چیپست های سری ریلمی GT Neo 6 لو رفت

GT Neo 5 ریلمی در فوریه سال گذشته رسمی شد و GT Neo 5 SE در آوریل عرضه شد. بنابراین وقت آن رسیده است که محدوده را به روز کنیم و به نظر می رسد که Realme در حال کار روی سری GT Neo 6 است.

با توجه به ایستگاه چت دیجیتالی که معمولاً قابل اعتماد در Weibo است، حداقل در ابتدا دو گوشی در خانواده Neo 6 وجود خواهد داشت. یکی از آنها از اسنپدراگون 7+ نسل 3 کوالکام استفاده خواهد کرد و دیگری اسنپدراگون 8 اس نسل 3 را انتخاب خواهد کرد.

انتظار می رود این دستگاه ها دارای صفحه نمایش 1.5K و پشتیبانی از شارژ 100 واتی برای باتری های بسیار بزرگ خود باشند. ظاهراً آنها از نظر قیمت به شدت رقابت خواهند کرد و در ازای پول بسیار سودمند خواهند بود.

همچنین انتظار می‌رود مبلغی که Realme برای مدل پایه در چین دریافت می‌کند کمتر از 1999 یوان (277 دلار یا 255 یورو با نرخ ارز فعلی) باشد، اما مانند همیشه، اگر اینها بین‌المللی شوند، قطعاً نشانه‌گذاری قابل توجهی به مالیات و تدارکات مربوطه  وجود خواهد داشت.

شایعه شده است که کوالکام در اواخر این ماه از اسنپدراگون 7 پلاس نسل 3 و اسنپدراگون 8 اس نسل 3 رونمایی خواهد کرد، بنابراین معرفی سری Realme GT Neo 6 باید پس از آن منتشر شود، حتی اگر DCS می گوید آنها اولین دستگاه هایی نیستند که با تراشه های جدید رسمی می شوند.

منبع gsmarena
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.