گوگل پلی استور به طور کامل در ایران فیلتر شد

اپلیکیشن گوگل پلی استور یک فروشگاه و مرکز دانلود برای سیستم عامل اندروید است. این فروشگاه یکی از دلایل مهم موفقیت سیستم عامل اندروید می باشد که روزانه میلیون ها کاربر از سراسر جهان به آن مراجعه می کنند. فروشگاه نرم افزاری Google Play Store از مدت پیش در ایران با مشکل مواجه بود. محدودیت های موجود به این صورت بود که شما می توانستید برنامه های مدنظر خود را در این فروشگاه سرچ کنید اما نمی توانید اپلیکیشن های مورد نیاز خود را دانلود نمایید.

هم اکنون و ضمن فیلتر کلی این فروشگاه دسترسی به آن به طور کامل قطع شده است. برخی از افراد معتقدند که دلیل اصلی فیلترینگ گوگل پلی استور اخطار امنیتی گوگل به کاربران روبیکا برای پاک کردن این برنامه است. برای اطلاع از جزئیات این هشدار امنتی به مقاله گوگل به کاربران روبیکا هشدار داد تا این سوپر اپلیکیشن را پاک کنند مراجعه نمایید.

فروشگاه نرم افزاری گوگل برای کاربران سیستم عامل اندروید بسیار با اهمیت می باشد. اهمیت این مسئله به قدری بالا است که شرکت بزرگ هواوی بعد از تحریم شدن از این سرویس به شدت افت کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر تا انتهای مقاله همراه چیکاو باشید.

گوگل پلی استور به طور کامل فیلتر شد

شواهد و شنیده های موجود حاکی از آن است که فروشگاه اندرویدی گوگل یلی استور که مدتی در ایران دچار محدودیت بود هم اکنون فیلتر شده است. گرچه این محدودیت ها پیش از این نیز وجود داشته اما این بار فیلترینگ به صورت کامل اعمال می شود. در نتیجه و براساس شنیده های ما اینبار محدودیت های این فروشگاه به طور تمام و کمال انجام شده و این سرویس مسدود می باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.