آموزش پاک کردن کش توییتر

مانند سایر برنامه های اجتماعی روی تلفن یا رایانه شما، توییتر هنگام خواندن پست ها و تماشای ویدیوها، حافظه پنهان زیادی از محتوا را جمع آوری می کند. در حالی که این کار خواندن محتوای قدیمی را در حالت آفلاین آسان می کند، اما فضا را اشغال می کند و می تواند باعث شود برنامه توییتر به درستی کار نکند.

پاک کردن متناوب حافظه پنهان توییتر برای صرفه جویی در فضای گوشی و کمک به اجرای موثر برنامه در تلفن اندرویدی شما بسیار مهم است.

پاک کردن منظم کش توییتر باعث می شود برنامه به طور موثر کار کند و فضای گوشی شما را ذخیره کند. اگر مطمئن نیستید که چگونه کش توییتر خود را پاک کنید، این راهنما را دنبال کنید.

نحوه پاک کردن کش توییتر

هر بار که در توییتر اسکرول می کنید، حافظه پنهان برنامه پر می شود. به همین دلیل، مهم است که حافظه پنهان را به طور منظم برای کارایی برنامه و پاک کردن فضای گوشی خود پاک کنید.

برای پاک کردن کش توییتر در تلفن اندرویدی خود:

  • روی نماد برنامه توییتر در صفحه اصلی ضربه طولانی بزنید و اطلاعات برنامه را انتخاب کنید.

  • در صفحه اطلاعات برنامه، روی Storage & cache از منو ضربه بزنید.

اکنون، روی نماد پاک کردن حافظه پنهان ضربه بزنید.

نماد خاکستری می شود و حافظه پنهان در لیست زیر روی 0 تنظیم می شود.

نحوه استفاده از Data Saver در توییتر در آیفون

قبلاً می‌توانستید کش توییتر آیفون را مستقیماً در برنامه پاک کنید. می توانید به تنظیمات و حریم خصوصی > عمومی > مصرف داده بروید. با این حال، همانطور که برنامه توسعه یافته است، دیگر نمی توانید از این مراحل برای پاک کردن فایل های کش توییتر در آیفون خود استفاده کنید.

حداقل هنوز می توانید کش توییتر را با استفاده از اندروید با روش پاک کردن کش اندروید پاک کنید. با این حال، می‌توانید ویژگی ذخیره‌سازی داده را فعال کنید، بنابراین تلفن شما از داده‌های شبکه کمتری استفاده می‌کند.

برای استفاده از Data Saver برای توییتر در آیفون:

  • برنامه Twitter را در آیفون خود راه اندازی کنید.
  • روی نماد نمایه خود در گوشه سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید.
  • وقتی منو ظاهر شد، روی گزینه Settings and Support ضربه بزنید تا بزرگ شود.
  • روی گزینه Setting and privacy ضربه بزنید.

  • Data Usage را در قسمت جستجو در بالای صفحه جستجو کنید.

  • گزینه Data Usage را علامت بزنید و کادر Data saver را از لیست گزینه ها علامت بزنید.

در حالی که دیگر نمی توانید کش توییتر را در آیفون خود پاک کنید، فعال کردن ویژگی ذخیره داده مهم است. این به صرفه جویی در فضا در تلفن شما کمک می کند و به برنامه توییتر اجازه می دهد تا عملکرد مطلوبی داشته باشد.

همچنین مهم است که توجه داشته باشید که می توانید ویژگی ذخیره اطلاعات را در دسکتاپ خود فعال کنید. برای انجام این کار، توییتر را در یک مرورگر راه اندازی کنید و More > Settings and Support < Settings and privacy را انتخاب کنید.

  • Data usage را انتخاب کرده و گزینه Data Saver را علامت بزنید.

جمع بندی

اگر نیاز به پاک کردن فایل‌های کش توییتر روی گوشی اندرویدی خود دارید، این فرآیند ساده است. با این حال، واقعاً در آیفون شما امکان پذیر نیست. بنابراین می‌توانید از گزینه صرفه‌جویی در مصرف داده در آیفون خود برای کاهش بار شبکه و صرفه‌جویی در فضا استفاده کنید.
امتیاز دهید
منبع groovypost
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.