تجربه هوش مصنوعی گلکسی به آیفون ها و همه گوشی های اندرویدی می آید

مجموعه Galaxy AI به طور انحصاری برای سری Galaxy S24 در دسترس است و به زودی برای تعداد انگشت شماری دیگر از دستگاه های رده بالای سامسونگ از طریق یک به روز رسانی سیستم عامل عرضه خواهد شد. اما در حال حاضر، هر کسی، از کاربران آیفون گرفته تا دارندگان برندهای دیگر گوشی‌های اندرویدی، می‌تواند طعم گلکسی هوش مصنوعی را از طریق اپلیکیشن Try Galaxy بچشند.

سامسونگ پلتفرم Try Galaxy خود را به‌روزرسانی کرده است تا تجربه One UI 6.1 را شبیه‌سازی کند که شامل ویژگی‌های Galaxy AI مانند Live Translate، Chat Assist، Photo Assist، Circle to Search، Note Assist و غیره است.

سامسونگ با این به‌روزرسانی برای Try Galaxy، پلتفرم نمایشی را برای همه دستگاه‌های اندرویدی از جمله مدل‌های گلکسی ارائه می‌کند.

پیش از این، Try Galaxy به طور انحصاری برای iOS در دسترس بود تا کاربران آیفون بتوانند مزه آنچه را که با استفاده نکردن از پرچمداران گلکسی از دست می‌دهند، بچشند.

ویژگی های Galaxy AI، شبیه سازی شده

ویژگی‌های Galaxy AI اکنون می‌توانند در برنامه Try Galaxy شبیه‌سازی شوند، اما «شبیه‌سازی» در اینجا واقعاً کلمه کلیدی است. در اصل، کاربران Try Galaxy اکنون می‌توانند نسخه‌های نمایشی تعاملی ویژگی‌های Galaxy AI را که در سری Galaxy S24 در دسترس هستند، تماشا کنند.

این دموهای تعاملی تمام تلاش خود را می‌کنند تا دقیقاً نحوه عملکرد ویژگی‌های Galaxy AI را به نمایش بگذارند، اما اینطور نیست که بتوانید از هر یک از این ویژگی‌ها از طریق برنامه Try Galaxy به روش مفیدی که فراتر از محدوده آموزشی آنها باشد استفاده کنید.

دموهای تعاملی برای بازسازی تجربه ای است که می توانید با استفاده از Galaxy AI داشته باشید، اما اشتباه نکنید، هیچ ویژگی واقعی Galaxy AI در پلتفرم Try Galaxy وجود ندارد. این اپلیکیشن، هر چند که ممکن است هوشمندانه باشد، نمایشی ارائه می دهد، نه شبیه سازی Galaxy AI.

اگر می خواهید Galaxy را امتحان کنید، این برنامه اکنون از 20 زبان پشتیبانی می کند. برای دسترسی به آن، از صفحه وب رسمی سامسونگ Try Galaxy دیدن کنید. سپس، برنامه Try Galaxy را در تلفن هوشمند خود دانلود کنید، و می‌توانید نسخه‌های نمایشی Galaxy AI را که سامسونگ برای شما آماده کرده است، کاوش کنید.

منبع sammobile
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.