نسخه جدید اپلیکیشن مشاوره آنلاین پزشکی با پزشکِت؛ پزشک تو

رسانه چیکاو – خدمات پزشکی در گذشته نه تنها محدود بوده بلکه به سختی امکان دسترسی به پزشک فراهم می شد و ساعت ها زمان بر بود. شاید شنیده باشید که بسیاری از افراد به علت دیر رسیدن به پزشک جان خود را از دست داده اند در صورتی که با کوچک ترین اقدام پیشگیرانه ای، می توانست جانش را نجات داد. اگر اطرافیان بیمار اطلاعات کافی از چگونگی انجام اقدامات اولیه داشتند و امکان تماس با پزشک جهت مشاوره ضروری فراهم بود، قطعا کمتر شاهد چنین اتفاقاتی بودیم. با فراگیر شدن اینترنت و توسعه گوشی های هوشمند، روز به روز شاهد رفاه بیشتر کاربران و دسترسی آسانتر به خدمات متنوع هستیم. در عرضه پزشکی نیز گام های موثری برداشته شده تا خدمات پزشکی راحتتر و سریعتر از همیشه عرضه شود. تدبیر سلامت مرهم نمونه ای از این خدمات را در قالب اپلیکیشن پزشکت برای همگان فراهم کرده تا دسترسی راحت تری به پزشک متخصص داشته باشند. در ادامه قصد داریم تا خدمات آنلاین پزشکت را به شما معرفی کرده و آن را مورد بررسی قرار دهیم. همراه چیکاو باشید.

اپلیکیشن پزشکِت برنامه ای در حوزه مشاوره آنلاین پزشکی است که امکان مشاوره سریع با پزشک متخصص را فراهم کرده است. تدبیر سلامت مرهم سعی کرده است تا خدمات خود را متفاوت تر به کاربران خود ارائه دهد. با مراجعه به پزشکت، می توانید از متخصص ها در حوزه های گوناگون در کوتاه ترین زمان ممکن مشاوره بگیرید و مشکلات خود را با آن ها در میان بگذارید.

صفحه پیشخوان و صفحه ابتدایی اپلیکیشن پزشکت

رابط کاربری

این مشکل تا حدودی رفع شده و تجربه کاربری را بهبود بخشیده است. در نسخه جدید تم اپلیکیشن تغییر زیادی نکرده اما در بخش نوار پایینی شاهد حذف بخش آموزش و جایگزینی بخش جدید هستیم که بطور مفصل در ادامه به آن خواهیم پرداخت. در بخش پیشخوان  باکس جدید اضافه شده (که شامل، مشاوره های من، پیشتیبانی پزشکت، مشاوره آنی با پزشک، مشاوره آنی با روانشناس، کلینیک مجازی، اخبار و مقالات و آموزش استفاده از اپلیکیشن)  که علاوه بر سهولت دسترسی کاربران به بخش های مختلف، زیبایی اپلیکیشن را دو چندان کرده است. در بخش تنظیمات نیز شاهد اضافه شدن بخش احراز هویت هستیم.

خدمات مشاوره آنلاین پزشکی اپلیکیشن پزشکت

با توجه به خدمات متفاوتی که تدبیر سلامت مرهم در اپ پزشکت ارائه می دهد، بهتر بود تا راهنمایی همراه را برای بخش های مختلف در اولین تجربه حضور کاربر در اپلیکیشن، فراهم کند تا علاوه بر ارائه خدمات، کاربر را با نحوه برقراری ارتباط با مشاور و… آشنا سازد.

صفحه شماوره و جامعه پزشکت برنامه پزشکت

به طور کلی خدمات اپلیکیشن پزشکت را می توان به صورت زیر دسته بندی کرد:

مشاوره آنلاین پزشکی

مشاوره آنلاین پزشکی اصلی ترین خدمت اپلیکیشن پزشکت هست که با به کارگیری متخصصان مختلف در حوزه های گوناگون سعی کرده تا تمامی بخش ها و نیاز های کاربران را فراهم کند. با مراجعه به لیست تخصص ها که در صفحه پیشخوان و یا بخش مشاوره قرار دارد، پزشکی را که قصد مشاوره با او را دارید انتخاب کنید. از ویژگی های جالب پزشکت، دریافت مشاوره با سه روش مشاوره به صورت چت، تماس صوتی و یا تماس تصویری است که کاربر بسته به نیاز خود می تواند روش دریافت مشاوره را انتخاب نماید. اگر پزشک مورد نظرتان آنلاین نیست می توانید وقت قبلی را برای دریافت مشاوره تعیین کنید. پس از انتخاب نحوه دریافت مشاوره، مدت زمانی که قصد دارید با مشاور صحبت کنید را در سه قسمت پایه، تکمیلی و طولانی انتخاب کنید که به ترتیب 30، 60 و 90 دقیقه برنامه ریزی شده است. (شاید بهتر بود به جای سه پکیج با قیمت های مشخص، مدت زمانی که مشاوره  به طول می انجامید را ملاک محاسبه قیمت قرار می دادند. این اقدام می توانست گامی موفق برای کسب رضایت بیشتر کاربر باشد.) دقت داشته باشید که انتخاب نوع و مدت زمان مشاوره تفاوت قیمتی ایجاد میکنند. پس بهتر است تا مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. با انتخاب ساعت و تاریخ مشاوره می توانید از خدمات مشاوره پزشکی استفاده کنید.

صفحه کلینیک مجازی و تنظیمات اپلیکیشن اندروید پزشکت

مشاوره آنی

در صفحه پیشخوان اپلیکیشن بخشی به عنوان مشاوره آنی پزشک و روانپزشک تعبیه شده است. گاها بیمار نیاز فوری به پزشک دارد و قصد دارد سریعا به پزشک متخصص متصل شود به همین منظور تیم پزشکت در صفحه پیشخوان دو گزینه را فعال کردند که بیمار را به سرعت به پزشک متخصص متصل می کند.

مشاوره دامپزشکی

در نسخه 2.1 اپلیکیشن پزشکت شاهد افزایش و گسترش پزشک ها در بخش های متعدد هستیم. اپلیکیشن پزشکت با خدمات جدیدتر روز به روز سعی دارد که نیاز های مختلف کاربران را برطرف سازد. در نسخه جدید بخشی برای مشاوره آنلاین دامپزشکی افزوده شده است. پیدا کردن پزشک متخصص در زمینه دام و حیوانات کمی سخت تر است اما با مشاوره آنلاین پزشکت به چندین دامپزشک به صورت آنلاین دسترسی دارید.

کلینیک مجازی، مشاوره و ویزیت در محل

بیمار های زیادی هستند که تنها مشاوره نیاز آن ها را برطرف نمی کند و تقاضای معاینه و درمان را نیز دارند. از این رو تیم پزشکت خدماتی را فراهم کرده اند که تمامی نیاز های بیماران را درب منزل فراهم کنند. شما با مراجعه به بخش کلینیک مجازی می توانید دکتر مربوطه را پیدا کرده و درخواست معاینه درب منزل را ارسال کنید. پزشک متخصص به منزل شما مراجعه کرده و شما را درمان می کند. امکانات متعددی نظیر پزشک هایی نزدیک محل من و لیست پزشک های مربوطه بر اساس تخصص در این بخش گنجانده شده که استفاده از این خدمات نیاز به آموزش خاصی ندارد.

صفحه درخواست مشاوره و ویزیت درب منزل برنامه اندروید مشاوره آنلاین پزشکی پزشکت

آزمون

در اپلیکیشن پزشکت امکانی فراهم شده تا پزشکان و متخصصان بتوانند از آخرین مقالات و آموزش های وزارت بهداشت  مطلع شوند و همچنین پزشکیت این قابلیت را دارد تا آزمون آنلاین برای کاربران و پزشکان برگزار کند.

شما می توانید در بخش پروفایل من، اعتبار حساب خود را مشاهده کرده و در صورت نیاز اعتبار خود را افزایش دهید. بعلاوه در این بخش امکان تکمیل پروفایل، حذف حساب کاربری و مشاهده لیست تراکنش ها نیز ممکن شده است. 

میخوام مشاور بشم

اگر شما مشاور هستید و قصد دارید به تیم مشاورین پزشکت بپیوندید، به بخش تنظیمات رفته و درخواست مشاور شدن ارسال کنید. اگر نیاز به برداشت وجه از حساب خود داشتید می توانید از همین بخش اقدام کنید.  به علاوه شما می توانید در صورت نیاز از طریق این بخش از حساب کاربری خود خارج شوید.

صفحه دسته بندی و بخش آدرس ویزیت درب منزل برنامه پزشک آنلاین پزشکت

سخن آخر

اپلیکیشن پزشکت در حال حاضر از نقاط قوت های زیادی برخوردار است اما در کنار نقاط قوت همیشه بخش هایی مشاهده می شود که شاید به مزاج کاربر خوش نیاید. امیدواریم سرعت اپلیکیشن در نسخه های بعدی به کمال خود برسد. اپلیکیشن پزشکت نسبت به نسخه ی قبلی که بررسی کردیم، خدمات گسترده تر با تعداد متخصص بیشتری انجام می دهد که خود نشان از رضایت کاربران از خدمات دهی این کسب وکار می باشد. پزشکت از پشتیبانی مناسبی برخوردار است که کاربران را امیدوار می ساز تا روز به روز شاهد پیشرفت این برنامه کاربردی باشند.

پزشکت | مشاور آنلاین پزشکی

قیمت: رایگان

سازنده: تدبیر سلامت مرهم.

سیستم عامل: اندروید

حجم: 25 مگابایت

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.