هواوی قصد دارد هارمونی او اس را در سطح جهانی عرضه کند

در خلال نشست تحلیلگران 2024، رئیس فعلی هواوی، خو ژیجون، برنامه‌های این شرکت برای گسترش جهانی پس از رسیدگی به امور داخلی را به اشتراک گذاشت. هواوی معتقد است که می‌تواند با وجود تحریم‌های آمریکا، HarmonyOS را به سومین گزینه جهان برای سیستم عامل موبایل تبدیل کند.

هواوی با HarmonyOS خود به دنبال گسترش جهانی است

هواوی از نزدیک با توسعه دهندگان اپلیکیشن همکاری خواهد کرد و تمام پشتیبانی، ابزار و تشویق مورد نیاز را برای ایجاد یک اکوسیستم اپلیکیشن قوی برای HarmonyOS ارائه خواهد کرد. ابتدا بر بازار چین تمرکز می کند، جایی که تحقیقات نشان می دهد که 99٪ از کاربران وقت خود را صرف کمی بیش از 5000 اپلیکیشن می کنند. این بدان معناست که غول فناوری باید ابتدا روی این 5000 برنامه تمرکز کند و سپس آنها را به سایر نقاط جهان منتقل کند.

در حال حاضر حدود 4000 برنامه با HarmonyOS NEXT تطبیق داده شده است که طبق برنامه انجام شده است. اما برای وارد کردن برنامه‌نویسان دیگر به زمان و تلاش نیاز است. رئیس بر این باور است که هواوی می‌تواند در آینده نزدیک به یک میلیون اپلیکیشن دست یابد.

منبع جداگانه‌ای می‌گوید که HarmonyOS به سرعت در حال جذب در خاک خانه است. در واقع، سیستم عامل هواوی به زودی با پشت سر گذاشتن iOS به دومین سیستم محبوب تلفن همراه در چین تبدیل خواهد شد.

منبع gsmarena
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.