چگونه با استفاده از برنامه TextNow اكانت فيك تلگرام درست كنيم

هر شخصی که برنامه تلگرام را روی دستگاه خود نصب کند و بخواهد از این پیام رسان استفاده کند باید یک شماره تلفن همراه داشته باشد، در غیر این صورت امکان استفاده از این پیام رسان برای او مقدور نمی‌شود اما امروزه دیگر نیاز به سیم‌کارت نیست بلکه با داشتن یک شماره مجازی نیز می‌توان پیام رسان تلگرام خود را فعال کرد و از امکانات و قابلیت‌های این برنامه استفاده کرد. همراه چیکاو باشید.

برای به دست آوردن یک شماره مجازی که بتوان از آن برای فعال کردن تلگرام استفاده کرد راه‌های زیادی وجود دارد که ما در اینجا به یکی از این موارد اشاره می کنیم. در ضمن، به خاطر این که استفاده از برنامه‌های مشابه و طرز به دست آوردن شماره مجازی هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند در این مقاله فقط به شرح یک برنامه می‌پردازیم و در انتهای مقاله چند برنامه مشابه را نیز معرفی می‌کنیم تا اگر از یک بنامه موفق به انجام این کار نشدید، برنامه‌های دیگر را تست کنید.

  • نحوه ساخت اکانت فیک یا مجازی در تلگرام

در ابتدا برای به دست آوردن شماره مجازی نیاز دارید که یکی از برنامه‌های معتبری را که در این زمینه فعالیت دارند، روی گوشی هوشمند خود نصب کنید. ازجمله این برنامه می‌توان از اپ TextNow نام برد که برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS در دسترس قرار دارد.

TextNow یک برنامه پیامک و تماس رایگان است که به راحتی می‌توانید شماره دوم را برای ساخت اکانت تلگرام خود دریافت کنید. اگر این شماره تلفن را برای همیشه می‌خواهید، باید قیمت حق امتیاز آن را بپردازید. با این حال، تا زمانی که شما به طور فعال از این شماره استفاده می‌کنید، کسی آن را از شما نخواهد گرفت.

این مراحل را دنبال کنید تا متوجه شوید که چگونه از تلگرام می‌توانیدبدون شماره تلفن استفاده کنید.

برنامه TextNow - چیکاو

  • برنامه TextNow  را اگر گوشی اندرویدی دارید از فروشگاه Google Play نصب کنید اگر گوشی آیفون دارید از اپ استور iOS دریافت کنید.
  • پس از دانلود و نصب، اکنون اکانت خود را بسازید. می‌توانید با استفاده از ایمیل یا اکانت فیسبوک خود حساب کاربری ایجاد کنید.
  • از شما کد منطقه را می‌خواهد که وارد کنید می‌توانید کد ۹۸۸ را وارد کنید. به قسمت بعد بروید.
  • در صفحه  بعد در قسمت پروفایل می‌توانید شماره مجازی رایگان را مشاهده کنید.
  • این شماره مجازی تا زمانی که از آن استفاده کنید منقضی نمی‌شود اما اگر منقضی شد و کار نکرد باید مجدداً شماره مجازی تهیه کنید.
  • نکته‌ای که باید توجه داشته باشید این است که اگر تلگرام متوجه مجازی بودن شماره شود امکان دارد که آن را باطل اعلام کند و دسترسی شما به تلگرام قطع شود.
  • اکنون به برنامه تلگرام مراجعه کنید و شماره مورد نظر را به عنوان شماره اصلی خود وارد کنید تا کد تایید برای شما ارسال شود.
  • پس از دریافت کد تأیید می‌توانید از برنامه پیام رسان تلگرام استفاده کنید.
  • سایر برنامه‌هایی که شماره مجازی در اختیار شما قرار می‌دهند تقریبا طرز کار آن‌ها به همین نحو است.

چند برنامه دیگر که می‌توانید از طریق آن‌ها شماره مجازی تهیه کنید:

□  اپلیکیشن Virtual SIM

□ برنامه Nextplus

□ برنامه ی Talk2

□ اپلیکیشن SmartCall

□ برنامه Burner

□ Textfree

■  توجه، توجه! هشدار!

با توجه به این که شماره‌های مجازی احتمال دارد که قبل از شما در اختیار کاربر دیگری بوده اما برنامه تلگرام این موضوع را تشخیص داده است که این شماره واقعی نیست و آن را مسدود کرده باشد، یا احتمال دارد که پس از شما نیز در اختیار کاربر دیگری قرار گیرد، لذا استفاده از این شماره‌ها به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود زیرا درصورتی که این شماره چه قبلا در اختیار فرد دیگری بوده یا در آینده که از شما سلب استفاده شود در اختیار کس دیگری قرار گیرد، به احتمال زیاد آن شخص خواهد توانست با این شماره وارد اکانت شما شده و به تمام اطلاعات خصوص، عکس‌ها، ویدیوها و گفت و گوهای شما دسترسی پیدا کند. به همین خاطر تأکید می‌گردد که این مطلب فقط جنبه آموزش دارد و در صورتی که شما با استفاده از چنین شماره‌هایی در زمان حال یا در آینده، دچار مشکلاتی از قبیل افشا شدن مطالب فوق (که جزو حریم خصوصی شما محسوب می‌شود) بشوید، نویسنده مطلب و سایت چیکاو به هیچ عنوان مسئول بی احتیاطی شما نخواهد بود. موفق باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.