ویژگی‌های هوش مصنوعی Galaxy S24 به حساب سامسونگ و Google و اتصال به اینترنت نیاز دارد

Galaxy AI اولین کلمه اصلی خواهد بود که سامسونگ در هنگام عرضه سری Galaxy S24 در اواخر این ماه روی آن تمرکز خواهد کرد. خط تولید پرچم‌دار بعدی این شرکت، ارتقاء سخت‌افزاری بسیاری را به همراه خواهد داشت، اما این جنبه نرم‌افزاری است که توجه را به خود جلب می‌کند.

سری Galaxy S24 با چندین ویژگی هوش مصنوعی عرضه می شود که جنبه های مختلف تجربه کاربری را بهبود می بخشد. به عنوان مثال، Galaxy S24، S24+ و S24 Ultra یک ابزار ویرایش عکس قدرتمند به نام Generative Edit را به ارمغان می‌آورند که به کاربران اجازه می‌دهد اشیاء را از تصاویر جابه‌جا یا حذف کنند و حتی جزئیات جدیدی را به عکس‌های موجود اضافه کنند.

در عین حال، ویژگی ترجمه زنده به شما امکان می دهد با ارائه ترجمه های بلادرنگ به زبان های خارجی ارتباط برقرار کنید. برنامه Samsung Notes می‌تواند به‌طور خودکار پاراگراف‌های متن را به نقاط گلوله‌ای با خوانایی آسان تبدیل کند و هوش مصنوعی حتی به مواردی مانند برنامه صفحه کلید سامسونگ و تصویر زمینه صفحه اصلی کمک می‌کند.

ویژگی‌های هوش مصنوعی Galaxy S24 به حساب سامسونگ و Google و اتصال به اینترنت نیاز دارد - چیکاو

برخی از عملکردها بدون نیاز به اتصال به اینترنت روی دستگاه انجام می شود، مشابه ویژگی هایی که در دستیار مجازی سامسونگ Bixby وجود دارد. اما همانطور که سامسونگ در تیزر رسمی معرفی Galaxy S24 Unpacked خود تایید کرد، همه چیز بدون اتصال به اینترنت کار نمی کند

تیزر سامسونگ همچنین نشان می دهد که همه ویژگی های Galaxy AI به حساب سامسونگ و گوگل نیاز دارند. دستگاه‌های گلکسی در حال حاضر نیاز به ورود به حساب Google و Samsung برای بهترین تجربه دارند، و انجام این کار به وضوح در سری Galaxy S24 اهمیت بیشتری خواهد داشت.

باید منتظر عرضه رسمی گلکسی اس 24 باشیم تا بفهمیم کدام یک از ویژگی های هوش مصنوعی آن داده ها را از طریق اینترنت ارسال و دریافت می کند و کدام یک از آنها نمی توانند. این انتظار طولانی نخواهد بود، زیرا پرچمدار آینده سامسونگ قرار است تا تنها دو هفته دیگر رونمایی شود (و انتظار می رود در پایان ژانویه وارد قفسه های خرده فروشی شود).

منبع sammobile
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.