سامسونگ گلکسی A13 5G دارای دوربین ۵۰ مگاپیکسلی و باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی خواهد بود

گوشی گلکسی ای ۲۲ دارای ۵جی (Galaxy A22 5G) سامسونگ در حال حاضر مقرون به صرفه‌ترین تلفن هوشمند 5جی سامسونگ است. در اواخر ماه اوت (اوایل شهریور)، خبری منتشر شد مبنی بر این که گوشی گلکسی ای ۱۳ دارای ۵جی (Galaxy A13 5G) آینده به زودی این ویژگی را ارائه خواهد داد. منبعی که این اطلاعات را به اشتراک گذاشت، اکنون دوباره خبر فوق را با جزئیات بیشتر در مورد جانشین Galaxy A12 منتشر کرده است. با چیکاو همراه باشید.

وجود گوشی گلکسی A13 دارای ۵جی توسط GalaxyClub فاش شد. طبق اعلام این منبع، این گوشی دارای شماره مدل SM-A136B خواهد بود. گزارش جدید همین منبع اکنون مشخصات دوربین و باتری این گوشی را نیز فاش کرده است.

بر اساس آخرین گزارشی که سایت GalayClub، منتشر کرده است، گلکسی A13 مجهز به ۵جی سامسونگ  که در آینده وارد بازار خواهد شد، دارای دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی خواهد بود. بازار می‌شود. متاسفانه سنسور دقیق آن مشخص نیست. به هر حال، با توجه به تلفن‌های هوشمند مقرون به صرفه مانند ردمی ۱۰ با سنسور 50 مگاپیکسلی Samsung ISOCELL JN1، بنابراین، گلکسی A13 5G نیز ممکن است دارای همین سنسور باشد.

علاوه بر این، گفته می‌شود که این گوشی هوشمند آتی سامسونگ از یک باتری حجیم با ظرفیت ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی پشتیبانی می‌کند. در حال حاضر معمول شده است که تلفن‌های هوشمند ارزان قیمت از باتری بزرگتری استفاده می‌کنند. حتی گوشی گلکسی A12 هم به همان میزان باتری داشت.

به غیر از این دو ویژگی، در حال حاضر قابلیت و ویژگی در مورد گلکسی  A13 5G در دست نیست. با این حال، انتظار می‌رود که در روزهای آینده اطلاعات بیشتری در مورد این گوشی در دسترس قرار گیرد. سامسونگ ممکن است تا قبل از پایان سال 2021 از گوشی گلکسی  A13 5G رونمایی کند. اما به احتمال زیاد این گوشی در اوایل سال 2022 به بازار عرضه می‌شود.

منبع Gizmochina
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.