آموزش ساخت شماره مجازی برای تماس، پیامک، شبکه های اجتماعی و…

ساخت شماره مجازی از جمله مواردی می باشد که بسیار مورد توجه قرار گرفته و مورد استقبال بسیار از افراد واقع شده است. زیرا که افراد زیادی در گروه های شغلی مختلف به دلایل گوناگون به ساخت شماره مجازی نیاز پیدا می کنند و یک شماره مجازی رایگان می تواند برای آنها بسیار مفید و کاربردی می باشد. همراه چیکاو باشید.

از این رو در این مقاله ما به ساخت شماره مجازی و دلایل ایجاد آن، موارد استفاده، نحوه ساخت و همچنین معرفی برنامه ساخت شماره مجازی رایگان می پردازیم. بدین جهت اگر هنوز نمی دانید شماره مجازی دقیقا چه کاربردی دارد و یا اینکه در مورد آن آشنایی کمی دارید اما می خواهید با نحوه ساخت آن به طور کامل آشنا شوید و اطلاعات جامعی را درباره شماره مجازی به دست آورید، خواندن این مقاله را تا انتها از دست ندهید.

کاربردها و دلایل ساخت شماره مجازی

یکی از مهم ترین دلایل و کاربردهای ساخت شماره مجازی مربوط می شود به بیزینس و دنیای کسب و کار که داشتن یک شماره مجازی را برای بسیاری از افراد در شغلی که دارند، به یک  ضرورت تبدیل می کند.

در هر کسب و کار و بیزینسی باید با مشتریان و مخاطبان ارتباط موثر برقرارکرد تا بتوان به موفقیت رسید. در حقیقت هر کسب و کاری با ارتباط با مشتریان معنا پیدا می کند و به موفقیت و بازدهی مناسب می رسد.

اصلی ترین راه برقراری ارتباط با مشتریان و مخاطبان در هر سازمان و شرکتی، استفاده از خطوط تلفن است. با ساخت شماره مجازی می توان به راحتی با هزینه کمتر و در حتی برخی موارد بدون  هزینه، شماره تلفن برای برقراری تماس های تلفنی داشت و همچنین از این شماره ها، برای ساخت اکانت مجازی تلگرام استفاده کرد و بدین شکل از شماره مجازی تلگرام برای ارتباط برقرار کردن،ارسال فایل ها، عکس ها، اسناد و … استفاده کرد.

ساخت اکانت مجازی در بسیاری از شرکت های بزرگ انجام گیرد. زیرا که در بسیاری موارد شرکت های بزرگ  نیاز به دهها خط تلفن دارند، که تهیه و خریداری این تعداد خطوط تلفن کار دشواری است. از این رو آنها از شماره و اکانت  مجازی استفاده می نمایند. بدین ترتیب در زمان بسیار کوتاه کمتر از یک  ساعت و به سادگی و راحتی شماره تلفن خواهند داشت بدون اینکه نیاز به خرید سیم کارت و یا خط ثابت داشته باشند و همچنین در این حالت  به مکان نیز محدود نخواهند بود.

 

شماره مجازی چیست؟

در این بخش می خواهیم بیشتر در مورد ساخت شماره مجازی صحبت کنیم و به طور دقیق به این پرسش که شماره مجازی چیست؟ پاسخ دهیم.

شماره مجازی در حقیقت یک شماره تلفن است، همانند شماره تلفن های دیگر. اما یک  تفاوت اصلی و اساسی با دیگر شماره ها دارد. آن تفاوت هم این است که شماره مجازی  بر پایه خط تلفن نیست. یعنی می توان گفت که شماره مجازی، شماره تلفنی است که خط تلفن ندارد و اصلا نیازی به خط تلفن نخواهد داشت.

با ساخت virtual number، شما می توانید شماره تلفن هایی با پیش شماره های کشورهای دیگر داشته باشید. برای مثال در حالی که شما در ایران زندگی می کنید، شماره تلفن یا اکانت تلگرام با شماره کانادا، آمریکا، چین،  آلمان  و بسیاری دیگر از کشور ها را در اختیار داشته باشید.

تا اینجا احتمالا متوجه شدید که virtual number دقیقا چی هست و چه کاربردی دارد، اما این همه آن چیزی نیست که باید در مورد ساخت شماره مجازی بدانید،  زیرا برای استفاده و بکارگیری شماره مجازی نیاز است که موارد دیگری را نیز بدانید که در ادامه به همه این موارد اشاره کردیم

بدون سیم کارت شماره مجازی داشته باش - چیکاو

مزیت های ساخت شماره مجازی

یکی از موارد مهم دیگر در ارتباط با شماره مجازی، که می خواهیم به آن اشاره کنیم؛  مزیت های ساخت شماره مجازی است. با دانستن مزیت های شماره های مجازی، خواهید دانست که یک  شماره مجازی در کسب و کار و همچنین در زندگی شخصی شما چقدر می تواند مفید و کاربردی باشد.

مزایای ساخت شماره مجازی رایگان، که برای افراد زیادی مفید و کاربردی خواهد بود به شرح زیر می باشد:

1. دسترسی آسان و راحت به تلفن بدون محدودیت مکانی

یکی از مزیت های ساخت شماره مجازی که بسیار قابل توجه است، عدم محدودیت مکانی است. یعنی شما می توانید به شماره مجازی خود در هر جا دسترسی داشته باشید و از آن استفاده کنید و توسط آن با کارمندان خود و یا رئیس خود و هر فردی که تمایل دارید، ارتباط برقرار نمایید.

بهتر است این را با یک مثال توضیح دهیم تا قابل فهم تر باشد. برای نمونه فرض کنید شما کارمند یک شرکت هستید که در روزهای تعطیل و در زمانی که در منزل هستید نیز باید از طریق شماره شرکت با مشتریان و مخاطبان خود در ارتباط باشید، در چنین شرایطی اگر شرکت یک شماره مجازی داشته باشد، شما می توانید بدون محدودیت؛ در منزل و یا در مسافرت، با مخاطبان خود در ارتباط باشید.

2. معتبر بودن و ایجاد اعتبار

آیا می دانستید شماره های مجازی و در واقع پیش شماره های آن مانند پیش شماره های ثابت است. و وقتی با کسی توسط شماره مجازی تماس بگیرید، فرد تماس  گیرنده تصور می کند که از شماره ثابت با او تماس گرفته شده است. همین امر یک مزیت عالی و فوق العاده است که ساخت شماره مجازی می تواند برای شما داشته باشد و اعتبار زیادی را برای کسب و کار شما رقم خواهد زد.

3. هزینه ارزان و مناسب ساخت شماره مجازی

همان طور که گفتیم، ساخت شماره مجازی بدون خط تلفن ثابت و سیم کارت صورت می گیرد و بر پایه اینترنت است. از این جهت هزینه آن بسیار پایین است و استفاده از آن موجب صرفه جویی در هزینه  های شما خواهد شد.

4. راه اندازی سریع و آسان

ساخت اکانت مجازی بسیار راحت و ساده است و نیاز به کارهای پیچیده و مهارت های خاصی ندارد و همچنین در مدت زمان کوتاهی می توان یک شماره مجازی ایجاد و راه اندازی کرد.

 5.امنیت

همان طور که در بالاتر اشاره کردیم، از شماره مجازی هم می توانید برای تماس  مانند تلفن ثابت استفاده کنید و هم می توانید برای ساخت  اکانت تلگرام و اکانت دیگر شبکه های اجتماعی استفاده کنید، که همین امر می تواند یک نقطه قوت امنیتی باشد.

به طور نمونه ممکن است شما نخواهید از اکانت تلگرام شخصی خود با شماره همراهی که دارید، برای ارسال فایل ها به دهها و یا صدها مخاطب و مشتری کاری استفاده کنید. از این رو با ساخت شماره مجازی می توانید اکانت مجازی تلگرام داشته باشید و از آن برای ارتباطات کاری خود استفاده  نمایید.

 

پس از ارائه توضیحات و اطلاعاتی در مورد شماره مجازی و مزیت های آن، حالا می خواهیم به مهم ترین بخش در مورد این موضوع بپردازیم و قسمت مهم و کاربردی آموزش و یادگیری ساخت شماره مجازی که در ادامه به آن پرداخته ایم.

 

آموزش ساخت شماره مجازی

برای ساخت شماره مجازی برنامه های مختلفی وجود دارد، که با استفاده از این برنامه های ساخت شماره مجازی می توانید به راحتی یک شماره مجازی و یا اکانت مجازی تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی داشته باشید.

در اینجا ما چند تا  برنامه شماره مجازی رایگان و سایت شماره مجازی رایگان را معرفی کرده ایم تا بتوانید با استفاده از آنها به سادگی شماره مجازی نصب و راه اندازی کنید.

 

برنامه Textnow

برنامه ساخت شماره مجازی Textnow - چیکاو

مزایا و ویژگی های برنامه textnow

  • برقراری تماس های صوتی
  • ایجاد و ساخت شماره مجازی
  • ارسال پیام کوتاه و همچنین دریافت آن از طریق این برنامه
  • دریافت شماره مجازی آمریکا و کانادا توسط این برنامه
  • امکان برقراری تماس با دیگران در داخل ایران در حالی که شماره شما آمریکا و یا کانادا است.
  • امکان برقراری تماس خارجی و بین المللی با هزینه بسیار ارزان
  • ساخت اکانت مجازی توسط این برنامه رایگان است و برای نصب آن نیز هزینه ای پرداخت نمی کنید.

برای اینکه توسط این برنامه یک شماره مجازی بسازید، باید وارد برنامه شوید و سپس کشور مد نظر  خود را از لیست انتخاب کنید و خود برنامه به شما شماره های رایگان را پیشنهاد می دهد که از میان آنها می توانید به دلخواه انتخاب کنید.

 

برنامه NextPlus

برنامه ساخت شماره مجازی NextPlus - چیکاو

این برنامه نیز برای ساخت شماره مجازی مورد استفاده قرار می گیرد و برای این منظور بسیار برنامه ایده آلی است که استفاده از آن بسیار ساده و راحت می باشد.

پس از دانلود و نصب اپلیکیشن nextplus  ، باید وارد برنامه شده و با ایمیل ثبت نام کنید و یک رمز عبور نیز تعیین کنید. بدین شکل شماره مجازی شما برایتان ایمیل می شود و شما می توانید از این شماره برای تماس و یا ارسال و دریافت پیامک استفاده کنید.

 

برنامه Text Free & Call Free

برنامه ساخت شماره مجازی  Text Free & Call Free - چیکاو

این اپلیکیشن نیز برای داشتن شماره مجازی به کار می رود و یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه است که به شما امکان برقراری تماس صوتی و ارسال و دریافت پیامک در سراسر جهان را می دهد.

برای ساخت شماره مجازی با این برنامه نیز شما باید از ایمیل خود استفاده کنید و با استفاده از ایمیل و تعیین کردن یک پسورد یا رمز عبور،  شماره مجازی خود را ایجاد کنید.

 

برخی دیگر از برنامه ها نیز وجود دارند که به برای ساخت اکانت مجازی تلگرام، واتس آپ و شبکه های اجتماعی به کار می رود و قابلیت تماس صوتی را ندارند. این قبیل از برنامه ها را نیز می توان از گوگل پلی و یا بازار دانلود کنید و یک اکانت مجازی برای تلگرام، واتساپ، اینستاگرام و… ایجاد کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک در
اطلاع از
guest
87 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
صدراعظمی
صدراعظمی
6 ماه قبل

شماره مجازی آمریکا رو با کدام برنامه بگیرم؟

فاطیما حسینی
فاطیما حسینی
پاسخ به  صدراعظمی
5 ماه قبل

نمیدونم منم کدوم برنامه بهتره. متوجه شدین اعلام کنین

Helma
Helma
7 ماه قبل

هر کس تونسته شماره مجازی رایگان بسازه بیاد بگه چکار کرده

معصومه سلامی
معصومه سلامی
پاسخ به  Helma
7 ماه قبل

منم نمیدونم چجوریه

Farhadi
Farhadi
7 ماه قبل

چه عجیب
من یک روش مطمئن تر برای ارسال پیامک انبوه می خوام
دوستان اگر پیشنهادی دارین ممنون میشم راهنماییم کنید
لطفا روش های مطمئن و تضمینی بگید 🙏

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Farhadi
7 ماه قبل
عرفان
عرفان
پاسخ به  چیکاو
7 ماه قبل

اینو باید از کجا دانلود کرد؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  عرفان
7 ماه قبل

سلام و درود
از کافه بازار.

Manmm
Manmm
8 ماه قبل

چه عجیب و جالب

G
G
8 ماه قبل

چجوری شماره مجازی ساختید؟ با کدوم برنامه؟

امیر صادقی
امیر صادقی
پاسخ به  G
8 ماه قبل

سوال منم همینه 🤔

موسی ابراهیم نژاد
موسی ابراهیم نژاد
پاسخ به  G
7 ماه قبل

فکر کنم باید برنامه ها رو از گوگل پلی دانلود کرد

قدوسی
قدوسی
9 ماه قبل

کاربرد شماره مجازی چی هست اصلا؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  قدوسی
9 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز مقاله را مطالعه کنید. به طور کامل توضیح دادیم.

حنانه
حنانه
11 ماه قبل

دوستان چحوری این اپلیکیشن ها رو دانلود کردید؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  حنانه
11 ماه قبل

سلام و درود
می تونید از گوگل پلی دانلود کنید.

جزایری
جزایری
پاسخ به  حنانه
10 ماه قبل

از گوگل پلی

آریا
آریا
پاسخ به  حنانه
10 ماه قبل

کاش لینک دانلود داشتن همینجا

mohammad
mohammad
1 سال قبل

سلام من از تیکس فری رو نصب کردم شماره درست کردم بدون فلیتر شکن بعد رفتم تو تل شماره رو زدم کد نیومد برام و رفتم تو برنامه یهو شماره عوض شده بود ممنون میشم جوابمو بدین

Sasan
Sasan
پاسخ به  mohammad
11 ماه قبل

اره منم همین اتفاق واسم افتاد
یهو شماره مجازی عوض شد اما بعدش مشکلی نداشتم نمی‌دونمم چرا

راضی
راضی
پاسخ به  mohammad
11 ماه قبل

حتما مشکل از اینترنت بوده

جاوید
جاوید
پاسخ به  mohammad
11 ماه قبل

داخل گوگل سرچ بزن اسم برنامه رو
مثلا سرچ بزن : دانلود برنامه Textnow

نجفی
نجفی
پاسخ به  mohammad
9 ماه قبل

اره برنانه مزخرفیه معلوم نیست چیه جریان

حمید
حمید
1 سال قبل

سلام. من یک شماره میخوام برای ارسال پیامک انبوه،. دقیقا نمیدونم باید چکار کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

چیکاو
ادمین
پاسخ به  حمید
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز من به شما توصیه میکنم از سرویس ارسال پیامک انبوه استفاده کنید .
اپلیکیشن فراز اس ام اس

لیلی
لیلی
1 سال قبل

وای وای واییی بیش از 10 تا سایت گشتم همشون برنامه های تکراری و روش های منسوخ شده گفتن برای دریافت شماره مجازی 😑😑😑 بالاخره اینجا کارم راه افتاد خداروشکر

چیکاو
ادمین
پاسخ به  لیلی
1 سال قبل

سلام لیلی عزیز
از اینکه مقاله آموزش ساخت شماره مجازی رایگان برای تماس و شبکه های اجتماعی برای شما مفید بوده است خوشحالیم . موفق باشید .

خوش دل
خوش دل
1 سال قبل

من همه برنامه ها رو دانلود کردم تا بالاخره با برنامه Text Free & Call Free تونستم شماره مجازی بسازم. استفاده کنید بچه ها.

چیکاو
ادمین
پاسخ به  خوش دل
1 سال قبل

سلام و درود
از اینکه با استفاده از برنامه های معرفی شده در زمینه ساختن شماره مجازی توانستید شماره مجازی رایگان بسازید خوشحالیم .
از اشتراک تجربیات مفیدتون متشکریم دوست عزیز .

مهسا
مهسا
پاسخ به  چیکاو
1 سال قبل

سلام. بیشتر از 1 ساله هیچ کدوم از این نرم افزارا برای کاربرای ایرانی قابل استفاده نیست. شما چجوری استفاده میکنین؟؟؟؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  مهسا
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز از فیلتر شکن استفاده کنید .

دارابی
دارابی
پاسخ به  مهسا
1 سال قبل

سوال منم بود
با وی پی ان امتحان کردم
چند تا وی پی ان مختلف
تا تونستم شماره مجازی بسازم

اسماعیل زادگان
اسماعیل زادگان
پاسخ به  مهسا
11 ماه قبل

منم نتونستم شماره مجازی بگیرم 😑👍

چیکاو
ادمین
پاسخ به  اسماعیل زادگان
11 ماه قبل

سلام و درود
دوست عزیز موفق به انجام کدام یک از مراحل دریافت شماره مجازی نشدید ؟
برای ساختن شماره مجازی جدید با چه مشکلی رو به رو شدید ؟

مهری
مهری
1 سال قبل

سلام بسیار خوب و عالی ممنونم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  مهری
1 سال قبل

سلام و درود
از نظر دلگرم کننده شما متشکریم دوست عزیز . موفق باشید .

انیس
انیس
1 سال قبل

سلام خدا بهتون قوت و کسب و کار با برکت بده مقالتون عالی بود متشکرم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  انیس
1 سال قبل

سلام و درود
از نظر دلگرم کننده شما متشکریم دوست عزیز . با سایر آموزش های سایت چیکاو همراه باشید .

ملینا
ملینا
1 سال قبل

سلام من هر کدوم از برنامه های دریافت شماره مجازی رو امتحان میکنم همه چیز خوب پیش میره تا کلیک آخر مه یهو میپره

چیکاو
ادمین
پاسخ به  ملینا
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز شما باید از وی پی ان استفاده کنید . اگر مشکل حل نشد کشور خود را تغییر بدهید .

سوگلی
سوگلی
1 سال قبل

برای ساخت شماره مجازی رایگان از برنامه NextPlus استفاده کردم. متشکرم

چیکاو
ادمین
پاسخ به  سوگلی
1 سال قبل

سلام و درود
موفق و پیروز باشید .

دلیار
دلیار
1 سال قبل

چرا من نمیتونم شماره مجازی رایگان بسازم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  دلیار
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز احتمالا به این دلیل هست که شما مقاله بالا رو نخوندید . من لینک مقاله رو قرار میدهم مطالعه کنید .
https://chikav.ir/1399/08/05/build-a-virtual-number/

رضا
رضا
1 سال قبل

سلام برای ساخت شماره مجازی رایگان آلمان اناده دارید؟ ممنون میشم اور در اختیارم قرار بدین!

محمدی خواه
محمدی خواه
1 سال قبل

سلام لطفا یک برنامه بگید که باهاش بتونم اس ام اس تبلیغاتی ارسال کنم. اخا بخاطر کرونا نمیشه زیاد از خونه بیرون رفت

چیکاو
ادمین
پاسخ به  محمدی خواه
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز از اپلیکیشن فراز اس ام اس استفاده کنید .
اپلیکیشن فراز اس ام اس ، سرویس ارسال پیامک انبوه

ل
ل
1 سال قبل

شماره مجازی امریکا رایگان میخوام 🙏

چیکاو
ادمین
پاسخ به  ل
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز داخل همین مقاله به طور کامل توضیح دادیم که برای دریافت شماره رایگان کشورهای مختلف باید چکار کنید .

دانشور
دانشور
1 سال قبل

من با برنامه Text Free & Call Free شماره مجازی رایگان گرفتم. مرسی از شما

Qp
Qp
1 سال قبل

سلام لطفا یک برنامه خوب برای دريافت شماره مجازی بگین

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Qp
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز تمام اپلیکیشن هایی که برای دریافت شماره مجازی در مقاله معرفی شده ، برنامه های خوبی هستند .

گندم
گندم
1 سال قبل

سلام شماره مجازی ایرانم میشه ساخت؟ مثلا همراه اول و ایرانسل

چیکاو
ادمین
پاسخ به  گندم
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز اساسا شماره مجازی را با نام و عنوان کشور های خارجی میگیریم . شماره مجازی همراه اول و ایرانسل وجود ندارد .

حسین جدی
حسین جدی
1 سال قبل

سلام. برای ساخت شماره مجازی به خط تلفن ثابت و سیم کارت نیاز داریم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  حسین جدی
1 سال قبل

سلام و درود
خیر دوست عزیز نیازی نیست .

اشکان اولیایی
اشکان اولیایی
1 سال قبل

سلام چرا من نمیتوتم شماره مجازی دریافت کنم 😕 حداقل بهم یاد بدین چجوری ایمیل جدید بسازم.

چیکاو
ادمین
پاسخ به  اشکان اولیایی
1 سال قبل

سلام و درود
اشکان عزیز ، ما تمام روش های ساختن شماره مجازی رو امتحان کردیم . مقاله رو دقیق بخونید و انجام بدید .
برای ساخت ایمیل جدید به لینک زیر مراجعه کنید .
https://chikav.ir/1399/07/12/create-email/

مریم
مریم
1 سال قبل

سلام شماره مجازیم ریپورت هستش باید چیکار کنم؟

😄
😄
1 سال قبل

عالی بودین مرسی 😍👍

چیکاو
ادمین
پاسخ به  😄
1 سال قبل

سلام و درود
از نظر دلگرم کننده شما متشکریم .

سولماز
سولماز
1 سال قبل

این روش هایی که برای گرفتن شماره مجازی گذاشتین رایگان هست؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  سولماز
1 سال قبل

سلام و درود
بله دوست عزیز .

Sama
Sama
1 سال قبل

سلام چرا این اپلیکیشن ها روی گوشی من نصب نمیشن؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Sama
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز احتمالا گوشیتون فضای کافی برای نصب اپلیکیشن نداره .

Tabrizian
Tabrizian
1 سال قبل

آقای پورمحمد برای دريافت شماره مجازی رایگان کشور آلمان باید چیکار کنم؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Tabrizian
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز در مقاله به طور کامل توضیح دادیم .

Mahboob
Mahboob
1 سال قبل

سلام. روز بخیر. من بیش از 10 تا سایت رو گشتم. تمام روش هاشون ناقص بود. قدیمی بود. جواب نمیداد. چیکاو اولین سایتی بود که به خوبی توضیح داده که چجوری شماره مجازی دریافت کنیم. با انرژی ادامه بدین 👌👍

چیکاو
ادمین
پاسخ به  Mahboob
1 سال قبل

سلام و درود
موفق و پیروز باشید دوست عزیز .

Savin
Savin
1 سال قبل

من شماره مجازی آلمان گرفتم باهاش تلگرام ساختم مشکلی نداشتم.

سیاوش
سیاوش
1 سال قبل

واییی بالاخره یک سایت پیدا شد که با روش هایی که گفته واقعن بشه شماره مجازی گرفتتت 😍 مرسیییی

چیکاو
ادمین
پاسخ به  سیاوش
1 سال قبل

سلام و درود
از اینکه مقاله آموزش دریافت شماره مجازی برای شما مفید بوده است خوشحالیم . موفق باشید .

پانته‌آ
پانته‌آ
1 سال قبل

سلام. روزتون خوش. ببخشید من شدیدا به شماره مجازی نیاز دارم. اما از هر روشی که امتحان میکنم آخر سر میگه کشور شما پشتیبانی نمی کند. من اللن باید چیکار کنم. لطفا جوابم رو بدین 🙏

چیکاو
ادمین
پاسخ به  پانته‌آ
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز باید از فیلتر شکن استفاده کنید . چون از آی پی ایران پشتیبانی نمیکنه .

امتنان
امتنان
1 سال قبل

سلام و احترام. آیا اپلیکیشن ساخت شماره مجازی آلمان وجود داره؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  امتنان
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز از همین مقاله استفاده کنید . تمام روش های دریافت شماره مجازی گفته شده .

علی اصغر
علی اصغر
1 سال قبل

سلام. یک نفره با شماره مجازی روسیه برای من مزاحمت ایجاد میکنه. آیا امکانش هست که پیگیری کنم ببینم چه کسی هست؟

چیکاو
ادمین
پاسخ به  علی اصغر
1 سال قبل

سلام و درود
امکانش خیلی کم هست که بتونید از طریق مراجع قضایی شماره مجازی که مریوط به خارج هست رو پیگیری کنید .

narges
narges
1 سال قبل

سلام دوباره
من هر سه تا رو كه گفتين ورژن جديدشونو گرفتم از گوگل نصبشون تا مرحله دادن شماره ميرن ولي اسمسش نمياد كه وارد تلگرام كنم
با دوتا گوشي يكي ال جي 2017 يكي 2020سامسونگ امتحان كردم نشد
اگه ميشه يه اي دي تلگرام بدين اونجا مزاحمتون بشم مرسي
از پاسخگويي شما ممنونم

Hemaer
Hemaer
1 سال قبل

عاولییی بوددد

mina
mina
1 سال قبل

سلام چجوری شماره مجازی رو وارد تلگرام کنم؟

حسین
حسین
1 سال قبل

سلام. آموزش شماره مجازی ایرانسل هم بگذارید. ممنون

narges
narges
1 سال قبل

سلام كار نميكنن

چیکاو
ادمین
پاسخ به  narges
1 سال قبل

سلام و درود
دوست عزیز ما این روش ها رو امتحان کردیم ، تمام این روش ها عملی و انجام شدنی هستند .
مقاله رو با دقت بخونید و واضح تر سوالتون رو عنوان کنید تا من به طور دقیق تری بتونم به سوال شما پاسخ بدم .