Android Auto در حال دریافت ویژگی هوش مصنوعی جدید برای خلاصه کردن پیام‌ها است

در جریان عرضه سری گلکسی اس 24، گوگل یک ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی برای اندروید اتو اعلام کرد که می‌تواند پیام‌هایی را که هنگام رانندگی دریافت می‌کنید خلاصه کند و بسته به بافت پیام‌ها گزینه‌های مختلفی را برای انجام اقدامات مختلف در اختیار شما قرار دهد. این ویژگی شما را از برداشتن چشم از جاده برای خواندن آن پیام ها و انجام برخی اقدامات باز می دارد، در نتیجه به شما کمک می کند تا روی رانندگی تمرکز کنید و از تصادف جلوگیری کنید.

امروز گوگل اعلام کرد که این قابلیت را آغاز کرده است. این شرکت نحوه ارائه ویژگی جدید را فاش نکرده است، اما ما فرض می کنیم که آن را با به روز رسانی برنامه Android Auto از طریق فروشگاه Google Play ارائه می دهد.

اولین باری که پس از به‌روزرسانی برنامه به آخرین نسخه از Android Auto استفاده می‌کنید، پیامی به شما نشان می‌دهد که از شما می‌پرسد آیا می‌خواهید از ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی استفاده کنید یا خیر. برای استفاده از آن، فقط “بله” بگویید و آن ویژگی فعال می شود. پس از آن، هنگامی که از Android Auto استفاده می کنید و پیامی بیش از 40 کلمه دریافت می کنید، Android Auto گزینه «Play» را در صفحه سرگرمی اطلاعاتی نشان می دهد. پس از کلیک بر روی آن گزینه، خلاصه پیام پخش خواهد شد.

اگر پیام کمتر از 40 کلمه باشد، این ویژگی به سادگی پیام را همانطور که هست می خواند. همراه با خلاصه کردن پیام‌ها، گزینه‌های متعددی را بر اساس متن پیام به شما نشان می‌دهد، مانند پاسخ‌های مرتبط. همچنین گزینه‌هایی برای اشتراک‌گذاری ETA و مکان زنده با شخصی که به شما پیام داده است، در اختیار شما قرار می‌دهد.

گوگل می گوید که هیچ پیام یا خلاصه ای را ثبت نمی کند و از تعاملات برای آموزش مدل های زبان بزرگ خود (LLM) استفاده نمی کند.

منبع sammobile
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.