ویژگی‌های Galaxy AI سامسونگ به گلکسی Buds 2 ،Buds2 پرو و Buds FE می‌آید

سامسونگ ماه گذشته ویژگی های Galaxy AI را با سری گلکسی S24 معرفی کرد و این برند امروز اعلام کرد که برخی از آنها به هدفون های TWS خود می آیند.

سامسونگ OTA را در هند منتشر کرده است که ویژگی‌های ترجمه و تفسیر زنده را از سری Galaxy S24 به Galaxy Buds2 Pro، Galaxy Buds2 و Galaxy Buds FE می‌آورد. این برند کره ای همچنین گفت که این دو ویژگی ویژگی های روی دستگاه در Galaxy Buds هستند، بنابراین برای استفاده از آنها نیازی به اتصال اینترنتی فعال نیست.

ترجمه زنده به کاربران امکان می دهد هنگام مکالمه از طریق گلکسی بادز، ترجمه تماس بلادرنگ را بر روی صفحه نمایش گلکسی S24 مشاهده کنند، در حالی که Interpretation “از طریق رابط Galaxy Buds یک تفسیر دو طرفه و رو در رو یکپارچه ارائه می دهد.”

سامسونگ در یادداشتی مطبوعاتی گفت: «کاربران می‌توانند مستقیماً با میکروفون Buds صحبت کنند و صدای ترجمه‌شده آن‌ها اکنون از طریق سری گلکسی اس 24 در دسترس خواهد بود و امکان مکالمه تقریباً طبیعی را بین دو نفر که هر کدام به ترتیب گوشی‌های هوشمند سری گلکسی اس 24 و گلکسی بادز را در دست دارند، می‌سازد. نیاز به تحویل تلفن و مدیریت مکالمه ترجمه شده.”

این ویژگی‌های Galaxy AI در حال حاضر برای Galaxy Buds در هند از طریق OTA در دسترس هستند و به زودی به بازارهای دیگر نیز می‌رسند.

منبع gsmarena
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.