شایعات جدید ادعا می کنند که سری گلکسی S25 در همه جا تماماً اگزینوس خواهد بود

شایعه جدیدی که امروز از یک فاش کننده در X (توئیتر سابق) منتشر شده است، برای کسانی که از سری چیپست های Exynos سامسونگ خوششان نمی آید، خبر بدی دارد. به گفته این منبع، در مرحله فعلی توسعه، سامسونگ در حال برنامه‌ریزی برای استفاده کل خط Galaxy S25 از SoCهای Exynos خود است – با توجه به تاریخچه، فرض می‌کنیم که این به معنای Exynos 2500 است که هنوز معرفی نشده است.

این همه مدل ها در همه کشورها و همه جا است. از سوی دیگر، گلکسی زد فولد 7 و گلکسی زد فلیپ 7 تنها از چیپست‌های اسنپدراگون کوالکام (احتمالاً نسل 8 4) استفاده خواهند کرد، در حالی که سری‌های پایه و میان‌رده گلکسی A ترکیبی از SoCهای مدیاتک و سامسونگ خواهند داشت.

با فاصله زیادی از راه اندازی هر یک از این دستگاه ها، به شما هشدار می دهیم که مقدار زیادی نمک با این دستگاه مصرف کنید، به خصوص که توسط هیچ منبع دیگری، چه شایعه یا نه، “تأیید” نشده است.

حتی اگر همه اینها درست باشد و کاملا مشخص باشد، به خاطر داشته باشید که ما هنوز نمی دانیم که Exynos 2500 دقیقاً چه توانایی هایی خواهد داشت. شاید بالاخره سری اسنپدراگون 8 را پشت سر بگذارد؟ ما در گذشته چیزهای عجیب تری را در این دنیای موبایل دیده بودیم، پس آن را کاملا رد نکنید.

منبع gsmarena
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.