اپلیکیشن هف هشتاد – 780 بپردازیم. همراه رسانه چیکاو باشید.

اپلیکیشن خدمات مالی و پرداخت آنلاین از جمله اپلیکیشن هایی است که در این حوزه با سرمایه کلان وارد عرضه استارتاپی شده و توانسته کاربران زیادی را جذب کند. امتیاز این برنامه کاربردی متعلق به شرکت ایرانیان امتیاز بوده که گفته می شود به پشتیبانی اصلی بانک اقتصاد نوین استارت برنامه 780 را زده است.

برنامه هف هشتاد توانسته تنها از طریق کافه بازار یک میلیون کاربر جذب کند و در میان 61 هزار امتیاز دهنده امتیاز 4.5 از 5 را دریافت کند که نشان از رضایت حداکثری کاربران است. البته تعداد کاربران هف هشتادی که از طرق دیگر جذب هف هشتاد شده اند به بیش از 5 میلیون تخمین می خورد.

برنامه هف هشتاد 780 ؛ انتخاب مطمئن و سریع برای روزمرگی مالی شما | رسانه چیکاو

رابط کاربری برنامه هف هشتاد

برنامه 780 که یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن های مالی کشور است، از رابط کاربری برخوردار است که شاید شما نیز مانند خیلی ها این نمونه طراحی را تنها در اپلیکیشن هف هشتاد دیده اید. ارائه خدمات مالی در قالب آیکن هایی با چینش دایره ای متحرک نشان از خلاقیت سازنده آن دارد. (اما نکته ای که وجود دارد، گاهی اوقات برای خودم که قصد استفاده از خدماتی خاص مانند کارت به کارت داشتم، باید کل گردونه خدمات رو چک میکردم تا به خدمات مورد نظرم برسم که این خود نکته منفی به شمار می رود.) فارغ از مشکلاتی که کاربران در اولین استفاده از برنامه دارند، اپلیکیشن هف هشتاد تجربه کاربری خوبی را در استفاده از خدمات خود به کاربران القا می کند.

برنامه هف هشتاد 780 ؛ انتخاب مطمئن و سریع برای روزمرگی مالی شما | رسانه چیکاو

خدمات برنامه 780

هف هشتاد از طریق سامانه های خود مانند USSD و اپلیکیشن های اندروید و آی او اس خدمات مالی و پرداختی را ارائه می دهند تا از این طریق کاربران که به گوشی هوشمند دسترسی ندارند نیز بتوانند از خدمات هف هشتاد استفاده کنند. از جمله خدمات اپلیکیشن هف هشتاد میتوان موارد زیر را نام برد:

کارت به کارت
دریافت موجودی حساب
امکان دریافت رمز پویا
خرید شارژ سیم کارتهای اعتباری (ایرانسل، همراه اول، رایتل، شاتل)
کمک به موسسات خیریه
استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت،
استعلام و پرداخت قبض تلفن همراه،
پرداخت قبض مالیات،
پرداخت قبض عوارض شهرداری،
پرداخت قبض برق، قبض آب،
پرداخت خلافی خودرو – قبض خلافی خودرو
و…

با توجه با راهنمایی که هف هشتاد برای اپلیکیشن خود در نظر گرفته است استفاده از برنامه را برای شما راحت کرده است و در این مطلب بخش های گوناگون اپلیکیشن را مورد بررسی قرار نخواهیم داد. برای استفاده از خدمات بدون اینترنت هف هشتاد کافیست تا کد #780* را شماره گیری کنید و خدمات مورد نظر را انتخاب کرده و با وارد کردن شماره کنار گزینه از خدمات مورد نظر بهره ببرید.

جمع بندی

برنامه هف هشتاد توانسته با ارائه خدمات متنوع و سریع در کنار رابط کاربری مناسب و البته تبلیغات کلان و گسترده در سطح رسانه ها و تلویزیون میزبان کاربران زیادی باشد و علاوه بر خدمات آنلاین با راه اندازی خدمات بدون اینترنت تراکنش هایی را از سمت شماره گیری #780* میزبانی کند. امید است روز به روز شاهد پیشرفت این کسب و کار نوین باشیم.

برنامه 780

قیمت: رایگان

سازنده: هف هشتاد

سیستم عامل: اندروید

حجم: 17 مگابایت

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.