گوشی هوشمند ریلمی جی تی مستر ادیشن به UI 3.0 به روز رسانی می شود

قرار بود در دسامبر ۲۰۲۱، در مجموع چهار گوشی هوشمند به برنامه دسترسی زودهنگام realme UI 3.0 بپیوندند. کاربران سه مورد از این دستگاه‌ها تاکنون موفق شده‌اند تا طعم اندروید ۱۲ را بچشند. سرانجام، در آخرین روز سال، ریلمی ابتکار عمل به خرج داد و این به را برای چهارمین گوشی این مجموعه اعلام کرد. این گوشی هوشمند که آخرین دستگاه در این فهرست جای گرفته است تلفن همراه ریلمی جی تی مستر ادیشن(realme GT Master Edition) نام دارد. همراه چیکاو باشید.

این برند معروف و محبوب فناوری مستقر در چین که کاربران از گوشی‌های هوشمند ان استقبال خوبی به عمل می‌آورند، تصمیم گرفته تا با مجهز کردن گوشی ریلمی جی تی مستر ادیشن به برنامه realme UI 3.0 Early Access program کاربران را در این اولین روزهای سال نو میلادی خشنود و راضی کند.

این شرکت یک اعلامیه رسمی در جامعه ریلمی منتشر کرد. برای ثبت نام در این برنامه، کاربران باید از نسخه سیستم عامل RMX3360_11_A. 08 استفاده کنند. اگر چنین هستند، می‌توانند به تنظیمات > به روزرسانی نرم‌افزار > نماد چرخ دنده > نسخه آزمایشی > درخواست اکنون > جزئیات ارسال کنند و آزمون را تمام کنند. (Settings > Software Update > Gear Icon > Trial Version > Apply Now > Submit Detail and finish the quiz).

صفحه نمایش گوشی هوشمند ریلمی جی تی مستر ادیشن - چیکاو

 متقاضیانی که انتخاب شوند، به‌روزرسانی بتای Realme UI 3.0 مبتنی بر سیستم عامل اندروید ۱۲ را از طریق OTA دریافت خواهند کرد. کسانی که انتخاب نمی‌شوند می‌توانند شانس خود را در دوره بعدی ثبت نام امتحان کنند منتها باید تا مدتی صبر کنند تا ریلمی این برنامه به روز رسانی را اعلام کند.

با این حال، اگر کاربر از نرم‌افزار جدید راضی نباشد، می‌تواند به همان کانال پایدار realme UI 2.0 به همراه سیستم عامل اندروید ۱۱ که گوشی او قبلا بر روی آن سیستم عامل قرار داشته است، برگردد.

گوشی هوشمند ریلمی جی تی مستر ادیشن سفید - چیکاو

با این حال، با انجام این کار، نه تنها دسترسی به کانال «دسترسی زودهنگام» را از دست می‌دهد، بلکه باید با عمل بازنشانی به تنظیمات کارخانه نیز مواجه شود. در نهایت، مشخص نیست که گوشی هوشمند ریلمی جی تی مستر ادیشن چه زمانی به‌روزرسانی پایدار realme 3.0 را به همراه نسخه سیستم عامل اندروید ۱۲ گوگل را دریافت خواهد کرد.

5/5 - (1 امتیاز)
منبع Gizmochina
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.